Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Windows phone NFC check in? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
janeklass
HV vaatleja

liitunud: 13.05.2009




sõnum 05.09.2014 07:47:02 Windows phone NFC check in? vasta tsitaadiga

Androidile on siis selline asi:
https://play.google.com/store/apps/details?id=app.nfc.checkin
Aga kahjuks windows phonele ei ole(vähemalt mina ei leidnud) midagi sarnast.
On kellelgi ideid kuidas se asi windows phonel vôimalikult lihtsalt lahendada? jah ma saan näiteks panna telefoni kalendrit avama,aga asi on môttetu kui ta ainult selle avab ja edasi pean käsitsi trükkima. Peale tagi puutumist peaks olema max 2 nupu vajutust rohkemaga muutuks tagi kasutamine môttetuks ju. Ise môtlesin,et äkki kuidagi veebipôhiselt asi lahendada,äkki keegi teab mônda veebipôhist lahendust? Vôi siis kasutada mône saidi logi,tegin ühe uue google konto endale prooviks ja katsetasin ja mulle nigu tundus,et Ta ei näidanud mulle kôiki sisse logimisi. Oleks vaja et salvestaks ikka kôik logimised ja et oleks vôimalik vaadata umbes 3 kuu omasi tagant järgi....
On ideid kellelgi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Windows phone NFC check in?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.