Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV 2013 kardisarja VIII etapp 15. septembril kell 18:30 Laitse kardirajal - "ÖÖETAPP", auhinnad 25€ + 25€ märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
RudiTurbo
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2003




sõnum 23.09.2013 18:59:22 vasta tsitaadiga

Minuarust on Su kalkulaator katki ja hetkeseis suht nii tihe, et kui me kõik 3 top5 lõpetame, siis meie järjestus ongi hooaja lõpujärjestus või olenevalt mis järjekorras, siis võib otsustavaks saada Kiireim ring või qualy võit.

Ja viimasest Laitse etapist on mul hetkel 1 punkt liiga palju kirja pandud icon_smile.gif 22 peaks olema.

Minu arvutuste järgi näiteks, kui mina võidan, launger teine kiirema ringiga ning rass kolmas qualy võiduga, lõpetaksime kõik sama punktisummaga ning rass võidaks kolme etapivõidu pärast.

Kahju, et FK's võib asi juba loosikausi juures otsustatud saada.

_________________
www.twitch.tv/ruditurbo
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV 2013 kardisarja VIII etapp 15. septembril kell 18:30 Laitse kardirajal - "ÖÖETAPP", auhinnad 25€ + 25€ mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.