Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Autohoidikud nutitelefonidele märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2011 11:33:51 vasta tsitaadiga

Nja, sain hinnad 23€ ja 26€ üks neist olemas, teine tehase tellimus vähemalt 3 nädalat, aga vaja on ju mõlemat. Prisma tundub lähemal olevat icon_confused.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viptrip
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2008




sõnum 12.12.2011 18:06:18 vasta tsitaadiga

udumees kirjutas:
Broditit kahjuks minu telefonile täpselt hoidikut ei paku. icon_sad.gif

viptrip kirjutas:
Suht universaalne hoidik N8 ja C7 tarvis: http://www.mobilefun.co.uk/kit-in-car-phone-holder-for-large-phones-p27222.htm
C7 püsib küll vaid püsti. Samas hea minimalistlik disain, armatuuril püsib asjalikult.


Kas toda kuskil Eesti ka müüakse?


Ei tundu müüdavat, kuid sealtsamastki tuli nädalaga ära, lisa transa eest aga on sama suur, nagu eesti müüjate tavapärane juurdehindlus icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2011 14:27:16 vasta tsitaadiga

mustmantel kirjutas:
See sama jah. Mulle tehti emist ka normaalne ale sellele icon_smile.gif


Kuda selle võbelemisega on sellel? St ei hakka telefon selles kiikuma?

_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peacemaki
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2005




sõnum 30.11.2013 23:56:07 vasta tsitaadiga

Otsin prismast endale autohoidiku, maksis mingi 7 euri.
Suutsin kohe esimese päev selle ära lõhkuda.

Auto hoidik oli selline ümar, kahe klambri vahele käis telefon. Telefon kinnitus kui klambrid laiali tõmmata.
Tõmbasin klambri laiali, kuid plastik purunes.

Keegi oskab mingit asjaliku hoidikud soovitada galaxile?
Ei tahaks eriti palju selle kulutada. monkey.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 01.12.2013 16:36:42 vasta tsitaadiga

http://www.brodit-shop.de/produkte.php

Lihtsad ja sobivad igale autole ja seadmele. Ise lasin endale sealt tellida Nexus 4-le.
Kaheosalised- seadmehoidik ja autokinnitus.

thumbs_up.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004




sõnum 27.09.2017 02:16:39 vasta tsitaadiga

Mul selline mure, et otsin Z3 Compactile hoidjat, aga mitte autole vaid traktorile. Peaks minema klaasi külge ning rappumist kannatama. Oskab keegi midagi soovitada?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 28.09.2017 12:03:53 vasta tsitaadiga

Viimase moblahoidja ostsin Telia esindusest. Tootjaks märgitud Samsung, aga küllap täpselt samasuguseid leiab ka teiste tootjate nime all.

Selline: https://pood.telia.ee/productInfo/125/autohoidja-mobiiltelefonile-samsung-4-kuni-5-5-telefonidele/EE-V200SABEGWW

Ja see tundub täpselt sama olevat: https://pood.telia.ee/productInfo/125/autohoidja-xqisit-universaalne/14944

Varemalt olen kasutanud pikema "kaelaga" ja odavamaid kinnitusi, aga esiteks need pikakaelalised vajavad seda, et telefon peaks ikkagi kuhugi peale toetama servapidi, muidu hakkab hüplema ja võdisema meie ebatasastel teedel-tänavatel. Teine viga neil on olnud see, et nad kõik eranditult on ära lagunenud sama koha pealt - kõigil rebeneb iminapp oma kinnituse küljest lahti. Eriti just suvekuudel, kui päikese kätte jääb. Ükski varasematest ei ole oma esimest suve üle elanud.

Selline lühema ja mittepainduva kaelaga kinnitus on täiesti jäik, liigub vaid kuulliigendi peal. Ja esimese suve päikesed on üle elanud osadeks lagunemata. Miinuseks on eelmistega võrreldes logisevama mehhanismiga hoidik, mis täiesti avatud "lõugadega" ja telefoni puudumisel hakkab sõidu ajal lõgisema. Pigistad tal lõuad kokku, siis jääb üldjuhul siiski vait.

Ma kujutan ette, et traktorisse sobiks selline ka päris hästi.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2017 13:33:12 vasta tsitaadiga

Sai kunagi Alist selline tellitud: http://www.ebay.co.uk/itm/360-Car-Air-Vent-Mount-Cradle-Holder-Stand-For-Mobile-Smart-Cell-Phone-PDAs-GPS-/252237067154
Siiamaani kasutan, mahutab ka suuremaid telefone (nt. LG V20) ilusasti ning mis kõige tähtsam - on väga stabiilne. Ei sobi küll kõikide autode õhuavadega, aga nendest mobiilihoidikutest, mis mina olen ostnud, on see olnud selgelt kõige parem.

Ei lähe küll traktori jutuga kokku, kuid vb on kellelgi teisel autosse vaja.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.10.2017 15:17:57 vasta tsitaadiga

Ma ikka mõtlen, et kui talvel avast kuuma tuleb, telefon üle ei kuumene? icon_rolleyes.gif Või keerate tolle ava kinni?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 10.10.2017 08:31:00 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Ma ikka mõtlen, et kui talvel avast kuuma tuleb, telefon üle ei kuumene? icon_rolleyes.gif Või keerate tolle ava kinni?

Ma mõtlen just vastupidi, et suvel kuumaga tahaks jahedat õhku näkku puhuma, aga see kobakas seal augu ees ei lase ju icon_rolleyes.gif. Talvel võib kinni keerata muidugi.
Sellepärast ma vent auke millegagi kinni katta ei taha, et neist on nagu natuke kasu ka. Pealegi oleks sel juhul telefon juba veidi liiga madalal ja vaateväljast väljaspool, et seda naviseadmena kasutada. Ja niisama eest ära panemisel ei ole väga mõtet, pea samahästi võib ta taskusse jätta.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2017 08:46:21 vasta tsitaadiga

https://www.oomipood.ee/product/ml0341_telefonihoidik_autosse_45_125mm_15cm_pooratav_kinnitus

neid olen oomist kolm tükki ostnud. esimene ja kolmas peavad, teine läks napa juurest katki. need porolonid, mille vahele telefon hoidma jääma peaks, tulevad kahepoolsest lahti ja peaks justkui tagasi liimima. muidu on ok julla.

https://www.oomipood.ee/product/csspch300_telefoni_pda_ipod_hoidik_autosse_90_360kraadi

see võiks olla vastupidavam aga selle miinus on see, et autos mille esiklaas on väga kaugel ees, ei ulata. eelmine jääb ka kohati kaugele.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2017 09:06:28 vasta tsitaadiga

Ma olen aastate jooksul neid igast hiina imesid vist ostnud mingi 100 euri eest kokku.
Sügisest mõtlesin et ostaks kalli ja kas kestab?
Ojaa ning kuidas veel.
iottie firma toodang. https://www.iottie.com/
Jah, krdi kallis on üks hoidik ja veidi kobakas aga oi kus hoiab kinni. Seda nii klaasi küljes kui ka armatuuri küljes ning klots on väga stabiilne seal. Sobib nii väiksele (nt iphone 4S kui ka oma mingi 5+ tollisele kühvlile).
Armatuuri jaoks on tal teine padi mis kleebitakse armatuuri külge ja iottie omakorda selle padja külge. No ei ole talle külm midagi teinud (hiinakad kukuvad alati külmaga lahti või läheb mingi ühendusliide katki) ega ka suvine põrgukuumus salongis päikese käes (musta värvi auto) ja vahepeal nädalate kaupa päikese all seisnud. Antud mustas autos siis kinnitatud musta värvi armatuuri külge kah veel.
Kuna seal mingi shock värk sees, siis töllerdab varre otsas väga vähe. Mingi uus mudel väljas mis veel parem.
Osadel mudelitel ka juhmeta laadimise variant olemas.
Ning tänaseni ei ole vajanud see hoidik ei kohendamist ega kinnituste peale keeramist ega pole kordagi küljest ka ära kukkunud ei talvel ega põrgukuumusega suvel.
Sellega saan öelda et lõpuks olen leidnud omale hoidiku mis on ka hoidiku nime väärt.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 10.10.2017 09:06:29 vasta tsitaadiga

Igale automudelile on olemas igale telefonile sobivad statsionaarsed hoidikud. Meil on armatuuri peal näiteks, ühendatud otse autoga on siiski parim lahendus. Minu meelest.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kraff
HV veteran


liitunud: 10.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 10.10.2017 09:26:00 vasta tsitaadiga

Varasemalt sai kasutatud nn brodit lahendust, kuid kuna telefoni vahetusega laadimispesa jäi täpselt hoidiku varju, siis nüüd kasutan seda:
https://www.nutistuudio.ee/autosse/autohoidik/scosche-magicmount-vent
Üllatavalt hästi toimib ja isegi laadija ühendamisel ei pea telefoni kinni hoidma. Kuna kaasasolev plekitükk läks kenasti telefoni kaitsekesta alla peitu, ei ole vajadust isegi midagi kleepida kuhugi.

_________________
Let`s go, let`s go, I`m bored, let`s go!
Kommentaarid: 279 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Autohoidikud nutitelefonidele mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.