Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Rauafoorum »  uus laser-hiir liigub halvasti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
poroloon
HV kasutaja
poroloon

liitunud: 25.07.2010




sõnum 16.01.2014 12:26:21 uus laser-hiir liigub halvasti vasta tsitaadiga

Ostsin endale A4TECH X7 F2 V-TRACK hiire. Esialgu ei saanudki seda kasutada, viskasin nurka, sest paberi ega raamatu peal see ei liikunud korralikult. Hakkis ja liikus ebaühtlaselt. Vana hiir punase led-valgusega liikus laitmatult peaaegu iga aluse peal (välja arvatud läikivad asjad).
Tellisin siis "õige" mati laser-hiire jaoks (kuskil 5 €), nimi oli nagu "precision laser mouse mat" vms. ja alguses töötas väga hästi. Ainult 3-4 päeva läks mööda ja hakkas taas jama pihta. Liigutan hiirt, aga kursor nagu jääb natuke toppama ja siis jälle liigub. Vanasti 90-ndatel käitus hiir nii, kui hiire kuul oli sitane, aga praegu on tegemist uue laser-hiire ja uue matiga. Räigelt närvidele käib, eriti disainimise juures. Ei teagi, milliseid matte või materjale veel proovida...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.01.2014 00:07:28 vasta tsitaadiga

Vii rämps poodi tagasi.

Ma olen juba üle 10a selliseid kasutanud, kõik normaalsed hiired toimivad ideaalselt:
http://www.arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/hiirematt/GEL-hiiremattrandmetoega-must-32952
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.01.2014 00:43:24 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Ma olen juba üle 10a selliseid kasutanud, kõik normaalsed hiired toimivad ideaalselt:
http://www.arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/hiirematt/GEL-hiiremattrandmetoega-must-32952

+1
Mul on selliseid tööl üle maja vist umbes sadakond laiali ja toimivad kõigega - nii säästu optilistega kui ka päris kallite Logitechi laseritega.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002




sõnum 17.01.2014 09:41:33 vasta tsitaadiga

Jah, sünnidefektiga see hiir sul .Mul hakkas hiljuti üks Logitech, äkki oli sarnast midagi M185-ga või midagi sinnakanti samamoodi käituma peale pikki aastaid teenistust. Ajasin ka algul patareide ja aluspinna teemat, aga kui võtsin teiselt arvutilt samasuguse teise hiire, oli kõik OK.
_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
poroloon
HV kasutaja
poroloon

liitunud: 25.07.2010




sõnum 18.01.2014 12:13:49 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Ma olen juba üle 10a selliseid kasutanud, kõik normaalsed hiired toimivad ideaalselt:
http://www.arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/hiirematt/GEL-hiiremattrandmetoega-must-32952

Kui selle randmetoe saaks eemaldada, aga vist ei saa. Ma olen pikali asendis (liikumispuue) ja seetõttu on randmetugi väga ebamugav. Istuvas asendis (laua ääres) oleks teine asi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2014 12:25:04 vasta tsitaadiga

poroloon, ilma noaga häkkimata ei liigu see randmetugi sealt kuhugi.

Ma kahtlustaks sama, mida rex mainis - see hiir on sul tiba pooletoobine. Katsetuseks võid ju võtta korra mingi ajakirja-ajalehe vms. papitüki alla ja seal peal liigutada. Kui seal ka normaalselt ei toimi, siis lõhnab asi ikkagi tuksis hiire järgi.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2014 13:57:55 vasta tsitaadiga

Mulle endale just meeldib see geelpadi. Mingid käe astraalkanali pinged või mis nad ilma selleta pididki tekkima. Mul igal juhul veel pole. Ma ei kujuta ette, kuidas pikaliasendis kasutades randme ja küünarvarre asukoht oluliselt teistmoodi oleks, kuna mul on laua taga hiirt kasutades küünarnukk laual. Kui pikali laseks, muutuks vaid küünarnuki nurk sirgemaks.

Padjaga on ka see mugav, et ei pea liigutama tervet kätt - liigutad vaid hiirt sõrmede vahel pisut. Padi fikseerib küünarvarre hästi paigale.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 18.01.2014 14:11:07 vasta tsitaadiga

karpaalkanal - täiesti reaalselt olemasolev kanal randmes (erinevalt igasugu astraalasjadest), mis on ümbritsetud randmeliigese luudega ja mille seest kulgeb läbi närv, mille lõpmed asuvad pöidlas ja kahes esimeses sõrmes ning pooles kolmandas. (carpal tunnel ingl k)

Mul on eraldi geelpadi, kahjuks ei müüda enam sellised.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 19.01.2014 14:04:59 vasta tsitaadiga

poroloon kirjutas:
rex kirjutas:
Ma olen juba üle 10a selliseid kasutanud, kõik normaalsed hiired toimivad ideaalselt:
http://www.arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/hiirematt/GEL-hiiremattrandmetoega-must-32952

Kui selle randmetoe saaks eemaldada, aga vist ei saa. Ma olen pikali asendis (liikumispuue) ja seetõttu on randmetugi väga ebamugav. Istuvas asendis (laua ääres) oleks teine asi.
Randmetugi on ju ühes servas, kui ei taha kasutada aga matt ise meeldib, siis saab alati keerata randmetoe endas eemale või külje peale.............
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2014 14:40:20 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
karpaalkanal - täiesti reaalselt olemasolev kanal randmes (erinevalt igasugu astraalasjadest), mis on ümbritsetud randmeliigese luudega ja mille seest kulgeb läbi närv, mille lõpmed asuvad pöidlas ja kahes esimeses sõrmes ning pooles kolmandas. (carpal tunnel ingl k)

Su algne editeerimata reaktsioon oli parem. icon_smile.gif Ma tean küll tegelikult, mis ta on.

Mnator kirjutas:
Randmetugi on ju ühes servas, kui ei taha kasutada aga matt ise meeldib, siis saab alati keerata randmetoe endas eemale või külje peale.............

Kui see padi tõesti ei istu, on vast sellise mati soetamine siiski kerge overkill.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2014 14:43:48 vasta tsitaadiga

Need on head ja odavad matid: http://www.1a.ee/search/mouse+pad+x7/1

Kuid jah, hetkel pole aluspinnas asi, vaid pigem hiires, kui ikka igal pinnal hakib siis ju asi selge.
Eks praaki tuleb ikka ette, selle vastu ei saa. Hiir iseenesest täitsa asjalik selle raha eest icon_smile.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poroloon
HV kasutaja
poroloon

liitunud: 25.07.2010




sõnum 20.01.2014 00:56:49 vasta tsitaadiga

Proovin ühe mati veel ära, juba tellisin. icon_razz.gif
Kui siis ka ei saa, siis tuleb see hiir kassile sööta. icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 20.01.2014 14:28:17 vasta tsitaadiga

no matis küll viga nüüd ei ole, ikka hiires. mul laserhiir (orochi) oli aastaid lihtsalt laua peal ilma mingi matita, kuigi ka matt tuli hiirega kaasa, aga polnud mingit mõtet seda matti kasutada, töötas niigi väga hästi. vii tagasi see hiir ja nõua uus.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Liil6u
HV veteran
Liil6u

liitunud: 11.05.2010




sõnum 20.01.2014 19:00:54 vasta tsitaadiga

See suur, et. Ons laser ise ikka kenaste puhas? Mingit tolmukübet pole sinna pääle sattund?
Ja driverid kenaste tõmmatud/installitud kodukalt?

_________________
Parem Hilja, kui Helga.
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Rauafoorum »  uus laser-hiir liigub halvasti
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.