Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 619, 620, 621
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mitut autot oled elu jooksul omanud? Arvesta ainult nendega, mida omad või oled omanud
Mul on alles esimene auto
1%
 1%  [ 1 ]
2-3
23%
 23%  [ 18 ]
4-6
32%
 32%  [ 25 ]
7-10
23%
 23%  [ 18 ]
11-15
3%
 3%  [ 3 ]
16-20
3%
 3%  [ 3 ]
21-30
1%
 1%  [ 1 ]
31-40
5%
 5%  [ 4 ]
41-50
0%
 0%  [ 0 ]
Rohkem kui 50
3%
 3%  [ 3 ]
hääli kokku : 76

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.04.2024 09:47:56 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Bmw ongi pm soodsaim auto mida pidada


Loomulikult, parima hinna ja kvaliteedi suhtega auto.

Markos kirjutas:
rocky-b kirjutas:
Üle 5 aasta vana bmwe õlivahetus maxab 85€ ainult.


Õlivahetus ei ole hooldus, ma räägin täishooldupakettide maksumusest, mis mul on keskmiselt ~400 eur kord ja mis on vajalikud, et masina garantii säiliks 10 aastani.


Poltidelt tolmu pühkimine on see.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2022




sõnum 25.04.2024 09:53:54 vasta tsitaadiga

Sõidukite hooldus on margiesindustele ju ka äri, lisaks uute sõidukite müügilt teenitule, pigistada maksimum ka järgnevatelt hooldustelt.
Turunduslikel põhjustel klientide segmenteerimisele viitab ka äriklientide teisiti kohtlemine, nende jaoks on eraldi müügimehed jne. Ju ärilises vaatest on hoolduse ja elutsüklikulud mõõdetavalt vajalik ja kõiksugu "long life" paketid ja äriklienti oma margi alla võitmiseks sõidukite hulgalt sooduspakkumised, konkurents, tahavad eraldi lähenemist kui keskmine onu Marko, kes maksab rõõmuga kinni kõik soovituslikud&ennetavad remondid..

Vähemalt Skoda puhul alati kohustuslikult tahetakse müüa lisaks hooldusele autopesu, klaasipuhasteid ja autot kättesaades on nimekiri asjadest mida oleks mõistlik "ennetavalt" ära teha. Kolm aastat tagasi suruti veepumba vahetust peale, et pidada olema miski tüüpviga ja tark on ennetavalt ära vahetada, uurisin, et kas lekib, ei pidavat lekkima, aga jahutusvedelikku oli vaja natuke juurde valada ja see olla kindel sümptom. Siiani vahetamata, ei tilgu, temperatuurinäidik püsib kursi, jahutusvedeliku tase normi piires.
Viimati sain teada, et DSG mehhatroonikaploki tihend vajaks vahetust, jälle uurisin, et kas kiire ja pakiline teema, ei olevat, lihtsalt ennetav, midagi ei tilkuvat aga mehaanik olevat märganud tihend olevat ühest kohast märg. Olen hoidnud silma peal, kas auto alla õlitilka tekib, senini 0 tilka ja ei torma veel ennetavalt sadadest eurodest vabanema.
Tegin ise ka just remonti, sai kunagi OBDeleven jublakas soetatud, juba äragi unustanud, pistsin külge, nagu VAG-idel ikka vigasid omajagu, kõigerohkem eesradari erroreid, tõsi on lörtsise ilmaga auto teatab, et ei saa radariga ühendust, lörtsi lakates kõik toimib veatult ainult kompjuutrisse kogub vigu.
Üks madala voldi teade, kustutasin, tagasi ei ole ilmunud.
Väljalaskega seoses midagi O vist lambda anduri viga kustutasin ära, tagasi ei ole tulnud.
Kliima õhukvaliteedi sensori viga, kustutasin ära, tuli viga tagasi, youtube lahti, enda autole kallale, telefoniga sensorist pilt, sai jupp ära tellitud, uus külge ja error lakkas.
Sensori vahetus osutus täitsa tööriistavabaks tegevuseks icon_smile.gif
Ainuke nüanss, et kõige odavamatest sensoritest alla 60€ olid laod tühjad, originaal 125€, sai siis miski Boschi 80€ külge - ega ma ei teagi kas see õhukvaliteedisensor vajalik on, vbl peaks ära offima icon_smile.gif

_________________
---


viimati muutis Prillpapa 25.04.2024 09:54:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003




sõnum 25.04.2024 09:54:44 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Istun esinduses. Mingi papi tuli sisse. Jalutab lihtsalt ilma järjekorranumbrita leti juurde. Vihastab, kui öeldakse, et tuleb järjekorranumber võtta, sest teised inimesed ka järtsus. Pomiseb vihaselt. Seejärel saab leti juurde lõpuks. Hakkab jahuma midagi, et ta on mehaanik olnud terve elu, Ladad kõik ühesugused, mis nendes uutes autodes nii erinevat on, et tööde aeg ja hind erinev on. Töösse suhtumine erinev, erinevad põlvkonnad. Siis hakkab rääkima, et ta on pensionär, gaasiarve suur. Korraks mainib, et autol mingi ohutuli põleb pärast rehvivahetust, tal pole sellist asja vaja, sest praegu Ukrainas sõda. Siis tuleb mingi jutt, et kella õigekspanemise eest peaks ka mingi hinnakiri olema. Telefoni ühendamine keeruline, auto manuaal on liiga paks ja peab palju lugema. Siis nendib, et on hea, et tal on sõbrad, kelle juurde minna nõu küsima ja töid tegema.
Teenindaja lihtsalt istub ja kuulab. Küsib vahepeal tulutult, et mis tal siis probleemiks autoga on. Selgus, et polegi ja jalutab 10 minuti pärast välja icon_lol.gif

Sina ise oledki siis see teenindaja, kes ei osanud papit aidata? icon_lol.gif icon_lol.gif
Papil on selles mõttes õigus, et tänapäeva (auto)insenerid ongi tükk maad lollimad kui veel 50-100 aastat tagasi.
Tänasel nuti-pluti ajastul pole enam vajadust ega oskust lihtsalt oma peaga mõelda.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 25.04.2024 09:57:04 vasta tsitaadiga

Prillpapa kirjutas:
Sõidukite hooldus on margiesindustele ju ka äri, lisaks uute sõidukite müügilt teenitule, pigistada maksimum ka järgnevatelt hooldustelt.
Turunduslikel põhjustel klientide segmenteerimisele viitab ka äriklientide teisiti kohtlemine, nende jaoks on eraldi müügimehed jne. Ju ärilises vaatest on hoolduse ja elutsüklikulud mõõdetavalt vajalik ja kõiksugu "long life" paketid ja äriklienti oma margi alla võitmiseks sõidukite hulgalt sooduspakkumised, konkurents, tahavad eraldi lähenemist kui keskmine onu Marko, kes maksab rõõmuga kinni kõik soovituslikud&ennetavad remondid..

Vähemalt Skoda puhul alati kohustuslikult tahetakse müüa lisaks hooldusele autopesu, klaasipuhasteid ja autot kättesaades on nimekiri asjadest mida oleks mõistlik "ennetavalt" ära teha. Kolm aastat tagasi suruti veepumba vahetust peale, et pidada olema miski tüüpviga ja tark on ennetavalt ära vahetada, uurisin, et kas lekib, ei pidavat lekkima, aga jahutusvedelikku oli vaja natuke juurde valada ja see olla kindel sümptom. Siiani vahetamata, ei tilgu, temperatuurinäidik püsib kursi, jahutusvedeliku tase normi piires.
Viimati sain teada, et DSG mehhatroonikaploki tihend vajaks vahetust, jälle uurisin, et kas kiire ja pakiline teema, ei olevat, lihtsalt ennetav, midagi ei tilkuvat aga mehaanik olevat märganud tihend olevat ühest kohast märg. Olen hoidnud silma peal, kas auto alla õlitilka tekib, senini 0 tilka ja ei torma veel ennetavalt sadadest eurodest vabanema.
Tegin ise ka just remonti, sai kunagi OBDeleven jublakas soetatud, juba äragi unustanud, pistsin külge, nagu VAG-idel ikka vigasid omajagu, kõigerohkem eesradari erroreid, tõsi on lörtsise ilmaga auto teatab, et ei saa radariga ühendust, lörtsi lakates kõik toimib veatult ainult kompjuutrisse kogub vigu.
Üks madala voldi teade, kustutasin, tagasi ei ole ilmunud.
Väljalaskega seoses midagi O vist lambda anduri viga kustutasin ära, tagasi ei ole tulnud.
Kliima õhukvaliteedi sensori viga, kustutasin ära, tuli viga tagasi, youtube lahti, enda autole kallale, telefoniga sensorist pilt, sai jupp ära tellitud, uus külge ja error lakkas.
Sensori vahetus osutus täitsa tööriistavabaks tegevuseks icon_smile.gif
Ainuke nüanss, et kõige odavamatest sensoritest alla 60€ olid laod tühjad, originaal 125€, sai siis miski Boschi 80€ külge - ega ma ei teagi kas see õhukvaliteedisensor vajalik on, vbl peaks ära offima icon_smile.gif


Pane igaks juhuks hoiatuseks siia oma auto nr kirja. Teatakse eemale hoida kui kunagi müüma hakkad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2022




sõnum 25.04.2024 10:04:59 vasta tsitaadiga

Perearstid ju ka kurdavad, et pensionäridel aega vabalt käes, tervis kuskilt ikka jupsib ja võetakse tablette aga peamine mida vanainimene tahab, on doktoriga suhelda, kuigi retsepti pikendamiseks ei ole vaja doktori kabinetti 20 minutiks maha istuda, rääkida oma muredest laste ja lastelaste muredest.
Eks "autode arstid" kannatavad sama käes, kus vanematel inimestel aega lahedamalt ja tung heietada ka suurem icon_smile.gif

Janis kirjutas:
Pane igaks juhuks hoiatuseks siia oma auto nr kirja. Teatakse eemale hoida kui kunagi müüma hakkad thumbs_up.gif
Hooldusajalugu on eeskujulik - alati õigeaegselt ja ainult margiesinduses thumbs_up.gif
_________________
---
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 25.04.2024 10:34:56 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
rocky-b kirjutas:
Üle 5 aasta vana bmwe õlivahetus maxab 85€ ainult.


Õlivahetus ei ole hooldus, ma räägin täishooldupakettide maksumusest, mis mul on keskmiselt ~400 eur kord ja mis on vajalikud, et masina garantii säiliks 10 aastani.


Käisin vaid 2x esinduses. Ülejäänud aja valasin ise õli ja müüsin maha kui hästi hooldatud masina. Ostja jäi uskuma. Ülevaatuspunkt ka kiitis.

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005




sõnum 25.04.2024 10:38:02 vasta tsitaadiga

Sai E34 diil lõpule viidud. Varsti läheb Alfa müümiseks.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004



Online

sõnum 25.04.2024 10:49:59 vasta tsitaadiga

Prillpapa kirjutas:
Vähemalt Skoda puhul alati kohustuslikult tahetakse müüa lisaks hooldusele autopesu, klaasipuhasteid ja autot kättesaades on nimekiri asjadest mida oleks mõistlik "ennetavalt" ära teha. Kolm aastat tagasi suruti veepumba vahetust peale, et pidada olema miski tüüpviga ja tark on ennetavalt ära vahetada, uurisin, et kas lekib, ei pidavat lekkima, aga jahutusvedelikku oli vaja natuke juurde valada ja see olla kindel sümptom. Siiani vahetamata, ei tilgu, temperatuurinäidik püsib kursi, jahutusvedeliku tase normi piires.
Viimati sain teada, et DSG mehhatroonikaploki tihend vajaks vahetust, jälle uurisin, et kas kiire ja pakiline teema, ei olevat, lihtsalt ennetav, midagi ei tilkuvat aga mehaanik olevat märganud tihend olevat ühest kohast märg. Olen hoidnud silma peal, kas auto alla õlitilka tekib, senini 0 tilka ja ei torma veel ennetavalt sadadest eurodest vabanema.

Ja mis su pretensioon teenindusele on, toodi ju välja kõik probleemid, mida nemad auto küljes märkasid ja see ongi su enda otsustada, kas jätad nii, lased neil remontida või teed ise. Ma ütleks et 5+.

BTW, veepumba hoiatust võiksid tõsisemalt võtta. Üks octavia kunagi hakkas just sealt täiega jooksma, viga oli selles et ma olin tsivilisatsioonist suht kaugel, et remonti saada tulin tagasi nagu auruveduriga, iga 10km tagant valasin vett peale, teenindus naeratas ja vahetas koos pumbaga ka hammasrihma ja kõik rullikud, kuna need olid korralikult kuuma veega kupatatud ja puhtaks pestud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 25.04.2024 10:54:12 vasta tsitaadiga

Prillpapa kirjutas:
Perearstid ju ka kurdavad, et pensionäridel aega vabalt käes, tervis kuskilt ikka jupsib ja võetakse tablette aga peamine mida vanainimene tahab, on doktoriga suhelda, kuigi retsepti pikendamiseks ei ole vaja doktori kabinetti 20 minutiks maha istuda, rääkida oma muredest laste ja lastelaste muredest.
Eks "autode arstid" kannatavad sama käes, kus vanematel inimestel aega lahedamalt ja tung heietada ka suurem icon_smile.gif

Janis kirjutas:
Pane igaks juhuks hoiatuseks siia oma auto nr kirja. Teatakse eemale hoida kui kunagi müüma hakkad thumbs_up.gif
Hooldusajalugu on eeskujulik - alati õigeaegselt ja ainult margiesinduses thumbs_up.gif

Mis asi siin eeskujulik on kui selliseid soovitusi eirad icon_lol.gif Tulevane ront
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 25.04.2024 10:57:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Poltidelt tolmu pühkimine on see.


Suitsutagu või viirukit ja piserdagu püha veega, mul kama, peaasi, et auto sõidaks ja garantii kehtiks.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007




sõnum 25.04.2024 11:06:22 vasta tsitaadiga

Kui on tüüpviga, tehku garantiikorras korda, mitte ärgu ronigu kliendi rahakoti kallale. icon_evil.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 25.04.2024 11:36:34 vasta tsitaadiga

Prillpapa kirjutas:
Turunduslikel põhjustel klientide segmenteerimisele viitab ka äriklientide teisiti kohtlemine, nende jaoks on eraldi müügimehed jne. Ju ärilises vaatest on hoolduse ja elutsüklikulud mõõdetavalt vajalik ja kõiksugu "long life" paketid ja äriklienti oma margi alla võitmiseks sõidukite hulgalt sooduspakkumised, konkurents, tahavad eraldi lähenemist kui keskmine onu Marko, kes maksab rõõmuga kinni kõik soovituslikud&ennetavad remondid.
ärikliendil on auto kasutusrendis ja kui see 2, 3 või 5 aastat ilma märgatavate probleemideta ära sõidab, on kõik hästi. siis võetakse niikuinii järgmine. need audi eluaegsed õlid (garantii 2a ja siis elu läbi) olidki umbes selle nurga lugu.
erakliendid va väärakad, tahavad sama autoga sõita mingi 10a...

veepump ja dsg-ga seotud kama peaks neil autodel olema muidu mõistlikud ennetavad sammud. mõlemaga on teada hädasid, mida on lihtsam ja odavam ennetada kui pärast tagajärgedega tegeleda.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.04.2024 11:50:07 vasta tsitaadiga

Prillpapa kirjutas:
Vähemalt Skoda puhul alati kohustuslikult tahetakse müüa lisaks hooldusele autopesu, klaasipuhasteid ja autot kättesaades on nimekiri asjadest mida oleks mõistlik "ennetavalt" ära teha. Kolm aastat tagasi suruti veepumba vahetust peale, et pidada olema miski tüüpviga ja tark on ennetavalt ära vahetada, uurisin, et kas lekib, ei pidavat lekkima, aga jahutusvedelikku oli vaja natuke juurde valada ja see olla kindel sümptom. Siiani vahetamata, ei tilgu, temperatuurinäidik püsib kursi, jahutusvedeliku tase normi piires.
Viimati sain teada, et DSG mehhatroonikaploki tihend vajaks vahetust, jälle uurisin, et kas kiire ja pakiline teema, ei olevat, lihtsalt ennetav, midagi ei tilkuvat aga mehaanik olevat märganud tihend olevat ühest kohast märg. Olen hoidnud silma peal, kas auto alla õlitilka tekib, senini 0 tilka ja ei torma veel ennetavalt sadadest eurodest vabanema.

Defineeri "kohustuslikult tahetakse" ja "suruti". Nagu väänati käsi või ei lastud enne minema kui tehtud?

Isiklikult olen enamasti hooldusesse minnes autopesu ka võtnud, sest hind pmst sama nagu Jazzi käsipesulas - lihtsalt vähem sõitmist ja ootamist. Lisaks olen juba arvestanud, et autot ei hakka enne hooldust pesema mitu nädalat. Hooldusesse aega pannes võtan selle kõige lahjema pesu. Tüübid näevad autot (mis tavaliselt maalt külavaheteedelt just enne läbi käinud) ja siis küsivad tavaliselt, et äkki ma tahaks seda lisaleotusega põhjalikumat pesu. Minu ebaleva "nomaitea" peale tuleb tavaliselt vastus, et teeme selle 50% soodsamalt. No miks ka mitte icon_lol.gif
Klaasipuhastaja olen lasknud kah välja vahetada, kuna need kas juba triibutasid või olid rõvedaks barankaks kuivanud ning kriuksusid. Lihtsalt kuiva ilmaga pole alati meeles ostma minna või siis hoolduses seda neile mainida ja siis, kui sajab kirun end jälle maapõhja. Viis pluss, et meelde tuletavad. Arvestades, et mul on vahetatavate kummiribadega raam, siis hind sama nagu poes ja töötunni hinda ei mõjuta - jällegi üks poeskäik vähem.

Kui midagi hoolduse ajal leitakse, siis ma just tahangi sellest teada. Ja kui küsitakse, kas parandada-vahetada, siis reeglina olen kohe ära lasknud teha, kuna ma tõesti ei viitsi kusagil maantee ääres puksiiri oodata. Mulle on oluline, et auto käivituks igast asendist ega jätaks mind tee peale. Mingeid jõulutulukesi kah sõidu ajal vilkumas ei taha näha.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 25.04.2024 12:05:45 vasta tsitaadiga

Mul iga hommik 1-3 hoiatustuld. Fordicusi

Sooja mootoriga kustutan

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.04.2024 12:08:10 vasta tsitaadiga

Mootori soojenedes kaob tahmalont kah tagant ära?
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 25.04.2024 12:09:00 vasta tsitaadiga

Ei, täna tegin läbi linna dpf põletust
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acl
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2019



Online

sõnum 25.04.2024 12:12:51 vasta tsitaadiga

Kas keegi viimasel ajal on ostnud ka leedust auto? Saan aru, et kasutatud autode maailm leedus on nii, et tuuakse Saksamaalt ja ei hakata midagi ümber regama vaid jäävadki platsile Saksa numbrimärkidega, sest muidu inimesed ei osta.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 619, 620, 621
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.