Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  coinbase wallet -- coinbase.com märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Janseville23
HV vaatleja

liitunud: 01.01.2023




sõnum 01.01.2023 20:22:04 coinbase wallet -- coinbase.com vasta tsitaadiga

Tere!
Olen algaja selles vallas. Kas kellelgil on kogemusi, kuidas platvormilt tulnud eurod nn. dig.raha coinbase wallet-st edasi saata coinbase.com-i? Laseb ETH küll saata coinbase-st wallet-sse,
kui mitte vastupidi. Support ei anna kuidagi ammendavat vastust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 01.01.2023 20:55:47 vasta tsitaadiga

Coinbase veebis valid deposiidi ja krüpto ning sulle kuvatakse aadress kuhu kannad. Väga lihtne peaks olema.
_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serty
HV vaatleja

liitunud: 14.04.2019




sõnum 04.01.2023 18:39:34 vasta tsitaadiga

Nagu ma aru saan käib jutt coinbase walletist .Kuna coinbase on ethereum võrgus on sul vaja seal rahakotis ka etheriumi et ülekannet teostada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janseville23
HV vaatleja

liitunud: 01.01.2023




sõnum 13.01.2023 18:32:15 vasta tsitaadiga

ETH-d on olemas walletis. Olen proovinud väikeste summadega, kuid coinbase ei jõua ülekanded. Etherscan-s on küll näha, et kanded on toimunud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
homm
HV vaatleja

liitunud: 28.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.01.2023 05:03:36 vasta tsitaadiga

Janseville23 kirjutas:
ETH-d on olemas walletis. Olen proovinud väikeste summadega, kuid coinbase ei jõua ülekanded. Etherscan-s on küll näha, et kanded on toimunud.


Täpselt nii ütlegi Coinbase supportile, ja pane Etherscan'i link ka. Küll nad siis oskavad omalt poolt seda uurida, ja vajadusel escalate'vad vastavale tiimile.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sleeper1
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.05.2024 21:57:08 vasta tsitaadiga

Kas on keegi coinbase suppordiga telefoni teel suhelnud? Kas annavad nad siis eraldi mingi maili kuhu screenshotte/videosi/andmeid saata, või tuleb kogu mure koos aadressidega neil verbaalselt selgeks teha?

Nicehash-ist ülekanne ei ole Coinbase jõudnud. Meeleldi näitaks suppordile videot sellest kuidas ma recive alt lingi kopeerin ja see ka ilusti Nicehashi väljakandega sobib.

Mis aga ei sobi,on see et 12 tundi tagasi kinnitatud kanne ei kajastu Coinbase assetite hulgas.


Update-


Tegin siis twitteri konto, selle läbi sai siis ka pildid/videod ära esitatud. Kasu muidugi väga ei olnud.

Kummaline anomaalia- kopeerin ilusti receive jaotusest adressi, kuhu soovin BTC-d saada, kleebin, ja väidetavalt ei ole see kleebitav aadress üldse minu kontoga seotud..

Protsessist tehtud video peale sain vastuse-

Thank you for still getting in touch with us. It seems like there might have been a hiccup with your device when copying and pasting the receiving address. For future transactions, using the QR code could be a more accurate option. Sadly, as these funds weren't sent to Coinbase, we're unable to recover them or access the receiving address. Remember, crypto transactions on the blockchain are irreversible, so Coinbase can't retrieve your funds once sent. We really appreciate your patience and understanding on this.

Receive pakub mulle siiamaani mulle seda "valet" aadresi..

Update 2


Googeldasin seda aadressi, kuhu mu BTC kadus, ja sain aimu et aadressi vahetamisega tegeles RaccoonClipper-i nimeline pahalane.

Polnudki varem niimoodi toimivast pahavarast midagi kuulnud..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.05.2024 06:18:38 vasta tsitaadiga

https://heimdalsecurity.com/blog/raccoon-malware-updated-to-extract-cryptocurrency-from-its-victims-computer/

Siit läheb huvitavaks.
Kuidas sa selle masinasse saada võisid?

https://www.nevis.net/en/blog/how-to-protect-yourself-against-raccoon-stealer-malware

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  coinbase wallet -- coinbase.com
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.