Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 213, 214, 215 ... 388, 389, 390  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
RedDevil
HV vaatleja

liitunud: 15.11.2005




sõnum 07.10.2017 13:13:02 vasta tsitaadiga

Kas Eestis kusagilt kohapealt Xiaomi redmi 4x telefonile ümbrist/tagakaant saab osta? Või on netis mingi hea koht?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 07.10.2017 13:20:14 vasta tsitaadiga

DPD UK on lõpuks muutnud oma infot minu lutsu kohta. Eile õhtul pool 10 saatsid välja ja peaks 13 Oct. reedel kätte saama.
Seni vist üks kauemaid ooteaegu mis ma olen paki tellimisel saanud. 30 august ostsin ja 16 september hakati saatma.
Pmst 3 päeva vähem kui kuuaega saadetakse siis seda.

RedDevil, Vaata aliexpressist või gearbest-st, kuigi gearbest on valik väiksem.
Samas ma ise pole kaani vaadanud neile xiaomi telefonidele. Vaatasin kunagi Lumia 830-le kaani ja ei tellinud ära kuskilt.
See luts mille tellisin sellel on kaaned kaasas, kuigi ma pole kindel kas kasutama neid hakkan.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.10.2017 13:47:43 vasta tsitaadiga

Alist kaani tellides võib jopata ja saada 3-4 päevaga kätte. Nimelt pidi taolist kaupa eesti vahelaos olema, suht minev kaup. Muidugi krt teab milliseid on ja milliseid mitte siin.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.10.2017 03:00:03 vasta tsitaadiga

andreww kirjutas:
Tere,
Keegi on ostnud Xiaomit, mis Eesti operaatorid ja arvutipoed müüvad?
Kõige rohkem huvitab Note 4.


Kirjutasin seda küll ka eespool, aga minu Elisast ostetud Note 4 variandil oli mingi kohalik nuditud rom peal, millel oli osad xiaomi enda äppid puudu ja seetõttu vimkasid viskas. Näiteks polnud peal weather'i äppi, mille puudumise tõttu ilma-widgetid ei töötanud (ei aidanud ka mingite weather'i äppide guugli poest tõmbamine, widgetid lihtsalt jäidki end ilma tulemuseta refreshima), samuti oli mingi kala kalendriga ja midagi oli veel. Peale guugeldamist nägin mingit vanemat soovitust lasta sellisel juhul originaalrom peale (mis oli täpselt sama järjekorranumbriga, kui pealolnud rom), peale mida kõik töötab nagu ette nähtud. Ainuke muutus mis ma peale probleemide nägin, oli Elisa rom'il võimalus mingit Elisa Pay'd vms kasutada, ehk siis mingi kohalik isetegevus vist, mis probleeme tekitas, eeldatavalt mingitest arvutipoodidest ostes sellist jama ei ole. Muidu väga viis telefon.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
andreww
HV vaatleja

liitunud: 11.12.2011




sõnum 08.10.2017 15:14:58 vasta tsitaadiga

eix666 kirjutas:
andreww kirjutas:
Tere,
Keegi on ostnud Xiaomit, mis Eesti operaatorid ja arvutipoed müüvad?
Kõige rohkem huvitab Note 4.


Kirjutasin seda küll ka eespool, aga minu Elisast ostetud Note 4 variandil oli mingi kohalik nuditud rom peal, millel oli osad xiaomi enda äppid puudu ja seetõttu vimkasid viskas. Näiteks polnud peal weather'i äppi, mille puudumise tõttu ilma-widgetid ei töötanud (ei aidanud ka mingite weather'i äppide guugli poest tõmbamine, widgetid lihtsalt jäidki end ilma tulemuseta refreshima), samuti oli mingi kala kalendriga ja midagi oli veel. Peale guugeldamist nägin mingit vanemat soovitust lasta sellisel juhul originaalrom peale (mis oli täpselt sama järjekorranumbriga, kui pealolnud rom), peale mida kõik töötab nagu ette nähtud.

Tere,
tänan info eest.
Igaks juhuks täpsustan, kas see originaalrom, mis tegi kõik korda, oli peale lastud lihtsamal viisil(alla laadida ametlikult lehelt ja update teha telefoni kaudu) või oli vaja mingi 'unlock', fastboot, twrp teha ja lisatarkvara kasutada?Ma ise ei ole eriti kursis selliste asjadega


viimati muutis andreww 08.10.2017 15:34:59, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.10.2017 15:23:34 vasta tsitaadiga

andreww kirjutas:
eix666 kirjutas:
andreww kirjutas:
Tere,
Keegi on ostnud Xiaomit, mis Eesti operaatorid ja arvutipoed müüvad?
Kõige rohkem huvitab Note 4.


Kirjutasin seda küll ka eespool, aga minu Elisast ostetud Note 4 variandil oli mingi kohalik nuditud rom peal, millel oli osad xiaomi enda äppid puudu ja seetõttu vimkasid viskas. Näiteks polnud peal weather'i äppi, mille puudumise tõttu ilma-widgetid ei töötanud (ei aidanud ka mingite weather'i äppide guugli poest tõmbamine, widgetid lihtsalt jäidki end ilma tulemuseta refreshima), samuti oli mingi kala kalendriga ja midagi oli veel. Peale guugeldamist nägin mingit vanemat soovitust lasta sellisel juhul originaalrom peale (mis oli täpselt sama järjekorranumbriga, kui pealolnud rom), peale mida kõik töötab nagu ette nähtud.

Tere,
tänan info eest.
Igaks juhuks täpsustan, kas see originaalrom, mis tegi kõik korda, oli peale lastud lihtsamal viisil(alla laadida ametlikult lehelt ja update teha telefoni kaudu) või oli vaja mingi 'unlock', fastboot, twrp teha ja lisatarkvara kasutada?Ma ise ole eriti kursis selliste asjadega

See lihtsam variant. Laadida rom alla, kopeerida telefoni ja telefoni enda update funktsiooniga peale lasta. Läks üsna lihtsalt ja ladusalt. Ma tegin selle õpetuse järgi (originaalrom'i asukoha link ka sealt) http://en.miui.com/a-232.html. Ainuke asi, mida pingsalt jälgida, et ikka õige rom tõmmata, Xiaomi Redmi Note 4 qualcomm global tuleb tõmmata, seal rommide valikus oli üleval 3 erinevat linki erinevatele note 4 versioonidele, et kogemata vale variandi rom'i ei tõmbaks.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
andreww
HV vaatleja

liitunud: 11.12.2011




sõnum 08.10.2017 15:50:46 vasta tsitaadiga

eix666 kirjutas:


See lihtsam variant. Laadida rom alla, kopeerida telefoni ja telefoni enda update funktsiooniga peale lasta. Läks üsna lihtsalt ja ladusalt. Ma tegin selle õpetuse järgi (originaalrom'i asukoha link ka sealt) http://en.miui.com/a-232.html.

Siis on hea, sest 'unlockimine' ja sarnased asjad on vist keerukamad minu jaoks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ny21k
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2007




sõnum 08.10.2017 21:01:32 vasta tsitaadiga

eix666 kirjutas:
andreww kirjutas:
eix666 kirjutas:
andreww kirjutas:
Tere,
Keegi on ostnud Xiaomit, mis Eesti operaatorid ja arvutipoed müüvad?
Kõige rohkem huvitab Note 4.


Kirjutasin seda küll ka eespool, aga minu Elisast ostetud Note 4 variandil oli mingi kohalik nuditud rom peal, millel oli osad xiaomi enda äppid puudu ja seetõttu vimkasid viskas. Näiteks polnud peal weather'i äppi, mille puudumise tõttu ilma-widgetid ei töötanud (ei aidanud ka mingite weather'i äppide guugli poest tõmbamine, widgetid lihtsalt jäidki end ilma tulemuseta refreshima), samuti oli mingi kala kalendriga ja midagi oli veel. Peale guugeldamist nägin mingit vanemat soovitust lasta sellisel juhul originaalrom peale (mis oli täpselt sama järjekorranumbriga, kui pealolnud rom), peale mida kõik töötab nagu ette nähtud.

Tere,
tänan info eest.
Igaks juhuks täpsustan, kas see originaalrom, mis tegi kõik korda, oli peale lastud lihtsamal viisil(alla laadida ametlikult lehelt ja update teha telefoni kaudu) või oli vaja mingi 'unlock', fastboot, twrp teha ja lisatarkvara kasutada?Ma ise ole eriti kursis selliste asjadega

See lihtsam variant. Laadida rom alla, kopeerida telefoni ja telefoni enda update funktsiooniga peale lasta. Läks üsna lihtsalt ja ladusalt. Ma tegin selle õpetuse järgi (originaalrom'i asukoha link ka sealt) http://en.miui.com/a-232.html. Ainuke asi, mida pingsalt jälgida, et ikka õige rom tõmmata, Xiaomi Redmi Note 4 qualcomm global tuleb tõmmata, seal rommide valikus oli üleval 3 erinevat linki erinevatele note 4 versioonidele, et kogemata vale variandi rom'i ei tõmbaks.


Kõige õigem on kasutada Fastboot update.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Esteix
HV kasutaja
Esteix

liitunud: 13.01.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2017 12:07:40 vasta tsitaadiga

Kasutanud kuu aega Xiaomi Redmi 4x (Elisast) ja mõned muljed..

Pos.
Suurepärane jõudlus mis vastab näitajatele
Fotode kvaliteet tavalises olustikus üsna hea
Tugev ja käepärane korpus
Sõrmejälge loeb momentaanselt
Pole kohanud ühtegi bug-i

Neg.
Telefon libiseb vähegi kuiva käega käest ära
Videot salvestades on teatud oludes heli salvestuse kvaliteeti lihtsalt valus kuulata(kõrged helid)
mobiil-id töötab vaid siis kui vastav sim on esimeses slotis.

Üldhinne 4/5 kuid arvestades hinda siis kindel 5/5
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ylts01
HV vaatleja

liitunud: 21.02.2013




sõnum 12.10.2017 12:33:20 vasta tsitaadiga

Esteix kirjutas:
Kasutanud kuu aega Xiaomi Redmi 4x (Elisast) ja mõned muljed..

Videot salvestades on teatud oludes heli salvestuse kvaliteeti lihtsalt valus kuulata(kõrged helid)

Üldhinne 4/5 kuid arvestades hinda siis kindel 5/5


Tulevane MIUI 9 ja Nougat update peaks selle vea ära parandama. Lasin enda 4x'le Miui 7.9.21, Nougat 7.1.2 beta versiooni peale ja heli nüüd täitsa talutav, varem oli nagu vee alla oleks filmitud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreww
HV vaatleja

liitunud: 11.12.2011




sõnum 12.10.2017 15:00:04 vasta tsitaadiga

Esteix kirjutas:
Kasutanud kuu aega Xiaomi Redmi 4x (Elisast) ja mõned muljed..

Pos.
Suurepärane jõudlus mis vastab näitajatele
Fotode kvaliteet tavalises olustikus üsna hea
Tugev ja käepärane korpus
Sõrmejälge loeb momentaanselt
Pole kohanud ühtegi bug-i

Neg.
Telefon libiseb vähegi kuiva käega käest ära
Videot salvestades on teatud oludes heli salvestuse kvaliteeti lihtsalt valus kuulata(kõrged helid)
mobiil-id töötab vaid siis kui vastav sim on esimeses slotis.

Üldhinne 4/5 kuid arvestades hinda siis kindel 5/5

Nagu enne oli mainitud note 4 puhul, kas siin(4x) ka mingi lisatarkvara preinstallitud Elisa poolt?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2017 15:10:38 vasta tsitaadiga

Kuldset Redmi 4X mis sobiks meie regiooniga keegi siin kohapeal ka müügis on kohanud mujal kui Telias (199€)? Või tuleb ikka Gearbest-i poole pöörduda (~145€)?

Oma tellitud Mi A1 sain nüüd lõpuks kätte, esmapilgul tundub täitsa telefoni moodi.
Tellsin samuti kuldse versiooni Gearbest-st, kätte sain loomulikult musta versiooni... thumbs_down.gif Saatsin sõimukirja neile, telefoni jätan siiski omale. Ei viitsi jälle kuu aega oodata ja jamada nendega.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2017 15:19:35 vasta tsitaadiga

Kuulge poisid, eestist, faun.ee'st saab ~130€ eesti sagedustega redmi 4x 3GB kätte. Raha peale vihased olete või?
_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2017 15:30:29 vasta tsitaadiga

jnt, ei ole raha peale vihane, sestap küsingi. Ma tean et sa tellisid omale musta 4X, aga ma tahan kindlasti kuldset osta.
Kas kõik need http://faun.ee/store/search?query=redmi+4x nimekirjas olevad on Eesti sagedustega?

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2017 15:36:42 vasta tsitaadiga

bladerunner, just in case küsi konkreetse linkiga neilt üle klienditeenindusest. icon_wink.gif Ma nii tegin ja sain positiivse kogemuse võrra rikkamaks.
_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 12.10.2017 15:46:00 vasta tsitaadiga

Ma sain oma luts Leagoo Kicaa Mix kätte just ja ei pidanud õnneks maksma KM-i icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KyBer
HV veteran
KyBer

liitunud: 28.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2017 15:58:18 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Ma sain oma luts Leagoo Kicaa Mix kätte just ja ei pidanud õnneks maksma KM-i icon_biggrin.gif

Aku tundub veidi pisike ja prose lahja aga kuidas kasutamise kogemus on? Naisele jaanuaris vaja uus telefon osta icon_smile.gif

Endale jäid silma UKs Bluboo S1 (ilma KM peaks saama): https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_647663.html?wid=88
aku võiks samas olla ikka vähemalt 4000ne
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 12.10.2017 16:38:20 vasta tsitaadiga

No ma ei oska veel öelda ma miski pool tundi käes hoidnud icon_biggrin.gif
No sujuvalt liigub pole häda midagi. Kaamera on kehva aga sellest on mul kama.
See bluboo S1 on 3500mAh aku ja parem prose. Pisut rohkem rammi ka.
Samas on ta ka pisut pikem kui see leagoo.

Üldiselt sujuvalt liigub läbi menüüde jne. Mul lihtsalt esimene kord kui midagi tehnikat Hiinast tellin, seega vaatasin odavamaid variante.
Ja no mul meeldis leagoo puhul see, et korpus on matt ja ei ole läikiv klaas.

Ma õnnelik, et telefon väga palju üle 150g pole. Mu eelmine Lumia 830 oli miski 2350 aku ja sellega kaalus kokku miski 150g.
Vernee mix 2 on 6 tolli ka enamvähem näitajad 144 euro 4200mAh akuga.
link
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mar6o
HV kasutaja
mar6o

liitunud: 17.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2017 18:54:26 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Kuldset Redmi 4X mis sobiks meie regiooniga keegi siin kohapeal ka müügis on kohanud mujal kui Telias (199€)? Või tuleb ikka Gearbest-i poole pöörduda (~145€)?


http://www.onoff.ee/telefonid-ja-nutitooted/nutitelefonid/xiaomi-redmi-4x-kuldne/
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2017 19:05:15 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Kuldset Redmi 4X mis sobiks meie regiooniga keegi siin kohapeal ka müügis on kohanud mujal kui Telias (199€)? Või tuleb ikka Gearbest-i poole pöörduda (~145€)?
öösel oli telias 149€
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2017 19:08:30 vasta tsitaadiga

mar6o kirjutas:
bladerunner kirjutas:
Kuldset Redmi 4X mis sobiks meie regiooniga keegi siin kohapeal ka müügis on kohanud mujal kui Telias (199€)? Või tuleb ikka Gearbest-i poole pöörduda (~145€)?


http://www.onoff.ee/telefonid-ja-nutitooted/nutitelefonid/xiaomi-redmi-4x-kuldne/
AT-s odavam https://www.hinnavaatlus.ee/967538/xiaomi-redmi-4x-gold/
_________________
Kommentaarid: 352 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004




sõnum 12.10.2017 19:29:41 vasta tsitaadiga

Digibox.ee-st saad pea muidu: http://www.bigbox.ee/et/xiaomi-tarvikud/xiaomi-redmi-4x-17957.html icon_wink.gif
_________________
- censored -
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 234
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2017 19:32:11 vasta tsitaadiga

mega kirjutas:
Digibox.ee-st saad pea muidu: http://www.bigbox.ee/et/xiaomi-tarvikud/xiaomi-redmi-4x-17957.html icon_wink.gif

_________________
Kommentaarid: 352 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004




sõnum 12.10.2017 19:33:20 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
mega kirjutas:
Digibox.ee-st saad pea muidu: http://www.bigbox.ee/et/xiaomi-tarvikud/xiaomi-redmi-4x-17957.html icon_wink.gif


Ju siis Redmi 4x üks Xiaomi tarvik ole...

_________________
- censored -
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 234
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 13.10.2017 02:02:05 vasta tsitaadiga

mega kirjutas:
Early Access kirjutas:
mega kirjutas:
Digibox.ee-st saad pea muidu: http://www.bigbox.ee/et/xiaomi-tarvikud/xiaomi-redmi-4x-17957.html icon_wink.gif


Ju siis Redmi 4x üks Xiaomi tarvik ole...


Õige tarviku link on see: http://www.bigbox.ee/et/mobiiltelefonid/nutitelefon-xiaomi-redmi-4x-32gb-4g-dual-sim-gold-15767.html

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 213, 214, 215 ... 388, 389, 390  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.