Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Aidake saada Win7 HP OA installi Acer Aspire 7540G jaoks. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
kk
HV veteran
kk

liitunud: 30.03.2002




sõnum 05.12.2013 19:24:58 Aidake saada Win7 HP OA installi Acer Aspire 7540G jaoks. vasta tsitaadiga

Litsents mul on olemas aga seoses hdd jamaga pidin puhtaks ketta tegema ja recoveryt ega plaati ei ole. Kahjuks suvaline Win7 HP OA install ei sobi mida Microsoft pakub - peab olema just Aceri oma, et see minu licence key vastu võtaks.

Ehk on kellelgi Acer (või veelgi kindlam kui Acer Aspire (7540G isegi kui veab icon_smile.gif ) ) lapakas ja selline Win 7 HP OA installi image mida saaks mulle jagada ja hädast välja aidata? P.S - netis kirjutatakse, et võta suvaline HP OA install, eemalda üks file imagest ja saabki - kuid proovisin ja ikka ei võta sel viisil licence keyd vastu. SUURED tänud ette abi eest.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 3 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.12.2013 19:35:18 Re: Aidake saada Win7 HP OA installi Acer Aspire 7540G jaoks. vasta tsitaadiga

kk kirjutas:
Litsents mul on olemas aga seoses hdd jamaga pidin puhtaks ketta tegema ja recoveryt ega plaati ei ole. Kahjuks suvaline Win7 HP OA install ei sobi mida Microsoft pakub - peab olema just Aceri oma, et see minu licence key vastu võtaks.

Ehk on kellelgi Acer (või veelgi kindlam kui Acer Aspire (7540G isegi kui veab icon_smile.gif ) ) lapakas ja selline Win 7 HP OA installi image mida saaks mulle jagada ja hädast välja aidata? P.S - netis kirjutatakse, et võta suvaline HP OA install, eemalda üks file imagest ja saabki - kuid proovisin ja ikka ei võta sel viisil licence keyd vastu. SUURED tänud ette abi eest.

Kas hiljem ei saa key sisestada. Mul on näiteks üks orginaal HP arvutiga kaasa tulnud plaat. Sellega olen koguaeg erinevaid läpakaid ja kaste tööle pannud. Hiljem sisestan KEY mis läpaka all kirjas ja aktiveerub ära. Installi ajal key üldse ei küsigi. Ma küll ei mäleta kas on mul kunagi olnud HP OA kirjas kleepsul aga mine tea.
Kui sul aeg pole piiratud ja viitsid katsetada siis võin sulle ISO faili jagada gmaili kaudu. Tegemist Windows home Premium sp1 64bit versiooniga.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kk
HV veteran
kk

liitunud: 30.03.2002




sõnum 05.12.2013 19:44:21 vasta tsitaadiga

Saab küll hiljem aga key ei sobi praegu installitud versioonile. Ütleb, et key not valid. Olen proovinud installida tavalise Win7HP installi pealt. Nüüd ka Win7HP OA installilt (litsentsikleepsul ka tähis OA) aga ei sobi. Microsofti klienditugi ütles, et on vaja Aceri installi. Abobase pakkus, et too arvuti neile ja nemad installivad hingehinna eest :/
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 3 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2013 13:14:22 vasta tsitaadiga

Siit tiritud installikaga kah ei õnnestu?
http://www.heidoc.net/joomla/technology-science/microsoft/14-windows-7-direct-download-links#
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2013 14:28:47 vasta tsitaadiga

Kuidagi kahtlane jutt, ise lasen peaaegu igapäevaselt läpakatele Win'e peale - kaasaarvatud OA litsentsiga. Kasutusel täiesti suvaline install, ning siiamaani on söönud kõiki võtmeid mis kõhu all kirjas.

Hetkel ka siin üks Samsung OA litsentsiga ja HP OA litsentsiga, ning ilma muredeta sai võti sisestatud.
Mis võib olla, et talle ei pruugi meeldida regioon. Näiteks eestikeelne install või ingliskeelne install. Ühe korra mul mingi jama oli Vistaga ma mäletan.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Aidake saada Win7 HP OA installi Acer Aspire 7540G jaoks.
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.