Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 382, 383, 384 ... 545, 546, 547  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma?
Kindlasti mitte
65%
 65%  [ 373 ]
Pigem ei
27%
 27%  [ 155 ]
Pigem jah
5%
 5%  [ 32 ]
Kindlasti jah
1%
 1%  [ 8 ]
hääli kokku : 568

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2018 19:03:50 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, kas ma olen endal mingi missioonikriitilise tähtsusega serviisi või miskit säärast kinni keeranud, et mul 1809 update ei tuvasta. Windows Update olen (ajutiselt) käivitanud, aga vaikus.
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2018 19:19:48 vasta tsitaadiga

A-lvin kirjutas:
Ma ei tea, kas ma olen endal mingi missioonikriitilise tähtsusega serviisi või miskit säärast kinni keeranud, et mul 1809 update ei tuvasta. Windows Update olen (ajutiselt) käivitanud, aga vaikus.

Ma laadisin käsitsi alla windoza lehelt
Ise ei pakkunud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2018 21:07:10 vasta tsitaadiga

sama123 kirjutas:

Tegemist on Lenovo Yoga pro i7 6500U prose. Autocad hakkas sulguma kui layerit puutusid. Tundus imelik, algul oli 2012a versioon. Kõik muidu korras aga autocad ei lubanud normaalset tööd. Uurisin siis autodesk-ist, et win10-t toetab alates 2017a versioon. Proovisin ka 2014a versiooni ilma mingite lisadeta ikka sama lugu. Kummagil ei olnud mingiei lisasid isegi mitte plugi-nne. Puhtad autocad 2012 ja 2014a versioonid. 2011 mõtlesin proovida aga loobusin sest see veelgi vanem ja ühilduvus viletsam. Järsku siis kui win10x86? Siis võib töötda, x64 on alati kapriissem.

Laua arvuti andmed on mul profiilis aga läpakaks on HP 8570p i7 prosega. Või ehk ongi asi uues proses/rauas. Mul on vanemad masinad aga win10 selga lastud. Kusjuures uuendatud win7 pealt ja sinna otsa kõik versiooni uuendused. Ei ole mina veel jõudnud puhast installi teha, sest asjad töötavad hästi. Mõlemas masinas on x64 os.
Ei oska miskit soovitada, siin pool vanemad versioonid töötavad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tsebu
HV vaatleja

liitunud: 13.04.2002




sõnum 13.12.2018 21:23:59 vasta tsitaadiga

A-lvin kirjutas:
Ma ei tea, kas ma olen endal mingi missioonikriitilise tähtsusega serviisi või miskit säärast kinni keeranud, et mul 1809 update ei tuvasta. Windows Update olen (ajutiselt) käivitanud, aga vaikus.


Ilmselt kõigile arvutitele korraga ei tule (jagavad serverite koormust?). Mul kokku neli win10 masinat ning ainult kahele pakkus uuendust. Teistele samuti automaatne update teatab, et ei leia midagi veel...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 13.12.2018 21:31:24 vasta tsitaadiga

Tsebu kirjutas:
A-lvin kirjutas:
Ma ei tea, kas ma olen endal mingi missioonikriitilise tähtsusega serviisi või miskit säärast kinni keeranud, et mul 1809 update ei tuvasta. Windows Update olen (ajutiselt) käivitanud, aga vaikus.


Ilmselt kõigile arvutitele korraga ei tule (jagavad serverite koormust?). Mul kokku neli win10 masinat ning ainult kahele pakkus uuendust. Teistele samuti automaatne update teatab, et ei leia midagi veel...

Rauas võib tõesti asi olla. Milles siis veel? Win10-l sai korra uuendused kinni keeratud vist on uuesti vaja teha. Laadis kunagi alla täiesti uue versiooni ja selle all kõik programmid ei hakanud tööle.....kustutasin kahjuks vana ära ja polnud enam taastamise võimalust. Win10-l update on imelik, kui ikka laeb täiesti uue siis võib jama juhtuda. Win7 on töökindlam variant. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 17.12.2018 11:18:37 vasta tsitaadiga

https://www.techspot.com/news/77846-microsoft-admits-non-insiders-beta-testing-windows-updates.html
tsitaat:
In some fairness to Microsoft, C and D updates are typically only applied when a user manually checks for updates by clicking the button buried within Settings. However, if end users really wanted to be a part of testing the latest features, the Windows Insider Program is designed exactly for that purpose. Someone looking for standard updates may just want the latest security patches and nothing more.


https://wccftech.com/windows-10-data-collection-microsoft/
tsitaat:
A few reports circulating in the past two weeks suggested that the Windows maker continues to receive logs even if users have chosen not to share that data. This discrepancy was noted when users compared data between their privacy settings and the information Privacy Dashboard carried about their usage history.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 17.12.2018 11:52:40 vasta tsitaadiga

Microsoft's renewed attempt to deliver version 1809 of Windows 10 these days is turning into a debacle. The installation has a problem with several Intel drivers and aborts. Countless users also sit in front of a blue screen for various other reasons. Old computers as well as new computers are affected. Many have problems resetting their computer to an older, working version of Windows.

In general, the update is more successful if it is started from a USB stick created with the latest version of the media creation tool. It is also recommended to disconnect the computer from all devices except screen, mouse and keyboard during the update attempt.

If the update still doesn't work after several attempts, wait until 2019 and try again.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.12.2018 14:24:08 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
Microsoft's renewed attempt to deliver version 1809 of Windows 10 these days is turning into a debacle. The installation has a problem with several Intel drivers and aborts. Countless users also sit in front of a blue screen for various other reasons. Old computers as well as new computers are affected. Many have problems resetting their computer to an older, working version of Windows.

In general, the update is more successful if it is started from a USB stick created with the latest version of the media creation tool. It is also recommended to disconnect the computer from all devices except screen, mouse and keyboard during the update attempt.

If the update still doesn't work after several attempts, wait until 2019 and try again.


Lenovo T420 Inteli graafikaga läks rõõmsalt selga ja seni probleeme pole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.12.2018 15:58:16 vasta tsitaadiga

Peale 1809 paigaldus ei sünkroniseeri edge järjehoidjaid erinevate seadmete vahel. Proovisin nii ja naa aga ei midagi, kusagilt on miskit täitsa katki läinud.

EDIT: sain korda. Tegin mingi tehase seadete taastamise ja järjehoidjad laeti pilvest uuesti paika.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ErkiT
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2009




sõnum 17.12.2018 21:44:14 vasta tsitaadiga

Midagi on jälle katki.
Ei saa USB pulkadele enam midagi kirjutada, ega isegi välist ketast syncida läbi FreeFileSync-i. Koguaeg tuleb ette media is write protected.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 18.12.2018 07:36:57 vasta tsitaadiga

Windows 10 Pro build 17134.rs44_release.180410-1804 icon_biggrin.gif
Selline on hetke windoosa seis. Kas oskate öelda palju sellele peaks uuendusi hetkeseisuga tulema?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 18.12.2018 10:27:26 vasta tsitaadiga

https://docs.microsoft.com/en-us/windows/windows-10/release-information
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 18.12.2018 10:59:21 vasta tsitaadiga

ErkiT kirjutas:
Midagi on jälle katki.
Ei saa USB pulkadele enam midagi kirjutada, ega isegi välist ketast syncida läbi FreeFileSync-i. Koguaeg tuleb ette media is write protected.

Tõenäoliselt hoiab kettaid niikaua lukus kuni Microsoft kõik su andmed endale ära tõmbab. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 18.12.2018 13:06:37 vasta tsitaadiga

Kas keegi teist on proovinud legacy teha UEFI-ks ilma, et andmete kadu ei oleks?
https://www.windowscentral.com/how-convert-mbr-disk-gpt-move-bios-uefi-windows-10

On midagi, mida peaks eelnevalt teadma?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2018 07:49:58 vasta tsitaadiga

Lugesin diagonaalis, aga osa juttu on seal vale. GPT/UEFI ei muuda masinat kiiremaks. Minimaalne vahe võib tulla sellest, et bootimise esimeses faasis võib bios aeglasem olla. Ehk kui üle 2TB partitsiooni vaja pole, siis mina selle teemaga pead ei vaevaks, suurt vahet ju pole kas boodib 2 sek kiiremini või mitte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 19.12.2018 09:04:31 vasta tsitaadiga

Ei, ei - see kindlasti ei ole määravaks.

Määravaks on arvuti/BIOS, mis ei toega legacy, vaid on ainult UEFI.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 19.12.2018 09:37:15 vasta tsitaadiga

Tõstad ketast?
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 19.12.2018 12:41:31 vasta tsitaadiga

Hetkel kloonitud, uuel masinal m.2, vana oli üldse pöörlev.

Tundub, et vist sain selle juhendi abil tööle. Vähemalt OS tuli püsti, viskasin igaks juhuks 1809 peale ning töötab.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ErkiT
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2009




sõnum 19.12.2018 18:26:47 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on veel peale taaskäivitust pidevalt Onedrive ja Outlook välja logitud.? Käib juba vaikselt pinda see koguaeg sisselogimine... icon_mad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 19.12.2018 18:30:28 vasta tsitaadiga

Ei. Kõik vunkab nagu peab.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tux
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2018 15:10:47 vasta tsitaadiga

Tegin ka eile win 10 versioon 1809 uuenduse ära ja MS Office on kogu täiega arvutist kadunud icon_rolleyes.gif
Võimalik, et midagi veel, aga siiani pole avastanud.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Prii
HV vaatleja

liitunud: 30.04.2005




sõnum 22.12.2018 22:04:07 vasta tsitaadiga

Õnnestus ka sinine ekraan ära näha, uuendas ja 30% peal jooksis kokku. Lülitasin nupust välja.
Siis ei bootinud enam ülesse, Ühel korral lasi Windowsi parandamise valida.
Valisin, nüüd on must ekraan ja kursor vilgub vasakul üleval.
Mida edasi teha?
Kas programmid ja andmed on võimalik säilitada?
Tuleb Windows nüüd uuesti asendada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 23.12.2018 20:46:09 vasta tsitaadiga

Prii kirjutas:
Õnnestus ka sinine ekraan ära näha, uuendas ja 30% peal jooksis kokku. Lülitasin nupust välja.
Siis ei bootinud enam ülesse, Ühel korral lasi Windowsi parandamise valida.
Valisin, nüüd on must ekraan ja kursor vilgub vasakul üleval.
Mida edasi teha?
Kas programmid ja andmed on võimalik säilitada?
Tuleb Windows nüüd uuesti asendada?

BIOS patarei korraks välja? Eks hiljem selgub..... icon_evil.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 23.12.2018 23:37:36 vasta tsitaadiga

Prii kirjutas:
Õnnestus ka sinine ekraan ära näha, uuendas ja 30% peal jooksis kokku. Lülitasin nupust välja.
Siis ei bootinud enam ülesse, Ühel korral lasi Windowsi parandamise valida.
Valisin, nüüd on must ekraan ja kursor vilgub vasakul üleval.
Mida edasi teha?
Kas programmid ja andmed on võimalik säilitada?
Tuleb Windows nüüd uuesti asendada?

Windows tuleb ilmselt uuesti paigaldada jah. Võib veel ilmselt tagantjärgi üritada parandada aga see on aeganõudvam kui uuesti paigaldamine. Juhul kui sul kõik andmed C: kettal, siis pead uuesti paigaldamisel valima Upgrade valiku. See pole küll optimaalne, sest tavaliselt on soovitatav Clean Install aga Upgrade puhul tõstetakse vanad asjad Windows .old kausta C: kettal.

Programmid pead kah uuesti paigaldama (vist oli nii ka Upgrade puhul) aga programmide andmed on Windows.old kaustas olemas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2018 00:12:09 vasta tsitaadiga

Kõik uuendused läbi OOSi ja service kinni keeratud. Eile oli ülla ülla kui viskas mingi emergency ikooni alla paremale ja peale natukese jõude olekut viskas uuenduse läbi võlu väe selga.
Üles laadides on kõikidel failidel ja kaustadel üleval paremal nurgas kaks sinist noolt.
Mingi uus feature või peab muretsema?

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 382, 383, 384 ... 545, 546, 547  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.