Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 214, 215, 216 ... 388, 389, 390  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 13.10.2017 10:50:47 vasta tsitaadiga

KyBer kirjutas:


Endale jäid silma UKs Bluboo S1 (ilma KM peaks saama): https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_647663.html?wid=88
aku võiks samas olla ikka vähemalt 4000ne


Eelmine reede panin aliexpressis korvi 130€ eest, hetkel pole liikuma veel hakanud. Ülevaateid lugedes tundub selle raha eest telefoni olevat maa ja ilm.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 13.10.2017 12:16:59 vasta tsitaadiga

Ma nüüd ei tea kui stock see android mul sellel Leagoo Kiicaa mix-l on, kuid tundub et suhteliselt stock.
Minu kasutamise juures on sellest lutsust ka ikka maa ja ilm.
On küll miskid themes olemas, kuid ühtegi ei taha alla sikutada vms nende lehelt mis see leagoo kaasa annab.
Ma väga telefonil kõlareid ei kasuta, kuid testimisel olid suhteliselt vaiksed. Nüüd vaja tellida kuskilt aliexpressist vms endale ühed normaalsemad klapid ja siis usb-c pealt üleminek 3.5mm peale.
Neid usb type-c klappe on raske otsida ja valik väike.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.10.2017 14:40:54 vasta tsitaadiga

lopes39, kui telefoni ära rootid, siis saab teatud xml failides ringi surfates max volume'i tõsta erinevatel väljunditel. Kui on mediatek'i prose, siis saab lihtsamalt sama asja ka engineering mode'ist teha.
_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 13.10.2017 22:39:39 vasta tsitaadiga

Mis sellest tööloomast arvata?

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_918959.html
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.10.2017 23:00:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mis sellest tööloomast arvata?
yawn.gif
_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004




sõnum 14.10.2017 20:01:24 vasta tsitaadiga

Mina nüüd teist päeva Redmi 4X omanik. Väga rahul. Igasugustest noname hiinakatest sai kõrini ja tundub, et Xiaomi on bränd, mis teeb kvaliteetset kaupa ja ka support on olemas. Naisel Mi4C, ämmal Redmi 4A ja endal nüüd Redmi 4x.

4x võtsin musta versiooni, välimus ilus, käes mugav, kaamera täidab minu vajadused ja tundub, et aku peab ka täitsa viisakalt. Täna esimene päev. kus terve päeva kasutanud ja kuskil pärast 13h kasutust ja suhteliselt aktiivset kasutust on akut veel 73% alles, samas joones edasi minna tundub, et 3 päeva võiks täitsa reaalne olla tavalise kasutuse juures (ma ei mängi telefoniga). Aga eks näis, mis tulevik toob.
Tellisin mina ta banggoodist, hinnaks tuli vist 136 EUR, Global versioon, 3GB RAM, 32GB mälu. Pärast tellimist muidugi avastasin, et oleks Eestist põhimõtteliselt sama hinnaga saanud, aga pole veel harjunud, et see kaup meil siin ka liigub.

Ühesõnaga Xiaomi tooteid julgen soovitada kaasa arvatud mibandid jms jubinad.

beer_yum.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2017 20:22:28 vasta tsitaadiga

Infoks Ulefone Metali kohta:
Mul oli sellega probleeme, et kuskilt 70%+ kandist kukkus aku 0% peale ja siis tegi shutdown'i. Erinevad ROM'id siin ei aidanud ja viga oli ikka pidevalt küljes.

Tellisin uue aku ja vahetasin ära ja nüüdseks on asi korras. Mida ma aga reaalselt kahtlustan, on see, et aku kaabli ühendus ei andnud normaalselt kontakti. See pesa käib emaplaadil päris tugeva jõuga korralikult kinni ja kahtlustan, et erineva soojuspaisumise ja kõige muu koosmõjul oli see kontakt eelnevalt veidi lahti läinud.

Seega arvestades, et see (üks ja ainus) viga on ka tegelikult lihtsalt parandatav, siis julgeks jätkuvalt soovitada alla 100$ telefonide seas Ulefone Metal'it.

BTW, MadOs ROM (Android 7.1.2) on ka ülikõva sel pillil. thumbs_up.gif

Pro7, teretulemast klubisse! Mul ka nüüd nädalajagu 4x käes olnud. Panin Resurrection Remix ROM'i peale (Android 7.1.2), sinna otsa xPosed ja siis igasugu xPosed moodulid veel omakorda peale ja tegemist on tõeliselt tip-top pilliga. thumbs_up.gif

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 16.10.2017 18:14:41 vasta tsitaadiga

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8898&idPhone2=8420

Redmi 4a edasiminek 5a-ga on pmst pisut kehvem aku ja uuem android.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2017 18:16:57 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8898&idPhone2=8420

Redmi 4a edasiminek 5a-ga on pmst pisut kehvem aku ja uuem android.


Tõeliselt mõttetu telefon tundub see 5a olevat. icon_eek.gif Milleks üldse oli vaja midagi sellist teha?

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2017 18:58:42 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
lopes39 kirjutas:
https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8898&idPhone2=8420

Redmi 4a edasiminek 5a-ga on pmst pisut kehvem aku ja uuem android.


Tõeliselt mõttetu telefon tundub see 5a olevat. icon_eek.gif Milleks üldse oli vaja midagi sellist teha?

B20 ka 5a puudu võrreldes 4a
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004




sõnum 16.10.2017 19:19:55 vasta tsitaadiga

mul on küsimusi ulephone mix'i kohta.
kuda ulefoned muidu üldiselt tunduvad? vastab tootekirjeldusele?

_________________
"I have never followed a rule. That is my rule. Do you follow? I don't." The Joker
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RandomHero
HV veteran
RandomHero

liitunud: 30.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2017 19:55:02 vasta tsitaadiga

Pro7 kirjutas:
Mina nüüd teist päeva Redmi 4X omanik.
beer_yum.gif


Mäletan, et ka sul oli Umidigi Z pro, ma enda oma müüsin ka eelmine nädal maha. Räägi siis pikemalt just nende kahe võrdlust. Eelkõige huvitaks, mis tundeid kaamera tekitab, sest Z Prol oli mustvalge üsna äge, aga mõlemad lendasid vähegi viletsamas valguses tagasi 2005 aastasse.

Kuna ma nüüd "turul tagasi", siis mis oleks 2017. aasta lõpupoole kõige vägevama kaameraga telefon. Ja max 5". Pärast Z prod olen nõus kõik muud mugavused ohverdama, aga enam tellisesuuruse ja raskuse labida peale tagasi ei lähe.

_________________
Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004




sõnum 16.10.2017 23:45:25 vasta tsitaadiga

RandomHero kirjutas:
Pro7 kirjutas:
Mina nüüd teist päeva Redmi 4X omanik.
beer_yum.gif


Mäletan, et ka sul oli Umidigi Z pro, ma enda oma müüsin ka eelmine nädal maha. Räägi siis pikemalt just nende kahe võrdlust. Eelkõige huvitaks, mis tundeid kaamera tekitab, sest Z Prol oli mustvalge üsna äge, aga mõlemad lendasid vähegi viletsamas valguses tagasi 2005 aastasse.

Kuna ma nüüd "turul tagasi", siis mis oleks 2017. aasta lõpupoole kõige vägevama kaameraga telefon. Ja max 5". Pärast Z prod olen nõus kõik muud mugavused ohverdama, aga enam tellisesuuruse ja raskuse labida peale tagasi ei lähe.

Mina siiani ei oska nagu midagi kurta 4x puhul. Muidugi mu nõudmised väga suured pole ja eriti veel kasutada jõudnud pole.
Täna tegin pimedas mõned pildid: https://photos.app.goo.gl/dRaYe09WFT2dEZAA2
ütleks, et täitsa okei 140 EUR telefoni kohta.
Sõrmejälje lugeja telefoni tagumisel küljel on mugav ja töötab! Z Pro-l üritas pidevalt taskus lugeda ja asi lõppes ikka PINi sisestamisega. Ja Umidigi kaamera mulle ka lõpuks erilist muljet ei jätnud. (Btw: kui keegi on Umidigi Z Pro-st huvitatud, siis mul on uus aku tellitud ja olen nõus mõistliku hinna eest temast loobuma).
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2017 23:59:42 vasta tsitaadiga

ostke fotokas endale kui huvi mingeid prindifotosi teha. icon_rolleyes.gif Seda enam, et peeglid maksavad tänapäeval juba vähem kui kompaktid. icon_lol.gif
Kiireks klõpsuks kärab telefon küll.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RandomHero
HV veteran
RandomHero

liitunud: 30.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.10.2017 09:28:28 vasta tsitaadiga

salatoimik, mingi hetk oli 3 peeglit, 3 filmiseebikat ja 2 digiseebikat virnas + vähemalt kümme objektiivi. Reaalselt aga, tänaval ägedat autot nähes või õhtul mingi juhtumi jäädvustamiseks haarad ikka telefoni järgi. Kuna "vana on hea uus" Lenovo Vibe Shot'i kaamera ei ole suutnud üheski asendis pettumust valmistada, olen lati kõrgele seadnud, olen kindlal veendumusel, et ka telefon võib korralikku pilti teha. Olen näinud ka S7 4k videot ja Oneplus 5ga tehtud fotosid, ning need on ikka hämmastavalt head. Z Pro oskas ka reso 4k peale seada, kuid lõpptulemus oli reaalselt mitte isegi 720p vaid 480p + upscale.
_________________
Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.10.2017 15:06:15 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
mul on küsimusi ulephone mix'i kohta.
kuda ulefoned muidu üldiselt tunduvad? vastab tootekirjeldusele?


Olen Ulefone Metal'it üksjagu pikalt kasutanud. Täitsa tip-top pill. (Eelkõige küll Eragon või lausa MadOS ROM'iga. Originaalsoft on vana ja väikeste bugidega)

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004




sõnum 17.10.2017 18:00:06 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
mTim kirjutas:
mul on küsimusi ulephone mix'i kohta.
kuda ulefoned muidu üldiselt tunduvad? vastab tootekirjeldusele?


Olen Ulefone Metal'it üksjagu pikalt kasutanud. Täitsa tip-top pill. (Eelkõige küll Eragon või lausa MadOS ROM'iga. Originaalsoft on vana ja väikeste bugidega)
thumbs_up.gif
_________________
"I have never followed a rule. That is my rule. Do you follow? I don't." The Joker
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.10.2017 20:05:46 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
ostke fotokas endale kui huvi mingeid prindifotosi teha. icon_rolleyes.gif Seda enam, et peeglid maksavad tänapäeval juba vähem kui kompaktid. icon_lol.gif
Kiireks klõpsuks kärab telefon küll.


Ei saa hästi aru, miks iga natukese aja tagant keegi sellist asja välja pritsima peab... maitsed on erinevad ju... samahästi võib öelda, et suurt ekraani-reso tahad, siis osta telekas ning mängimiseks arvuti ja netis käimiseks läppar, vms icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceVice
HV kasutaja
iceVice

liitunud: 13.07.2008




sõnum 17.10.2017 23:45:08 vasta tsitaadiga

Kas keegi Xiaomi Mi 6 kasutab? Plaan midagi uut osta aga ei tea veel mida valida. Gearbestis selle mudeliga peaks sagedused korras olema 4,5G saab kasutada? Kuidas gps töötab xiaomi telefonidel on probleeme? Hetkel kahe vahel Mi6 või huawei p10, mõlema kasuks topelt kaamera
https://gearbest.app.link/sz2VsIjhkH
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.10.2017 23:54:23 vasta tsitaadiga

LTE-A (3CA) Cat9 450/50 Mbps, aga reaalset sa täna seda kätte ei saa, eriti veel kohas, mida kaardi pealt ei leia. Ja B20 800MHz sel puudub.

Paar kuud tagasi oli samad mudelid wishlistis. Käiku läks aga G6. Oli kohe saadaval (sh ka kohalik garantii). Ostu ei kahetse.
lainurkkaamera > mustvalge

_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 18.10.2017 01:37:49 vasta tsitaadiga

Pro7 kirjutas:
Sõrmejälje lugeja telefoni tagumisel küljel on mugav ja töötab! Z Pro-l üritas pidevalt taskus lugeda ja asi lõppes ikka PINi sisestamisega.

Mulle meeldib esiküljel tunduvalt rohkem. Esiteks on palju lihtsam sellele pihta saada, kuna pöidla jaoks loomulikus asukohas, pluss visuaalselt jälgitav. Teiseks, kui telefon laual ja vaja midagi tsekata või näiteks mobiil-id koodi sisestada, siis ei pea telefoni kätte võtma, vaid paned korra näpu lugejale ja toimetad ekraanil edasi.
Valepuuteid taskus pole esinenud, kuigi hoian ekraaniga jala poole.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2017 10:44:48 vasta tsitaadiga

Lemmy kirjutas:
Pro7 kirjutas:
Sõrmejälje lugeja telefoni tagumisel küljel on mugav ja töötab! Z Pro-l üritas pidevalt taskus lugeda ja asi lõppes ikka PINi sisestamisega.

Mulle meeldib esiküljel tunduvalt rohkem. Esiteks on palju lihtsam sellele pihta saada, kuna pöidla jaoks loomulikus asukohas, pluss visuaalselt jälgitav. Teiseks, kui telefon laual ja vaja midagi tsekata või näiteks mobiil-id koodi sisestada, siis ei pea telefoni kätte võtma, vaid paned korra näpu lugejale ja toimetad ekraanil edasi.
Valepuuteid taskus pole esinenud, kuigi hoian ekraaniga jala poole.


Sony lahendus - lugeja küljel nupul on minumeelest veel mugavam ja tasku suhtes kindlam.
Endal hetkel S7 ja sellel esiküljel, vaadates tuttava Sony XZ tundub too mugavam lahendus.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2017 18:10:29 vasta tsitaadiga

https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_4-8531.php tasub vist osta? huvitav on muidugi see et elisa lehel ütleb et FM-raadiot pole,gsm arena väitel on icon_rolleyes.gif

elisast ostes võib vähemalt kindel olla et kõik sagedused töötavad... või saab seda telefoni kuskilt eesti netipoest vms soodsamalt?
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 18.10.2017 18:17:47 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Mobiiltelefonid/Mobiiltelefonid/908107/
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2017 19:31:56 vasta tsitaadiga

tont23 kirjutas:
elisast ostes võib vähemalt kindel olla et kõik sagedused töötavad... või saab seda telefoni kuskilt eesti netipoest vms soodsamalt?


Luba naerda!
Siin eesti operaatorid müüvad ju nt redmi 4x'ist versiooni, kus pole eesti sagedusi... kuigi eesti sagedustega versioon on täitsa olemas. icon_biggrin.gif

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 214, 215, 216 ... 388, 389, 390  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.