Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 463, 464, 465 ... 545, 546, 547  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma?
Kindlasti mitte
65%
 65%  [ 373 ]
Pigem ei
27%
 27%  [ 155 ]
Pigem jah
5%
 5%  [ 32 ]
Kindlasti jah
1%
 1%  [ 8 ]
hääli kokku : 568

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
olavsu1
külaline






sõnum 01.07.2020 12:58:50 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Probleem ongi selles, et ta ei karju vaid lihtsalt vaikselt kustutab kõik su failid!
Näiteks kirjutan tarkvara Autoitiga. Defender peab mu programme viiruseks eusa_wall.gif


Sellekohta ütleks et kasutatav IDE on ise kahtlane.
tagasi üles
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 01.07.2020 13:07:04 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Pole mitte mingit ebamugavust tundnud seda kasutades icon_eek.gif See töötab ju taustal ja ei häiri minu tegevusi.

Või kuidas sa seda kasutad, et see ebamugavusi põhjustab? icon_eek.gif


Selle seadmine töökorda pole just intuitiivselt tehtav.

jeesus188 kirjutas:
Mis asju te tirite, et defender näkku karjub?
Ma tean, et taustal ta kusagil on ja mina teda ei sega, ei sega tema ka mind icon_rolleyes.gif


Mingi hetk Resilio Synci uuendust pidas pahaks ja keeras ka rakenduse enda tuksi.
Selle märkimine mitte näpitavaks oli PITA.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 01.07.2020 13:14:39 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
icon_redface.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 01.07.2020 13:30:10 vasta tsitaadiga

DVDRW, pole ime et selliseid asju vaikselt hävitatakse.
tagasi üles
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 01.07.2020 14:27:36 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Betamax kirjutas:
Veidi veider jah. Minu meelest see Defender on kõige lahjem viirusetõrje üldse. Selle peale, mis teised viirusetõrjed häiresse ajab, ei tee Defender tavaliselt midagi icon_lol.gif
defender üldse kunagi midgi teind on?


On küll üks lahjemaid, aga false positive tuvastuste poolest jääb alla vist ainult Jiangmin'ile. Salaja kustutama või karantiini panema kipub igasugu indie progejate tasuta tarkvarajuppe (ei, sel pole midagi tegemist piraatluse ega viirustega).
Defender kinni kohe peale installi, korralikum AV peale.

Ise kasutan kodus ESETi, ostan korraga mitmeks aastaks litsentsi tavaliselt. Tööl samuti ESET. Teistele sai varemalt Avast paigaldatud, nüüd ei ole ammu kellegi teise arvutit korrastanud. Avasti nagu ei taha pärast nende andmemüügiskandaali ja spämmimise intensiivistumist kellelegi paigaldada. Ei teagi, mida praegu sobiks soovitada. Comodot?

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online

sõnum 01.07.2020 14:45:05 vasta tsitaadiga

ma pean vist hakkama kuskile eripäevikusse kirja panema oma pisihäälestusi ehki olen sellega juba totaalselt hiljaks jäänud
igatahes loen ja imestan probleemidest defenderiga … minul ta igatahes viisakalt pakub karantiini panemist neil üliharvadel juhtudel, kui on midagi teatada ja ma isegi ei mäleta, et oleksin kuidagi eriliselt defenderit häälestanud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 01.07.2020 15:12:50 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
Betamax kirjutas:
Veidi veider jah. Minu meelest see Defender on kõige lahjem viirusetõrje üldse. Selle peale, mis teised viirusetõrjed häiresse ajab, ei tee Defender tavaliselt midagi icon_lol.gif
defender üldse kunagi midgi teind on?


On küll üks lahjemaid, aga false positive tuvastuste poolest jääb alla vist ainult Jiangmin'ile. Salaja kustutama või karantiini panema kipub igasugu indie progejate tasuta tarkvarajuppe (ei, sel pole midagi tegemist piraatluse ega viirustega).
Defender kinni kohe peale installi, korralikum AV peale.

Ise kasutan kodus ESETi, ostan korraga mitmeks aastaks litsentsi tavaliselt. Tööl samuti ESET. Teistele sai varemalt Avast paigaldatud, nüüd ei ole ammu kellegi teise arvutit korrastanud. Avasti nagu ei taha pärast nende andmemüügiskandaali ja spämmimise intensiivistumist kellelegi paigaldada. Ei teagi, mida praegu sobiks soovitada. Comodot?


Comodot proovi jah, endalgi ja ei kurda.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nipi1000
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.07.2020 15:16:15 vasta tsitaadiga

endal just autohotkey kompileeritud scripte ja gamehackiga tehtud .exe'sid kustutas automaatselt...hiljem logist nägin, et lihtsalt deleted, ei mingit karantiini vms.
...ja googlest otsides ei ole ma ainuke.
https://windowsreport.com/windows-defender-deleted-my-files/
https://www.easeus.com/file-recovery/stop-windows-10-from-deleting-files-without-asking.html
tsitaat:
Windows Defender is constantly deleting my files WITHOUT my permission. Due to that I have suffered a lot of data loss. Even if I turn the real time protection off, it turns back on automatically and deletes my files. It is not even adhering to the exclusions I have made.

tsitaat:
Windows Defender Antivirus will quarantine suspicious files.
However, at times Windows Defender may delete the files that are not necessarily a threat.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.07.2020 15:20:18 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Renka kirjutas:
Pole mitte mingit ebamugavust tundnud seda kasutades icon_eek.gif See töötab ju taustal ja ei häiri minu tegevusi.

Või kuidas sa seda kasutad, et see ebamugavusi põhjustab? icon_eek.gif


Selle seadmine töökorda pole just intuitiivselt tehtav.

jeesus188 kirjutas:
Mis asju te tirite, et defender näkku karjub?
Ma tean, et taustal ta kusagil on ja mina teda ei sega, ei sega tema ka mind icon_rolleyes.gif


Mingi hetk Resilio Synci uuendust pidas pahaks ja keeras ka rakenduse enda tuksi.
Selle märkimine mitte näpitavaks oli PITA.
See on töökorras koheselt peale installi. icon_rolleyes.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.07.2020 15:37:02 vasta tsitaadiga

Nipi1000 kirjutas:
endal just autohotkey kompileeritud scripte ja gamehackiga tehtud .exe'sid kustutas automaatselt...hiljem logist nägin, et lihtsalt deleted, ei mingit karantiini vms.
...ja googlest otsides ei ole ma ainuke.
https://windowsreport.com/windows-defender-deleted-my-files/
https://www.easeus.com/file-recovery/stop-windows-10-from-deleting-files-without-asking.html
tsitaat:
Windows Defender is constantly deleting my files WITHOUT my permission. Due to that I have suffered a lot of data loss. Even if I turn the real time protection off, it turns back on automatically and deletes my files. It is not even adhering to the exclusions I have made.

tsitaat:
Windows Defender Antivirus will quarantine suspicious files.
However, at times Windows Defender may delete the files that are not necessarily a threat.

See EASEUSe oma on üpris halb tootereklaam - kasutage nende tooteid, et Windows Defenderi karantiinist faile taastada?
Esimeses lingis aga "tarkvaraekspert" ei tee vahet kustutamisel ja karantiini panemisel, kuigi räägib kustutamisest, aga tegelikkuses lähevad failid karantiini.

Üpris jamad näited oled leidnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nipi1000
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.07.2020 15:54:12 vasta tsitaadiga

nojah, võtsin 2 esimest linki...aga las ta olla, vb siis tõesti kuutõbisena kustutasin ise ja pärast kujutasin ette icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.07.2020 16:02:10 vasta tsitaadiga

Pigem pandi karantiini, mitte ei kustutatud. Kaks eri asja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online

sõnum 01.07.2020 16:06:54 vasta tsitaadiga

kisa ja kära failide kadumise suhtes on tõepoolest w10 suhtes palju
pole ka ime pidevas alfastaadiumis oleva toote puhul mida amatöörtestijatega testitakse

kuskil lugesin, et järgmise versiooniga pidi testimisse tulema failide taastaja - käsurea programmijupp millega saab ühe ketta pealt kustutatud faile taastada kuskile teisele kettale
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.07.2020 16:09:08 vasta tsitaadiga

See juba tuli 2004 peale: https://www.thurrott.com/windows/windows-10/237109/microsoft-releases-windows-file-recovery-tool
Mul pole veel opsüsteemi eripärade tõttu kordagi failid kaduma läinud (ptüi-ptüi-ptüi). Ainsad korrad riistvara enda süül asjadest ilma jäänud.


viimati muutis Betamax 01.07.2020 16:10:32, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.07.2020 16:09:57 vasta tsitaadiga

Viimase win10 uuendusega kukkus HP 8470p 3G sisemine modem tagant ära. Enam ühendust ei saa. Sellega oli enne ka jamamist, et tööle saada aga nüüd on täitsa kõik. Driverid on aastast 2015 ja win 8.1 omad.
Mis siis ikka, eks tuleb mingi uus lahendus leida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.07.2020 16:13:45 vasta tsitaadiga

Proovi Windows 7 drivereid (nii 32- kui 64-bitiseid, kui on). Selle Elitebooki väiksem versioon käis mu käest läbi seoses Windows 10 peale minekuga ca kuu aega tagasi. Osasid asju Windows Update ei leidnud ja sai Device ID-ga identifitseeritud. Toimisid Windows 7 driverid. 3G modem oli üks neist. Installisin driverid ja panin sellele Disable icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 01.07.2020 21:03:27 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Märt. kirjutas:
Renka kirjutas:
Pole mitte mingit ebamugavust tundnud seda kasutades icon_eek.gif See töötab ju taustal ja ei häiri minu tegevusi.

Või kuidas sa seda kasutad, et see ebamugavusi põhjustab? icon_eek.gif


Selle seadmine töökorda pole just intuitiivselt tehtav.

jeesus188 kirjutas:
Mis asju te tirite, et defender näkku karjub?
Ma tean, et taustal ta kusagil on ja mina teda ei sega, ei sega tema ka mind icon_rolleyes.gif


Mingi hetk Resilio Synci uuendust pidas pahaks ja keeras ka rakenduse enda tuksi.
Selle märkimine mitte näpitavaks oli PITA.
See on töökorras koheselt peale installi. icon_rolleyes.gif


Võib-olla, hetkel jookseb kõikjal CIS ja sellega on korras.

Mnator kirjutas:
kisa ja kära failide kadumise suhtes on tõepoolest w10 suhtes palju
pole ka ime pidevas alfastaadiumis oleva toote puhul mida amatöörtestijatega testitakse

kuskil lugesin, et järgmise versiooniga pidi testimisse tulema failide taastaja - käsurea programmijupp millega saab ühe ketta pealt kustutatud faile taastada kuskile teisele kettale


Windows 3.1x "undelete.xxx" uusversioon?
icon_smile.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 11.07.2020 09:00:31 vasta tsitaadiga

Kuna 2004 versiooni igale masinale veel paigaldada ei saa (Windows installer ütleb, et oota veidi, veel ei saa), siis on mingit tööriista, millega teada saaks, kas masinale saab uuenduse peale lasta või mitte?
Windowsi enda installikas on veidi kohmakas selle kontrollimiseks, äkki mõni lihtsam meetod.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2020 09:04:19 vasta tsitaadiga

Compatibiliti check on olemas, see 2004 jõuga peale ja läheb, kuijonnnima hakkab, uuendused selga ja käima aga restore pointid kaotab ära ning nihu minekul pead puhtalt ikka installima. Enne tee vanast kloon kui aeg ja andmed tähtsad.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 11.07.2020 09:07:15 vasta tsitaadiga

See on nüüd küll hea hoiatus! Eks siis teab arvestada, ma nagunii Windowsi enda uuendustega kinni lükanud "feature" ja "quality" uuendused. Teen neid "vanakooli" meetodil - tõmban ISO alla ja panen installima icon_biggrin.gif
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2020 09:38:58 vasta tsitaadiga

Seepärast sul see valmis polegi. Kui inimene oma proged ja asjad käima on saanud, on kõige valem asi mida it teha saab, clean install.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 11.07.2020 10:02:02 vasta tsitaadiga

Clean installi pole ma ei tea, mis ajast teinud - ISO-ga uuendamine on minu silmis stabiilsem meetod, sest kunagisest ajast sai proovitud seda Windowsi poolt uuendamist ja kui see misiganes põhjusel ebaõnnestub, siis hakkab otsast peale suurt installerit alla laadima. Ei viitsi selle järgi oodata ning ISO on olemas ja saab vajadusel uuesti uuendama panna.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004




sõnum 11.07.2020 14:54:20 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Kuna 2004 versiooni igale masinale veel paigaldada ei saa (Windows installer ütleb, et oota veidi, veel ei saa)

Olen mitmel masinal selle järgi talitanud ja 2004 probleemideta peale saanud: https://www.howtogeek.com/416169/how-to-fix-what-needs-your-attention-windows-10-setup-errors/
Vaja Windowsi featuuride alt eemaldada "Microsoft Print to PDF" ja "Microsoft XPS Document Writer".
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 11.07.2020 15:49:17 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
LKits kirjutas:
Kuna 2004 versiooni igale masinale veel paigaldada ei saa (Windows installer ütleb, et oota veidi, veel ei saa)

Olen mitmel masinal selle järgi talitanud ja 2004 probleemideta peale saanud: https://www.howtogeek.com/416169/how-to-fix-what-needs-your-attention-windows-10-setup-errors/
Vaja Windowsi featuuride alt eemaldada "Microsoft Print to PDF" ja "Microsoft XPS Document Writer".
Oookei - see oli nüüd küll hea soovitus. Töötas, korras, aitäh! icon_smile.gif
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 11.07.2020 18:57:31 vasta tsitaadiga

Suht' kreisi et sellised asjad pidurdavad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 463, 464, 465 ... 545, 546, 547  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.