Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  LG G2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46, 47, 48  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
rein113
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2008




sõnum 28.08.2015 16:23:45 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on Pärnus G2 kasutusel ja saaks mulle seda veidi näidata. Olen nimelt kahevahel, kas osta G2 32GB või G3. Suuruse mõttes sobiks esimene, tehnilises mõttes teine icon_smile.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 28.08.2015 18:33:17 vasta tsitaadiga

rein113, millist tehnilist poolt mõtled? Ekraani? Sel juhul see "wau" ei ole väga suur ja G2 on menüüdes jne kiirem, sest G3 reso tõmbab prose käpuli hoopis icon_wink.gif
Lisaks G2 aku kestab kauem. Ma mõlemat omanud ja kui naisele antud G2 pruukisin aegajalt, siis suu nurgad viis kohe kõrvuni icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 28.08.2015 18:50:43 vasta tsitaadiga

Pigem G2 jah, kuna G3e reso tirib perfi alla ja akut lahjemaks. G2 pole ammu enam mingi tippliini telefon, aga tegelikult teeb ta kõik kenasti ära, ja suurus on ka perfekt.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005




sõnum 29.08.2015 08:00:51 vasta tsitaadiga

G2 on tegelikuses vägagi ideaalne telefon. Mõistliku suurusega, hea kestvusega akuga(root ja custom rom annab veelgi juurde ja on ka uusimal 5.1.1 peal baseeruvad olemas mida pidevalt arendatakse), vägagi võimeka riistvaraga. Omal on eilsest G Flex 2 aga juba pisut kirun kiirustamist kuna custom rom on veel puudu mida peale installida sest LG pole bootloaderit lahti teinud. Võrreldes neid 2 siis tegelikuses ongi vahe vaid suuruses ja kujus tavakasutaja jaoks, lisaks on meil müügis ka 3gb ramiga isend ja see võtab erinevust võimekuse osas veel vähemaks. Kui ei eksi siis meie turule jõudis ka G3 vaid 16GB ja 2GB ram versiooniga, seega on vahe pigem kosmeetiline. Prose on sama aga lihtsalt veits peale keeratud, ekran on jah pisut parema resolutsiooniga aga kui kätte võtta siis tegelikuses siiski väga suurt vahet pole. Jah G2 ei oma mälukaardi võimalust aga 32GB puhul pole isegi minul olnud vajadust selle järgi, G Flex 2 puhul aga 16GB puhul tunnen vajadust ruumi juurde saada mälukaardi arvelt. Lisaks paneb muidugi oma osa otsusele ka hind ja kas uus või kasutatud.
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rein113
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2008




sõnum 29.08.2015 19:01:32 vasta tsitaadiga

painkillah, kas sul on see telefon alles kasutusel, kas seda lähemalt kaeda saaks? Nt kaamera töö kiirus huvitaks, G3 tegi küll hämmastavalt olematu viivitusega pildi, samuti displei vaadeldavus päikese käes.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2015 22:33:02 vasta tsitaadiga

G2 teeb ka aeglaselt nt võrreldes s 4 ga
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fixed
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.09.2015 13:13:23 vasta tsitaadiga

rein113 kirjutas:
Kas kellelgi on Pärnus G2 kasutusel ja saaks mulle seda veidi näidata. Olen nimelt kahevahel, kas osta G2 32GB või G3. Suuruse mõttes sobiks esimene, tehnilises mõttes teine icon_smile.gif


On olemas G2 32gb ja elan Pärnus. Kui on huvi tule vaata üle.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.09.2015 17:43:41 vasta tsitaadiga

G2 on kehv GPS, kui see peaks Sinu jaoks argument olema. Aku peab hästi, teistega võrreldes.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 02.09.2015 18:05:30 vasta tsitaadiga

Millise kandi pealt kehv? Ärkamiskiirus on küll igati ok.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.09.2015 18:12:10 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
G2 on kehv GPS, kui see peaks Sinu jaoks argument olema. Aku peab hästi, teistega võrreldes.


mul ei olnud ka mingeid probleeme gps ga
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002




sõnum 02.09.2015 18:27:46 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
G2 on kehv GPS, kui see peaks Sinu jaoks argument olema. Aku peab hästi, teistega võrreldes.


Indeed, on ka endal probleeme olnud GPS-iga, lageda taevaall kaotab lihtsalt ebaregulaarselt aegajalt ühenduse sattidega, 'a minutipärast on jälle tagasi. Seda siis erinevates äppides. Kui veel träkki joonistamine sees, siis vahel on huvitavad sirged! Mõtlesin algul, et äppi viga, kuid teistes äppides esineb ka. Kui nüüd teistel kasutajatel esineb ka sama asja siis selge, et viga GPS moodulis kui sellises.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.09.2015 18:48:23 vasta tsitaadiga

minul oli mikkeriga probleem.see tehti korda garantii korras.
ei tea nüüd kui olen mõnda vanemat tel kasutanud siis seal gps hullem kui kui kunagi kasutades oli.
ei saa ühendust jne
tundub ,et hakkabki sinna minema kui uus tel välja lüükase vanad nokki ning osta uus
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 02.09.2015 20:05:04 vasta tsitaadiga

Minul 2-l G2-l mida omasin oli kohutav levi, enamus teistel tipptelefonidel ja odavamatel mida kasutand samas klassis 2-3 pulka parem levi oli. GPS oli samuti jube, majas läks ülikaua aega, et midagi ette lööks. Ekraan samuti midagi head pole võrreldes teiste Full HD ekraanidega, selline keskmine. Samas telefon ka selline plastikuline, kellele meeldib-kellele mitte.
Üks parimaid asju G2 puhul on jah aku, kestab ikka jube hästi, ainuke põhjus ka miks peaks G2 valima.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 02.09.2015 23:14:14 vasta tsitaadiga

hkurujo88r, ruumis/majas sees ei tööta ja ei peagi töötama ükski gps icon_lol.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005




sõnum 03.09.2015 07:10:26 vasta tsitaadiga

Kusjuures naljakas on see et probleemsed on just 16GB. Mul omal oli 32gb ja naisel 16gb, sealt nägin seda väga hästi. Algul kui hakkasin custom rom teemasid sirvima xda foorumis siis vaatasin kah et ei tea kas saamatud aga siis kui koju jõudis 16gb isend siis oli asi selge. Ekraani osas olen ristivastu meeleolus, kõik S4 omanikest sõbrad on vaadanud et krt G2 peal pilt palju selgem, reaalsem ja erksam. Korpuse osas no nii ja naa, olen siin lugenud et õrn kukkumine mõne sentimeetri kõrguselt ja ekreen katki kuid samas enda oma on lausa lennata saanud ja ei miskit. Minu oma ei nigisenud ega nagisenud peale 1. nädalat enam.
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003




sõnum 03.09.2015 07:59:43 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
hkurujo88r, ruumis/majas sees ei tööta ja ei peagi töötama ükski gps icon_lol.gif

Samsungi S2 (plus) ja S3 saavad kenasti hakkama seal, kus G2 selgelt hätta jäi. See oli ka ainuke miinus, mille suutsin G2 juures leida, kui seda omasin.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 03.09.2015 09:14:18 vasta tsitaadiga

mul g2 gps leiab asukoha kiiresti, ka ruumis. abiks muidugi mobiilipostide ja wifi abil positsioneerimine.
küll aga tõesti, just peale android lollipopi peale upgrademist, on kohati tekkinud probleemid GPS väljalülimisega.
miks kohati: ma käisin augustis autoreisil (poola, tshehhi, slovakkia) ja täitsa suvalistel aegadel, ka täitsa lageda taeva all, lihtsalt lülitas GPS-i välja. nii linnas kui maanteel. samas eelmine nädalavahetus kärutasin üle 600km eesti peal ringi ja ei ühtegi probleemi.

aga: mul on selle kohta oma "teooria": temperatuur.

nimelt probleemid algasid reisi 3ndal päeval (esimesel 2-l polnud ühtegi), kui poolas algas kuumalaine. enne oli temp alla 25 kraadi, 3ndal päeval aga ronis üle 30 (varjus) ja suhtkoht kogu reisi vältel oli päevased temperatuurid 35 või isegi üle. Õhutemperatuur langes tagasi kõige viimasel päeval, kui mul oli jäänud sõita vaid leedu/läti/eesti. ja just siis kadusid kõik probleemid gps-iga.
kusjuures, ei aidanud ekraani tumedamaks keeramine, et äkki ei jagu akul vurstu või mingi throttling käib.

ps. samalaadsed jamad olid ka mobiilileviga. vahepeal, isegi linnas olles, lihtsalt lülitas igasuguse mobiililevi välja (ka gsm), kuid tuli täitsa ise tagasi ja täitsa normaalse signaalitugevusega. see võib olla kokkusatttumis või ka mitte.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
conx
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.09.2015 09:42:56 vasta tsitaadiga

Peale lollipoppi - ei suuda enam kiirelt 2G/3G võrku vahetadad - 3G kadudes istub tükk aega leviaugus, enne kui 2G saab... Ja gps läks tõesti kehvemaks - aegajalt keset linna viskab äkki kinni ja keeruta siis ringi nagu peata kana icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 03.09.2015 10:30:42 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
hkurujo88r, ruumis/majas sees ei tööta ja ei peagi töötama ükski gps icon_lol.gif


Järelikult odav gps telefonis. Teisi telefone näpid siis selliseid probleeme pole.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.09.2015 10:53:51 vasta tsitaadiga

pigem tundub siis tarkvara näpukas
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 03.09.2015 11:08:13 vasta tsitaadiga

Tarkvara viga ei usu, 2 korda võtsin paariks kuuks selle telefoni. Tuttav kes omas seda ütles ka, et levi ei ole just kõige parem.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.09.2015 12:15:10 vasta tsitaadiga

G2-l on antennid tagakaane sees ja natuke kehva kontaktiga. Aitab kontaktide väike tuunimine - https://www.youtube.com/watch?v=dfS4LpfcLfg
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fixed
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.09.2015 13:59:24 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
olafsand kirjutas:
hkurujo88r, ruumis/majas sees ei tööta ja ei peagi töötama ükski gps icon_lol.gif


Järelikult odav gps telefonis. Teisi telefone näpid siis selliseid probleeme pole.



Millistel teistel telefonidel siis probleeme ei ole. Ei ole veel näinud ühtki nutiseadet, millel majas/siseruumis gps lõdvalt asukoha leiaks.
Vend omab Samsungi S5 ronti, see ei suuda isegi lageda taeva all korralikult toimida, samuti sõbra Sony Z3 jäi minu G2 alla.
Endal toimib gps suurepäraselt ja ka aku on väga hea samas vennal S5 istub ainult juhtme otsas. Nutt tuleb lausa peale, kui hakata mõtlema millist risu see Samsung toodab. Samuti on ekraan G2 väga hea oma ajastu nutikate kohta, olen tahtnud endale väga Sony nutikat osta aga just ekraani pärast ei saa seda teha,kuna see on lihtsalt
kohutav neil.
Levi on G2 tõesti alla igasuguse arvestuse, eriti just 3g/4g. Igal suvalisel nutikal on see oluliselt parem olnud. Ei tea kas see on kõigil nii või on just minu oma pool pidune. Korpus on ka väga odava poolne plast.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 03.09.2015 14:29:50 vasta tsitaadiga

Pärnus on mul pea, et igal pool 4g levi. Kuskil 0 korrusel suures majas jah kaob ära. Kuldsekas istun kodus peaaegu koguaeg 4g peal, ei viitsi lihtsalt wifit lülitada sisse icon_lol.gif Väga üksikuid kordi, on kui telefon mingil põhjusel viskab edge peale, ja mõne aja jonnib, enne kui 3/4 g peale tagasi lükkab. Levi üle pole pidanud siiani kordagi kurtma. Küll aga on mikrofoniga mingi anomaalia, kus teised mind kehvasti kuulevad (nagu oleks väga väga kaugel) - bluetooth handsfree, või siis lausa speakerphone reziimi peal toimib aga kõik korrektselt. Proovisin ka teist romi (custom, aga original based), ja ei tolkugi.
Ja pilditegemine on ka veits uimane... ei tea miks, fokusseerimisega venitab ikka oma aja teinekord. Valguse teema, ma pakun.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fixed
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.09.2015 14:56:45 vasta tsitaadiga

Pärnus on endal ka leviga kõik hästi, probleem on maapiirkondades kus liigun tihti. Sealsetel tuttavatel/sõpradel kõigil pea alati 3g/ 4g levi olemas, samas nutikad neil enamasti odavad juustud.
Minul ilutseb ainult E täht ja netis käimine võimatu. Nii mina kui ka sõbrad kasutavad Elisat. Naisel on G3s nutikas sellel ma peale 4g polegi muud näinudki, ükskõik kus me parasjagu oleme, nett
koguaeg kiire.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  LG G2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46, 47, 48  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.