Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Riistvara »  Inteno DG301 ruuter märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 116, 117, 118  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 23.12.2013 20:24:19 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Laizk kirjutas:
nunii - väljaost ja rent on tänapäeval head valikud, kuid kas elion seda ka kasutuslepingu peale annab (ilmarahata)?
sest praegused 784 ega 789, mis saadaval, ei võimalda ju puhtalt (ühest võrgupesast) 100/100 (korraga) kasutada ... saab vaid kokku 100Mbit/s ehk siis kui nt parasjagu 70'ga sikutada jääb üleslaadimiseks vaid 30 järgi ... seega ma eeldaks, et vastavalt teenusele võiks ka vastav seade olla mis teenust kasutada lubaks (täies mahus).
ehk siis mis sest et ma kunagi selle 784 sain (siis muud polnudki) ja sain endale 50/10 ühenduse kõik OK, kuid nüüd vahetan 100/100le ja ideepoolest tegelt nagu vääriliselt kasutada ei saa (sama siiani tegelt ka 100/20 ühendustega, et korraga ühest võrgupesast seda 100 alla ja kuni 20 ülesse ei saa - said nt 85/15) icon_cool.gif

Ära hellita lootust, lepingud mis sa oled sõlminud on täiesti jõus. Ma ise saan kliendina sinust täiesti aru, jube hea oleks ving lahti lasta, et äkki raisad annavadki uue ruuteri icon_biggrin.gif
Jättes nüüd selle teema kõrvale, foorumist leiame hulgi kiiruseteste mis tehtud TG784 järel ja on mõõdetuna 95/95 juba speedtestis, ftp alla ja üleslaadimised annavad kenakesti 10,+MB/s
PS. Elion on kunagi nende thomsoni 100M teste teinud võrdluses poodides leiduvate ruuteritega, tulemused olid thomsoni suhtes positiivsed seoses kiirustega. Küll aga on ka meie foorumitest teada, et piiramata torrent ja muud sõbrad suudavad ruuteri mingi aja jooksul ära koormata ning kiiruse testid võivad olla madalamad, sel puhul on raviks restart.
0€ Lepinguid pole enam olemas.

Inteno vähemalt minu käe all sellist haigust ei põdenud ning tiksub neid paar tükki täiesti erinevate serverite taga, uptime ei viitsi isegi otsima hakata aga kätt ei pea neile külge panema.
Uut ruuterit soovitan igal juhul, ostke, rentige ja miks mitte, kellel igivana 546 kunagi ostetud ja pole ühtegi seadet lepinguga Elionist kunagi saanud, saab siduvat lepingut ka teha 19€ eest.

Aga vanadele, pikaajalistele, kundedele võid ju vabalt teha kingituse ja selle uue ruuteri tasuta anda, kuna need pikaajalised kunded on, oma varasemate kuumaksudega, mitu-setu uut ruuterit juba ammuilma ette kinni maksnud. icon_cool.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2013 20:34:02 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:

Aga vanadele, pikaajalistele, kundedele võid ju vabalt teha kingituse ja selle uue ruuteri tasuta anda, kuna need pikaajalised kunded on, oma varasemate kuumaksudega, mitu-setu uut ruuterit juba ammuilma ette kinni maksnud. icon_cool.gif

Varem paigaldatud kaabli eest peab ka ju keegi tasuma. doh.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 23.12.2013 20:55:58 vasta tsitaadiga

Kas siis vanad kunded tarbivad vana internetti kuna nad on ju vanad kunded? Võiks ju aastaks tasuta interneti ka vanadele kundedele anda, kas siis teised peavad vanade kundede interneti kinni maksma?
Kui ma õigesti aru saanud olen siis meie demokraatlikus ühiskonnas peab igaüks ise enda soovide eest maksma. Isegi kui sul haigekassa on makstud siis pead ikkagi eriarstile minema ja veel maksma.
Vene ajal oli juhtumisi riik see kes hoolitses kõigi eest ühtemoodi, olid sa rikas või vaene ja ühistöö tasus kõige eest.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 23.12.2013 21:26:05 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Hetkel näitab Inteno suht ok koormuse juures 8W tarbimist.

Mis täpis riistaga sa seda mõõtsid, võib-olla see minu vana võimsusemõõtja PM-300 paneb segast.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.12.2013 21:28:38 vasta tsitaadiga

Marie, Inteno vs TG784.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 23.12.2013 21:33:54 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
indrekp kirjutas:
Hetkel näitab Inteno suht ok koormuse juures 8W tarbimist.

Mis täpis riistaga sa seda mõõtsid, võib-olla see minu vana võimsusemõõtja PM-300 paneb segast.

Nutipistikuga mida Elion pakub. Ei tea kui täpne ta madalatel koormustel on aga 1kW õliradiaator näitab õigesti ja 1200W el.boiler ka, küllap see 8W ka vett peab.
Mul vedeleb ka kusagil see ekraaniga K-Rautast toodud Brennenstuhl mõõtja aga ei leidnud seda hetkel ülesse.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 23.12.2013 21:39:14 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Marie, Inteno vs TG784.

Vaat seda ma just imestan, et kuidas see Inteno saab sellest TG784 vähem tarbida, ise arvan, et see minu võimsusmõõtja valetab madalate koormuste puhul, ilma ruuterit ühendamata näitas mul, et tarbib juba see alaldi 4W tühikäigul.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.12.2013 21:45:58 vasta tsitaadiga

Marie, miks see müstiline on?
Vanem ja aeglasem protsessor, uuem oskab rohkem aega säästureziimil näiteks veeta?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puuma56
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2002




sõnum 23.12.2013 23:49:42 vasta tsitaadiga

Mulle tunduks palju loogilisem kui Elioni valikuks oleks osutunud Technicolor/Thomson TG1700 või selle uuem ac mudel.

Nt http://telway.no/wp-content/uploads/2011/08/DS_Technicolor_TG1700.pdf


Pailaps kirjutas:
rex kirjutas:
Optika otsas olijale pole ka juba intelligentsemat lahendust (Huawei HG8245 näiteks) tulemas? Kuidagi nii 10a tagune eraldi modem + ruuter tunne on seni...


Hetkel mitte, PON SPF moodulid on üsnagi kalli hinnaga. Mikrotikul sai proovitud 1310nm MC oma, kuid ei sobinud. Muu oli õige, kuid kasutatakse Huaweile omast krüpteerimist mõlemas otspunktis. Lahendus puudub.


Oskad sa mind (nt personaalselt) valgustada, mis konkreetne Mikrotiku mudel ja SFP mooduli tüüp see oli? SFP'l muutsid MAC-aadressi ikka ära? OLT oli teises otsas kindlasti Huawei? Maadlen sama probleemiga ja tahaks ka ühe SFP ONU mooduli osta.

_________________
this message is environment friendly and posted with recycled electrones
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 24.12.2013 00:09:02 vasta tsitaadiga

puuma56, TG1700 eeldaks optilise kaabli vedamist iga kliendini eraldi. DS301 on universaalne selles osas, et seda saab kasutada nii ADSL, VDSL, korrusmaja kui ka optilise (eraldi ülemineku abiga) puhul kasutada. Üks mudel kõige jaoks tähendab väiksemaid arendus-, haldus- ja kastuajatoekulusid.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 24.12.2013 00:11:54 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Kas siis vanad kunded tarbivad vana internetti kuna nad on ju vanad kunded? Võiks ju aastaks tasuta interneti ka vanadele kundedele anda, kas siis teised peavad vanade kundede interneti kinni maksma?
Kui ma õigesti aru saanud olen siis meie demokraatlikus ühiskonnas peab igaüks ise enda soovide eest maksma. Isegi kui sul haigekassa on makstud siis pead ikkagi eriarstile minema ja veel maksma.
Vene ajal oli juhtumisi riik see kes hoolitses kõigi eest ühtemoodi, olid sa rikas või vaene ja ühistöö tasus kõige eest.

Aga võta siis, ütleme, kunde, kes on 10 aastat igakuiselt neti eest maksnud. Nüüd arvuta see summa kokku ja sealt lahuta sellele kliendile tehtud kulud ja siis saad kätte selle kasumi, mis kunde selle 10 aastaga Elionile teeninud on. Ja selle kasumi pealt võib täiesti vabalt teha väikse "jõulukingituse" selle uue ruuteri näol. icon_cool.gif
Tulemuseks rõõmus kunde ja kes siis reklaamib usinasti oma "jõulukinki" kõigile oma sõpradele ja tuttavatele ning siis need tahavad ka kõik seda ruuterit Elionist endale osta. beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
--------------------
PS: On endalgi plaan paarile tuttavale pajatada, et taoline ruuter on tulemas. Ja üsna kindel, et nad sellist endale tööle ka tahavad. icon_cool.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puuma56
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2002




sõnum 24.12.2013 00:25:43 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
puuma56, TG1700 eeldaks optilise kaabli vedamist iga kliendini eraldi. DS301 on universaalne selles osas, et seda saab kasutada nii ADSL, VDSL, korrusmaja kui ka optilise (eraldi ülemineku abiga) puhul kasutada. Üks mudel kõige jaoks tähendab väiksemaid arendus-, haldus- ja kastuajatoekulusid.


Ma mõtlesingi vaid PON kliendide ulatuses - asi see siis Elionil teiste seas üks Thomsoni mudel rohkem hallata. Praegune väheintelligentse ONUga lahendus pole minu silmis kõige parem. Mul on esikus praegu Huawei ONU, Thomson ruuter ja üks APna elav 5GHz seade. Heal juhul on kõik see asendatav ühe seadmega ja sellepärast ma Mikrotiki kogemust siin kuulangi.

_________________
this message is environment friendly and posted with recycled electrones
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2013 01:42:41 vasta tsitaadiga

puuma56, tead, "üksainus" lisaseade ISP toetatud seadmepargis nõuab eraldi ressurssi müügis, arenduses, halduses, adminimises, turunduses. Väikses plaanis tundub jah, et ei tähenda suurt midagi kui üks ruuter veel lisaks võtta, praktikas tähendab see meeletut lisakulu.

Ja noh, keegi ei pane kätt ette kui tahad ISP pakutava kola millegi muuga asendada. Tasub lihtsalt arvestada, et (tasuta) support käib ametlikult toetatud riistadega kaasas.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005




sõnum 24.12.2013 02:09:18 vasta tsitaadiga

Kui sellel portide suunamine töötab normaalselt siis võtaks ehk endalegi. TG784 on üks sitemaid ruutereid mida eales näinud olen ...
_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2013 03:08:18 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Ma ei tea väga "kiiremaid" seadmeid, st kui rääkida kodukasutajate võrguseadmetest. Võinoh, eks kindlasti mõned sekundid mõne seadmega võidab aga suurusjärk on sama.

Panin ruuteri umbes 5 sekundit varem tööle, kui arvuti ning selleks ajaks, kui tahtsin brauseri käivitada, et netti minna, polnud ruuteril broadbandi tulukegi põlema hakanud. icon_lol.gif Broadbandi jaoks kulub aega umbes 20 sekundit. icon_confused.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2013 08:31:57 vasta tsitaadiga

Kirjuta startuppi delay sisse. Või tee kohvi. Või midagi. Või ära näpi pidevalt ruuteri toidet. Mugavus maksab - ega teleka standby-ga on ju sama, et võtab mingi 1W vms, et saaksid puldiga kaugelt torkima hakata. Kui viitsid pidevalt magama või kodust ära minnes rubilniku välja lükata, hoiad kõvasti kokku. Selle saaks ju kõik maha juua.

Varem või hiljem jõuab Elion ka ikkagi all-in-one PON kliendiseadmeni. Optika ei jõua aga niipea veel igasse talusse, nii et vaatamata Telia-Sonera kulude optimeerimisele tuleb ikkagi alati mitmeid erinevaid seadmeid toetama jääda. Ma mäletan veel hästi seda rõõmu, kui esimesed ADSL modem-ruuterid liikvele läksid. Ja ühe pordiga Nokia M5121 Zyxeli firmware'iga flässimist. icon_smile.gif Ei tohtinud ju tegelikult üldse jagadagi... Ja kui siis ükskord veel Ericssoni HN294dp-ga WiFi ka samasse purki sai... icon_cool.gif

Ise kasutasin muide pikka aega ka Itex'i PCI ADSL-modemit, et eraldi välisest lisakarbist hoiduda. Ja sealt küljest siis USB või PCI WiFi-kaardiga AP ja teise võrkari kaudu vajadusel kaabliga välja. Kast oli niikuinii 24/7 sees. Ja on ka praegu, nii et tegelikult võiks isegi mingi PCI PON-kaart huvi pakkuda. Seda muidugi vaid interneti pruukimiseks. See tasuta kaasasurutav lauatelefon on minu jaoks juba ammu surnud asi (isegi mu vanematel pole enam pea 10a lauatelefoni olnud) ja TV puhul piisab mulle isiklikult õhu kaudu tulevatest vabakanalitest ja netis leiduvast rohkem kui küll.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Myoldryn
HV kasutaja
Myoldryn

liitunud: 09.03.2004




sõnum 24.12.2013 12:26:25 vasta tsitaadiga

pinTero kirjutas:
Huvitav, kas tavakasutajale SSH ligipääs ka lubatakse? Siis oleks ju lõbu laialt, vlanne ehitada ja kiiruseid piirata täpselt nii, nagu ise tahad icon_rolleyes.gif thumbs_up.gif


Eeldades, et antud ruuteri peal jooksev moditud openwrt versioon jookseb vähegi sarnaselt originaalile, siis peaks kindlasti saama buutida seda recovery mode'sse. Teoorias siis muudad root parooli ära ja siis asud lõhkuma. Kõikide eelduste kohaselt peaks saama jooksutada kõiki openwrt pakke --> http://downloads.openwrt.org/backfire/10.03.1/brcm63xx/packages/

_________________
"Free Your Phone" -> OpenMoKo
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 24.12.2013 13:22:37 vasta tsitaadiga

Myoldryn kirjutas:
pinTero kirjutas:
Huvitav, kas tavakasutajale SSH ligipääs ka lubatakse? Siis oleks ju lõbu laialt, vlanne ehitada ja kiiruseid piirata täpselt nii, nagu ise tahad icon_rolleyes.gif thumbs_up.gif


Eeldades, et antud ruuteri peal jooksev moditud openwrt versioon jookseb vähegi sarnaselt originaalile, siis peaks kindlasti saama buutida seda recovery mode'sse. Teoorias siis muudad root parooli ära ja siis asud lõhkuma. Kõikide eelduste kohaselt peaks saama jooksutada kõiki openwrt pakke --> http://downloads.openwrt.org/backfire/10.03.1/brcm63xx/packages/


Siis tekib juba küsimus, miks seda Elioni Inteno karpi vaja lõhkuma hakata on? Garantiist võib juba unistada kui sellised modifikatsioonid käiku lähevad ja lihtsalt katsetamiseks on natuke kulukas telliseks lasta. Seda ka veel ei tea, kas sees mõni COM liides ka on või mitte.
Võta oma nõuetele sobivam ruuter siis pigem juba poest?
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 24.12.2013 13:41:26 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Myoldryn kirjutas:
pinTero kirjutas:
Huvitav, kas tavakasutajale SSH ligipääs ka lubatakse? Siis oleks ju lõbu laialt, vlanne ehitada ja kiiruseid piirata täpselt nii, nagu ise tahad icon_rolleyes.gif thumbs_up.gif


Eeldades, et antud ruuteri peal jooksev moditud openwrt versioon jookseb vähegi sarnaselt originaalile, siis peaks kindlasti saama buutida seda recovery mode'sse. Teoorias siis muudad root parooli ära ja siis asud lõhkuma. Kõikide eelduste kohaselt peaks saama jooksutada kõiki openwrt pakke --> http://downloads.openwrt.org/backfire/10.03.1/brcm63xx/packages/


Siis tekib juba küsimus, miks seda Elioni Inteno karpi vaja lõhkuma hakata on? Garantiist võib juba unistada kui sellised modifikatsioonid käiku lähevad ja lihtsalt katsetamiseks on natuke kulukas telliseks lasta. Seda ka veel ei tea, kas sees mõni COM liides ka on või mitte.
Võta oma nõuetele sobivam ruuter siis pigem juba poest?


Kui ma olen seadme välja ostnud, siis miks ei võiks teha sellega mida tahan?
Seadme eeliseks ongi lihtne funktsionaalsuse laiendamine.
Ühtlasi tahaks seadet üle võrgu ssh kaudu hallata.

Kuna tagaluuk on kinni jääb üle ainult JTAG või fail_safe seriali kaudu. Viimase arvatavasti aktiveerib WPS nupp külje peal ja telnetiga ühendumine. Ei ole veel jõudnud testida.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Myoldryn
HV kasutaja
Myoldryn

liitunud: 09.03.2004




sõnum 24.12.2013 13:42:39 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Myoldryn kirjutas:
pinTero kirjutas:
Huvitav, kas tavakasutajale SSH ligipääs ka lubatakse? Siis oleks ju lõbu laialt, vlanne ehitada ja kiiruseid piirata täpselt nii, nagu ise tahad icon_rolleyes.gif thumbs_up.gif


Eeldades, et antud ruuteri peal jooksev moditud openwrt versioon jookseb vähegi sarnaselt originaalile, siis peaks kindlasti saama buutida seda recovery mode'sse. Teoorias siis muudad root parooli ära ja siis asud lõhkuma. Kõikide eelduste kohaselt peaks saama jooksutada kõiki openwrt pakke --> http://downloads.openwrt.org/backfire/10.03.1/brcm63xx/packages/


Siis tekib juba küsimus, miks seda Elioni Inteno karpi vaja lõhkuma hakata on? Garantiist võib juba unistada kui sellised modifikatsioonid käiku lähevad ja lihtsalt katsetamiseks on natuke kulukas telliseks lasta. Seda ka veel ei tea, kas sees mõni COM liides ka on või mitte.
Võta oma nõuetele sobivam ruuter siis pigem juba poest?


Eks siin huviga ootan, kuni keegi elioni konfi sealt kätte saab. Siis oskab ka suvalist openwrt'ga ruuterit piisavalt sobivaks konfida, et kõik uue nutitv teenused korralikult toimiksid icon_wink.gif
https://www.hinnavaatlus.ee/products/V%C3%B5rguseadmed/WiFi+Access+point/313492/ <<< midagi sellist

_________________
"Free Your Phone" -> OpenMoKo
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004




sõnum 24.12.2013 23:07:42 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Marie, ta vaatas et oh, toiteplokk suudab 50W välja anda, siis järelikult tarbibki koguaeg nii palju. Tegelikkuses aga arvutas ta isegi selle valesti, kuna datasheeti järgi kaasas olev toiteplokk suudab vaid 30W välja anda voolu (12 V 2,5 A).
Võrdluseks TG789vn: 22 V 1,25 A (27,5W).


arvestades, et keskmine smps pistiku junn on ~50-80% efektiivne ei ole see ni vale midagi, kui ei ole smps siis on 50w+ garanteeritud
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 24.12.2013 23:47:42 vasta tsitaadiga

Hazar kirjutas:
mikk36 kirjutas:
Marie, ta vaatas et oh, toiteplokk suudab 50W välja anda, siis järelikult tarbibki koguaeg nii palju. Tegelikkuses aga arvutas ta isegi selle valesti, kuna datasheeti järgi kaasas olev toiteplokk suudab vaid 30W välja anda voolu (12 V 2,5 A).
Võrdluseks TG789vn: 22 V 1,25 A (27,5W).


arvestades, et keskmine smps pistiku junn on ~50-80% efektiivne ei ole see ni vale midagi, kui ei ole smps siis on 50w+ garanteeritud

Ära selle voolutarbega liialt "leili" ka mine, kuna seadme enda taga oleval kleepsul on kirjas:
12V = 1,5A.
Ehk siis 18W täiskoormusel, aga vaevalt keegi tavakasutaja üleüldse seda maksimumi ka suudab "välja pigistada". Seega piisab täiesti vabalt sellest 30W toitest ning jääb ka veel vooluvaru piisavalt. icon_cool.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 25.12.2013 09:47:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:
seadme enda taga oleval kleepsul on kirjas:
12V = 1,5A.
Ehk siis 18W täiskoormusel, aga vaevalt keegi tavakasutaja üleüldse seda maksimumi ka suudab "välja pigistada". Seega piisab täiesti vabalt sellest 30W toitest ning jääb ka veel vooluvaru piisavalt. icon_cool.gif

Netis jah pilt olemas.

Üle aasta vana toode on tehnilisest küljest igand, ehk midagi uut küll seal seadmes pole.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk150
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.01.2014 22:54:11 vasta tsitaadiga

Myoldryn kirjutas:
indrekp kirjutas:
Myoldryn kirjutas:
pinTero kirjutas:
Huvitav, kas tavakasutajale SSH ligipääs ka lubatakse? Siis oleks ju lõbu laialt, vlanne ehitada ja kiiruseid piirata täpselt nii, nagu ise tahad icon_rolleyes.gif thumbs_up.gif


Eeldades, et antud ruuteri peal jooksev moditud openwrt versioon jookseb vähegi sarnaselt originaalile, siis peaks kindlasti saama buutida seda recovery mode'sse. Teoorias siis muudad root parooli ära ja siis asud lõhkuma. Kõikide eelduste kohaselt peaks saama jooksutada kõiki openwrt pakke --> http://downloads.openwrt.org/backfire/10.03.1/brcm63xx/packages/


Siis tekib juba küsimus, miks seda Elioni Inteno karpi vaja lõhkuma hakata on? Garantiist võib juba unistada kui sellised modifikatsioonid käiku lähevad ja lihtsalt katsetamiseks on natuke kulukas telliseks lasta. Seda ka veel ei tea, kas sees mõni COM liides ka on või mitte.
Võta oma nõuetele sobivam ruuter siis pigem juba poest?


Eks siin huviga ootan, kuni keegi elioni konfi sealt kätte saab. Siis oskab ka suvalist openwrt'ga ruuterit piisavalt sobivaks konfida, et kõik uue nutitv teenused korralikult toimiksid icon_wink.gif
https://www.hinnavaatlus.ee/products/V%C3%B5rguseadmed/WiFi+Access+point/313492/ <<< midagi sellist



http://elionihuvilised.blogspot.com/2013/07/vahetame-valja-elioni-ruuteri.html
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.01.2014 11:24:54 vasta tsitaadiga

On veel mõni uuem ruuter selle WR1043ND asemel mis elionihuviliste antud lingil olnud õpetust järgides töötab?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Riistvara »  Inteno DG301 ruuter mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 116, 117, 118  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.