Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 11 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 99, 100, 101
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2024 15:27:29 vasta tsitaadiga

pwn13 kirjutas:
Ma panin ühe programmi läbi shell:startup -i automaatselt käivituma. Mingihetk enam polnud seda tarvis, kustutasin otsetee sealt kaustast ära aga ikkagi käivitub. mis variante veel oleks sellest lahti saada?

HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run
HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run
HKLM\Software\WOW6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run


ChatGPT vastus kah:
tsitaat:
In Windows, program startup entries can be found in several locations within the Windows Registry. Here are the main ones:

1. **HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run**: Programs listed here will run automatically when a specific user logs into Windows.

2. **HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run**: Programs listed here will run automatically when any user logs into Windows.

3. **HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\RunOnce**: Programs listed here will run automatically once when a specific user logs into Windows.

4. **HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\RunOnce**: Programs listed here will run automatically once when any user logs into Windows.

5. **HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\RunOnceEx**: Similar to RunOnce, but allows for more complex operations.

6. **HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\Userinit**: Specifies what programs are run by Winlogon when a user logs in.

7. **Startup folders**: Startup entries can also be added by placing shortcuts to programs or scripts in the Startup folders. These folders are located at:
- **%APPDATA%\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup** (for current user)
- **%ALLUSERSPROFILE%\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup** (for all users)

Each of these registry locations controls different aspects of program startup, such as whether they start for all users or just the current user, and whether they run every time the system boots or only once. It's important to be cautious when modifying these entries, as changing the wrong values can potentially disrupt system stability or cause unwanted behavior.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011




sõnum 15.03.2024 20:38:26 vasta tsitaadiga

see ülemine variant lahendust ei toonud, homme vaatan alumisi. Aga tänud vastamast.
_________________
pWn
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




see post läheb kustutamisele sõnum 18.03.2024 17:11:17 vasta tsitaadiga

23H2 uuendust keegi julgeb kommenteerida. Olen ka nüüd w11 ohver , iga sookolli ka ei julge koju laastama.
_________________
dell somm ding mi poi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

see post läheb kustutamisele sõnum 18.03.2024 17:22:52 vasta tsitaadiga

pole ükski masin katki läinud. samas ma pole nn ise kasutanud.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

see post läheb kustutamisele sõnum 18.03.2024 17:32:47 vasta tsitaadiga

raul141, Seni on olnud probleemivaba minu jaoks. Copilot mis lisati selle uuendusega saab kergelt kinni keerata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




see post läheb kustutamisele sõnum 18.03.2024 17:49:47 vasta tsitaadiga

laurx, six - pack mulle ka väga nagu meeltmööda, mis selle kõrvalmõjud`?Arvata jöudlus, nagu lugenud, mingi huinjaa, te osalete teatud rakenduste allalaadimistes, kes sellest ju ärilist kasu saavad. Ise aru saamata, miks see teil arvutis olemas on? Kui kahjulik ei ole siis keegi saab kasu? Võibolla olen mina lollakas? Võibolla isegi rahapesu?
_________________
dell somm ding mi poi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011




see post läheb kustutamisele sõnum 18.03.2024 18:03:24 vasta tsitaadiga

raul141 kirjutas:
23H2 uuendust keegi julgeb kommenteerida. Olen ka nüüd w11 ohver , iga sookolli ka ei julge koju laastama.

mul kaks erinevat 23H2 uuendust peal ja töötab. Vana z97 plate.

_________________
pWn
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




see post läheb kustutamisele sõnum 18.03.2024 18:16:27 vasta tsitaadiga

pwn13, ikka töötab, aga miks ja kuidas ja miks sul seda vaja kui ei ole vaja? See ei koorma su arvutit ja su aju, sest sa võibollla ei sa saa aru, miks sind selles ära kasutakse? Või siis potentsiaalset klienti, kes selle "elemendi" ära ostab.
_________________
dell somm ding mi poi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011




see post läheb kustutamisele sõnum 18.03.2024 18:18:14 vasta tsitaadiga

ma ei tea mida see uuendus tegi, aga copilotit vms pole märganud.
_________________
pWn
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




see post läheb kustutamisele sõnum 18.03.2024 18:42:35 vasta tsitaadiga

pwn13, Räägi, mis ta sinuga eesti keeles tegi see w11. Vaimne trauma küll, aga mis see copilotit sinuga tegi? Loodan, et füüsilisi traumasi pole, ühesõnaga tekst ei ole tõlgit
Vabandust, teksti vale kasutuse pärast! Võibolla eesti keeles pole vanainimestele veel mõeldud, proovime integrreeruda "uude maailma"

_________________
dell somm ding mi poi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

see post läheb kustutamisele sõnum 18.03.2024 19:58:30 vasta tsitaadiga

raul141 kirjutas:
laurx, six - pack mulle ka väga nagu meeltmööda, mis selle kõrvalmõjud`?Arvata jöudlus, nagu lugenud, mingi huinjaa, te osalete teatud rakenduste allalaadimistes, kes sellest ju ärilist kasu saavad. Ise aru saamata, miks see teil arvutis olemas on? Kui kahjulik ei ole siis keegi saab kasu? Võibolla olen mina lollakas? Võibolla isegi rahapesu?

Repeat that with subs..
Mis kasu, mis asi..? Ma teen puhta masina, lasen wu "lõpuni", teen resa ja hiljem annan lõpp kasutajale.. 23H2 tuleb ka peale..

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 11 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 99, 100, 101
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.