Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV 2013 kardisarja V etapp, Kestvussõit, FK Keskus, 9.juuni märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.06.2013 23:18:50 vasta tsitaadiga

Ja esimene tubli HV kasutaja Raahel on pangalingi kaudu osavõtutasu juba maksnud thumbs_up.gif
_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ewerk7
HV vaatleja

liitunud: 01.09.2009




sõnum 04.06.2013 21:16:30 vasta tsitaadiga

Sellest üritusest ei tohi ju puududa, äkki see aasta on õnn minu poolel!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 04.06.2013 23:01:13 vasta tsitaadiga

Olles korralduskomitee liige (vist veel), toetan vana süsteemi, kus kvaligrupid LOOSITAKSE NAGU KARDIDKI, mis on kõige ausam.
Aja saab igasuguses grupis sõidetud.

_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2013 00:07:04 vasta tsitaadiga

Eks nii parem ole jah, oma registreerumisaega saab muuta kah - ürituse tehtes regad kohe ära ja oled esimene aga kui enne sõitu on teada vastavaid olusi, siis teed n.ö reseti ja oledki hoopis listi tipus.
+ peaks enne sõitu vaikne olema, siis esimesel grupil läheb hea osa sellest 5 minist rehvide soojendamisele. ~Välitemperatuuril passivad rehvid annavad õismäel täispidamist ring hiljem kui paar minti jahtunud, sõidust tulnud kummid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 05.06.2013 13:15:40 vasta tsitaadiga

Kuigi sai vanasti riiulist võetud päev otsa seisnud kart ja tehtud kohe esimesel ajaringil pärast boksist väljumist põhjaaegu.
Samuti kui sõitnud kartidega.
Ei ütleks, et keegi selle arvelt aja saamata jätab.
Tark kohavalik segasummasuvilas on esmatähtis. icon_razz.gif
Et saad üksi uhkeldada.
Megapalju oleneb nii ehk naa kardist, mis sa saad.
Mulle pole väga head muljet jäänud neist hetkel - osad liiguvad sirgel ikka oluliselt etemini edasi.
60 ringi jooksul on see ikka ulme.

_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristina
HV vaatleja
Kristina

liitunud: 23.01.2012




sõnum 05.06.2013 14:13:44 vasta tsitaadiga

Võib ju vabalt kvalid ka loosida. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006




sõnum 05.06.2013 22:16:15 vasta tsitaadiga

Aga mis siis ikka, loosime kvaligrupid - seda enam, et tegemist on ju kestvussõiduga. icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2013 22:23:26 vasta tsitaadiga

The Stig kirjutas:
Kuigi sai vanasti riiulist võetud päev otsa seisnud kart ja tehtud kohe esimesel ajaringil pärast boksist väljumist põhjaaegu.

Vanad kendad olid nii kõvad, et koguaeg sama pidamine jah, nüüd dunlopid natukene arenevad aga ega suurt vahet pole tõesti, pigem ainult midagi millega paha esinemist vabandada icon_smile.gif

Riivo77 kirjutas:
Aga mis siis ikka, loosime kvaligrupid - seda enam, et tegemist on ju kestvussõiduga. icon_cool.gif

thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004




sõnum 08.06.2013 10:55:35 vasta tsitaadiga

makstud pangalingis
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henry300
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2007




sõnum 09.06.2013 01:42:48 vasta tsitaadiga

Maksin ülekandega. Swedist swedi peaks hetkega üle minema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006




sõnum 09.06.2013 12:15:19 vasta tsitaadiga

Ilm on ilus, ootaks siis (hulgi) ka pealtvaatajaid. icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.06.2013 17:45:39 vasta tsitaadiga

Kvalis kart 9 - igast otsast allakeskmise aga sõidetav kart, 4. koht o-k
Valides sõitu kardi 1 (üks neljast parimast - 1, 6, 8, 12) jõudsin juba väita, et sõit kotis aga kui olin juba majast väljas valis ainukene inimene kes seda poleks tohtinud teha, rass, kart kuue.
Stardis muidugi kart köhis ja jõudsin korraks lausa kuues olla, kuid kohe sirge peal võttis ilusti pöörded üles, sain viiendaks, ning tagakurv ilusti neljandaks. Paar ringi sai harjutatud võileivasõitu olles DE ja ewerki vahel,
ewerk aga viskas kardi seina ja siis jäime DEga üksi.
Sisuliselt 45min täiega võidusõitu. Enamus ajast olin ma ta taga ning kompisin läbi kõik võimalikud kohad rajal, kust saaks mööda sõita. DE kattis põhimõtteliselt ideaalselt - jäi vaid üle üritada puukurvis ümbert sõita, boksikurvis ringiga katjast suuremat kiirust saada ja
tagakurvis siis kaarega jõnksu sisse pressida, kuna kattes läks tal tagakurv pikemaks.
Minu kardist niipalju, et kiirendus oli ehk natuke halvem kui 12´mel (ehk meil DEga väike kaaluvahe ka) ja paremal esirehvil oli sõidu lõpuks riie väljas - vasakkurvides, eriti tagakurvis pidi ilgelt karti kangutama aga tippkiirust kardil jagus, ei saa kiruda.
Igatahes tegime DEga kõva sõitu, tihti sõitsime pool ringi kõrvuti ja vahest sain mööda ka. Viimase manöövri tegin ainult paar ringi enne lõppu, millega ka teise koha võtsin.

Tulemus natuke jama, kuna arvatavasti rass saab nüüd jällle edetabelis ette ja tegu oli kodurajaga, kuigi ega teab mis eelis ka nüüd pole kui ma paar korda tööpäeva jooksul kiireima kardiga 3 või 4 ringi õhtul teen.
Igatahes hooaeg tuleb pingeline edasi, üldarvetuse karikat, kuhu esimene koht peale kirjutatud, tahaks väga! icon_biggrin.gif

_________________
https://linktr.ee/RistoKappet
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RudiTurbo
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2003




sõnum 09.06.2013 18:47:43 vasta tsitaadiga

Kardiloos oli veidi alla keskmise jätkuvalt, vedas, et A finaal ära tuli ja sõiduks tuli hirmuäratav nr 5, mis qualides oli kõrvale jäetud.

Kohe pärast starti tundus, et vähemalt sirgekiirusest väga puudu ei tule ja kõige hullem sõit ei tule, jäin paari Stackiga, kellega sõitsimegi terve sõidu koos, tundus, et ma olin siiski veidi kiirem või kart oli veidi parem ning olin enamuse ajast eespool. Alguses hakkasime liiga palju kohti vahetama ja andsime sellega kõvasti aega ära, kui mõned puhtad ringid saime, oli näha, et tulime eesolevale üxikule järgi ja üritasin vahepeal stackile näidata, et püüame eesolijat icon_biggrin.gif Minu kardi ainuke tuntav viga oli, et gaas jäi kohati peale ning sõiduvead tulidki kogu aeg sellest. Eriti perse läks juhul, kui boksikurvi jäi peale, siis läksin pikaks ja piruetki polnud kaugel, väga suur ajakaotus mitmel korral. Igatahes tuli tänu sellele kõvasti rohkem pusimist stackiga ning lõpus vahe teise kohaga jäi üllatavalt väike. Ewerk tuli vahepeal kõvasti võimekama kardiga meie duost mööda ning õnnestus tükk aega tal tuulest kinni hoida ning hetkeks seal midagi isegi toimus, ei mäleta mispidi täpselt icon_biggrin.gif Igatahes lõpuks jäi jälle ühekorra gaas boksikurvi peale, kaotasin kõvasti aega ning jäin ewerki tuulest maha ning siis tuli lihtsalt stacki taga hoida ning lõpuks viimasel 10'l ringil õnnestus ka väike õhuvahe sinna tekitada.

Päris põnev sõit oli tegelikult ning kahju, et kartidel ikkagi nii määravad vahed sees on ning ei õnnestu ka loosiga õigeid välja võluda. Ning kahju on sellest, et koduteel tuuleklaasile kogunenud vihmapiisad sõidu viimastel ringidel raja peale ei jõudnud koguneda icon_razz.gif

_________________
www.twitch.tv/ruditurbo
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristina
HV vaatleja
Kristina

liitunud: 23.01.2012




sõnum 09.06.2013 19:35:20 vasta tsitaadiga

Suurepärase kvaliteediga foto sõitjatest!
Peab vist järgmisel korral fotograafi kaasa võtma... icon_rolleyes.gif

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 09.06.2013 20:08:17 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
minu panus

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.


viimati muutis HDvurle 09.06.2013 21:41:52, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unwhacked Lemon
HV kasutaja
Unwhacked Lemon

liitunud: 14.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.06.2013 20:57:26 vasta tsitaadiga

RudiTurbo kirjutas:
... Ning kahju on sellest, et koduteel tuuleklaasile kogunenud vihmapiisad sõidu viimastel ringidel raja peale ei jõudnud koguneda icon_razz.gif


Oojaa, sellest kestvussõidust oleks saanud üks parimaid kardi-elamusi hetkega ning - kes teab - võibolla oleks üldine rõppresultaat ka peapeal olnud... now we never know icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004




sõnum 10.06.2013 07:44:44 vasta tsitaadiga

B-finaal -
Spoiler Spoiler Spoiler

A-finaal -
Spoiler Spoiler Spoiler


Oma kirjandi teemal HV-kart kriban hiljem.
Viskaks pilgu ka etapitabelile - kui riivol äkki aega seda näppida on thumbs_up.gif

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006




sõnum 10.06.2013 11:52:39 vasta tsitaadiga

jkddp kirjutas:
Viskaks pilgu ka etapitabelile - kui riivol äkki aega seda näppida on thumbs_up.gif


Jõuan sellega õhtul tegeleda.

* Kuidagi kummaliselt sarnased olid eile meie etapp ning Kanada GP - seda siis võitja "kulgemise" osas. icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004




sõnum 10.06.2013 19:11:06 vasta tsitaadiga

Paar sõna ka minu poolt Kestvussõidu etapist.

Enne etappi sai hommikupoolikul käidud ka kardikoolis ja just sellepärast, et eelmine nädal sai nähtud äärekivi värvimistiimi tegutsemas - Järelikult jupp rada julle valmis!

Kvalifikatsioonist. Kuna ma väga palju sellesse ei hakanud panustama siis loodsin, et saaks vähemalt B-finaali sõitma. Selline väga kõva stardinimekiri oli. Eriti veel väääga palju tundmatuid nimesid, kellest midagi oodata ei osanud. Minu õnneks oli võistlejaid piiripeal ja sain rahus oma aega sõitma minna.
Kuna hommikul nägin 42-aegasid siis minu 43.1x aeg tundus olema hea trügida A-B vahelisele uksele.
Kuid läks teisiti. Loosimisel sain kardiks nr12 mis hommikul mulle meeldis 43.4x ajaga. Ewerk sõitiski sellega hommikul 42-midagi välja. Päeval see enam millegipärast nii hästi ei liikunud.

Oma üllatuseks leidsin viimase grupi kvali ajal, et olen parimal stardikohal. Ma sellest eriti välja ei teinud, kuna see oli päris kena kiire grupp. Ewerk oli ainuke kes millegipärast mu üle sõitus. Ja minu esimene stardirida oli olemas!

Finaali loosimisel sain endale kardi 9 mis B-finaalis raaheli käes konkreetselt kulges. Arvestades minu kaalukategooriat siis paras katastroof! Eelnevalt just mõtisklesin, et 1/10-le oleks see, et selle saaksin - mille muidugi ise valisin kuna kõik muu oli juba ära võetud peale ühe thumbs_up.gif
Stardi muidugi magasin täiesti maha. Ei arvestanud sellega, et stardi järjestuse paika pannud rajatööline ei tule stardi ajaks stardijoonele. Selleks ajaks kui liikuma sain oli pool rahvast juba mööda tuisanud. Millest teine pool möödus ülejäänud terve ringiga.
Mis siis ikka, hakkasin kulgema. Esimeste ringidega sõitis lõpuiks must mööda ka Stig kes mitte ei tahtnud eest ära sõita ja hakata mulle teed tegema Riivole lähenemiseks vaid jäi kuidagi toppama. Paar ringi me siis seal jukerdasime kord üks peal siis jälle teine ja bokside poole ta suunduski.
Üritasin siis vaikselt edasi kulgeda. Kardi parem tagumine rehv ei pidanud pea üldsegi. muu tundus isegi päris hea! Tagakurvis pidin hoo sisse keeramiseks nii maha pidurdama, et kui rassi nägin siis see möödus minust seal nagu postist...
Jälle kümneid ringe kulgemist ja mõtlemist kas krt on üldse mõtet lõpuni sõita. So fckg booooooring!
Mingi hetk sain juba miski tunde kätte ja tundus, et väga ei kaugenegi sellest kemplemast kolmesest grupist mis ikkagi kindlas tempos lähenes.
Mingi hetk avastasin, et Rass on võtnud endale kindla sihi kõigile kaks ringi pähe teha icon_biggrin.gif Oma viimaste ringidega oli juba nii palju aega mõtiskleda oma kulgemiste peale, et peaaegu oleks boksikurvi rehvides lõpetanud. Mõtlesin, et pean nii palju tempot hoidma, et Rassile võin 2ga saada aga mitte järgmistele! Ja noomodi ma oma viimased ringid kulgesingi.
Lõpp hea kõik hea! Kardiõnn on loterii osa!

Väljas kisus juba mitu tundi taevas krimpsu kuid miskit huvitavat sealt tulema ei hakanudki. Oleks palju huvitavam sõit tulnud oma voolavate veedega! Ja kindlasti finišijärjekord oleks teine olnud.
Oma üllatuseks leidsin, et mitte üht katkestamist ei olnud va Stigi kulgemine.

Sauna minnes avastasin, et kogu see A- ja B-finaali kamp oli selleks ajaks juba jalga lasknud.
Nii me seal istusime: mina, Riivo, Raahel, Stig, Ewerk. Koos oma põlveotsas tehtud loosimisega millest keegi ise kasu ei saanud.
Sealt tekkisid küsimused. Kas uued näod ikka teadsid, et saun oli hinna sees?
Samuti ka mõlgutatud mõtteid sel teemal, et kinkekaardi loosi ajal võiks õnnelik võitja ikka kohal olla. Vastasel juhul teha uus loosimine. Minumeelest enamus "raadioloosimisi" on sellist tüüpi, et võitja peab auhinna vastu võtma?

Ja niimodi saigi minu üks selle aasta pikim kardipäev läbi oma läbitud u.80km-ga.
Jõudu ja tahtmist korraldustiimile jätkuvateks võistlusteks!
Peadse kohtumiseni!

jkddp kirjutas:
Oma kirjandi teemal HV-kart kriban hiljem
E: krt kirjand tuli vist liiga pikk icon_smile.gif
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.06.2013 19:32:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Samuti ka mõlgutatud mõtteid sel teemal, et kinkekaardi loosi ajal võiks õnnelik võitja ikka kohal olla. Vastasel juhul teha uus loosimine. Minumeelest enamus "raadioloosimisi" on sellist tüüpi, et võitja peab auhinna vastu võtma?

Mõttel on jumet thumbs_up.gif

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 10.06.2013 23:47:18 vasta tsitaadiga

Sattusin ma ühtäkki keset marodöörlust ja vihkamist.
Leides end loosiurni eest, polnud enam ka tagasiteed, mis tähendas karti nr. 3 ja kvalis aega 43,5.
Mäleta ei mina, millal viimati nõnda viletsalt oleks asju ajanud.
Stardikoht 8.
Finaal oli tore.
Paka.

Mida sa Jürx siis karjud, kui su mööda lasen ovaalis? icon_biggrin.gif

_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.06.2013 00:04:16 vasta tsitaadiga

The Stig kirjutas:
Mida sa Jürx siis karjud, kui su mööda lasen ovaalis? icon_biggrin.gif

Ma kõik Jürgeni onboardid läbi vaadanud, ta üldse jutukas mees kiivri sees icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006




sõnum 11.06.2013 00:51:27 vasta tsitaadiga

Loosimise tulemused ka icon_cool.gif
"Tavaloosimise" võitjaks osutus Heko.
"Hobisõitjate" kategoorias naeratas õnne kasutajale siiim.

Üldtabel on ka päris põnev.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AjGtf9ZakjRbdHJYYUN1M0gxXy1KLWJLUUNRV1pZYlE&usp=sharing
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siiim
HV vaatleja

liitunud: 12.08.2002




sõnum 11.06.2013 10:05:21 vasta tsitaadiga

Esiteks suured tänud korraldajatele, igati äge võistlus oli!
Minu poolest võiks kestvussõite isegi tihedamini korraldada ja soovitatavalt ka vahelduva ilmaga (sõidu lõppfaasis oleks ootamatu vihm olnud nagu kirss tordil). icon_biggrin.gif

jkddp kirjutas:
Kas uued näod ikka teadsid, et saun oli hinna sees?

Kusjuures seda me tõesti ei teadnud, aga eks järgmine kord oleme juba targemad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 11.06.2013 16:26:36 vasta tsitaadiga

Riivo77 kirjutas:


Üldtabel on ka päris põnev.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AjGtf9ZakjRbdHJYYUN1M0gxXy1KLWJLUUNRV1pZYlE&usp=sharing


Põnev jah.

The Stig on lausa hobisõitjaks taandunud. boss.gif

_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV 2013 kardisarja V etapp, Kestvussõit, FK Keskus, 9.juuni mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.