Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Pagulaste/immigrantide teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 430, 431, 432
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 17.04.2024 15:50:43 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
Minu tervitused lähevad Kilingi-Nõmme mingile kunagisele "ööklubile" icon_smile.gif


Millist rolli sa selles loos täitsid, immigrandi v6i pagulase oma?

_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 17.04.2024 15:55:46 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
pppd kirjutas:
Minu tervitused lähevad Kilingi-Nõmme mingile kunagisele "ööklubile" icon_smile.gif


Millist rolli sa selles loos täitsid, immigrandi v6i pagulase oma?



mustanahalise naise icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 17.04.2024 16:11:47 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
pppd kirjutas:
Minu tervitused lähevad Kilingi-Nõmme mingile kunagisele "ööklubile" icon_smile.gif

Millist rolli sa selles loos täitsid, immigrandi v6i pagulase oma?

Kohalike vaatenurgast olin ilmselge immigrant. Mustanahalise naise ilmumine oleks sel hetkel nende narratiivi tõenäoliselt katki teinud icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.04.2024 16:31:25 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
ma usun et me kõik suudame meenutada mõne loo, kus mõne väiksema koha kõrtsis on leidunud mõni "põliselanik", kelle teadmist mööda on see kõrts ainult kohalikele tarbimiseks. Minu tervitused lähevad Kilingi-Nõmme mingile kunagisele "ööklubile" icon_smile.gif


ot:
Kusjuures ei meenugi, et kuskil väikses kohas keegi tüli norima oleks tulnud kui sisse astuda. Jutte olen muidugi kuulnud, et mõnel pool seda juhtub.
Aga mis selle eesmärk on? Kui mina kuskil kolkakülas elaks, siis ma pigem oleks õnnelik kui võõraid ka käib kes raha sisse toovad ja on lootust, et viimastki kõrtsi kinni ei panda.
Iseasi muidugi kui selle kõrtsi eesmärk polegi rahvale sööke ja jooke pakkuda vaid tegemist on rahapesu putkaga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
HV Guru
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 17.04.2024 16:35:57 vasta tsitaadiga

Sellele metrooeidele paras küünarnukiga näkku lüüa, kisama pistab siis ütled, et pead ka end "women of coloriks" ja tema alustas icon_lol.gif

napoleon, eks neid rullnoxe ja kohalikke rusikakangelasi ikka jagub, ise olen paar korda peaaegu nuga või peksa saanud.
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 17.04.2024 16:52:56 vasta tsitaadiga

Ma olin kunagi omal ajal Vergi baaris vist pagulaseks - tulin enda füüsilisele soole sobivast, aga vist kellelegi kohalikule reserveeritud peldikust välja, ja mingi pässi jalg käis näo eest läbi.
Aga see arvatavasti-kohaliku-Vergi-baari-peldiku-kunn kukkus selle käigus ja jäi norsates magama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 17.04.2024 17:15:59 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Sellele metrooeidele paras küünarnukiga näkku lüüa, kisama pistab siis ütled, et pead ka end "women of coloriks" ja tema alustas icon_lol.gif

Iga kord, kui ma m6nda sellist klippi vaatan, kahetsen, otsust. Iga kord valdab mind tunne, nagu käiks prügikastis söömas.
Ma arvan, et ma m6istan nende valmistajate motiivne, kuid mulle jääb täiesti arusaamatuks auditooriumi vajadus neid tarbida, veel vähem levitada.

Arvestades, et need pärinevad m6nest sotsiaalmeedia kanalist, kus algoritm vastavalt kasutaja tarbimisjarjumusele neid ette söödab, jääb mulle m6istmatuks millest tuleneb soov infoprügi järele. Kas t6esti ei ole oma vaba ajaga midagi paemat teha? Kas sihtrühm samastub näidatud olukorraga v6i mis on see psühhopatoloogia, mis selle vajaduse tekitab, jääb arusaamatuks.

_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 17.04.2024 17:17:55 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
Winterwind kirjutas:
Sellele metrooeidele paras küünarnukiga näkku lüüa, kisama pistab siis ütled, et pead ka end "women of coloriks" ja tema alustas icon_lol.gif

Iga kord, kui ma m6nda sellist klippi vaatan, kahetsen, otsust. Iga kord valdab mind tunne, nagu käiks prügikastis söömas.
Ma arvan, et ma m6istan nende valmistajate motiivne, kuid mulle jääb täiesti arusaamatuks auditooriumi vajadus neid tarbida, veel vähem levitada.

Arvestades, et need pärinevad m6nest sotsiaalmeedia kanalist, kus algoritm vastavalt kasutaja tarbimisjarjumusele neid ette söödab, jääb mulle m6istmatuks millest tuleneb soov infoprügi järele. Kas t6esti ei ole oma vaba ajaga midagi paemat teha? Kas sihtrühm samastub näidatud olukorraga v6i mis on see psühhopatoloogia, mis selle vajaduse tekitab, jääb arusaamatuks.


Jaanalindu ei tohtivat ka ehmatada, kui põrand on betoneeritud.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Pagulaste/immigrantide teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 430, 431, 432
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.