Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X1] Xbox ONE arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 116, 117, 118 ... 120, 121, 122  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
MadGranny
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2020 10:13:07 vasta tsitaadiga

Julge hundi rind on rasvane( või haavleid täis), aga töötas
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armido15
HV kasutaja
armido15

liitunud: 24.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.07.2020 19:19:33 vasta tsitaadiga

armido15 kirjutas:
Kuidas inimestel kogemus xbox one puldiga on ?
Ma ostsin 2 kuud tagasi euronicsist xbox one s ja siiamaani käin mööda garantiid selle puldiga. Puldil A nupp ei tööta ja registeerib väga halvasti paremalt küljelt. Klickist ostsin asenduspuldi ja sellel sama viga küljes aga annab vähem tunda.

Nüüd homme viin neljandat korda puldi garantiisse. Pult ise on nüüd teine, mis mulle anti. Jube närvi ajab see edasi tagasi sõitmine, kui nad väidavad, et on asja korda teinud, kuid reaalselt midagi muutunud ei ole.
Kas mingeid muid variante peale garantii vahelt jooksmise mul ei ole ? (tarbijakaitse ? )


Kellel huvi, siis igaks juhuks täpsustan üle, et peale väikest maadlemist mitme tech supportiga õnnestus lõpuks saada puldi eest raha tagasi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.07.2020 01:00:59 vasta tsitaadiga

armido15 kirjutas:
armido15 kirjutas:
Kuidas inimestel kogemus xbox one puldiga on ?
Ma ostsin 2 kuud tagasi euronicsist xbox one s ja siiamaani käin mööda garantiid selle puldiga. Puldil A nupp ei tööta ja registeerib väga halvasti paremalt küljelt. Klickist ostsin asenduspuldi ja sellel sama viga küljes aga annab vähem tunda.

Nüüd homme viin neljandat korda puldi garantiisse. Pult ise on nüüd teine, mis mulle anti. Jube närvi ajab see edasi tagasi sõitmine, kui nad väidavad, et on asja korda teinud, kuid reaalselt midagi muutunud ei ole.
Kas mingeid muid variante peale garantii vahelt jooksmise mul ei ole ? (tarbijakaitse ? )


Kellel huvi, siis igaks juhuks täpsustan üle, et peale väikest maadlemist mitme tech supportiga õnnestus lõpuks saada puldi eest raha tagasi.


ostsid PS4'ja?

_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 28.07.2020 22:25:11 vasta tsitaadiga

https://news.xbox.com/en-us/2020/07/28/games-with-gold-august-2020/
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.07.2020 20:20:55 vasta tsitaadiga

Mõttes mõlgub soetada xbox one x. Oleks esimene konsool. Miskine regiooni teema on, et mida konto registreerimisel silmas pidama peab. Keegi oskab ehk mingi kokkuvõtva lühikirjelduse teha, või jagada linki, kust infot saaks.
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.07.2020 21:31:25 vasta tsitaadiga

keerulist ei ole seal midagi...aga kas on mõtet hetkel osta uus tuleb jõuluks...
aga kui soovi siis....
mul on kontoks vana msn/ms konto....
regioon kui €tsoon siis soome saad inglisekeele ikka ei pea soomekeeles majandama....kohati on asju mis imelikult surutakse soome keelseks kuigi kõik muu english....
Usa ja inglismaa on kohati soodsamad aga ei pea muretsema halvimal juhul vpn-ga....

Soovitan muretseda Game Pass Ultimate saad kohe ligi pääsu 100+ mängule ja Live mitmemängija toele...lisaks Xboxile saad selle abil mänge ka PC peale....
Punktid.ee aitab selle osas...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.07.2020 21:41:27 vasta tsitaadiga

sogar, jah tean, et tulevad uued konsoolid jõulude ajal. Aga kuna olen suht casual gamer, siis piisab ka praeguse põlvkonna konsoolist. Soome, uk ja usa regioonide puhul muid erinevusi ei ole? Et ühte peaks eelistama teisele vms. Konto registreerimisel vist on vaja ainult riigi postikoodi? Või kontrollitakse, et ka aadress on vastava regiooni oma?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.07.2020 21:43:25 vasta tsitaadiga

UK töötab samuti ilma probleemideta (iseasi, kas tulevikus Brexit võib kuidagi teenuse toimimist mõjutada), aga kontole maksevahendit lisades (SEB pangakaart toimib ilusti) pead UK aadressi lisama (mingi suvakas dummy address generator ajab asja ära).

Oman UK aadressiga xboxi kontot aastast 2009 ja pole kordagi VPN-i abi vajanud.

Kui ostuga oodata viitsid, siis uue konsooli tulekuga langevad vanade hinnad.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.07.2020 07:40:51 vasta tsitaadiga

Pätu....

Mul on regioon Soome...pole konto regamisel mingit jama olnud....Ma kasutan ju vana MS kontot mis on eestis...Raha ja muid kuutasudega teenuseid kasutan läbi punktid.ee ostetud pre-paid kaartide...Sõber ostis oma lastele X1S ja lisas soome alla oma eesti krediitkaardi ilma aadressidega vigurdamiseta...

Ea Access väitis küll et osad mängud on ainult usas....kuid ma ei ole märganud erinevust mängude nimekirjas...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.07.2020 08:47:32 vasta tsitaadiga

sogar, tänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armido15
HV kasutaja
armido15

liitunud: 24.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.08.2020 00:26:15 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Mõttes mõlgub soetada xbox one x. Oleks esimene konsool. Miskine regiooni teema on, et mida konto registreerimisel silmas pidama peab. Keegi oskab ehk mingi kokkuvõtva lühikirjelduse teha, või jagada linki, kust infot saaks.


Ma soovitaks võtta xbox one s pigem. X versioonil väga palju eeliseid pole ja kasutatud xbox one s saab praegu alla 150ga kätte juba.

entusiast kirjutas:
armido15 kirjutas:
armido15 kirjutas:
Kuidas inimestel kogemus xbox one puldiga on ?
Ma ostsin 2 kuud tagasi euronicsist xbox one s ja siiamaani käin mööda garantiid selle puldiga. Puldil A nupp ei tööta ja registeerib väga halvasti paremalt küljelt. Klickist ostsin asenduspuldi ja sellel sama viga küljes aga annab vähem tunda.

Nüüd homme viin neljandat korda puldi garantiisse. Pult ise on nüüd teine, mis mulle anti. Jube närvi ajab see edasi tagasi sõitmine, kui nad väidavad, et on asja korda teinud, kuid reaalselt midagi muutunud ei ole.
Kas mingeid muid variante peale garantii vahelt jooksmise mul ei ole ? (tarbijakaitse ? )


Kellel huvi, siis igaks juhuks täpsustan üle, et peale väikest maadlemist mitme tech supportiga õnnestus lõpuks saada puldi eest raha tagasi.


ostsid PS4'ja?


Xbox ise jäi alles, ainult puldi eest tahtsin raha tagasi saada. Mõni kuu tagasi sai klickist asenduseks pult ostetud juba.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.08.2020 02:28:58 vasta tsitaadiga

armido15, X on ainult 100 euri kallim ja pole küsimustki kumb võtta. S-i aeg on möödas ja graafiliselt on vahe meeletu. Paljudel mängudel juba 60fps tugi mis võimalik ainult X-l.

Warzone-i näide:
While the PS4 Pro and Xbox One X maintained a consistent 60 FPS during the matches, their base versions would drop significantly lower at stages, particularly in the early game, with lows as bad as 39 FPS on Xbox One.
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.08.2020 11:25:16 vasta tsitaadiga

Sai x ostetud. Ostsin kõige tavalisema. Kätte sain hoopis battlefield bundeli versiooni. Väga rahul. Ainult fps mängudes sihtimisega raskusi praegu icon_lol.gif
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.08.2020 18:18:49 vasta tsitaadiga

mul oli sama ostisn tavalise xbox s aga sain hoopis battlefield bundlie....naine veel küsis, et me ju seda ei tellinud...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jon09
HV vaatleja

liitunud: 15.09.2010




sõnum 22.09.2020 10:16:49 vasta tsitaadiga

Arendaks natuke eelmist arutelu edasi.
Kuidas tundub mõte osta jõuludeks Xbox one X?

Selgitan enda mõttekäiku.
Uute konsoolide tulekuga muutub 1X hind paremaks. Võibolla leiab ka mõne hea kasutatud variandi. Tegemist on endiselt võimsa masinaga, millele võiks oodata ka uusi mänge.
Muidu oleks series S hea diil aga ma ei riski all digital versiooni osta, kuna kodus on suht olematu kiirusega 4G internet ja tänu Urve Palole ei ole ka lootust kaablit lähimatel aastatel saada.
Seega plaadimängijaga versioon tundub kindlam variant.
Series X on liiga kallis ja ma ei ole nii tõsine mängija.

Huvitav on see, et miks Xbox One mänge järelturul nii vähe pakutakse, kui võrrelda PS4-ga?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2020 10:41:10 vasta tsitaadiga

jon09 kirjutas:
Arendaks natuke eelmist arutelu edasi.
Kuidas tundub mõte osta jõuludeks Xbox one X?

Selgitan enda mõttekäiku.
Uute konsoolide tulekuga muutub 1X hind paremaks. Võibolla leiab ka mõne hea kasutatud variandi. Tegemist on endiselt võimsa masinaga, millele võiks oodata ka uusi mänge.
Muidu oleks series S hea diil aga ma ei riski all digital versiooni osta, kuna kodus on suht olematu kiirusega 4G internet ja tänu Urve Palole ei ole ka lootust kaablit lähimatel aastatel saada.
Seega plaadimängijaga versioon tundub kindlam variant.
Series X on liiga kallis ja ma ei ole nii tõsine mängija.

Huvitav on see, et miks Xbox One mänge järelturul nii vähe pakutakse, kui võrrelda PS4-ga?


Lähiajal kindlasti alandatakse kogu Xbox One seeria konsoolide hindu ehk uue One X'i võib päris soodsalt kusagilt amazon.de'st ülesse korjata (näiteks Black Friday ajal).
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mxr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2005




sõnum 22.09.2020 10:59:24 vasta tsitaadiga

Olen konsooli maailmast eemal olnud mõnda aega . Nüüd plaanin osta palik siis MS vs Sony .
Oman xboxi pulti ja mänguriarvutit .

Mis oleks Põhjus valida Xbox , kui ma saan samad mängud arvuti peal mängida puldiga ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2020 11:22:32 vasta tsitaadiga

mxr kirjutas:
Olen konsooli maailmast eemal olnud mõnda aega . Nüüd plaanin osta palik siis MS vs Sony .
Oman xboxi pulti ja mänguriarvutit .

Mis oleks Põhjus valida Xbox , kui ma saan samad mängud arvuti peal mängida puldiga ?


Polegi, xbox lihtsalt soodsa soetushinnaga PC kui asi mänguvalikut puudutab. Kui tahad praktiliselt kõiki mänge mängida mis turul pakutakse hangi PC (koos VR seadmega) + PS + Switch.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jon09
HV vaatleja

liitunud: 15.09.2010




sõnum 22.09.2020 11:32:11 vasta tsitaadiga

mxr kirjutas:
Olen konsooli maailmast eemal olnud mõnda aega . Nüüd plaanin osta palik siis MS vs Sony .
Oman xboxi pulti ja mänguriarvutit .

Mis oleks Põhjus valida Xbox , kui ma saan samad mängud arvuti peal mängida puldiga ?


Mul täpselt sama seis. Siin foorumit läbi kammides jääb üldine mulje, et MS vs Sony valikus on iseenesest mõistetav valik viimane. Mulle tundub samas X1X paberil parem valik kui PS4 pro.
Ei suuda valikut teha icon_smile.gif

Mul ka päris korralik arvuti olemas aga näiteks uus graafikakaart maksab rohkem kui xbox.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2020 11:37:52 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
jon09 kirjutas:
Arendaks natuke eelmist arutelu edasi.
Kuidas tundub mõte osta jõuludeks Xbox one X?

Selgitan enda mõttekäiku.
Uute konsoolide tulekuga muutub 1X hind paremaks. Võibolla leiab ka mõne hea kasutatud variandi. Tegemist on endiselt võimsa masinaga, millele võiks oodata ka uusi mänge.
Muidu oleks series S hea diil aga ma ei riski all digital versiooni osta, kuna kodus on suht olematu kiirusega 4G internet ja tänu Urve Palole ei ole ka lootust kaablit lähimatel aastatel saada.
Seega plaadimängijaga versioon tundub kindlam variant.
Series X on liiga kallis ja ma ei ole nii tõsine mängija.

Huvitav on see, et miks Xbox One mänge järelturul nii vähe pakutakse, kui võrrelda PS4-ga?


Lähiajal kindlasti alandatakse kogu Xbox One seeria konsoolide hindu ehk uue One X'i võib päris soodsalt kusagilt amazon.de'st ülesse korjata (näiteks Black Friday ajal).
järelturgu on juba see mõjutanud. Fb marketplaces juba näha One X müüa + paar mängu kaasa 170-180eur. Ei olnud ammu kui hind oli kasutatuna 70-100eur kõrgem.
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2020 21:27:03 vasta tsitaadiga

mxr kirjutas:
Olen konsooli maailmast eemal olnud mõnda aega . Nüüd plaanin osta palik siis MS vs Sony .
Oman xboxi pulti ja mänguriarvutit .

Mis oleks Põhjus valida Xbox , kui ma saan samad mängud arvuti peal mängida puldiga ?


Kui korralik arvuti olemas, siis väga ei olegi põhjust Xboxi osta, sest piisab Game Passiga liitumisest, et kõiki Xboxi enda stuudiote toodangut (lisaks kõigele muule, mida seal pakutakse) nautida kohe mängu välja tuleku päeval suhteliselt mõistliku kuumaksu eest (DLC'd muidugi pead eraldi ostma). PSi ja Switchi kasuks räägivad peamiselt nendele konsoolidele mõeldud eksklusiivsed mängud.

Muidugi mõne põhjuse siiski leiab, miks Xbox osta. PC Game Pass ja konsooli Game Pass ei ole päris üks-ühele mängude valikuga. Teine põhjus on konsooli ekslusiivid ja võimalus mängida neid kõige võimsama riistvara peal (Series X). Kolmandajärguline põhjus võiks veel achievemendid olla, mis minu jaoks on näiteks oluline, aga mõne jaoks on see täielik nonsense.

Ma ise pre-orderdasin täna hommikul Series X-i. PS5 saab kunagi hiljem osta, kui juba piisavalt huvipakkuvaid mänge on välja tulnud.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010




sõnum 27.09.2020 17:40:00 vasta tsitaadiga

Eile tuli siis mõte ,et ostaks ja prooviks seda gamepassi, ostsin siis ära ja ei jaga mina kuidas seda aktiveerida... Sain võtme ja lingi kus see aktiveerida tuleks aga ütleb ,et juba kasutusel v kasutatud icon_biggrin.gif. Okei, vb aktiveerisin ise aga ei näe kül kuskil ,et midagi veel teha saaks ja uuesti seda koodi sisestada ei saa.
Olge hea kes seda jagab tehke mulle selgeks mis moodi see asi käib? kodulehele räägib veel mingitest Xbox goldide ja asjade aktiveerimistest aga ma olen nendes asjades võhik, ehk oskab mind keegi juhendada kuidas ja mida ma tegema pean icon_smile.gif.
Ette tänades!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.09.2020 17:43:13 vasta tsitaadiga

Mõmmik123, Mis on veateade täpsemalt? pilti või kirjutage siia.
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010




sõnum 27.09.2020 17:52:33 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
Mõmmik123, Mis on veateade täpsemalt? pilti või kirjutage siia.



Esmane katse oli selline netilehelt

https://www.upload.ee/image/12321754/123.jpg

Ja järgnev läbi xboxsi

https://www.upload.ee/image/12321757/120312775_371867133952611_1560214044125566040_n.jpg

Ehk ma aktiveerisin juba koodi kuigi ma seda kuskilt kül ei näe ja mul on midagi tegemata ?
Seega ma küsingi kuidas ja mida tegema peaks... v mis ma tegemata olen võinud ehk jätta ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 27.09.2020 18:06:42 vasta tsitaadiga

mis regiooni kood on? eesti ei ole gamepassi jaoks toetatud riik.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X1] Xbox ONE arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 116, 117, 118 ... 120, 121, 122  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.