Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, CISPA, DMCA, GDPR... »  Ilves: Suure Venna kõrval tuleks tähelepanu pöörata Väiksele Õele märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.07.2013 16:48:56 Ilves: Suure Venna kõrval tuleks tähelepanu pöörata Väiksele Õele vasta tsitaadiga


President Toomas Hendrik Ilves rääkis, et kõiki jälgiva Suure Venna kõrval tuleks enam tähelepanu pöörata Väiksele Õele, kes teab arvutikasutajast kõike ja räägib sellest kõigile – Google, Facebook, Amazon jne.

«Meie kõigi tähelepanu on Suurel Vennal, aga tõeline teema on Väike Õde, kes teab sinu kohta kõike ja räägib kõigile,» ütles president Toomas Hendrik Ilves täna Eesti sõprade rahvusvahelise kokkutuleku raames toimunud sümpoosionil «Quo vadis, Estonia?», mille põhiteemaks on e-demokraatia, e-riik ja nende roll tänapäeva ühiskonnas.

Loe edasi Postimehest.

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 05.07.2013 16:58:20 vasta tsitaadiga

räägib iniemne, kes aktiivselt populariseerib facebooki kasutamist icon_lol.gif thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 05.07.2013 17:00:19 vasta tsitaadiga

tüüpilises kirikuõpetaja vaimus - ärge tehke minu tegude järgi vaid hoopis minu sõnade järgi........... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003




sõnum 08.07.2013 17:02:17 vasta tsitaadiga

Ta rääkis tähelepanu pööramisest, mitte vältimisest. Facebooki ja Googli kasutamises ei ole ju midagi halba, tee ainult endale selgeks, mis see endaga kaasa toob. Tasuta ei pakuta sulle midagi.
E-riigis võiks juba koolis rääkida lastele privaatsusest internetis või õigemini selle puudumisest. Võib-olla seda juba tehakse, ei ole kursis.

Saab ju ka alati teisiti: maksa kuus 10EURi ja andmed on privaatsed, kuid ma ei usu, et selline mudel jätkusuutlik on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.07.2013 20:41:57 vasta tsitaadiga

Nagu on öeldud: Kui sulle pakutakse midagi tasuta, siis oled müüdavaks tooteks sina ise.
_________________
Mobrog tasustatud küsitluste paneeli affiliate link: KUTSE
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005




sõnum 09.07.2013 03:35:07 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
tüüpilises kirikuõpetaja vaimus - ärge tehke minu tegude järgi vaid hoopis minu sõnade järgi........... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Just.

_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 09.07.2013 22:07:33 vasta tsitaadiga

Milleks niisugune häma? Esiteks ei kogu see nn "väike õde" enamasti mitte midagi niisugust, mida ma ei taha, et ta kogub. Näiteks minu isiklikul Facebooki kontol ei ole peale nime suurt mitte midagi. Kes seal igast oma kõhugaasijuhtumist räägib, on ju ise tähelepanuvajaduse kütkes. Kui aga kusagil luuresüsteemides salvestatakse Skype'i vestlusi, siis selleks ei ole mina ju teps mitte luba andnud ning isegi veel enam: mind pole sellest võimalusest isegi mitte ametlikult hoiatatud. Kõik käib varga kombel.
Teiseks, need Ilvese poolt nimetatud saidid koguvad infot pelgalt selleks, et midagi müüa. Nende ainus eesmärk. Seevastu suur vend selleks, et potentsiaalselt võida käru keerata. Minu meelest määratult suur vahe...

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, CISPA, DMCA, GDPR... »  Ilves: Suure Venna kõrval tuleks tähelepanu pöörata Väiksele Õele
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.