Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Valgustivaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 62, 63, 64  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
stks
HV kasutaja
stks

liitunud: 28.01.2007




sõnum 10.06.2019 19:19:58 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Paar laevalgustit vaja soetada, on ehk soovitusi, kuhu poole vaadata võiks?
Ise uurin praegu www.hektor.ee veebilehel ringi, aga ega väga ettekujutust pole, kus salongis hea, kus halb hind.

hektor pigem kallis aga vähemalt on valikut
ise võtsin just sealt ühe -> https://www.4room.ee/et/

_________________
Minu loogika jääb minu loogikaks
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 11.08.2019 20:03:23 vasta tsitaadiga

Kus saab häid LED pirne? E27 huvitab.
Vastupidavaid ja võimsaid.,
Ostsin oomipoest mingeid. Muidu head ja valged, aga aastaga läksid kõik läbi icon_cry.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 643 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 501
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.08.2019 20:25:33 vasta tsitaadiga

Bauhofis/K-rautas on need Philips LED E27 müügil, võta need.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.08.2019 00:17:50 vasta tsitaadiga

E27 ja "võimas" ei käi kokku. Kuumus tapab nad maha. Kui räägime ikka 16+W isenditest.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 12.08.2019 05:48:37 vasta tsitaadiga

milline sokkel siis peaks olema?
Mul on hetkel 12W või 15W isendid kärvanud, sellest võimsusest ka piisaks icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 643 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 501
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.08.2019 08:33:15 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
E27 ja "võimas" ei käi kokku. Kuumus tapab nad maha. Kui räägime ikka 16+W isenditest.

Ma olen kolme aasta jooksul E27 pessa sobivaid Philipseid ostnud ja mitte ükski pole maha surnud. Veel vähem kuumaks läinud - sellist asja kuulen esimest korda. Võimsuse poolest on ostetud pirnid seal 15W kuni 20W kanti ja luumeneid 470-800 olnud. Maksavad küll mõne euro rohkem kui mingid suvalised hiinakad, aga luumenid korralikud ja ühtki probleemi pole olnud siiani.
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.08.2019 11:28:31 vasta tsitaadiga

Betamax, 20W ja 800lm on ikka paras "seasilm" ju? Enamvähem suvaline kompaktluminofoor annab samapalju või rohkemgi valgust.
Ledi puhul oleks normaalne 70-90lm/W kohta kätte saada, võimsamate puhul 60lm/W kuna vastasel korral ei jahuta seda väikeses korpuses lihtsalt ära.
10w LED prozektor annab kenasti 800lm välja, 30w saab ~2000lm kätte. Aga nendel on ka vastavad jahutusradikad küljes.

Mul olid õuelampides 24W Osram Duluxstar-d, 1445lm. Kestsid keskeltläbi 3-5a olles 4-8h/päevas töös.
Nüüd olen katsetanud kõiksugu LED-e, viimased 20W kestsid alla aasta, 6tk surid paari kuise vahega elektroonika tõttu.
Proovinud nii suvahiinakaid, soomlaste Airam-i kui ka Philipsit.

Väikse võimsusega led-d seeeest kestavad hästi, mul on paar tk mis on juba 10a igapäevaselt töös.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.08.2019 11:40:07 vasta tsitaadiga

Võlusõna on osram… kodus enamus lampe osrami peale üle läinud. Osrami märgitud W võib viia eksitada. Mingi 12W osram näitab rohkem valgust kui mõni odav 20W mis esimese aastaga kuumuse kätte ära sureb.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.08.2019 11:51:01 vasta tsitaadiga

Ei ole mingi seasilm ja tunduvalt heledamad kui hõõgniidiga pirnid, mis on minu jaoks piisav. Mul pole vaja koju mingit kontori stiilis päevavalguslambi teemat, mis silmist vere välja võtab õhtuks.
Köögis vahetasin näiteks kaks hõõgniidiga pirni selliste Philipsite vastu: https://www.lighting.philips.com/main/prof/led-lamps-and-tubes/led-candles-and-lusters/master-led-candles-and-lusters/929001157902_EU/product
Silmaga tajutavamalt heledam ja minu jaoks 470 lm on täiesti OK ning jääb ülegi niiöelda.
Ja ma ei räägi prožektoritest, vaid tavalistest seina- ja laelampidest. Samas isegi välistingimustesse valiksin eelpool mainitud luumenite vahemikku jäävad pirnid. Eesmärk on siiski normaalne valgus, mitte "karjuv valgusreostus".
Olen igatahes Philipsitega rahul ja kui nüüd muudes lampides hõõgniidiga pirnid läbi lähevad, hangin Philipsi LEDid asemele. Neil on alatasa allahindluseid ehituspoodides.
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.08.2019 12:10:14 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Võlusõna on osram… kodus enamus lampe osrami peale üle läinud. ...mis esimese aastaga kuumuse kätte ära sureb.


just seda nad teevadki, ja mitte soodsamad, vaid E27 Parathom, ehk kallima seeria pirnid. Aga seda juttu olen varemgi rääkinud siin.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.08.2019 12:12:43 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Silmaga tajutavamalt heledam ja minu jaoks 470 lm on täiesti OK ning jääb ülegi niiöelda.

470 luumenit on leedi puhul 4-5 watise võimsustarbega pirni valgusvoog.

20W ja 800lm pole enam LED vaid CCFL.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.08.2019 12:21:33 vasta tsitaadiga

Ausalt öeldes mind eriti need uhked lühendid ei koti. Peamine, et vastu peab ja valgus sobivalt hele ega väsita silmi. Viimased pirnid, mis ostsin aasta alguses mingist ehituspoest allahindlusega: https://www.lighting.philips.co.uk/consumer/p/led-bulb/8718696586099
Said pandud kahe korruse vahele treppide valgustamiseks. Praeguseks tunne, et vist isegi liiga heledad.
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.08.2019 12:57:19 vasta tsitaadiga

Betamax, siis räägigi konkreetselt et mis ja kus. Algas su jutt et 20w ja 800lm.
Su köögipirnid on 6W ja 470lm mis on täiesti OK tulemus. Trepivalgustite 13W ja 1500lm on ka igati hea.

Mina ei ostagi kunagi W vaid vaatan ennekõike palju valgust annavad. Terassi ja hoovi valgustitesse on mul vaja ligikaudu 1500-2000lm.
Senini olid 24W kompaktid hinna/kestvuse osas parimad. Tegemist on niiskuskindlate seinalampidega, seega püsib ka soojus seal mõnevõrra paremini sees.

Eks ma pean veel erinevaid LED-e proovima, ma hetkel peast ei mäleta milliseid Philipseid ma katsetasin. Espakist ostetud nad igatahes said.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.08.2019 17:56:27 vasta tsitaadiga

https://www.ledoutlet.ee/ee/led-pirnid/gu10-6w-400lm-led-lamp-ip20-v-tac-soe-valge-2700k-70673

Kui hästi saaks uskuda, et see on CRI 95+? Ma ostaks kohe mitukümmend, kui on tõsi.

edit:// Leidsin ametliku speci: https://www.v-tac.eu/led-lights/lights1/led-spotlights-gu10/led-spotlight-6w-gu10-plastic-lens-cover-2700k-cri-95-detail.html
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 17.08.2019 08:14:10 vasta tsitaadiga

proovisin HVst pirne vaadelda, aga see ülesehitus oli nii tobe, et loobusin.
Saad valida, milliseid tootjaid sa ei taha näha, mitte neid, mida tahad.
Ja kuna tootjaid on miljon, siis selleks, et sõelale jääks vaid PHILIPS, pead tegema 1000000-1 klikki, et neid teisi eemaldada..... icon_mad.gif
No anna ema padruneid icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 643 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 501
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2019 08:41:10 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Kus saab häid LED pirne? E27 huvitab.
Vastupidavaid ja võimsaid.,
Ostsin oomipoest mingeid. Muidu head ja valged, aga aastaga läksid kõik läbi icon_cry.gif

Ma neid kasutanud, pole veel ühtki muret olnud. pirn ei tohi muidugi kinnises kuplis olla.
https://www.bauhof.ee/et/kodu-ja-sisustus/led-lamp-classic-7-60w-a60-e27-ww-nd-2tk-pk-philips-605039
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2019 08:58:10 vasta tsitaadiga

https://www.osram.com/ecat/LED%20STAR%20CLASSIC%20A-Consumer%20LED%20lamps%20with%20classic%20bulbs-LED%20lamps-Lamps-Digital%20Systems/com/en/GPS01_1027598/PP_EUROPE_Europe_eCat/
Mina kasutan Osrami led-e. Terve elamise neid täis ladunud.
Weg-ist saan need ka soodsalt kätte..... 5tk = ~7€
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2019 11:36:23 vasta tsitaadiga

Pärast seda, kui keegi siinsamas teemas mainis, et on mõõteriistadega testinud erinevaid hiinakaid ja selgus, et need ei anna lubatud valgust ning virvendavad, olen jäänud bränditoodetele truuks. Pärast seda olen selle virvendamise ja kvaliteediprobleemide kohta ka tutvusringkonnast kuulnud - sealhulgas vastava eriala teadlased ja ehitussektori töötajad.
Ja see väide, et need noname hiinakad ja muu sarnane kraam on brändikatele toodetud ülejäägid, on mõnikord osaliselt tõsi. Ainsa erinevusega, et need nn ülejäägid on brändikate praak... või lihtsalt ebakvaliteetsed hiinakad. Sama nagu nagu vuhvelakude ja muu noname elektroonikaga.
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 17.08.2019 12:59:40 vasta tsitaadiga

Kui just poolakate tooteid mitte arvestada, siis enamasti on kõik nn. brändikad hiina toodang, mille alusel siis eelistada üht hiinakat teisele? Et maksab värvilise kleebise tõttu rohkem?

Ma puutun ka tööalaselt nende valgustite probleemidega palju kokku, pole see kallis philips või osram parem kusagilt otsast. Värelevad ja surevad aasta möödudes maha. Väreluse tajumine on paljudel inimestel aga individuaalne, enamus ei taju ja kui juba tajutakse siis on valgusti üldiselt ka rikkis.

Ehk siis tegelikult ei saa mingeid üldistusi ega hinnanguid välja tuua. Tarbimisühiskond on orienteeritud pidevale tootmisele ja väljavahetamisele. KUi oleks head tooted siis ju ei vahetataks neid piisavalt tihti välja tootmise seisukohast?

Üldiselt tähendab suurem valgusvoog kompaktlambis suuremat kuumenemist jas seega ka väiksemat eluiga.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2019 14:15:39 vasta tsitaadiga

Hiinast tulevad kõik, aga kvaliteedikontroll on brändikatel pisut teine. Kui pirni koostekvaliteeti visuaalselt vaadata, siis see on juba esimene märk. Aliexpressi hiinakas vs Osram, Philips, Panasonic jne. Sorry, ma ei ole enam ammu mingite hiinakate usku. Odavam, aga kestab vähem. Lugesin üle - kokku maale ja linna ostnud 19 pirni 3 aasta jooksul ja kõik siiani töötavad.
Tööl taheti kah kokku hoida. Alguses mingite "kvaliteetsete" läpakaakudega ja siis laualambi pirnidega. Akud läksid paari nädalaga läbi, pirnid pidasid paar kuud vastu. Mõlemal juhul vahetati välja, aga needki kaua vastu ei pidanud ja rohkem ei viitsitud sellega tegeleda. Saada garantii jaoks tagasi ja vahepeal ole ilma - ei tasunud ära. Mindi ehituspoodi ja osteti mingid Osramid ära ja need siiamaani töötavad. Paned mõlemad tooted kõrvuti ja hoiad võrdluseks käes, siis tajud, miks üks maksab pisut rohkem kui teine.
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 17.08.2019 15:46:33 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Kui just poolakate tooteid mitte arvestada, siis enamasti on kõik nn. brändikad hiina toodang, mille alusel siis eelistada üht hiinakat teisele? Et maksab värvilise kleebise tõttu rohkem?

Ma puutun ka tööalaselt nende valgustite probleemidega palju kokku, pole see kallis philips või osram parem kusagilt otsast. Värelevad ja surevad aasta möödudes maha. Väreluse tajumine on paljudel inimestel aga individuaalne, enamus ei taju ja kui juba tajutakse siis on valgusti üldiselt ka rikkis.

Ehk siis tegelikult ei saa mingeid üldistusi ega hinnanguid välja tuua. Tarbimisühiskond on orienteeritud pidevale tootmisele ja väljavahetamisele. KUi oleks head tooted siis ju ei vahetataks neid piisavalt tihti välja tootmise seisukohast?

Üldiselt tähendab suurem valgusvoog kompaktlambis suuremat kuumenemist jas seega ka väiksemat eluiga.


Korralikud brändid hoolitsevad et kasutatakse parimaid komponente, toiteplokid, leedid, optika ning jahutus.
Hetkel on valgustid nii töökindlaks muutunud et ca 1000 kohta tuleb tagasi mõni üksik kui sedagi.

Ja ma räägin siin hetkel 8a kogemusest ning olen müünud tublisti üle 30 000 valgusti.

Aga "pirnid" ei peagi üle 2-3a vastu, nad lihtsalt ehitatakse juba nii.
Korralikud valgustid aga võivad kesta 20-30a kui mitte rohkem.

Azatris kirjutas:
https://www.ledoutlet.ee/ee/led-pirnid/gu10-6w-400lm-led-lamp-ip20-v-tac-soe-valge-2700k-70673

Kui hästi saaks uskuda, et see on CRI 95+? Ma ostaks kohe mitukümmend, kui on tõsi.

edit:// Leidsin ametliku speci: https://www.v-tac.eu/led-lights/lights1/led-spotlights-gu10/led-spotlight-6w-gu10-plastic-lens-cover-2700k-cri-95-detail.html

Võin ära mõõta masinaga. icon_smile.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 17.08.2019 16:51:19 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Ja ma räägin siin hetkel 8a kogemusest ning olen müünud tublisti üle 30 000 valgusti.


Sa müüd, mina paigaldan ja vahetan. Pole see elu nii lill midagi. See töö ei lõpe kunagi otsa.

Näiteks selliseid põleb aastas üks-kaks vähemalt maha, (Mudeliga võin eksida, visuaalselt on selline) Tööiga ongi aasta-paar. https://www.lighting.philips.com/main/prof/indoor-luminaires/high-bay-and-low-bay/high-bay/coreline-highbay
Üks selline suurem, 20000+ luumenit hakkas ka lae all vilkuma, paar aastat seal olnud.

Nüüd kevadest saati on lagi täis Osrameid (Philipsiga sarnased), neist on ka kaks juba garantii alla läinud mäletamist mööda jne.

Neid pisikesi olmeruumide valgusteid ja pirne ei tasu isegi mainida.

Samas, neid https://www.lighting.philips.com/main/prof/indoor-luminaires/waterproof-and-cleanroom/waterproof-luminaires/pacific-led-gen4 Philipseid pole vist veel ühtegi välja vahetanud 3+ aasta jooksul.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 17.08.2019 18:26:46 vasta tsitaadiga

Tellija nõudmisel paigaldatud mingid noname hiina prožed, tööaeg ~2 päeva nädalas. Aastaga läks 10st 9 läbi. Noname hiina E40 sokliga tänavavalgustuse "pirnid" aastaga 5 6st läbi. Ikka nukker saastatootmine käib. Müüvad partii maha, vahetavad pakendit ja jälle turule... Nimega tootjad ei saa seda endale lubada.
_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 18.08.2019 14:05:33 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
G80 kirjutas:
Ja ma räägin siin hetkel 8a kogemusest ning olen müünud tublisti üle 30 000 valgusti.


Sa müüd, mina paigaldan ja vahetan. Pole see elu nii lill midagi. See töö ei lõpe kunagi otsa.

Näiteks selliseid põleb aastas üks-kaks vähemalt maha, (Mudeliga võin eksida, visuaalselt on selline) Tööiga ongi aasta-paar. https://www.lighting.philips.com/main/prof/indoor-luminaires/high-bay-and-low-bay/high-bay/coreline-highbay
Üks selline suurem, 20000+ luumenit hakkas ka lae all vilkuma, paar aastat seal olnud.

Nüüd kevadest saati on lagi täis Osrameid (Philipsiga sarnased), neist on ka kaks juba garantii alla läinud mäletamist mööda jne.

Neid pisikesi olmeruumide valgusteid ja pirne ei tasu isegi mainida.

Samas, neid https://www.lighting.philips.com/main/prof/indoor-luminaires/waterproof-and-cleanroom/waterproof-luminaires/pacific-led-gen4 Philipseid pole vist veel ühtegi välja vahetanud 3+ aasta jooksul.


Tööstusvalgusteid toodame Eestis ise just nimelt kvaliteedi tõttu. Anname rahus kuni 7a garantiid tootele.
Info siin: https://lumineclight.com/tooteseeria/hamk-toostusvalgustid/
Täiesti lihtne LED+optika, toiteplokk, alumiinium, üks pluss on see et toiteplokk ei asu korpuse sees ja saab pidevalt head jahutust.
Paljudel valgustitel just selletõttu need maha põlevadki.
Aga fakt on see et juhtub, peamine viga on olnud toiteplokk nagu ikka.
Kõige kurvem lugu oli ühe suure tootmisega põltsamaal kus esimese nädalaga läks 250tk valgustist 2tk katki, vahetasime toiteplokid ja töötavad siiani.
Muidu on ikka tore vahel vanu kliente kohata ja küsida kuidas valgustid on ning vastuseks saada kõik töötavad. icon_smile.gif
Kahjuks jah nigel ärimudel, müüd ära ja siis enam ei ole vaja. icon_lol.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sergi
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2019 11:51:59 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Kus saab häid LED pirne? E27 huvitab.
Vastupidavaid ja võimsaid.,
Ostsin oomipoest mingeid. Muidu head ja valged, aga aastaga läksid kõik läbi icon_cry.gif

https://www.effex.ee/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Valgustivaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 62, 63, 64  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.