Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  proovi ära!?! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Maksuamet
HV kasutaja
Maksuamet

liitunud: 18.09.2003




sõnum 25.09.2003 15:46:45 proovi ära!?! vasta tsitaadiga

See kes käind seal see teab mis jant käib hoia niis kuis jäksad icon_eek.gif , ma avastasin väikse jama sealt, et kui vajutad seal start holding button vms siis ootad natuke ja väsid ära siis võid teha väikse nõksu: samal ajal kui vasemat klahvi hoiad lase parem ka alla ja vaata imet, võid vabalt võileivale kööki järgi minna samas kui sait loeb sekundeid edasi, tagasi tulles näed, et hea ports sekundeid on juures ja või rahumeeli mängu jälgida icon_razz1.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maksuamet
HV kasutaja
Maksuamet

liitunud: 18.09.2003




sõnum 25.09.2003 15:48:33 vasta tsitaadiga

aadress siis http://www.holdthebutton.com
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatiKala
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.06.2002




sõnum 25.09.2003 15:50:14 vasta tsitaadiga

..eee..mida sa sogad? icon_eek.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maksuamet
HV kasutaja
Maksuamet

liitunud: 18.09.2003




sõnum 25.09.2003 15:55:16 vasta tsitaadiga

MatiKala kirjutas:
..eee..mida sa sogad? icon_eek.gif



no mu ie kll laseb teha nii, et või ära minna ja aeg läheb edasi.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pang
HV veteran

liitunud: 14.05.2003




sõnum 25.09.2003 15:55:57 vasta tsitaadiga

Maksuamet kirjutas:
MatiKala kirjutas:
..eee..mida sa sogad? icon_eek.gif



no mu ie kll laseb teha nii, et või ära minna ja aeg läheb edasi.

jah, aga aken peab ees lahti olema icon_neutral.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maksuamet
HV kasutaja
Maksuamet

liitunud: 18.09.2003




sõnum 25.09.2003 15:58:48 vasta tsitaadiga

no seda kll võid alati näiteks minna matkama ja selle tööle jätta ja tuled 14 päeva pärast tagasi ja oledki kõige tegijam seal ja pead lootma muidugi, et sinu ühendus tööle jääks icon_razz.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TechZone
HV kasutaja
TechZone

liitunud: 15.05.2003




sõnum 25.09.2003 17:02:21 vasta tsitaadiga

igaljuhul on minuarust üks mõttetu asi icon_razz.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 25.09.2003 17:07:01 vasta tsitaadiga

heh, parem lammutage setit, kui seda beer_yum.gif
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2003 18:19:35 vasta tsitaadiga

täiesti pointless icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Pec]
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2003 18:36:27 vasta tsitaadiga

rekord 13 päeva?!?!?
damn! ma ei pysix isegi 13 tundi arvutist eemal!
njah... nõustun kakukesega

_________________
www.kolkbeer.ee
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tinasõdur
HV kasutaja
tinasõdur

liitunud: 14.04.2003




sõnum 25.09.2003 18:59:45 vasta tsitaadiga

Jee täpselt 3 mintsa tuli ära, selle nõksuga loomulikult, ma tahtsin näha mis ta seal yleval puansega kirjutas...aga muidu mingi imelik vend kui oidis 13 päeva ja 22 tundi icon_eek.gif
_________________
Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkl
HV vaatleja

liitunud: 05.03.2002




sõnum 25.09.2003 22:42:06 vasta tsitaadiga

mul siin vedeleb üks kast võiks sellele winni peale lasta ja siis sellel mingi kuu või kaks seista lasta lihtsalt siis selle nupu trikiga
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vidrikjupiter
HV kasutaja
vidrikjupiter

liitunud: 26.04.2003




sõnum 25.09.2003 22:45:14 vasta tsitaadiga

halastage...bullshit ju icon_cry.gif
_________________
andmekaitse ameti arvates normaalne
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 25.09.2003 22:48:38 vasta tsitaadiga

Väga rahustav;hullumajas hea hulludele tegevust anda 8)
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
escucha
HV veteran
escucha

liitunud: 30.12.2002




sõnum 25.09.2003 23:06:02 vasta tsitaadiga

irwf jumala koom nagu.... beer_yum.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 26.09.2003 14:54:02 vasta tsitaadiga

Mõttetu sait ju icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
billtuk007
HV kasutaja
billtuk007

liitunud: 16.02.2003




sõnum 26.09.2003 16:00:56 vasta tsitaadiga

jkl kirjutas:
mul siin vedeleb üks kast võiks sellele winni peale lasta ja siis sellel mingi kuu või kaks seista lasta lihtsalt siis selle nupu trikiga


nojah siis läheb kenasti elektrit ka icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maksuamet
HV kasutaja
Maksuamet

liitunud: 18.09.2003




sõnum 26.09.2003 16:02:05 vasta tsitaadiga

http://www.tud.ttu.ee/~t030492/junn thumbs_down.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maksuamet
HV kasutaja
Maksuamet

liitunud: 18.09.2003




sõnum 26.09.2003 16:04:02 vasta tsitaadiga

<Marquee> ei pasta töötavat operaga icon_evil.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
billtuk007
HV kasutaja
billtuk007

liitunud: 16.02.2003




sõnum 26.09.2003 23:33:09 vasta tsitaadiga

Maksuamet kirjutas:
http://www.tud.ttu.ee/~t030492/junn thumbs_down.gif


see kes selle lehe teind on ikka täis debill icon_razz.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pang
HV veteran

liitunud: 14.05.2003




sõnum 26.09.2003 23:39:39 vasta tsitaadiga

billtuk007 kirjutas:
Maksuamet kirjutas:
http://www.tud.ttu.ee/~t030492/junn thumbs_down.gif


see kes selle lehe teind on ikka täis debill icon_razz.gif

või laksu all (lehe tegemise ajal)
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maksuamet
HV kasutaja
Maksuamet

liitunud: 18.09.2003




sõnum 27.09.2003 15:35:10 vasta tsitaadiga

pang kirjutas:
billtuk007 kirjutas:
Maksuamet kirjutas:
http://www.tud.ttu.ee/~t030492/junn thumbs_down.gif


see kes selle lehe teind on ikka täis debill icon_razz.gif

või laksu all (lehe tegemise ajal)



ma sajaprotsendiliselt toetan teie arvamust icon_razz1.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
konn
HV veteran
konn

liitunud: 02.08.2003




sõnum 27.09.2003 15:46:47 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
veel tty nalju:

liiduajal keegi oli mehhaanika erialal teinud kursuset66d, mingi mootori joonised, ja kirjutas nii: "... ja kuna keegi seda t66d nagunii kunagi ei loe, siis v6lli materjalina kasutan saare puud"


tty-s on kahte liiki tudengeid: 1) yhed, kes ei oska ei liita, lahutada, ega korrutada, kuid oskavad jagada 2)teised, kes suurep2raselt liidavad, lahutavad ja korrutavad, kuid ei jaga mitte midagi.

jne jne jne
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pang
HV veteran

liitunud: 14.05.2003




sõnum 27.09.2003 15:49:18 vasta tsitaadiga

Maksuamet kirjutas:
pang kirjutas:
billtuk007 kirjutas:
Maksuamet kirjutas:
http://www.tud.ttu.ee/~t030492/junn thumbs_down.gif


see kes selle lehe teind on ikka täis debill icon_razz.gif

või laksu all (lehe tegemise ajal)



ma sajaprotsendiliselt toetan teie arvamust icon_razz1.gif

sina tegid jah? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maksuamet
HV kasutaja
Maksuamet

liitunud: 18.09.2003




sõnum 27.09.2003 17:00:34 vasta tsitaadiga

tuleb nii välja icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 03.10.2003 14:19:12 vasta tsitaadiga

Maksuamet kirjutas:
http://www.tud.ttu.ee/~t030492/junn thumbs_down.gif


pang kirjutas:

sina tegid jah? icon_razz1.gif


Maksuamet kirjutas:
tuleb nii välja icon_biggrin.gif




Haige mees icon_razz1.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martink01
HV vaatleja
martink01

liitunud: 17.11.2002




sõnum 04.10.2003 15:06:51 vasta tsitaadiga

Maksuamet kirjutas:
http://www.tud.ttu.ee/~t030492/junn thumbs_down.gif


No naljakas see nüüd vaevalt on. Pigem kurb...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caur
HV kasutaja
caur

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2003 14:12:25 vasta tsitaadiga

..noh, ja mis selle pängu point on, et kes kauem hoiab? Keegi hoiab näiteks 100 päeva.. ja mis edasi?!!..can't find the point..
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2003 14:13:57 vasta tsitaadiga

caur_pROACH kirjutas:
..noh, ja mis selle pängu point on, et kes kauem hoiab? Keegi hoiab näiteks 100 päeva.. ja mis edasi?!!..can't find the point..


irwe.. See ongi pointless mäng icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lindremant
Kreisi kasutaja
Lindremant

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2003 14:19:32 vasta tsitaadiga

Maksuamet kirjutas:
http://www.tud.ttu.ee/~t030492/junn thumbs_down.gif

Seee lk ei tööta, või mis kala on?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caur
HV kasutaja
caur

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2003 14:31:54 vasta tsitaadiga

aHaaa.. tore.. ma mõtlesin ka ühe mängu välja..
Tehke nii:
Minge arvuti tagant ära ja istuge kükakile maha.. ja olge nii kaua, kuni suudate, siis tulge siia ja öelge, kaua olite..
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2003 14:35:37 vasta tsitaadiga

caur_pROACH kirjutas:

Minge arvuti tagant ära ja istuge kükakile maha.. ja olge nii kaua, kuni suudate, siis tulge siia ja öelge, kaua olite..


icon_lol.gificon_lol.gificon_lol.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 06.10.2003 15:17:41 vasta tsitaadiga

caur_pROACH kirjutas:
aHaaa.. tore.. ma mõtlesin ka ühe mängu välja..
Tehke nii:
Minge arvuti tagant ära ja istuge kükakile maha.. ja olge nii kaua, kuni suudate, siis tulge siia ja öelge, kaua olite..

Hull oled ve? icon_eek.gif See võib ju ohtlik olla icon_eek.gif

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pang
HV veteran

liitunud: 14.05.2003




sõnum 06.10.2003 15:19:03 vasta tsitaadiga

Cobra[EST] kirjutas:
caur_pROACH kirjutas:
aHaaa.. tore.. ma mõtlesin ka ühe mängu välja..
Tehke nii:
Minge arvuti tagant ära ja istuge kükakile maha.. ja olge nii kaua, kuni suudate, siis tulge siia ja öelge, kaua olite..

Hull oled ve? icon_eek.gif See võib ju ohtlik olla icon_eek.gif

selle eest võib ju pikri pista, mina küll ei taha menti minna icon_lol.gif icon_razz1.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2003 15:23:44 vasta tsitaadiga

Ma kükitasin prooviks kümme mintsa, aga edetabelisse ei pääsenud, sest sellist valikut ei tulnud ettegi. Mingi kala vist... peaks ju hea aeg olema küll.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2003 15:46:34 vasta tsitaadiga

Ärge tehke seda icon_exclaim.gif sellel pelal on viirus sees icon_rolleyes.gif krt troojalane üritas sisse tulla. icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 15.10.2003 00:11:25 vasta tsitaadiga

caur_pROACH kirjutas:
aHaaa.. tore.. ma mõtlesin ka ühe mängu välja..
Tehke nii:
Minge arvuti tagant ära ja istuge kükakile maha.. ja olge nii kaua, kuni suudate, siis tulge siia ja öelge, kaua olite..


Ma tegin seda, tuli kokku 8 tundi, lihtsalt istusin ja olin niisama ja ei teinud mitte midagi [koolis olin]
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
i-squad
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2003




sõnum 19.10.2003 10:57:32 vasta tsitaadiga

you don´t have permission to access /junn/ on this server
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tryku
HV kasutaja
tryku

liitunud: 01.02.2003




sõnum 31.10.2003 00:22:17 vasta tsitaadiga

jah ei saa sisse ju
_________________
Eesti-Läti piiril rekka, millele taha kirjutatud saksa keeles: "Selles autos töötavad 500 hobust ja üks eesel".
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maksuamet
HV kasutaja
Maksuamet

liitunud: 18.09.2003




sõnum 31.10.2003 14:42:09 vasta tsitaadiga

no kui ei saa siis ei saa, ärge trügige igale poole icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  proovi ära!?!
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.