|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
teretalv
HV veteran
liitunud: 15.01.2006
|
24.01.2013 22:51:06
|
|
|
ehk siis teema on lõppenud seega ja plaani ühisserverit osta on vaid teoreetiline mitte praktiline
_________________ Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte |
|
| tagasi üles |
|
 |
Carl
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2002
|
09.02.2013 19:16:35
|
|
|
Kuid tagasi teemasse - bitcoiniga kütmine on endiselt kasumlik.
Uue elektri hinna ( minul päev 15.69286 öö 10.58096 ) ja hetke bitcoini kursiga ( 17 eur ) on kasum küll suht väike kuid olemas ja lisaks tasuta toasoe.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
teretalv
HV veteran
liitunud: 15.01.2006
|
09.02.2013 22:53:45
|
|
|
| tsitaat: |
Kuid tagasi teemasse - bitcoiniga kütmine on endiselt kasumlik.
Uue elektri hinna ( minul päev 15.69286 öö 10.58096 ) ja hetke bitcoini kursiga ( 17 eur ) on kasum küll suht väike kuid olemas ja lisaks tasuta toasoe.
|
ja palju su rahamasina aftermarketi hind on? millal järgmine keerulisuse aste tuleb mil läheb jälle poole vähem tasuvamaks see teema
_________________ Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte |
|
| tagasi üles |
|
 |
Carl
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2002
|
10.02.2013 00:41:27
|
|
|
| teretalv kirjutas: |
| ja palju su rahamasina aftermarketi hind on? millal järgmine keerulisuse aste tuleb mil läheb jälle poole vähem tasuvamaks see teema |
Mänguritele võiks need videokaardid enamvähem pädevad olla, aga kuna nad on end juba tagasi teeninud ning hetke peamine eesmärk on odav küte, siis ei huvita väga nende hind. Õhksoojuspumpa ostes kalkuleerisin ka võimaliku kokkuhoiuga mitte aftermarket hinnaga.
rewardi splittimiseni peaks 4 aastat olema, enne seda jõuab miljon muud asja juhtuda.
Kui poleks riski, et asi ära kukub (liiga vara), siis ostaks ma isegi nulltasuvuse korral kümmekond videokaarti juurde. Igaljuhul tasuvam kui ükskõik milline teine kütteliik (hetkel). Ning suvel on näiteks võimalik päikesepaneelide elektrit läbi bitcoini müüa, tunduvalt lihtsam kui võrku müümine.
Oleks aasta varem avastanud, oleks hetkel ilmselt miljonär
|
|
| tagasi üles |
|
 |
teretalv
HV veteran
liitunud: 15.01.2006
|
10.02.2013 01:17:54
|
|
|
| tsitaat: |
Oleks aasta varem avastanud, oleks hetkel ilmselt miljonär icon_biggrin.gif
|
arvad? mitu ruutmeetrit kütad ja mis hinnaga saaksin ise reaalselt osta tehnika mis sama pindala kütaks?
ehk siis asjadest mida peaksid teadma ei räägita õigel ajal nagu see miks islandist enam ei räägita http://www.vabamotleja.info/index.php/poliitika/75-miks-islandist-enam-massimeedias-ei-raeaegita
_________________ Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
20.02.2013 12:34:47
|
|
|
tea millal neid massiliselt shippima hakatakse ka.
Hetkel näiteks siin esikoht:
http://www.btcguild.com/halloffame.php
ajab üle 10 000€ päevas kokku.
aga kui shippima hakatakse, siis tasuvusajaks ennustatakse 8-14 kuud. Need kes kuu aega tagasi kätte said....neil tasus see juba 9 päevaga ära.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
20.02.2013 13:36:32
|
|
|
| SurfData, vaatasin bitcointalk foorumis natuke ringi, ei suutnud välja lugeda et kellelgi see minirig käes oleks, või on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
20.02.2013 13:47:39
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| SurfData, vaatasin bitcointalk foorumis natuke ringi, ei suutnud välja lugeda et kellelgi see minirig käes oleks, või on? |
ei ole, see firma pole veel ühtegi asja shippinud, aga varsti peaks hakkama väidetavalt.
ühest teisest teemast jäi ka silma:
http://www.bbc.co.uk/news/technology-21496977
Megaupload sequel Mega to accept bitcoin currency
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
20.02.2013 14:10:15
|
|
|
| SurfData, ok, ajas segadusse see lause "Need kes kuu aega tagasi kätte said"
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
20.02.2013 14:29:51
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| SurfData, ok, ajas segadusse see lause "Need kes kuu aega tagasi kätte said" |
no tootjaid on erinevaid. Sellelt tootjalt ei ole veel keegi saanud midagi. Miski avalon vms esimese partii shippis, aga neil voolukulu suurem (miski 400-600w vms).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
teretalv
HV veteran
liitunud: 15.01.2006
|
21.02.2013 00:53:58
|
|
|
siis tulb ise kohale sõita ja ise ära tuua server
_________________ Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
21.02.2013 12:32:50
|
|
|
| teretalv kirjutas: |
siis tulb ise kohale sõita ja ise ära tuua server  |
no sellel tootjal kes pidi selle 1500Ghashise seadme tegema pole hetkel veel mitte ühtegi töötavat seadet....seega pole mida tuua
|
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
28.02.2013 23:27:01
|
|
|
BTC hind on päris normaalseks läinud. Kellelgi head seadet on kes elektri eest maksta ei raatsi? Kui nii siis PS ja saame kokkuleppele
|
|
| tagasi üles |
|
 |
teretalv
HV veteran
liitunud: 15.01.2006
|
01.03.2013 00:09:55
|
|
|
sama siin!
| tsitaat: |
BTC hind on päris normaalseks läinud. Kellelgi head seadet on kes elektri eest maksta ei raatsi? Kui nii siis PS ja saame kokkuleppele thumbs_up.gif
|
_________________ Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
01.03.2013 11:45:47
|
|
|
see tippasic ajab hetkel üle 16 000€ PÄEVAS kokku
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Cloner
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2004
|
01.03.2013 12:20:19
|
|
|
| Neil tootjatel oleks kasulikum oma masinaid ise jooksutada müümise asemel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
01.03.2013 12:34:16
|
|
|
Huvitav kui igapäev 16 000€ väärtuses bitcoine rahaks vahetada, hakkaks kurss kukkuma ka?
Saan aru et hetkel on 10,843,250 BTC 280,840,175 EUR väärtuses.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
01.03.2013 12:47:32
|
|
|
| SurfData kirjutas: |
see tippasic ajab hetkel üle 16 000€ PÄEVAS kokku  |
Kus sellised andmed?
Kõige võimsam mis hetk preorder 1500 ja see ei ole kindlasti praeguse kursiga 16000€ päevas.
..ja üldse, tahaks ma näha, mis neist saab. Väga pikalt venitatakse nendega.
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
01.03.2013 13:03:27
|
|
|
| mteachx kirjutas: |
| SurfData kirjutas: |
see tippasic ajab hetkel üle 16 000€ PÄEVAS kokku  |
Kus sellised andmed?
Kõige võimsam mis hetk preorder 1500 ja see ei ole kindlasti praeguse kursiga 16000€ päevas.
..ja üldse, tahaks ma näha, mis neist saab. Väga pikalt venitatakse nendega. |
need on jah preorderid ja pole selle firma poolt veel ühtegi valmis saadud. Mõtlen seda teist asicu looma mis hetkel ~4-5terahashi peal käib (12 tera on max planeeritud):
http://bitcoinmagazine.com/asicminer-starts-hashing/
first batch will have over 12 TH/s of hashing power
ca 640 münti päevas = 25€ hinnaga 16 000€ päevas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
19.03.2013 19:57:16
|
|
|
Nendega on lugu nii, et paar päeva tagasi said nad ise mingisuguse prototüübi tööle. Lubatud tähtajast ollakse vist 8 kuud maas.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
20.03.2013 11:47:56
|
|
|
| Jah. Samas kui see hunnik seadmeid välja saadetakse mis eeltellitud on siis need masinad muutuvad varsti suht kasutuks ning tavalised enda videokaartidega vennnad võivad pillid kotti lükata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
20.03.2013 12:10:12
|
|
|
kui praegu tellida siis enne sügist seda vist kätte ei saaks. Tolleks ajaks võibolla 0,1 münti päevas toob.
Videokaartidega pannakse juba varsti pillid kotti, selline tootja nagu avalon shipib oma 60ghashiseid tooteid. Tuttav tellis ja sai juba trackingu kah, kui kätte saab siis oi kui kade ma olen Oleks asjadest kunagi varem teadnud oleks ka avaloni võibolla tellinud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
20.03.2013 12:28:58
|
|
|
Lubaks eelarve võtaks ka avaloni. Ükspäev siin uurisin ja lugesin pikalt.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
20.03.2013 12:34:53
|
|
|
| Selle aasta lõpuks peaks bitcoini hind ka lakke lendama. Algusaegadel investeerijad saavad kõva rulli.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
teretalv
HV veteran
liitunud: 15.01.2006
|
20.03.2013 15:24:57
|
|
|
samas surfdata võtab seinast raha ja ostab ise raha "printeri" ja ei ole huvitatud ühisostust ostad 30 000 eurose raha "printeri" kaua see ennast te arvates tagasi teenib? samas kui kõik videokaartiposid nullitakse siis samas kõik serveri ostjad oleksid jälle kui esimesed kes ees se mees, nagu uus tase uus võimalus alustada esimesena ja teenida vahelt?
_________________ Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
20.03.2013 15:38:44
|
|
|
| teretalv kirjutas: |
samas surfdata võtab seinast raha ja ostab ise raha "printeri" ja ei ole huvitatud ühisostust ostad 30 000 eurose raha "printeri" kaua see ennast te arvates tagasi teenib? samas kui kõik videokaartiposid nullitakse siis samas kõik serveri ostjad oleksid jälle kui esimesed kes ees se mees, nagu uus tase uus võimalus alustada esimesena ja teenida vahelt? |
need kes eelmise aasta juunis/juulis tellisid, nemad teenivad oma kastikese tagasi alguses ~1-2 kuuga ma arvan. See kes praegu tellib.....sellel on ROI 8-16 kuud vähemalt. Kõigepealt aga ma tahan näha, et nad midagi üldse valmis suudaksid teha. Kõlakad on, et suvepoole veel konkurentsi sellele tuleb. Praegu shippiv avalon oli vist 110nm? BFL (loodetavasti varsti hakakb shippima) on 65nm, aga siin osad lubavad suveks 22 või oli see 28nm tehtud chippe (kuskilt miskit lugesin). Eks mõne kuu pärast on selgus rohkem majas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
igorjoha
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2006
|
22.03.2013 15:00:01
|
|
|
kas kellelgi juba reaalset midagi shippitud ka on?
_________________ автор этих строк своих мозгов не имеет, а потому имеет ваши |
|
| tagasi üles |
|
 |
teretalv
HV veteran
liitunud: 15.01.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kodanik2
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2001
|
20.09.2013 21:40:51
|
|
|
| No kas keegi üldse tegeleb asjaga enam? Hetkel vist ei tasu ühegi kaardiga enam ära!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Carl
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2002
|
20.09.2013 22:38:28
|
|
|
| Näiteks päikesepaneelide jääkelektri kasutamiseks eelmine kuu veel käras, nüüd pole ka sel enam väga mõtet.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
21.09.2013 14:34:18
|
|
|
| tumtum, foorumis üks natuke aktiivsem bitcoini teema üldfoorumis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|