Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Android TV pulgad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
gatekeeper
HV vaatleja

liitunud: 03.03.2003




sõnum 29.05.2013 23:04:17 Android TV pulgad vasta tsitaadiga

Hei,

on kellelgi nende jublakatega kogemust media playeri asendajana? Soov on saada NASist pilt telekasse.

_________________
Leidlikkus on vajaduse ema
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005




sõnum 29.05.2013 23:20:44 vasta tsitaadiga

Mis see Androidi TV pulk on? (Anna mingi link, ma nii tum-tum, et ei teagi millest jutt käib).
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.05.2013 23:38:33 vasta tsitaadiga

Taux007, tegu on USB pulgast natuke suurema android arvutiga:
http://www.google.com/search?q=android+mini+pc
http://www.ebay.com/sch/i.html?_nkw=android+mini+pc

Olen mõelnud ühe projekti raames säärast pulka kasutada, aga valik on jube kirju ning pea kõik on noname hiinakad.
Ise tahaks sellist, kus analog audio väljund ja ka korralik linuxi tugi on olemas. BT olemasolu ei teeks ka paha. Kahjuks pole aga sobivat isendit veel leidnud...
Ning kõige tipuks tahaks, et see üle ~20 sekundi ei boot'ks icon_razz.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 02.06.2013 16:01:14 vasta tsitaadiga

Meil poes saada vist ainult see GoCleveri pulk?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kermit
HV vaatleja
Kermit

liitunud: 09.08.2011




sõnum 03.09.2013 11:47:06 vasta tsitaadiga

Mainin ära, et tegu on igati tänuväärse vidinaga. Mul endal on dx.com'ist pärit mudel mk808. Üsna võimekas asi. Kuid mul on küsimus, mis laieneks eks üldisele androidi teemale. Nimelt, kuidas või millega saada enda telefon (xperia go) asendama hiirt/pointer ja klaviatuuri, mis kontrolliks siia suurel ekraanil toimuvat?
_________________
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 03.09.2013 19:17:32 vasta tsitaadiga

MK802II Remote Client? Tal endal mingi oma Server App taustal ei tööta?
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 04.09.2013 02:03:14 vasta tsitaadiga

olen teemat veidi jälginud http://murobbs.plaza.fi/rauta/918418-android-mini-pc.html
_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kermit
HV vaatleja
Kermit

liitunud: 09.08.2011




sõnum 04.09.2013 15:20:19 vasta tsitaadiga

kfl kirjutas:
olen teemat veidi jälginud http://murobbs.plaza.fi/rauta/918418-android-mini-pc.html


Ma tutvun sellega. Tõsi, ilgemalt keeruline on see, kui soome keelt ei oska. Ja translaatori tõlge teeb asja 8x hullemaks icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005




sõnum 04.09.2013 15:25:01 vasta tsitaadiga

Tõlgi siis soome keelest inglise keelde, see peaks olema pädevam. Sest minu meelest Google Translate teeb käigu Soome - Inglise - Eesti tõlke.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 05.09.2013 00:06:43 vasta tsitaadiga

Kermit kirjutas:
... translaatori tõlge teeb asja 8x hullemaks icon_biggrin.gif
eks seal tuleb tagumisest otsast poste lappama hakata, et millistest mudelitest rohkem kiidujuttu ja siis eng. vasteid googeldada, nii valid omale sobivaima mudeli Hind vers. omadused ja hakkad seda ebayst, EU putiikidest või oma kanalitest otsima ...

ma ise küll hetkel miskit soovitada ei julge, võtaksin vist kõige odavama BT-ga, samas ei näe võimalust-aega sellega lähiajal katsetama hakata ...

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kermit
HV vaatleja
Kermit

liitunud: 09.08.2011




sõnum 05.09.2013 15:20:05 vasta tsitaadiga

Mul on tegelt seadeldis olemas - mk808. Tõsiselt tore asi, mis on mugavaks asenduseks meediakeskusele jne. BT hiir/klaver komplektis kaasas. Pmst ühenda juhtmed ja anna minna.
Minu probleem tekkis aga ainult tänu enda lollusele. Selle tarkvara pole siiski eelseadistatud Eesti klaviatuuri layouti tunnistama. Seetõttu on probleem täpitähtedega. Samuti, F-klahvid, mille all meedianupud, ei tööta. Selle probleemi lahendamiseks tuleb muuta system failides keylayout faile. Kuid nagu alati korrutatakse selliste asjade puhul - tee backup! Kui seda eirata, siis võid sattuda umbes olukorda, kus klahvinupud ei reageeri. Minul töötab hetkel ainult selle hiire-klaveri touchpad.
Hetkel pole ka seda aega, et androidi rootimisi ja flashimisi üheselt mõistetavalt selgeks närida. Ehk siis uurin alternatiive. Tavakasutuses on mul telefonidega symbianiga nokia, mis teatavasti on ses kohas kasutu, ja xperia go, mis peaks olema, kõigi eelduste järgi, üsna arukas.
Ilmselt nädalavahetus kulub temaatikaga sügavamaks tutvumiseks icon_razz.gif

_________________
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.09.2013 22:54:22 vasta tsitaadiga

Kermit kirjutas:
Mainin ära, et tegu on igati tänuväärse vidinaga. Mul endal on dx.com'ist pärit mudel mk808. Üsna võimekas asi. Kuid mul on küsimus, mis laieneks eks üldisele androidi teemale. Nimelt, kuidas või millega saada enda telefon (xperia go) asendama hiirt/pointer ja klaviatuuri, mis kontrolliks siia suurel ekraanil toimuvat?


Wireless air mouse oleks ehk natukene mugavam kasutamiseks kui telefon, midagi sellist näiteks http://www.ebay.co.uk/itm/RC11-2-4GHz-Air-Mouse-Wireless-Mini-Keyboard-for-Android-Google-Smart-TV-Box-/321200228672?pt=Keyboard_Mice_Bundles&hash=item4ac9068940

Ise kasutan natuke lihtsamat varianti MK809II küljes link
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 11.09.2013 10:15:09 vasta tsitaadiga

Jälgin teemat. See pulk sobib ka ju näiteks hääletuks, energiasäästlikuks, soodsaks lauaarvutiks näiteks lapsele, kus saaks siis netis surfata jne icon_razz.gif
Või siis ehitada mingi õhukese 23" 12v monitoriga kaasaskantav kodukino (hiigeltahvel).
Kuda nende pulkadega Ebayst tellimisega on? Need vist ilma CE märgistuseta. Toll konfiskeerima ei halkka nagu hiinaka tahvlitega võib juhtuda?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 11.09.2013 10:36:08 Re: Android TV pulgad vasta tsitaadiga

gatekeeper kirjutas:
Hei,

on kellelgi nende jublakatega kogemust media playeri asendajana? Soov on saada NASist pilt telekasse.


MIks android TV pulk just, kui tahad NAS külge ühendada? Kui sul just androidi softiga NAS pole siis tegelikult on mitmel NAS tootjal TV vaatamise ja salvestamise funktsioon sisse ehitatud.
Lisa ainult ühilduv TV USB pulk.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2013 12:14:26 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
See pulk sobib ka ju näiteks hääletuks, energiasäästlikuks, soodsaks lauaarvutiks näiteks lapsele, kus saaks siis netis surfata jne icon_razz.gif

Põhimõtteliselt võiks sobida. Aga soodsa lauaarvuti asendamiseks võid vaadata ka väikeste ARM arvutite poole, kus jookseb nii Android kui Linux. Mõnel juhul võivad need natuke paindlikumad olla. Näiteks midagi sellist:
ODROID-U2 -> hardkernel.com/renewal_2011/products/prdt_info.php?g_code=G135341370451
CuBox

Ning ka wiki nimekiri.

ot:
BBCode URL'i panin hardkernel.com ning HV näitab disney.com lehte? icon_eek.gif icon_lol.gif
Enda posti tsiteerides jääb aadress disney.com'ks aga muutes näitab ilusti hardkernel.com ...
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kermit
HV vaatleja
Kermit

liitunud: 09.08.2011




sõnum 11.09.2013 19:33:09 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Jälgin teemat. See pulk sobib ka ju näiteks hääletuks, energiasäästlikuks, soodsaks lauaarvutiks näiteks lapsele, kus saaks siis netis surfata jne icon_razz.gif
Või siis ehitada mingi õhukese 23" 12v monitoriga kaasaskantav kodukino (hiigeltahvel).
Kuda nende pulkadega Ebayst tellimisega on? Need vist ilma CE märgistuseta. Toll konfiskeerima ei halkka nagu hiinaka tahvlitega võib juhtuda?


Jah, need on energiasäästlikud ja mugavad küll, kui sa oled reaalselt kogenud, et su nutitelefon nt suudab suuresti läpat asendada. Ainuke häda on see, et juhtmeid tekib palju. Mul jookseb teleka taga suht ussipesa, sest usb-hub, mille küljes on kettad, peab olema välise toitega. Aga sellega harjub. Lihtsalt, kui peaks transportima, siis oleks tülikas.
Muidu tellida saab ebayst või dx.com või veel mitmed saidid, mis hiinlaste pudinaid üle maakera saadavad.
Hetkel olen ise probleemi ees, et pole võimalik kaasasoleva softiga kasutada eesti klahvide paigutust. Eriti niru on see, et puuduvad täpitähed. Aga ilmselt tuleb jälle uurida ja süveneda ja...

_________________
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003




sõnum 23.03.2014 01:02:36 vasta tsitaadiga

Uurin ka teemat. Jälgin. thumbs_up.gif
_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Android TV pulgad
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.