Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Arvutitark märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 160, 161, 162 ... 179, 180, 181  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.02.2022 14:02:53 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
Teist korda helistades sain lõpuks jutule ja öeldi,et järgmine nädal saab asi klaaritud.Aga kuidas nad saavad lubada kui asi on alles Saksamaal ekspertiisis?🤔 Aga eks näis siis..meest sõnast.


Lõpuks tuli teade,et hooldustööd valmis.Vahetati vist välja.Eks lähen homme järgi.

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2022 21:43:59 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10994949#10994949
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 09.02.2022 21:47:02 vasta tsitaadiga

Negatiivsema otsa kogemused. Magistralis käisin. Oli vaja kolme asja: sata dvd d, suruõhku ja termopastat. Sain ainult pasta. Raatusest ei saanud 120gigast 2,5" st. Pole. Lõunakast sain viimase kuigi oleks olnud vaja kahte..
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2022 22:39:44 vasta tsitaadiga

laurx, ja siis sa imestad , miks foorumis 15€ 120gb ketta eest küsitakse icon_lol.gif
_________________
Arvutite ja videokaartide hooldus ja remont
LAUARVUTID
Kommentaarid: 1709 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 1217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 09.02.2022 23:48:32 vasta tsitaadiga

Dreamlover, tellida saab ja jõuavad. Täna ka pakuti, et tellimise peale saab.
Jah. Imestan. Aga loll polevat see kes küsib vaid teine pool.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002




sõnum 10.02.2022 09:29:45 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Negatiivsema otsa kogemused. Magistralis käisin. Oli vaja kolme asja: sata dvd d, suruõhku ja termopastat. Sain ainult pasta. Raatusest ei saanud 120gigast 2,5" st. Pole. Lõunakast sain viimase kuigi oleks olnud vaja kahte..

Kas koduleht näitas asjade olemasolu neis konkreetsetes poodides ja päris elus neid poodides polnud?

Mul seni tõrkeid pole olnud. Kord oli küll nii, et Vaatasin netist järgi, et 4 m Displayport kaabel Kristiines olemas, läksin kohale, müüja seletab, et sellist asja ei ole üldse olemaski Maa peal. Verbaalse motiveerimise peale asus siiski videokaablite kastist otsima ja alla minuti oli leitud.

_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 10.02.2022 10:56:28 vasta tsitaadiga

Läksin tuimalt lähimasse. Mis lugu see on, et peab leivapoe kodukalt järgi vaatama, millises on leib, millises piim? Ma saan aru, et oleks vaja mingit hirmkallist nišitükki aga minimaalset kahepoolest ja suruõhku.. kui ma leian sellise asja peale poe, kus kõik kohapeal on, kolin lihtsalt sinna oma ostudega. Ma aastas umbes 30 tükki +/- ostan, pole ühe tüki mees..
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2022 11:15:28 vasta tsitaadiga

Need 2.5 hakkavad vaikselt moest minema nagu flopi, kui just mingeid iidseid juuste ei elusta siis ma ei näe pointi satat eelistada m.2 mis igalpool lademes, kui sa neid aastas 30tk vajad telli 30tk ära ja vōta riiulist kui vaja.
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 10.02.2022 11:18:00 vasta tsitaadiga

"moest ära" pole argument. Sama argumendiga mine ja utiliseeri ennast, sa oled vana juba.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2022 12:05:33 vasta tsitaadiga

Targem on siin hädaldada ma tahan vananenud juppe igast poest hunnikus keegi ei kasuta neid enam pointless stocki hoida, mingi fringe case ei lähe arvesse. Miks sa neid kus kuskilt 30tk ei telli ja riiulist ei vōta kui sul neid nagu leiba kulub? Targem on igakord poodide vahet joosta ja otsida? Aega, kütust ja raha kulutada sest letis on alati kallim kui kuskil online poes #logic
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 10.02.2022 14:03:17 vasta tsitaadiga

siiani olen saanud. kusjuures, tallinnas letis on odavamad olemas kui tartus lisaks kõige odavamaid, mida saab veebipoest tellida, pole kuskil kohapeal näinud.

https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/Arvutikomponendid-Kovakettad-HDD-SSD-SSD94 kogu nimekiri aga tartust sain lõiunakast viimase apaceri 20.90. hetkel on see kõige odavam mis üldse kuskil kohal on.
ma oleksin olnud mingil hetkel valmis ide ssd sid ostma, ühes kohas olid 64gigased isegi 96 euro eest hinnakirjas aga kuna keegi neid tarnida ei suutnud / tahtnud / vms. tellisin hiinast ide - msata adapterid ja panin siit foorumist kilohinnaga kokku ostetud 32 - 64 gigaste msatade peale kogu selle masinapargi.
"vananenud " vms on sinu hinnnang. kui sul on asjad hinnakirjas, peab neil ka saadavus olema. sellisel juhul pole sinu asi, mis ostja nendega teeb. lõunaka letitagune ütles, et nad tellivad 30-40 tk ja müüvad need siis sisuliselt nädalaga ära.
ma kunagi tahtsin siinsete poodide käest saada IoT masinaid, kahe lanni kahe com pordiga. keegi ei pakkunud ning 10-12" monitore. ma just vaatasin, ma olen alist tellinud neid komplekte umbes 10 kond.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar_x
HV kasutaja
Aivar_x

liitunud: 16.02.2019



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2022 15:57:06 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
siiani olen saanud. kusjuures, tallinnas letis on odavamad olemas kui tartus lisaks kõige odavamaid, mida saab veebipoest tellida, pole kuskil kohapeal näinud.

https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/Arvutikomponendid-Kovakettad-HDD-SSD-SSD94 kogu nimekiri aga tartust sain lõiunakast viimase apaceri 20.90. hetkel on see kõige odavam mis üldse kuskil kohal on.
ma oleksin olnud mingil hetkel valmis ide ssd sid ostma, ühes kohas olid 64gigased isegi 96 euro eest hinnakirjas aga kuna keegi neid tarnida ei suutnud / tahtnud / vms. tellisin hiinast ide - msata adapterid ja panin siit foorumist kilohinnaga kokku ostetud 32 - 64 gigaste msatade peale kogu selle masinapargi.
"vananenud " vms on sinu hinnnang. kui sul on asjad hinnakirjas, peab neil ka saadavus olema. sellisel juhul pole sinu asi, mis ostja nendega teeb. lõunaka letitagune ütles, et nad tellivad 30-40 tk ja müüvad need siis sisuliselt nädalaga ära.
ma kunagi tahtsin siinsete poodide käest saada IoT masinaid, kahe lanni kahe com pordiga. keegi ei pakkunud ning 10-12" monitore. ma just vaatasin, ma olen alist tellinud neid komplekte umbes 10 kond.


Kui Sul asju hulgi kulub, miks Sa päringut ei tee ja hulgi ei osta? Ilmselt saaksid alet ka veel. Ilusti küsid, küll nad leiavad ja toovad Sulle.

_________________
M: Makita/Milwaukee/Einhell/Dewalt akuhoidjaid
M: Nahatööks naturaalnahad
Soovid midagi 3D printida? Võta julgelt ühendust!
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2022 16:34:05 vasta tsitaadiga

Tehnika hind langeb nii kiiresti, et ilma täiendavate eeldusteta pole aastast varu väga pointi osta. Aga eks see ole ilmselt ka üks põhjus, miks sellist kaupa laos ei hoita mida harva ostetakse.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2022 16:37:33 vasta tsitaadiga

Kummaline suhtumine osta hulgi ja siis kaevelda, et eraisikutele 1-2 kaupa müüvates esindustes pole 30-40 kohapeal sind ootamas.

Ja vabandust aga kui need masinad ei jooksuta mingit kergekaalulist linuxit siis 32-64GB on ikka väga väike tänasel päeval.
2,5" SSD hinnad on muutunud piisavalt odavaks, et ma ei näe põhjust taga ajada 64GB või 32GB isendeid. Aastaid tagasi panin tuttavatele miinimum 120GB ja hiljem juba 250GB kanti. Nüüd panen 500GB tavaliselt. Vähem või rohkem ainult vastavalt soovile.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2022 17:08:09 vasta tsitaadiga

Ilmselgelt vähekenegi jätkusuutlikum ettevõte ikka vaatab kriitiliselt müüginumbreid ja vastavalt sellele ostab asju lattu sisse. Pole mõtet osta tehnikat tolmu koguma eeldusel, et "äkki keegi ühel päeval jalutab poodi ja kohe tahab, järelikult peab olemas olema!". Peaks ikka kuramuse suured äripinnad renditud olema, iga arvutitarga esindus peaks olema suur angaar, kuhu rekkatäite viisi kaupa tuuakse ja 80% varudest lihtsalt amortiseerub...

Ma Viljandis elades peaks ikka vabsee maruvihane olema sest arvutitehnika mis siin kohe poest letilt saada, on ainult rämps, low-end asjad, mida müüakse ka jõhkralt kallimalt, kui mujal. Aga ju siis siin selle tehnika turg just selline on. Nõnda tuleb enamus paremat kraami kas (arvutitarga) e-poest tellida nii-ehk-naa või siis "kohe nüüd ja praegu" vajaduse korral Tartu sõita - mispuhul alati tuleb e-poest vaadata, et kaup ikka kohal oleks.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 10.02.2022 19:07:47 vasta tsitaadiga

napoleon, lõunakas tüüp letitaga seletab ,et nad müüvad tartus kõik kiiremini maha kui tallinnas kui neid tuleb. SIIANI pole mul olnud seda probleemi, et ma ei saa poest. NÜÜD ilmselt tuleb hakata mingi nutsaka kaupa omale lauanurgale tellima tõesti. Tomorrow, ma kirjutasin, et mul läheb neid aasta peale umbes selline kogus. POOLED või enam on vanad IoT seadmed, mis on vaja saada mingile rakendusele kiiremini vastama vms. kiisupilte selles ei hoita ja moluvihikus ei songita. vanemad sisaldasid miniIDE liidest. omast vabast ajast elustan ürgvana arvutitehnikat ja sinna sisse läheb valdavalt ssd. neisse ei ole neid moodsaid mitmetähelisi asju mitte kusagile panna.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2022 10:45:59 vasta tsitaadiga

No ei saa aru garantii värgist sellel kodulehel.
"Garantii ostuarve alusel" ja "Remont"
Kirjutan arve nr ja ütleb, et "Sisestatud ostuarve number on arhiveeritud! Palun mine tagasi ja registreeri toode "remont" valikust."

Ma tahan garantiiremonti 6kuud vastu pidanud seadmele. Või see "remont" ongi nende arust garantiiremont?
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
Kreisi kasutaja
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2022 10:49:27 vasta tsitaadiga

ykshuntka kirjutas:
No ei saa aru garantii värgist sellel kodulehel.
"Garantii ostuarve alusel" ja "Remont"
Kirjutan arve nr ja ütleb, et "Sisestatud ostuarve number on arhiveeritud! Palun mine tagasi ja registreeri toode "remont" valikust."

Ma tahan garantiiremonti 6kuud vastu pidanud seadmele. Või see "remont" ongi nende arust garantiiremont?

Süsteemis neil ilmselt tootjagarantii 6 kuud ning ei suuda ära tuvastada garantiiaega. Või oled juriidiline isik ja sul ongi 6 kuuga möödas garantii. Mine lihtsalt esindusse ja vormistavad ära.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2022 11:07:27 vasta tsitaadiga

Kas OÜ kehtib 6kuud garantiid? Ehk siis ei olegi mõtet saata? Tootjagarantii 2 aastat läbi Arvutitarga?
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007




sõnum 02.03.2022 11:34:42 vasta tsitaadiga

ykshuntka kirjutas:
No ei saa aru garantii värgist sellel kodulehel.
"Garantii ostuarve alusel" ja "Remont"
Kirjutan arve nr ja ütleb, et "Sisestatud ostuarve number on arhiveeritud! Palun mine tagasi ja registreeri toode "remont" valikust."

Ma tahan garantiiremonti 6kuud vastu pidanud seadmele. Või see "remont" ongi nende arust garantiiremont?

Küsitud on tellimuse jälgimiskoodi, mitte ostuarve numbrit.

_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2022 13:04:16 vasta tsitaadiga

Nagu mul see virtuaalne p*sk alles oleks.
Ametlik asi on ikka ostuarve.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 02.03.2022 14:34:44 vasta tsitaadiga

ampsu kirjutas:
ykshuntka kirjutas:
No ei saa aru garantii värgist sellel kodulehel.
"Garantii ostuarve alusel" ja "Remont"
Kirjutan arve nr ja ütleb, et "Sisestatud ostuarve number on arhiveeritud! Palun mine tagasi ja registreeri toode "remont" valikust."

Ma tahan garantiiremonti 6kuud vastu pidanud seadmele. Või see "remont" ongi nende arust garantiiremont?

Süsteemis neil ilmselt tootjagarantii 6 kuud ning ei suuda ära tuvastada garantiiaega. Või oled juriidiline isik ja sul ongi 6 kuuga möödas garantii. Mine lihtsalt esindusse ja vormistavad ära.


Pretensioonide esitamise aeg kehtib Eestis juriidilisele isikule 1 aasta.
Kommentaarid: 865 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 653
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2022 14:44:59 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
ampsu kirjutas:
ykshuntka kirjutas:
No ei saa aru garantii värgist sellel kodulehel.
"Garantii ostuarve alusel" ja "Remont"
Kirjutan arve nr ja ütleb, et "Sisestatud ostuarve number on arhiveeritud! Palun mine tagasi ja registreeri toode "remont" valikust."

Ma tahan garantiiremonti 6kuud vastu pidanud seadmele. Või see "remont" ongi nende arust garantiiremont?

Süsteemis neil ilmselt tootjagarantii 6 kuud ning ei suuda ära tuvastada garantiiaega. Või oled juriidiline isik ja sul ongi 6 kuuga möödas garantii. Mine lihtsalt esindusse ja vormistavad ära.


Pretensioonide esitamise aeg kehtib Eestis juriidilisele isikule 1 aasta.


Oskad sa viidata seadusele mis seda sätestab?
Ma seni olen aru saanud, et seadus reguleerib vaid füüsilisest isikust ostja ja jur isikust müüja korral.

Et juriidilised isikud omavahel peaks kõik omavahelise lepingu tingimustes määratlema. Ei ole nii?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 02.03.2022 14:48:03 vasta tsitaadiga

Juriidilisele isikule ei ole mingit pretensioonide esitamise aega, on garantii, heal juhul
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 02.03.2022 14:56:18 vasta tsitaadiga

Kas ei olnud nii, et garantii võib müüja ise määrata ja see võib ka 6 või 3 kuud olla? Et kui kirjas on "2 aastat garantiid", siis tähendab see tegelikult pretensioonide esitamise aega.
Seda parem kui see 1 aasta, mis asutuse jaoks tavaliselt on, on tegelikult garantii. thumbs_up.gif St. ei pea tõestama, et ise ära ei lõhkunud.
Kommentaarid: 865 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 653
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Arvutitark mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 160, 161, 162 ... 179, 180, 181  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.