Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Arvutitark märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 149, 150, 151 ... 179, 180, 181  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2021 14:25:53 vasta tsitaadiga

Betamax, Ju siis kedagi ei huvitanud need 3070-d icon_biggrin.gif või siis reaalselt hoiti broneeringut. Ma olen selles suhtes seda meelt, et kui bronn teha kuni tunniks ajaks, siis see on suht riskivaba kauplejale ja pluss punktid AT-le minu poolt, olen viimase paar aastaga sinna mõned tuhanded eurod jätnud ja nii kaua kui pole põhjust mujale minna, siis ma olen suhteliselt lojaalne klient neile. Samal põhjusel külastan ma ka tihedamalt Miterassat või Euronicsit või Faunit, kuna siiani tundub, et nende lubadustel on rohkem kaalu ka teenuse kvaliteet on ühtlasem kui ühe mütsiga löödud Internetipood24 tüüpi veebilehtedel. Sellest hetkest kui käitumine muutub, siis ma ilmselt ka leian teise kaupleja, kelle poodi oma raha viia.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2021 15:21:02 vasta tsitaadiga

Ma külastan AT-d üpris tihti ja kui kohapeal on väga väike kogus või ainult üks, siis ei hakka ma kusagile helistama, vaid teen kohe tellimuse netis ära. Ei viitsi lotot mängida, sest reeglina suurt osa asju muudes poodides kohapeal saada pole.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2021 17:28:28 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Täpselt, mina nii talitangi. Lihtne ja kindel, milleks teha oma elu raskeks. Loomulikult mul on natukse sedaviisi talitamiseks soodus alus loodud - nimelt - Arvutitarga pood on mu elamise lähedal icon_lol.gif


Arvutitarga poe lähedus tõstab kohe kinnisvara hinda icon_razz.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 13.02.2021 13:16:01 vasta tsitaadiga

asjad, mida lubati 16.02 tunduvad täna laekunud meili järgi lõunakas olemas olema. õhtupoole lähen ja vaatan.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jtz
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2009




sõnum 15.02.2021 14:52:09 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Ma külastan AT-d üpris tihti ja kui kohapeal on väga väike kogus või ainult üks, siis ei hakka ma kusagile helistama, vaid teen kohe tellimuse netis ära. Ei viitsi lotot mängida, sest reeglina suurt osa asju muudes poodides kohapeal saada pole.


Oli samuti toodet kindlalt samapäev vaja. Poes olemas 1-2tk. Mõtlesin teen tellimuse ära veebis. Tööpäeva lõpuks ei olnud kinnitus emaili käes. Mõtlesin õnne proovida ja kohapeale minna ikka kuna vajadus surus takka. Kohapeal oli poes kohe meestel küsimus, et kas te tellimuse kinnituse saite? Ehk ei saanud siis pole ka millele järgi tulla. Samas kaup oli kohapeal olemas siis tol hetkel lahkusin poest ikkagi tootega.
Kohe sama päev tahta siis ikka ise järgi minna kõige kindlam.

ot:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 16.02.2021 12:30:22 vasta tsitaadiga

9. veebruaril tellisin poes kohal oleva jahuti. 15. veebruaril sain kätte.
Kommentaarid: 865 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 653
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alexcrx
HV kasutaja
alexcrx

liitunud: 29.03.2006




sõnum 16.02.2021 15:41:17 vasta tsitaadiga

Vabandame meie klientide ees, kes pidi viimasel ajal rohkem ootama kui meil oli esialgu lubatud. Tarneviivitused olid seotud korralikult suurenenud tellimuste arvu, COVIDi situatsiooni ning meie vana loapinna väiksusega. alates 11.02 Arvutitarga peakontor koos laoga kolib etappide kaupa uuele suuremale pinnale ning 22.02 saadame tellimused juba uuest kohast. Mis seotud laoseisudega, siis meil süsteemis on 2 põhiasja, kas meil KOHAL või tellitav kui partneri laos olemas. mõni kord, eriti saksa ladudega, kes ei uuendada piisavalt kiiresti enda laoseisud võib juhtuda et kaup juba läinud aga xmli jookseb ikka 50+. kui taoline olukord tekib alati kõigepealt suhtleme laoga ning uurime millal uuesti seda tulemas, et kliendile seda infot edestada ning klient otsustab, kas asendab, loobub või ootab. Uuel laopinnal saame uuesti klientidele pakkuda samal päeval kullerile üle andmist, kui tellimusel olevad tooted kohe meil olemas.

viimati muutis alexcrx 16.02.2021 15:53:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 16.02.2021 15:52:39 vasta tsitaadiga

alexcrx, kliente ei huvita su partneri laoseis, sama hästi võid mingi hiinlase käest saadud numbrit selleks panna
kliente huvitab su enda firma laoseis ja letinumber, need on arvud millega arvestada
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alexcrx
HV kasutaja
alexcrx

liitunud: 29.03.2006




sõnum 16.02.2021 15:56:01 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
alexcrx, kliente ei huvita su partneri laoseis, sama hästi võid mingi hiinlase käest saadud numbrit selleks panna
kliente huvitab su enda firma laoseis ja letinumber, need on arvud millega arvestada


ega kõike endal pole võimalik hoida, selleks ka ühendatakse lisalaod külge ja nendele toodele tuleb info ka et need on tellitavad ja tarneaeg selline.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 16.02.2021 16:00:38 vasta tsitaadiga

siis peabki olema kiri TELLITAV aga mitte Laos
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alexcrx
HV kasutaja
alexcrx

liitunud: 29.03.2006




sõnum 16.02.2021 16:14:31 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
siis peabki olema kiri TELLITAV aga mitte Laos


https://arvutitark.ee/est/Otsing?q=Thermal+Grizzly+Minus+Pad

minu arust on ju selge kus on tellitav ja mis on KOHAL.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2021 16:58:49 vasta tsitaadiga

Selles suhtes on kahtlemata mõru maik, kui ka tellitav kaup ei jõua kohale kui näitab suurt saadavust. Eks AT saaks ilmselt nii palju paremini teha, et kuna Covid 19 ajal ei saa tarnepäevasid usaldada, siis partnerladudest tellitavale kaubale ei paneks külge prognoositavat tellimisaega kuna see lihtsalt ei ole praegu usaldatav. Oma ladudes/poodides asjade puhul on muidugi kahetsusväärne kui tõesti nädala ajaga ei ole võimalik kaupa välja saata e-poest tellijatele.

Miks ma üldse omalt poolt siin viimasel ajal sõna võtan on see, et kohati kisub asi väga mürgiseks ja süüdistatakse varsti kehvas ilmas ka AT-d. Ma ei ole seotud AT-ga, töötan logistika valdkonnas ja näen mis maailmas praegu toimub, aga ma sooviks ka pärast Covid19 lõppu näha PC raudvara poode, kellel on reaalselt päris laoseis ja päris poed. Meie konnatiigis on AT selles osas ainulaadne, ma ei tahaks, et meil jääks ainult "sisestanimetus24 tüüpi e-poed. Kindlasti saaks AT omalt poolt teha suhtluse osas asju palju paremini, aga samal minu kogemus nende kohapealsete poodidega on siiamaani ainult positiivne. Ma ei tea mis positsiooni alexcrx AT-s peab ja kui palju tal on õigust infot jagada, aga ma arvan, et oleks igati tervitatav kui ka edaspidi keegi sealtpoolt jagaks mõne üldisema probleemi tagamaid icon_wink.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2021 17:28:12 vasta tsitaadiga

Mitu e-poodi näitavad, et 1 toode tellitav. Kui ühest e-poest see viimane ära tellitakse ja ära vormistatakse, siis uus laoseis ehk 0 jõuab viitega teistele e-poodidele. Viite ajal võivad mitu huvilist erinevatest e-poodidest proovida seda viimast toodet tellida aga saavad vaid poelt kirja, et kahjuks toode on siiski otsas.

Kuna poodidele tuleb laoseis viitega, on tegu paratamatu juhtumiga.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 176
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2021 17:40:02 vasta tsitaadiga

Point on siiski selles, et tellitav laoseis tuleb kohalikele poodidele viitega ning ka nendele ei garanteerita saadavust. Ükskõik kui emotsionaalseks minna või millise poliitiku seksuaalsuses kahelda, pood ei saa olukorda muuta.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 176
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007




sõnum 16.02.2021 20:21:50 vasta tsitaadiga

Minul on AT-ostes erinevaid kogemusi.
Kui kõik sujub, siis kõik sujub. Enamasti e-poest, aga ka päris poes on meeldivaid kogemusi. Rocca poe müüjaid kiidan.
Aga kui on probleemid e-poes, siis suhtlemine jätab soovida.
Selle asemel, et kundet teavitada miskist probleemist, arvatakse vaikus parim olevat.
Meilitsi saadetud küsimustele vastatakse nädala pärast, kui üldse.


viimati muutis avrn 17.02.2021 17:15:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jtz
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2009




sõnum 17.02.2021 13:11:01 vasta tsitaadiga

Lihtsalt panin tähele, et ainult 1-2 postituses kuskil teksti keskel mainiti üht olulist punkti...
Nimelt AT kolib Türi tänavalt Tondilt(kesklinn?) ära Õismäele...
Türilt majandati garantiisi/hoolduseid ning ka e-poega seonduvat.
Ei vabanda inimeste halbu elamusi kuidagi kuid hetkel lõpusirgel olev kolimisprotsess seletab väga ilmekalt mille taustalt garantii või ka e-poe teenust pakuti/pakutakse.
Järgmine nädal kui uues kohas avate siis igati jõudu teile selles beer_yum.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2021 13:14:27 vasta tsitaadiga

Lõige kodulehelt:
https://www.upload.ee/image/12896753/atkolib.png

Üsna oluline informatsioon püsiklientidele.
AT'le jõudu kolimisega. thumbs_up.gif


viimati muutis ninzor 17.02.2021 13:15:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 176
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 18.02.2021 11:59:04 vasta tsitaadiga

ninzor kirjutas:
Lõige kodulehelt:
https://www.upload.ee/image/12896753/atkolib.png

Üsna oluline informatsioon püsiklientidele.
AT'le jõudu kolimisega. thumbs_up.gif

Leidsid ka koha kuhu kolida.
Ükski ühistransport sinna ei käi, 10-25 minutit kõndida lähimast ühistranspordi peatusest.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2021 12:07:52 vasta tsitaadiga

d3t,ja türi tn esinduse ees oli bussipeatus? icon_biggrin.gif

Järveotsa 50c on 600 meetrit Nurmenuku bussipeatusest google maps väidab 8 min kõndimist ja 650 meetrit misiganes bussipeatuse see akadeemia peal on. Need distantsid ei tundu jala ületamatud.


viimati muutis Foxxx 18.02.2021 12:13:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jtz
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2009




sõnum 18.02.2021 12:32:49 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
ninzor kirjutas:
Lõige kodulehelt:
https://www.upload.ee/image/12896753/atkolib.png

Üsna oluline informatsioon püsiklientidele.
AT'le jõudu kolimisega. thumbs_up.gif

Leidsid ka koha kuhu kolida.
Ükski ühistransport sinna ei käi, 10-25 minutit kõndida lähimast ühistranspordi peatusest.


No nii hull ka ei ole...
Õismäe teelt 6 minutit jala vs 4 min Pärnu mnt'lt türi tänavale. no pead nüüd 350m meetri asemel käima 550m... (sinna toovad bussid laagrist, nõmmelt, lasnamäelt, kesklinnast, ülemistelt, balta kandist - suht kuld ju. Silmitsen Kullerkupu peatust)(Võid ka Nurmenukus maha tulla, käid ATF'ist läbi ja siis suundud AT poole icon_rolleyes.gif lol)
Autodel samuti mugav: kolm põhi suunda - pääsuga otse paldiski mnt/järveotsa, ehitajate teele ja akadeemia tee suunad. Lisaks pole ligipääsu teed mingid kuu maastikud ja parklas on rohkem ruumi.
(kellel kasutusel Polari varustus peaks samal adrel asuva Mefo AS'iga kursis olema icon_razz.gif)
edit: juba jõuti vastata enne mind beer_yum.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
Kreisi kasutaja
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2021 12:35:18 vasta tsitaadiga

Foxxx kirjutas:
d3t,ja türi tn esinduse ees oli bussipeatus? icon_biggrin.gif

Järveotsa 50c on 600 meetrit Nurmenuku bussipeatusest google maps väidab 8 min kõndimist ja 650 meetrit misiganes bussipeatuse see akadeemia peal on. Need distantsid ei tundu jala ületamatud.

No mulle ka see asukoht eriti ei meeldi icon_biggrin.gif Pärnu mnt ääres oli palju mõnusam kaubal järel käia ning edasi linnast välja sõita. Kalevi peatus oli hea bussiühendusega ning ca 400m kõndimist.

Aga eks peamiseks teguriks siiski vast suurema pinna saamine ning Õismäe magalarajoon on selleks ilmselt hea koht.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2021 12:39:35 vasta tsitaadiga

ampsu, Eks see on täpselt nii nagu kellelegi mugav oli. Ma elan ise Kakumäel ja mulle tuli see esindus lähemale. Samas ei tasuks unustada, et neil on üle Tallinna esindused kaubanduskeskustes, seega tegelt ei tohiks põhilao asukoht väga määrata midagi.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 24.02.2021 11:01:46 vasta tsitaadiga

Teema lahti.
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 24.02.2021 11:07:42 vasta tsitaadiga

Oleks küsimus kaaskasutajale. Ostsin jaanuari esimeses pooles AT'st kampaania raames Asuse toote, millega pidi saama Hitman 3 võtme (https://www.eventasus.com/hitman3) mille tarnetähtaeg sai läbi laupäeval. Kirjutasin Asusele, aga vastust pole saanud. On keegi veel ootamas oma võtit või oskab äkki öelda, kui kaua läks neil eelmise taolise kampaania puhul võtme saamisega? Ma mäletan, et keegi siin foorumis ootas oma Cyberpunki võtit vist ~40 kalendripäeva peale kättetoimetamise algust.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 24.02.2021 12:05:01 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Oleks küsimus kaaskasutajale. Ostsin jaanuari esimeses pooles AT'st kampaania raames Asuse toote, millega pidi saama Hitman 3 võtme (https://www.eventasus.com/hitman3) mille tarnetähtaeg sai läbi laupäeval. Kirjutasin Asusele, aga vastust pole saanud. On keegi veel ootamas oma võtit või oskab äkki öelda, kui kaua läks neil eelmise taolise kampaania puhul võtme saamisega? Ma mäletan, et keegi siin foorumis ootas oma Cyberpunki võtit vist ~40 kalendripäeva peale kättetoimetamise algust.


Mul pidi prosega olema The Avengers a ei saanud mina seda

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Arvutitark mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 149, 150, 151 ... 179, 180, 181  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.