Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  Gmailist Outlooki märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
adept+
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2003




sõnum 12.06.2013 20:43:59 Gmailist Outlooki vasta tsitaadiga

Seadistasin Outlooki gmailile saadetud kirju sisse tõmbama. Millegipärast tulevad gmaili kaudu välja saadetud kirjad ka Outlooki inboxi. Kas seda saab muuta, et gmailist väljasaadetud kirjad ei tuleks endale Outlooki? Outlookis on Incoming server: pop.gmail.com ja outgoing: smtp.gmail.com.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002




sõnum 13.06.2013 16:39:55 vasta tsitaadiga

kasuta IMAPi
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
adept+
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2003




sõnum 16.06.2013 20:27:20 vasta tsitaadiga

Aitäh Renka
Renka kirjutas:
kasuta IMAPi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 17.06.2013 10:29:31 vasta tsitaadiga

Ole ettevaatlik, sest IMAP kustutab ka GMailis olevaid kirju. Mis tähendab, et kui on veidigi valesti seadistatud võivad kõik gmaili kirjad lihtsalt maagiliselt ära kaduda.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.06.2013 10:35:05 vasta tsitaadiga

Siis tuleb outlooki asemel Thunderbird'i, TB kasutaja teadmata küll midagi ei kustuta. Seda peab muidugi meeles pidama, et kui mail ise ära kustutada, siis kustub see tõesti ka serveris. IMHO on outlook üldse suht mõttetu junn ja kui tööandja seda just corporate policy-ga peale ei sunni, siis mingit muud põhjust selle kasutamiseks ei näe.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003




sõnum 17.06.2013 11:53:12 vasta tsitaadiga

No ilmselt LKits vast ikka mõtles seda, et kliendist kustutades kustub ka serverikoopia. Vaevalt, et ükski levinud IMAP klient meelevaldselt nüüd ise kirju kustutab.

Kindlasti tasub GMaili üle IMAP'i kasutades mõttega läbi lugeda see väike tabel, et mingeid halbu üllatusi iseendale ei korralda: https://support.google.com/mail/answer/77657?hl=en

PS. Outlook Exchange serveri otsas tundub mulle näiteks igati adekvaatne lahendus. Väljaspool Exchange'i on muidugi teine lugu.. ainult IMAP'i ei käiks ma vist ka Outlookiga lugemas. Sealjuures pole teemaalgataja täpsustanud, kas jutt on Outlookist või Outlook Expressist, mille sarnasused lõppevad nii ehk naa nime juures juba.

_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  Gmailist Outlooki
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.