Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 206, 207, 208 ... 545, 546, 547  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma?
Kindlasti mitte
65%
 65%  [ 373 ]
Pigem ei
27%
 27%  [ 155 ]
Pigem jah
5%
 5%  [ 32 ]
Kindlasti jah
1%
 1%  [ 8 ]
hääli kokku : 568

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 29.05.2016 15:21:04 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
owndyaa kirjutas:
Olgem ausad, vanade arvutite peal Windows10 ... Ei kõlba mitte kusagile thumbs_down.gif
Kui on arvutis vähemalt SSD, siis on juba teine jutt. Vanadel arvutitel aeglane hdd + vähe mälu = surm
Väga huvitav väide.
Panin vanale ühetuumalisele 1GB mäluga arvutile Win10, keerasin igasugu performance kraanid kinni ning kiirem, kui Win7.


Täpselt. Samane 6125nx jõuab deskini ligikaudu 30 sekundiga aeglase vindiga. SSD peale on mõttetu raha kulutada, Töötab, kaua töötab, siis vaatab edasi. Ei näe pointi "4 sekundiga deskini" jõudmisest. Nii kiire ka pole.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 29.05.2016 20:00:52 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
LKits kirjutas:
eeldatakse, et kui töötab Windows 7, siis peaks töötama ka Windows 10


Selle jaoks ei pea isegi tarkvarainsener olema, et eeldada et säärane asi probleeme ei tekita.


Ei tea. See toimivus ja opsüsteemi stabiilsus on tugevasti sõltuvuses rauast, kui ka rakendustarkvara kvaliteedist. Ei saa eeldada, et nii W7 kui ka W10 on automaatselt paremad igas arvutis. On riistvaravariatsioone, milles W10 mitte ei lähe, aga on varatsioone, kus üleminek aitab.

Eeldada saab ühte- kui masin töötas tõrgeteta W7-s siis suure tõenäosusega töötab ka W10-s. Sest W10 upgrade oli mõeldud ka W7 omanikele, kelle enamik arvuteid on ca 4-5 aastat vanad.
Vastupidi loomulikult pole mõtet, uuele rauale w7. Paljudes masinates tähendab see seda, et kui W7-l raua või rakenduse tuge pole, siis äärmisel juhul aitab 32 bit režiimis tarkvara ja draiverite kasutamine. Eks ta varsti kipub nii minema, et 1 laine W10-s on n.ö tasuta upgrade, aga järgmise lainega peavad kõik maksma, suure tõenäosusega on võimalik saada retail W10 USB installikaga, kuivõrd OEM eelinstalleeritult on võimalik kokku hoida ei tea. Endal tehase väljalaskest juba ca 4 aastat vana masin, enda käes kasutan 3-ndat aastat. veel töötab.
mis SSD-d puudutab, siis olen näinud W10 netbooki, millel SSD-ga ei täheldanud ei kiiruse kasvu ega suurt eelist. Minu meelest on SSD eelis ainult arvuti kaalu vähendamine, väike arvuti, milles SSD on kindlasti mugavam. Tarkvaralisi Hooldusvahendeid SSD jaoks on ka vähevõitu- SSD-sid ei saa (ei tohi) defragmentida.on mingid seaded, mida konfigureerida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.05.2016 20:44:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

- SSD-sid ei saa (ei tohi) defragmentida.on mingid seaded, mida konfigureerida.

TRIM.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003




sõnum 29.05.2016 22:42:14 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:


Ma kirjutasin 10-st, seitsmest polnud sõnagi. Töötavad jah seitsme draiveritega, iseasi on, et 10 on samas masinas ol ud seitsmest märgatavalt kiirem ja sujuvam. Vanimad, milles 10 kiireminigi ja sujuvamalt lippab kui originaalis olnud XP, on HP Compaq 6125nx ja Pavilion dv2000.


tuhkagi.. Asus eeePC 1225B. "Kümne" katsetus (uuendus 7 otsast) lõppes seitsme tagasirollimisega. 10 ei osanud miskipärast ei shutdowni, restarti ega talveund. Ainus mida tegi oli sleep.. sõltumata sellest mis tegevust käsitsi valida. Teine asi mis oli täielik pidur : wifi. Lampi kaotas vahepeal kõik levialad ja siis jaurasid käsitsi seda wifi tabi kinni-lahti kuni ükskord levi suvatses tagasi tulla. Nagu draiver oleks kotti jooksnud vms.. mitteühtki ümberkaudset leviala ei näidanud (kortermaja, APsid ikka jätkub)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 30.05.2016 00:54:35 vasta tsitaadiga

Mul on Asus 1225B E-450 protsessoriga ning Win10 töötab laitmatult, paremini, kui W7, mis jooksis ikka aeg-ajalt kokku.
Aeglane on, sest arvuti on juust, aga samuti performance kraanid kinni keerates muutus kiiremaks. Samuti soovitati mingeid "serviise" välja lülitada, aga ei ole viitsinud aega raisata selle peale.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kasutaja01
Kreisi kasutaja
kasutaja01

liitunud: 09.05.2009




sõnum 30.05.2016 08:35:09 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:

Üks asi veel miks W10 meeletu edu ja kiituse sai, kõik piraat W7, W8, W8.1 kasutajad said uuenduse kaudu endale täiesti legaalse W10

Ja nii ongi? Päris tõsiselt saab piraat omale legaalse windowsi ja ka hiljem ei hakata kaikaid kodaratesse sellepärast loopima? Üks vana masin, mis vähe kasutust leiab, on jäänud piraks, aga kui selline võimalus on, siis prooviks legaalseks küll teha ja vaadata kuidas 10 jookseb seal peal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 30.05.2016 09:30:20 vasta tsitaadiga

On endalgi x101ch ja sinna eales Win ei lähe, jääb Lubuntu-masinaks. Ei jookseks ka 10 ilmselt talutavalt kui juba orikas Win 7 basic jõudis deskini enam kui 5 minutiga...
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.05.2016 10:01:02 vasta tsitaadiga

kasutaja01 kirjutas:
Marie kirjutas:

Üks asi veel miks W10 meeletu edu ja kiituse sai, kõik piraat W7, W8, W8.1 kasutajad said uuenduse kaudu endale täiesti legaalse W10

Ja nii ongi? Päris tõsiselt saab piraat omale legaalse windowsi ja ka hiljem ei hakata kaikaid kodaratesse sellepärast loopima? Üks vana masin, mis vähe kasutust leiab, on jäänud piraks, aga kui selline võimalus on, siis prooviks legaalseks küll teha ja vaadata kuidas 10 jookseb seal peal.


Kui piraat, siis saad piiratud "demo". Ei saa täisversiooni.


Tööl hetkel 5 win 10 arvutit - kõik 7 või 8 upgrade, kodus põhikasutuses pikemat aega 10 - puhas install, maal vähemalt ühel läpparil vanematel puhas 10 install. Kuskilt otsast pole probleeme tekkinud siiamaani.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV veteran

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.05.2016 10:15:27 vasta tsitaadiga

Mina olen ka kuulnud, et paljud on oma pira winnid ära upgradenud ja mingit probleemi ei olevat.
Endal kunagi upgradesin netbooki ära naljapärast, win10 keeras mu kettal oleva restore piiksu ja kleeps oli kulunud ühest ostast ära suht. Hetkel ongi olude sunnil win10 seal peal, aga win7 jooksis paremini, kuna 1GHz netbook, siis annab väga tunda juba väike perfi muutus. Lauakal viskab juba ammusest ajast upgrade silte, aga kuna win10-ga just kõige paremad kogemused ei ole, siis ootan ja mõtlen kas teha või mitte. icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 30.05.2016 10:27:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kui piraat, siis saad piiratud "demo". Ei saa täisversiooni.


Vale jutt.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.05.2016 11:21:22 vasta tsitaadiga

OT: Piramisel ja piramisel on vahe, kui oskad targalt seitsme aktiveerida, siis läheb win 10 peale ilusti ja aktiveerub ka ilusti. Kui on miski lolli häkkiga tehtud, siis ilmselt ei saa korralikku kümmet.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.05.2016 15:02:53 vasta tsitaadiga

Ei tea, mu vanale läpparile kus köhköh win 7 peal, pole mingit 10-t pakkunud icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.05.2016 17:04:37 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
tsitaat:
Kui piraat, siis saad piiratud "demo". Ei saa täisversiooni.


Vale jutt.

Vale jutt jah.. küll ja küll pira win7 aetud legaalseks 10neks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.05.2016 17:11:46 vasta tsitaadiga

Oodake nüüd see tasuta lõunasöögi lõpptähtaja kukkumine ära ja siis näeb, mis edasi saab. Ei imestaks, kui pärast seda pira pealt uuendatud Windows 10 aktiveerimist nõudma hakkab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.05.2016 17:18:13 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif ootame, ootama.. tahaks ise ka teada.. lihtsalt kui ma võrdlen kahte erinevat arvutit. Pira oma ja legaalsel teel saadud siis mõlemal on tootevõti ikka sama mida win10 antakse. Aga eks näeb
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.05.2016 17:34:24 vasta tsitaadiga

Mis kuupäev see automaagiline on, kui see tasuta värk pidi lõppema?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 30.05.2016 18:16:27 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Mis kuupäev see automaagiline on, kui see tasuta värk pidi lõppema?


Kas see mitte ei olnud 27 juuli ? ma võin muidugi ka eksida icon_redface.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.05.2016 21:41:27 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Oodake nüüd see tasuta lõunasöögi lõpptähtaja kukkumine ära ja siis näeb, mis edasi saab. Ei imestaks, kui pärast seda pira pealt uuendatud Windows 10 aktiveerimist nõudma hakkab.
kui kogu perioodi vältel windows genuine ei mõiganud grammigi, siis ega see automaatne litsentseerimine win10ks teisiti käi

korra aktiveeritud see 10, siis ei ole mingit tagasiminekut
ise pole küll ühtegi windowsi pirast 10ks upgradenud, kõikidel masinatel oli juba legaalne win8.1 all

_________________
☠
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 30.05.2016 22:24:36 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Mis kuupäev see automaagiline on, kui see tasuta värk pidi lõppema?


Kas see mitte ei olnud 27 juuli ? ma võin muidugi ka eksida icon_redface.gif

29. juuli.
tegelikult on w10 preinstalled masinad ammu müügis, lihtsalt tasuta upgrade vanematele win'dele lõpetatakse ära. peale seda kuupäeva peavad ka kõik vanad, kes pole veel upgradenud, selle eest maksma.

Oleks muidugi kampaania lõppedes hea teada, mitu miljonit kasutajat õnnestus üle tuua.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja01
Kreisi kasutaja
kasutaja01

liitunud: 09.05.2009




sõnum 31.05.2016 10:16:15 vasta tsitaadiga

Kui vanad need vanad masinad on, mida keegi 10-ga proovinud? See mida uuendada tahaks on aastast 2007 vist, HP slimline lauakas ja ametlikult sellele üle windows 7 draivereid ei pakuta. Kas on mõtet üritama hakata?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.05.2016 10:26:08 vasta tsitaadiga

Mul maal mingi juustune w7 masin, sellele pole pakkunudki w10-t. Samas ma usun, et int.video saaks saatuslikuks ja see ei lähe tööle. Hetkel peast ei mäleta millega töpselt tegu oli, core2duo prose vms masinas oli
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 31.05.2016 10:59:45 vasta tsitaadiga

kasutaja01 kirjutas:
Kui vanad need vanad masinad on, mida keegi 10-ga proovinud? See mida uuendada tahaks on aastast 2007 vist, HP slimline lauakas ja ametlikult sellele üle windows 7 draivereid ei pakuta. Kas on mõtet üritama hakata?


Lõdvalt saad uuendada, mul siin 2005 a. terve posu, rahul. Siin ennist kirjutasin, et HP Compaq 6125nx, HP Pavilion dv2000 ja mis aastast IBM T-43 ongi...
Viimasele sai Lenovo lehelt veel pandud Win 7 sõrmejäljelugeja draiver ja funkab kui kulda.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kasutaja01
Kreisi kasutaja
kasutaja01

liitunud: 09.05.2009




sõnum 31.05.2016 11:05:58 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
kasutaja01 kirjutas:
Kui vanad need vanad masinad on, mida keegi 10-ga proovinud? See mida uuendada tahaks on aastast 2007 vist, HP slimline lauakas ja ametlikult sellele üle windows 7 draivereid ei pakuta. Kas on mõtet üritama hakata?


Lõdvalt saad uuendada, mul siin 2005 a. terve posu, rahul. Siin ennist kirjutasin, et HP Compaq 6125nx, HP Pavilion dv2000 ja mis aastast IBM T-43 ongi...
Viimasele sai Lenovo lehelt veel pandud Win 7 sõrmejäljelugeja draiver ja funkab kui kulda.

Selge pilt...siis tuleb ikka proovida thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 31.05.2016 11:13:27 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Mul maal mingi juustune w7 masin, sellele pole pakkunudki w10-t. Samas ma usun, et int.video saaks saatuslikuks ja see ei lähe tööle. Hetkel peast ei mäleta millega töpselt tegu oli, core2duo prose vms masinas oli

Core 2 Duo pole mingi probleem ja videokaardi nõudmised on W10-l väiksemad kui W7-l. Ainuke mure on mõne videokaardi vigased driverid, mida vägisi peale installitakse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.05.2016 11:15:33 vasta tsitaadiga

Nomaitea, mul on mingi Lenovo X61s aastast 2009, max 1.5GB RAM (EDIT: was 1.5MB).
Win 7 juba veab selle masina suht kooma (müüdi teda XP-ga), mitte ei taha uskuda et W10 nüüd seal peal kepsutama kukub. icon_rolleyes.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.


viimati muutis bladerunner 31.05.2016 12:02:29, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 206, 207, 208 ... 545, 546, 547  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.