Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Uudised »  Hinnavaatluse uudised »  Omamoodi rekord - Speek on HV foorumis loonud läbi aegade 100 topeltkasutajat märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006




sõnum 20.12.2013 08:37:45 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Mnator kirjutas:
Mobiil-id saaks vaid siis tõeliselt massidesse, kui ta kuutasu igaveseks ära kaotataks icon_wink.gif

+1. Ei näe mingit põhjust seni seda kasutada. ID-kaart on ka mugav. thumbs_up.gif


senikaua kuni mobiili-ID pole kasutatud, võib tõesti arvata, et id kaart on mugav..

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 29.07.2002




sõnum 20.12.2013 09:22:50 vasta tsitaadiga

Mul sõbranna tuli välja väitega:"Mul on mobiil id olemas aga ma ei ole aktiveerinud seda sest see on minuarust ebaturvaline"

Ma ei teinud isegi facepalmi. Olin lihtsalt vait.

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 20.12.2013 10:29:42 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 25.06.2014 22:28:28, muudetud 1 kord
tagasi üles
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online

sõnum 20.12.2013 10:47:55 vasta tsitaadiga

number kirjutas:
Mnator kirjutas:
Mobiil-id saaks vaid siis tõeliselt massidesse, kui ta kuutasu igaveseks ära kaotataks icon_wink.gif

Eks see kuutasu kisub tõesti ka jõukama mehe käpuli kõige muu kõrval. icon_lol.gif
See summa ei tohiks kellelegi märkimist väärt olla. Samal ajal ollakse mingite 15-20€ nutipakettide otsas.
Käpuli ei võta aga õigeks seda lihtsalt ei pea icon_exclaim.gif
Ja isiklikult sinu kaaluklassi nutipaketti ka ei kasuta icon_wink.gif pole lihtsalt vähimatki soovi selle järele....
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kirozopp
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2013




sõnum 20.12.2013 13:09:25 vasta tsitaadiga

Mina näiteks ei poolda id KOHUSTUST kuna mulle ei meeldi id kaardi kasutamine ja ma olen veel alaealine.... Ja just Ärifoorumis ma pidevalt käin ja ma olen HV-s ringi liikuma üle 700euro.... mulle on see VÄGA SUUR summa ja pole petnud kedagi ega petta saanud....
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2013 13:09:41 vasta tsitaadiga

Jah, tahaks, et kõik oleks tasuta. Küll siis oleks vägev.
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 29.07.2002




sõnum 20.12.2013 13:52:40 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
number kirjutas:
Mnator kirjutas:
Mobiil-id saaks vaid siis tõeliselt massidesse, kui ta kuutasu igaveseks ära kaotataks icon_wink.gif

Eks see kuutasu kisub tõesti ka jõukama mehe käpuli kõige muu kõrval. icon_lol.gif
See summa ei tohiks kellelegi märkimist väärt olla. Samal ajal ollakse mingite 15-20€ nutipakettide otsas.
Käpuli ei võta aga õigeks seda lihtsalt ei pea icon_exclaim.gif
Ja isiklikult sinu kaaluklassi nutipaketti ka ei kasuta icon_wink.gif pole lihtsalt vähimatki soovi selle järele....


ID kaardi eest maksad ka ju raha, samuti id kaardiga allkirjastamise eest... tasuta allkirjastamisi on vaid käputäis ju... eraisikule 10 tk kuus oli see äkki? http://www.sk.ee/teenused/kehtivuskinnituse-teenus
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2013 14:04:33 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Mnator kirjutas:
number kirjutas:
Mnator kirjutas:
Mobiil-id saaks vaid siis tõeliselt massidesse, kui ta kuutasu igaveseks ära kaotataks icon_wink.gif

Eks see kuutasu kisub tõesti ka jõukama mehe käpuli kõige muu kõrval. icon_lol.gif
See summa ei tohiks kellelegi märkimist väärt olla. Samal ajal ollakse mingite 15-20€ nutipakettide otsas.
Käpuli ei võta aga õigeks seda lihtsalt ei pea icon_exclaim.gif
Ja isiklikult sinu kaaluklassi nutipaketti ka ei kasuta icon_wink.gif pole lihtsalt vähimatki soovi selle järele....


ID kaardi eest maksad ka ju raha, samuti id kaardiga allkirjastamise eest... tasuta allkirjastamisi on vaid käputäis ju... eraisikule 10 tk kuus oli see äkki? http://www.sk.ee/teenused/kehtivuskinnituse-teenus

Keegi reaalselt maksnud kah on, kui üle 10 allkirja annad? Töö juures antakse kuu lõikes 3 inimese poolt üle 100 digiallkirja ID-kaardiga ja siiani tasuta icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 20.12.2013 14:34:23 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:

Keegi reaalselt maksnud kah on, kui üle 10 allkirja annad? Töö juures antakse kuu lõikes 3 inimese poolt üle 100 digiallkirja ID-kaardiga ja siiani tasuta icon_rolleyes.gif


Kui ilusti küsida, siis teevad VÄGA ilusa arve. Tuttav rääkis, et pidi istuli kukkuma kui küsis sinu kirjeldatud allkirjastamise hulga kohta pakkumist.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online

sõnum 20.12.2013 14:40:23 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Mnator kirjutas:
number kirjutas:
Mnator kirjutas:
Mobiil-id saaks vaid siis tõeliselt massidesse, kui ta kuutasu igaveseks ära kaotataks icon_wink.gif

Eks see kuutasu kisub tõesti ka jõukama mehe käpuli kõige muu kõrval. icon_lol.gif
See summa ei tohiks kellelegi märkimist väärt olla. Samal ajal ollakse mingite 15-20€ nutipakettide otsas.
Käpuli ei võta aga õigeks seda lihtsalt ei pea icon_exclaim.gif
Ja isiklikult sinu kaaluklassi nutipaketti ka ei kasuta icon_wink.gif pole lihtsalt vähimatki soovi selle järele....


ID kaardi eest maksad ka ju raha, samuti id kaardiga allkirjastamise eest... tasuta allkirjastamisi on vaid käputäis ju... eraisikule 10 tk kuus oli see äkki? http://www.sk.ee/teenused/kehtivuskinnituse-teenus
Maksad iga kuu kuutasu ID-kaardi eest icon_rolleyes.gif
Nojah, kui see sulle lõbu pakub....
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 29.07.2002




sõnum 20.12.2013 15:18:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Maksad iga kuu kuutasu ID-kaardi eest
Nojah, kui see sulle lõbu pakub....


sa ju maksad alguses riigilõivu kui id kaarti teed... ma ei tea, et id kaardi väljastamisel oleks tehtud kampaaniaid, et saab tasuta kätte. mobiil-id sai ju pea aasta aega tasuta taotleda ning ei pidanud sim kaardi eest maksma. aga jah, eks alati leidub see mõni vinguja kellele see euro kalendrikuus mugavuse üle kaalub. palun väga, kanna siis id kaardi lugejat kaasas, ühenda iga kord kaart lugejasse ja kasuta. keegi ei käsi aga tasulist mugavusteenust maha hakata tegema, et selle eest raha küsib operaator. ta on ju oma arendused tegema ja peab teenust üleval hoidma. ega need asjad iseenesest tööta icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online

sõnum 20.12.2013 15:21:51 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
tsitaat:

Maksad iga kuu kuutasu ID-kaardi eest
Nojah, kui see sulle lõbu pakub....


sa ju maksad alguses riigilõivu kui id kaarti teed... ma ei tea, et id kaardi väljastamisel oleks tehtud kampaaniaid, et saab tasuta kätte. mobiil-id sai ju pea aasta aega tasuta taotleda ning ei pidanud sim kaardi eest maksma.
Arvuta kokku, palju maksad kuutasudega ja kui palju see on võrreldes id-kaardi riigilõivuga.... (samas riigi poolt oleks mõneti korrektsem seda lõivu mitte võtta, kuna tegemist kohustusliku dokumendiga, vaid ennetähtaegse kaotamise/rikkumise korral on riigilõiv omal kohal)
Ja mobid algkampaania ligimeelitamise periood oleks viisakam mängust välja jätta.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 29.07.2002




sõnum 20.12.2013 15:24:13 vasta tsitaadiga

Ütle kohe ära mida öelda tahad mis sa keerutad.

Maksan siiamaani mobiil-id eest 52*0,64 eur... mis on enamvähem sama mis mu ühe kuu telefoniarve...



Aitab OT'st, see on siin ikkagi Speegi teema.


viimati muutis Sold OUT 20.12.2013 15:27:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006




sõnum 20.12.2013 15:27:26 vasta tsitaadiga

kallis ikka on ju...lihtsalt rahakotti söövitav...lihtsam on id kaarti kasutada, ja lugejatega mässata erinevate arvutite taga ja id tarkvara peale installida jne jne jne...
ehk saab speek ka omale nõuandeid siit..äkki ta ei teadnud et mobiili id on olemas icon_cool.gif

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 29.07.2002




sõnum 20.12.2013 15:28:04 vasta tsitaadiga

Jah, Speek autendib edaspidi id kaardiga
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2013 16:01:53 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
tsitaat:

Maksad iga kuu kuutasu ID-kaardi eest
Nojah, kui see sulle lõbu pakub....


sa ju maksad alguses riigilõivu kui id kaarti teed... ma ei tea, et id kaardi väljastamisel oleks tehtud kampaaniaid, et saab tasuta kätte. mobiil-id sai ju pea aasta aega tasuta taotleda ning ei pidanud sim kaardi eest maksma.
Arvuta kokku, palju maksad kuutasudega ja kui palju see on võrreldes id-kaardi riigilõivuga.... (samas riigi poolt oleks mõneti korrektsem seda lõivu mitte võtta, kuna tegemist kohustusliku dokumendiga, vaid ennetähtaegse kaotamise/rikkumise korral on riigilõiv omal kohal)
Ja mobid algkampaania ligimeelitamise periood oleks viisakam mängust välja jätta.
Miks sa seda teed? Et nagu oled niimoodi
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 29.07.2002




sõnum 20.12.2013 16:08:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

samas riigi poolt oleks mõneti korrektsem seda lõivu mitte võtta, kuna tegemist kohustusliku dokumendiga, vaid ennetähtaegse kaotamise/rikkumise korral on riigilõiv omal kohal)
Ja mobid algkampaania ligimeelitamise periood oleks viisakam mängust välja jätta.

icon_lol.gif

viisakas viisakas.... räägime siiski reaalsest olukorrast. nagu elu käib, mitte nii, et kuidas enda järgi parem oleks.

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2013 18:26:21 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
tsitaat:

Maksad iga kuu kuutasu ID-kaardi eest
Nojah, kui see sulle lõbu pakub....


sa ju maksad alguses riigilõivu kui id kaarti teed... ma ei tea, et id kaardi väljastamisel oleks tehtud kampaaniaid, et saab tasuta kätte. mobiil-id sai ju pea aasta aega tasuta taotleda ning ei pidanud sim kaardi eest maksma. aga jah, eks alati leidub see mõni vinguja kellele see euro kalendrikuus mugavuse üle kaalub. palun väga, kanna siis id kaardi lugejat kaasas, ühenda iga kord kaart lugejasse ja kasuta. keegi ei käsi aga tasulist mugavusteenust maha hakata tegema, et selle eest raha küsib operaator. ta on ju oma arendused tegema ja peab teenust üleval hoidma. ega need asjad iseenesest tööta icon_rolleyes.gif

No igaüks kasutab oma vajaduste järgi. Ei välista mobiil-ID kasutuselevõttu, aga sinu soovitusel ei torma seda ka kohe omale tellima, kui reaalset vajadust pole. icon_rolleyes.gif

Ott pole mulle midagi kirjutanud. icon_sad.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.12.2013 19:45:58 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Ott pole mulle midagi kirjutanud. icon_sad.gif


Tee ise algust. Saada PS talle. Saate sõbraks icon_cool.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
midaasja?
HV vaatleja

liitunud: 14.06.2015




sõnum 14.06.2015 17:28:49 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Meenutamiseks - jätke nägu meelde, sest ta tegutseb ka tänapäeval edasi.

Link


Miks on HV-s paljudes minu teemades link vanale pealtnägija videole? Antud video on juba aegunud seoses selle aasta alguseses hakanud kehtima uue karistusseadustikuga! Mul tühistati üldse ära need piraatluse kohta kehtivad paragrahvid, sest uue karistusseadustiku järgi oli tegemist ainult väärteoga, aga isegi väärtegu ei saadud panda teatud põhjustel. Samuti see tegelane kes seal mingist raamatutest räägib video lõpus - talle ammu raha tagasi makstud. Samuti loo alguses olevad asjad millest jutt on, on nüüd ainult väärteod! Aegunud info võiks eemaldada ma arvan!
Ja siis nende HV topeltkasutajate teema, mida sa saad sellest teemast? Näitad et HV foorumis on kergelt võimalik teha uusi kontosid jah? See tegelt ju halb reklaam selle foorumi jaoks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2015 17:37:52 vasta tsitaadiga

Peaks üle küsima kas maksid raha ära
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2015 17:46:24 vasta tsitaadiga

midaasja? kirjutas:
Tanel kirjutas:
Meenutamiseks - jätke nägu meelde, sest ta tegutseb ka tänapäeval edasi.

Link


Miks on HV-s paljudes minu teemades link vanale pealtnägija videole? Antud video on juba aegunud seoses selle aasta alguseses hakanud kehtima uue karistusseadustikuga! Mul tühistati üldse ära need piraatluse kohta kehtivad paragrahvid, sest uue karistusseadustiku järgi oli tegemist ainult väärteoga, aga isegi väärtegu ei saadud panda teatud põhjustel. Samuti see tegelane kes seal mingist raamatutest räägib video lõpus - talle ammu raha tagasi makstud. Samuti loo alguses olevad asjad millest jutt on, on nüüd ainult väärteod! Aegunud info võiks eemaldada ma arvan!
Ja siis nende HV topeltkasutajate teema, mida sa saad sellest teemast? Näitad et HV foorumis on kergelt võimalik teha uusi kontosid jah? See tegelt ju halb reklaam selle foorumi jaoks!


Otti järjekordne kasutaja?
Ning mis aegumisest sa kogu aeg jahud? See, et ehk need karistused sul tühistati või/ja seadused vahepeal leebemaks läinud (ei tea, pole ma sellega kursis, kuid sinu siinse jutu järgi saan sedasi aru?), ei tähenda, et internetist peaksid sinu vägitegude teemad/videod kaduma. Oled sellise sitaga hakkama saanud, siis tunnista seda, mitte ära peida end mingite paragrahvide taha, et näe, enam polegi see kuritegu ning seetõttu nagu oleksid nüüd puhas poiss?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
midaasja?
HV vaatleja

liitunud: 14.06.2015




sõnum 14.06.2015 17:50:28 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Peaks üle küsima kas maksid raha ära


Ma võin maksekorralduse koopia saata kui tõesti huvi on!

Siim159 kirjutas:
midaasja? kirjutas:
Tanel kirjutas:
Meenutamiseks - jätke nägu meelde, sest ta tegutseb ka tänapäeval edasi.

Link


Miks on HV-s paljudes minu teemades link vanale pealtnägija videole? Antud video on juba aegunud seoses selle aasta alguseses hakanud kehtima uue karistusseadustikuga! Mul tühistati üldse ära need piraatluse kohta kehtivad paragrahvid, sest uue karistusseadustiku järgi oli tegemist ainult väärteoga, aga isegi väärtegu ei saadud panda teatud põhjustel. Samuti see tegelane kes seal mingist raamatutest räägib video lõpus - talle ammu raha tagasi makstud. Samuti loo alguses olevad asjad millest jutt on, on nüüd ainult väärteod! Aegunud info võiks eemaldada ma arvan!
Ja siis nende HV topeltkasutajate teema, mida sa saad sellest teemast? Näitad et HV foorumis on kergelt võimalik teha uusi kontosid jah? See tegelt ju halb reklaam selle foorumi jaoks!


Otti järjekordne kasutaja?
Ning mis aegumisest sa kogu aeg jahud? See, et ehk need karistused sul tühistati või/ja seadused vahepeal leebemaks läinud (ei tea, pole ma sellega kursis, kuid sinu siinse jutu järgi saan sedasi aru?), ei tähenda, et internetist peaksid sinu vägitegude teemad/videod kaduma. Oled sellise sitaga hakkama saanud, siis tunnista seda, mitte ära peida end mingite paragrahvide taha, et näe, enam polegi see kuritegu ning seetõttu nagu oleksid nüüd puhas poiss?


OK, siis on see aegunud info mis ei oma tähtsust enam! Sa ei saa ju võrrelda neid asju enam kui enne oli kuritegu ja nüüd ainult väärtegu!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2015 17:50:55 vasta tsitaadiga

Idioot
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 14.06.2015 17:51:05 vasta tsitaadiga

ja nüüd puhas poiss?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Uudised »  Hinnavaatluse uudised »  Omamoodi rekord - Speek on HV foorumis loonud läbi aegade 100 topeltkasutajat mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.