Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 421, 422, 423 ... 545, 546, 547  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma?
Kindlasti mitte
65%
 65%  [ 373 ]
Pigem ei
27%
 27%  [ 155 ]
Pigem jah
5%
 5%  [ 32 ]
Kindlasti jah
1%
 1%  [ 8 ]
hääli kokku : 568

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.10.2019 11:02:24 vasta tsitaadiga

https://www.bleepingcomputer.com/news/microsoft/windows-10-1903-kb4522016-cumulative-update-breaks-printing/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 02.10.2019 12:03:42 vasta tsitaadiga

Kõik uuendused peal, võrguprinteritega seni muretu. USB- printerit pole veel katsetanud.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.10.2019 16:32:19 vasta tsitaadiga

Normaalne tööriist..
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 03.10.2019 06:34:58 vasta tsitaadiga

Lugesin, et enim saavad kannatada HP omad. Õnneks on endal Brotherid võrgus.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.10.2019 15:38:31 vasta tsitaadiga

Confirmed: Windows 10 Setup Now Prevents Local Account Creation
https://www.howtogeek.com/442609/confirmed-windows-10-setup-now-prevents-local-account-creation/
tsitaat:
Thankfully, there is one hidden way around this process on Windows 10 Home: You can disconnect your computer from the network.

If you have a computer with an Ethernet cable, unplug it. If you’re connected to Wi-Fi, disconnect.

After you do, try creating a Microsoft account and you’ll see a “Something went wrong” error message. You can then click “Skip” to skip the Microsoft account creation process.


Minu kogemus 1903 installiga seda ei kinnita. Võibolla Home versiooni OOBE sätted on tõesti niipalju erinevad, et ei lase lokaalset kontot teha internetiühendusega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.10.2019 15:51:27 vasta tsitaadiga

See on küll väga vana asi juba. By default ei saagi minu meelest enne lokaalset kontot teha, kui netijuhet seinast ei tõmba.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 03.10.2019 16:07:53 vasta tsitaadiga

saab ja on kogu aeg saanud.
viimati installisin 1903, sai ilusasti.
link, tõsi küll, on järjest enam peidetud.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 04.10.2019 00:30:36 vasta tsitaadiga

Sama siin, paar päeva tagasi tehtud Pro install lubas lokaalset.
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
O: Pansonic 14-140 mm
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.10.2019 00:33:53 vasta tsitaadiga

Windows pole kohustuslik tarkvara!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 04.10.2019 07:19:35 vasta tsitaadiga

1803 Home ei leidnud kuidagi seda offline konto linki ASUS ROG esmakäivitusel.
Lenovo Yoga 530 tuli ka 1803 Home, aga seal oli see olemas.
Ei tea kohe, millest see sõltub.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 04.10.2019 08:26:00 vasta tsitaadiga

Lubab küll lokaalset kontot teha, aga see üpris ära peidetud. Täpselt ei mäleta, kus, aga mingid kehvasti nähtavad kirjad, pead pidevalt "no-no" valima, et lõpuks lokaalse konto nimeni ja paroolini jõuda.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 04.10.2019 22:25:40 vasta tsitaadiga

Jep saab küll.
Seal on üks suht trikiga koht.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2019 11:20:26 vasta tsitaadiga

Ma pole viitsinud trikitada ega otsida. Arvutil pole lihtsalt netti taga installi ajal ja pole ka probleemi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 05.10.2019 18:14:34 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Ma pole viitsinud trikitada ega otsida. Arvutil pole lihtsalt netti taga installi ajal ja pole ka probleemi.

Ega siis jah.
Aga kui uuendad näiteks 1903 peale otse netist siis ikka netti vaja.
See trikk on seal lihtsalt kaks järjestikust akent mis püüavad kasutajat segadusse ajada. Teises jätab mulje, et kui vajutad no või cancel, siis install katkeb. Tegelikult aga avaneb võimalus lokaalseks accoundiks.
Ei midagi keerulist tegelikult. Mul vaja pidevalt neti kaudu uus win10 ver peale panna mingile arvutile. Saab isegi Teamviewriga ära teha, kui teispool natukene aidatakse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2019 19:45:01 vasta tsitaadiga

Uue raua tõttu siis sunnitud kah Win10 peale minema.
Üldiselt sain kõik tööle aga on mõned asjad mis on idiootsed ja millele pole veel lahendust leidnud (ja pole ka eriti põhjalikult veel otsinud).

Kindlasti keegi nüüd tuleb ja ütleb, et issand jumal mis sa vingud, Win10 on nii hea ju ja minul pole kunagi ühtegi probleemi olnud.
Good for you ütleks selle peale aga minu puhul mõjutab see mugavust ja kasutamise kiirust kui ma pean lisaklikke tegema, et teha midagi mis varem oli lihtsam. Või siis paigaldama lisatarkvara, et teha midagi mille jaoks seda varem vaja polnud.

1. Open with dialoog on jubedus.

Põhjus on selles, et see esiteks ei austa dark teemat (rohkem sellest allpool). Teiseks see ei käitu nagu teised aknad, puudub sulgemise nupp, fookuse kadudes sulgub ise. Lisaks on miskipärast tegu vertikaalse nimekirjaga mida peab kerima juhul kui valikus on rohkem kui 5 programmi. Ja ilmselt kõige absurdsem on see, et puudub võimalus nimekirjast programme eemaldada ise registrisse sukeldumata. Väike X programmi nime taga või kasvõi eraldi kontekstimenüü path, nime muutmise jms jaoks oleks hea olnud.

Hetkel on tulemuseks valge lärakas keset tumedat ekraani mis on ööse eriti mõnus vaatepilt. Ja siis on see täis programme millel on sama nimi, millel pole juures pathi ja mida ei saa nimekirjast eemaldada. Lisaks peab neid kerima kuigi veidi väiksemate ikoonide või laiema horisontaalse laotuse puhul mahuks need vabalt ühte dialoogi ära juhul kui me ei räägi siin 10+ programmist. Siis ma saaks juba kerimisest aru isegi.

Pilt kah siis.
Spoiler Spoiler Spoiler


Kuna pathi ei näe ei tea ma milline neist on see mida mul vaja on. Ma ei ütle, et vana oli märgatavalt parem aga vähemalt vana näitas rohkem valikuid samaaegselt.

2. Taskbar ikoonid on liiga väikesed.

Ok see on kummaline ja ma ei oodanud seda probleemi absoluutselt. Nimelt on kummalisel kombel taskbarile pinnitud ikoonid väiksemad vs Win7. Ma ei tea miks. Jah ma juba kasutan normaalsuuruses ikoone mitte small valikut. Selles pole asi. Hinnanguliselt ütleks, et need on umbes 25% väiksemad vs Win7. Jah mõlemad Win7 ja Win10 jooksevad 100% DPI peal. Ma ei ole seda muutnud aga tundub justkui Win10 default DPI on siiski väiksem mingite elementide osas. Kujutan ette milline piin oleks 4K monitoriga Win7 pealt tulla kui juba 1440p peal selline probleem minu jaoks on. Lisaks on keeruline tuvastada milline programm taskbaril parasjagu aktiivne on sõltuvalt taskbari ja desktopi värvide sarnasusest.

3. Login screen. Kes tuli välja selle lollusega peaks saama lahti lastud. Miks oli vaja seda muuta? Miks ma pean teise kasutaja valima vasakust alt servast väiksest keritavast! icon_eek.gif nimekirjast?. Ja siis veel klikkima sign in. Ega kasutaja valimine mingit lisainfot ei näita ju. Seega kui ma valin kasutaja, siis peaks windows kohe kas sisse logima juhul kui sellel kontol pole salasõna määratud või siis kohe kuvama salasõna sisestamise dialoogi. Lisaklikid mitte millegi nimel. Ime veel, et ei küsi kinnitust, et kas ma olen kindel, et tahan sisse logi...wait unustage, et ma viimase lause ütlesin - sai ei näinud seda Microsoft. Miks ei võiks kohe näidata login screenil kõikide kasutajate ikoone?
Pilt uus vs vana:
Spoiler Spoiler Spoiler


4. Start menüü.

Siin pole isegi midagi üritada muuta. Kohe Open Shell või Start10 peale ja on kohe olemas muudetav, kasutatav asi kus ei pea lisaklikke tegema elementaarsete asjade saavutamiseks.

5. Tume teema.

See on üks parimaid Win10 lisasid mis mulle meeldib. Eriti File Exploreris ja sätetes (uues kontrollpaneelis). Paraku elemendid nagu Task Manager jms seda ei kasuta. Seega kui tahate silmi säästa, siis ärge öösel task manageri avage eksole.
Eraldi teema on see, et ma pean JÄTKUVALT kasutama kahtlase väärtusega lisaprogrammi, et saada kaardid (tabid) explorerisse? Miks pole MS suutnud nii elementaarset multitasking asja lisada? Minu vajadused exploreri osas pole nii suured, et see õigustaks kolmanda osapoole failihalduri kasutamist (jah ma olen proovinud). Lihtsalt andke mulle tabid by default.

6. Taustaprogrammid ja teenused.

Sellest, et Defender taustal jookseb ja seda nii lihtne pole killida saan ma turvalisuse seisukohast isegi aru. Aga see, et palju teisi asju jookseb ma ei ei saa. Näiteks miks jookseb CTF loader taustal kui mul on desktop arvuti ja kõik touch, handwriting jms asjad välja lülitatud? Vot see on küll kummaline. Alles pärast Group Policytega mässamist sain sellest lahti. Defenderi killimiseks ei piisa isegi sellest vaid see vajab spetsiaalse registrivõtme loomist mille muutmise õigused tuleb seejärel süsteemilt ära võtta, et käivitusel seda jälle üle ei kirjutaks. Nagu väikesele lapsele seaks piiranguid siin. Uskumatu.

Lisaks asjad nagu (cortana) search mis taustal koguaeg jookseb kuigi mul on indekseerimine jms kinni keeratud. Pole veel hetkel uurinud kuidas täpselt seda killida.
Lisaks on nüüd kinni keeratud võimalus services.msc abil teatud teenuseid jms kinni keerata, peatada või isegi nende startup type muuta. Jällegi turvalisuse ja stabiilsuse seisukohast ma mõistan aga mitte kõik need teenused pole missioonikriitilised, et need PEAVAD tingimata igal käivitusel jooksma. Jällegi tuleb appi registrimuutmine.


Selle pika tiraadi lõpuks lisaks, et ma ei oota nüüd konkreetseid lahendusi nendele probleemidele aga samas ei oota ma ka kriitikat stiilis "sa oled jobu".
Kes loeb ja nõustub, see nõustub. Kes ei nõustu, see ei nõustu. Fair enough. Inimesed ja vajadused on erinevad. Need on lihtsalt minu tähelepanekud tulles Win7 pealt ja ehk on sellest niipaljugi kasu, et mõni teine Win7 pealt tulija teab mida oodata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2019 20:48:04 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
Betamax kirjutas:
Ma pole viitsinud trikitada ega otsida. Arvutil pole lihtsalt netti taga installi ajal ja pole ka probleemi.

Ega siis jah.
Aga kui uuendad näiteks 1903 peale otse netist siis ikka netti vaja.
See trikk on seal lihtsalt kaks järjestikust akent mis püüavad kasutajat segadusse ajada. Teises jätab mulje, et kui vajutad no või cancel, siis install katkeb. Tegelikult aga avaneb võimalus lokaalseks accoundiks.
Ei midagi keerulist tegelikult. Mul vaja pidevalt neti kaudu uus win10 ver peale panna mingile arvutile. Saab isegi Teamviewriga ära teha, kui teispool natukene aidatakse.

Kui neti kaudu uuendad, siis on ju sul konto juba olemas. Ega sa iga kord uut kontot ei tee, kui upgrade'id.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 05.10.2019 21:36:14 vasta tsitaadiga

Tomorrow, sul on enamuses ikka päris imelikud probleemid.
1. open with dialoogiga harjumine ei ole just keeruline, eriti kuna seda tavaliselt just tihti ei kasuta. palju hullem on see, et w10 enam ei tee open with alamenüüd paari levinuma programmiga vaid see valik on dialoogi ülemises otsas. mitme erinevas kohas oleva sama programmiga oled sa üsna imeliku use case kandis ka.
2. millised taskbari ikoonid? väiksed, suured, system tray? mul on w7(w8/w10 ja nende baasil serverid üsna tihti kõrvuti lahti, olulist (veel vähem häirivat) vahet ei ole kunagi täheldanud. see suurus on muudetav ka.
3. login screeni olemus on selline tänu unified lahendusele - teised sisselogimisviisid nagu näiteks pin ja login screeni seamless üleminek ilma eraldi dialoogita on selge disainisuund. palju sul masinas kasutajaid on, et login screen probleemseks muutub?

tabbed exploreril ma mingit head põhjust ei näe, miks see kasulik on? kolmanda partei vahendid selleks on pealegi olemas, kas mitte classic shellil see option ei olnud?
defender ei ole mõeldud vaid windows defenderiks kui selliseks antiviirus/turvasoftiks vaid nüüd on see integreeritud kogu windows security asjaga. kolmanda partei turvasoft (antiviirus, firewall) suhtleb selle windows security vidinaga ja raporeerib üht-teist. vähemalt staatust kui mitte muud.

vaadates seda kontrollivajadust kõigi teenuste üle, siis kui sa räägid linuxile üleminekust ma arvan, et sinu jaoks õige distro on arch.
ja ennustan, et mõni su edasine windows 10 mure saab olema seotud kinni keeratud teenustega või muu kinni keeratud asjaga.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2019 22:14:17 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
Tomorrow, sul on enamuses ikka päris imelikud probleemid.

So what else is new? icon_smile.gif
londiste kirjutas:
2. millised taskbari ikoonid? väiksed, suured, system tray? mul on w7(w8/w10 ja nende baasil serverid üsna tihti kõrvuti lahti, olulist (veel vähem häirivat) vahet ei ole kunagi täheldanud. see suurus on muudetav ka.

Kaks taskbar ikoonide valikut ju ongi kui taskbaril paremklikk teha > taskbar settings lahti võtta ja small icons = off panna. Eeldan, et off on siis normaalsuuruses ikoonid. Paraku need on ikka liiga väiksed minu maitsele.
Systray ikoonid kusjuures tunduvad sama suurusega. Sellega pole probleemi. Muudetav on ainult small icons off.

londiste kirjutas:
3. login screeni olemus on selline tänu unified lahendusele - teised sisselogimisviisid nagu näiteks pin ja login screeni seamless üleminek ilma eraldi dialoogita on selge disainisuund. palju sul masinas kasutajaid on, et login screen probleemseks muutub?

No aga ikkagi ei mõista miks see sign in nupp siis üldse eksisteerib? Võiks ju peale kasutaja valimist kohe näidata kasutaja pildi all kõiki sisselogimisvalikuid. Kasutajaid on ainult kaks aga tegelikult isegi selle puhul tundub eraldi menüü vasakul nende kahe vahel valimiseks eriti mõttetu. Miks need ei võiks olla kuvatud kõrvuti ikoonidega login ekraanil nagu Win7? Seamlessi pole siin midagi kui ma pean mitmele erinevale dialoogile klikkima enne kui ma üldse jõuan sisselogimiseni.

londiste kirjutas:
tabbed exploreril ma mingit head põhjust ei näe, miks see kasulik on? kolmanda partei vahendid selleks on pealegi olemas, kas mitte classic shellil see option ei olnud?

Ei näe head põhjust? icon_eek.gif icon_lol.gif Jumal hoidku mees. Võta oma brauserist tabid ära ja vaata kas on mugav multitaskingut teha erinevate lehtede vahel!
Ometi explorer istub ikka 20 aastat ajast maas justkui see oleks normaalne.
Mis statement see selline on üldse? Igaüks kes vähegi arvutit on kasutanud ei kujutaks tabbed brauserita elu ettegi. Mis sinu alternatiiv siis oleks? Avan iga kausta eraldi aknas ja raiskan tükk aeg akende paigutamise peale? Taaskasutan sama akent ja pressin pidevalt back, forward nuppe?

Classic Shell'il (Nüüd Open Shell) ei ole kahjuks seda valikut. Hetkel kasutan vanemat Clover-i nimelist programmi. Uut ei tasu kasutada, sest see on jama. Tegu on üsna sketcy progega aga vähemalt see annab mulle tabid.

londiste kirjutas:
defender ei ole mõeldud vaid windows defenderiks kui selliseks antiviirus/turvasoftiks vaid nüüd on see integreeritud kogu windows security asjaga. kolmanda partei turvasoft (antiviirus, firewall) suhtleb selle windows security vidinaga ja raporeerib üht-teist. vähemalt staatust kui mitte muud.

Don't use, don't care.

londiste kirjutas:
vaadates seda kontrollivajadust kõigi teenuste üle, siis kui sa räägid linuxile üleminekust ma arvan, et sinu jaoks õige distro on arch.

Distro valik sõltub ikkagi mitmetest teguritest mitte ainult ühest aspektist. See on kasutu, et Arch võimaldab kõike muuta kui ma ei saa sellel omale vajalikku tarkvara tööle.

londiste kirjutas:
ja ennustan, et mõni su edasine windows 10 mure saab olema seotud kinni keeratud teenustega või muu kinni keeratud asjaga.

Võimalik. Aga vähemalt see on muudatus mille mina olen ise teinud ja saan tagasi võtta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 05.10.2019 22:38:57 vasta tsitaadiga

Tomorrow, sain kuidagi Cortana killitud:P Services alt saab veel ühtkoma teist muuta. Default proge valimine avamiseks on jah tüütus kuubis.
Leidmaks, mis ajal Defender täpselt suvatseb oma scaniga arvuti kooma tõmmata, polegi leidnud .Vist Aktiivsest arvuti kasutamise ajast väljaspool teeb
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 05.10.2019 22:55:12 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Uue raua tõttu siis sunnitud kah Win10 peale minema.


CPU: Intel Core i5 2500K 3.30Ghz @ 4.7Ghz 1.41v

icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 05.10.2019 23:01:30 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Mis sinu alternatiiv siis oleks? Avan iga kausta eraldi aknas ja raiskan tükk aeg akende paigutamise peale? Taaskasutan sama akent ja pressin pidevalt back, forward nuppe?
mis asju sa kopeerid ja kui paljude kohtade vahel? või kuidas täpselt sa kopeerid - drag and drop, ctrl+c/v?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2019 23:23:03 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
defender ei ole mõeldud vaid windows defenderiks kui selliseks antiviirus/turvasoftiks vaid nüüd on see integreeritud kogu windows security asjaga. kolmanda partei turvasoft (antiviirus, firewall) suhtleb selle windows security vidinaga ja raporeerib üht-teist. vähemalt staatust kui mitte muud.
Tomorrow kirjutas:

Don't use, don't care.
Kuidas ma nüüd ütlen - mõned asjad on süsteemi toimimiseks vajalikud. Kunagi oli Androidis Google Talkiga nii, et kui selle kinni keerasid siis avastasid, et hea küll, sina ei taha chattida aga karu kõhus kasutab op.süs seda funktsionaalsust. Sama on ka Defenderiga - ta on üks osa suuremast pildist. Kui tahad peenhäälestada siis on Microsoftil selleks vähe jämedamad äriklassi lahendused, kus Windowsiga ei tule suurt midagi kaasa, saad ise juppe juurde laduda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2019 23:32:20 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Uue raua tõttu siis sunnitud kah Win10 peale minema.


CPU: Intel Core i5 2500K 3.30Ghz @ 4.7Ghz 1.41v

icon_rolleyes.gif

Oops polnud veel profiili uuendanud. Vaata nüüd uuesti icon_wink.gif

londiste kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Mis sinu alternatiiv siis oleks? Avan iga kausta eraldi aknas ja raiskan tükk aeg akende paigutamise peale? Taaskasutan sama akent ja pressin pidevalt back, forward nuppe?
mis asju sa kopeerid ja kui paljude kohtade vahel? või kuidas täpselt sa kopeerid - drag and drop, ctrl+c/v?

Eks ikka faile kopeerin. Tavaliselt 2-3 koha vahel aga mul on ka mõned tabid püsivalt avatud a'la downloads ja pildid või muusika. Ehk siis tavaline tabide hulk on 5-10 vahel sõltuvalt sellest mida ma parasjagu teen.
Ja kuigi explorer on tabbed tänud Cloverile, siis vajadusel saan ikka eraldi akna tekitada kui vajadus tekib. Lisaks võimalus eksisteerivast tabist duplikaat tekitada, close tabs to the right või close other tabs. Mitte küll nii võimekas kui brauseri kaardihaldus aga siiski märgatavalt parem kui default explorer.

Näiteks Notepad++ on samuti tabbed ja ilma ei kujutaks enam ettegi. Seal ma kasutan autosave, compare, spellcheck ja XML tools lisasi.

Baeskades, Jah aga kahjuks Enterprise toote kasutamine eraisikuna on nagu ta on aktiveerimise osas. Usu mind ma hea meelega kasutaks pigem 1809 LTSC kui sellel oleks samad scheduleri uuendused Ryzen 3000 seeriale ja ma saaks selle aktiveeritava litsentsi osta füüsilise isikuna. Paraku optimaalse perfi jaoks ja litsentsiprobleemide tõttu pean kasutama mainstream 1903 Pro versiooni.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2019 23:34:45 vasta tsitaadiga

Tomorrow, win 10 ltsb on sulle vast sobiv.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2019 23:39:44 vasta tsitaadiga

Hardi kirjutas:
Tomorrow, win 10 ltsb on sulle vast sobiv.
Täpselt. Sellel pole isegi Edget ja muid juppe, mis vajavad tihti patsutamist.

Aga noh, kui tahta ka ausaks jääda siis eraisikuna LTSB'd muidugi väga ei saa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 421, 422, 423 ... 545, 546, 547  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.