|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
05.11.2014 18:38:34
Fifa 15 Ultimate Team'i liiga (PC) |
|
|
Tekkis mõte ning kuna see ka leidis mõningast poolehoidu, teen teema ära.
Idee on selles, et HV-kasutajad saavad omavahel liigasüsteemis Fifat mängida. Mänguks Fifa 15, kui kellelgi pealkirjast vale arusaam jäi.
Esmalt tuleb end registreerida: Registreerimine
Ära märkida lisaks HV-kasutajale ka Origini kasutaja.
Mänguajad lepivad tiimid omavahel kokku ning peale lõppu kannavad tulemused ning uuendatud punktid liigatabelisse vastavatele lehtedele/sheetidele. Hea meelega jätakski nii, et kõik saavad tabelit muuta. Kui mingi trollimine pihta hakkab, siis tuleb süsteem muidugi ümber vaadata.
Samuti, kui kellelgi on mingi parem idee ligia manageerimise osas, siis andke ainult tuld
Hea meelega tahaks saada 16 tiimi kokku, saaks alustada. Kuid ehk see jääb vaid soovunelmaks...
Auhindade osas ei oska öelda. Ühtegi sponsorit veel taha tulnud projektile ei ole. Praeguse seisuga saab igaüks iga-aastase reisi ümber päikese ning esikolmik teadmise, et nad on lõpetanud esikolmikus
Tekkis mõte ning kuna see ka leidis mõningast poolehoidu, teen teema ära.
Idee on selles, et HV-kasutajad saavad omavahel liigasüsteemis Fifat mängida. Mänguks Fifa 15, kui kellelgi pealkirjast vale arusaam jäi.
Esmalt tuleb end registreerida: Registreerimine
Ära märkida lisaks HV-kasutajale ka Origini kasutaja.
Mänguajad lepivad tiimid omavahel kokku ning peale lõppu kannavad tulemused ning uuendatud punktid liigatabelisse vastavatele
lehtedele/sheetidele. Hea meelega jätakski nii, et kõik saavad tabelit muuta. Kui mingi trollimine pihta hakkab, siis tuleb süsteem muidugi ümber vaadata.
edit:
Liiga alustamine on nüüd jõudnud lõpusirgele. Esmalt mõned reeglid
1. Kõik liigamängud tuleb ära pidada 3 nädala jooksul alates liiga algusajast
2. Keset mängu väljumine (DNF, Rage Quit,..) toob automaatse 3:0 kaotuse (või suurem, kui vastane juhib juba enam kui kolme väravaga)
3. Toimuvad nii kodu- kui võõrsilmängud, seega kogu mängude arv osalejal on (osalejate arv - 1)*2
Esimesel hooajal mingit osalustasu ei ole ning auhinnaraha eest kannab hoolt kasutaja Golden93, kes pani välja 100k coin'i (mille eest talle suur-suur tänu)
100k coini jagunemine toimub esikolmiku vahel ning 50%/30%/20%.
EA tulumaksu (5%) tasub auhinnavõitja seega:
esikoht saab 50 000-5%=47 500, teine koht 30000-5%=28 500, kolmas koht 20000-5%-19 000.
Kui mõtlete, et mis summad need lahutati, siis need on 5% ehk transfer fee või tulumaks mängija pealt. Niiet tegelikult teenib selle liiga pealt ka EA
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
05.11.2014 18:48:49
|
|
|
pole vaja mingit auhinda
ja kui sobiv kamp koos, siis võiks alles kasutatavad squadid esile käia
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
05.11.2014 18:54:25
|
|
|
| Oleks ilmselt huvitatud kui tiimi oleks... võimalik, et järgmine nädal teen comebacki...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
05.11.2014 19:09:27
|
|
|
| libe kirjutas: |
pole vaja mingit auhinda
ja kui sobiv kamp koos, siis võiks alles kasutatavad squadid esile käia |
mis selle viimase tingimuse point on? Mõni ei osale, sest sul on liiga tugev squad?
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
05.11.2014 19:10:58
|
|
|
| Amphor kirjutas: |
| libe kirjutas: |
pole vaja mingit auhinda
ja kui sobiv kamp koos, siis võiks alles kasutatavad squadid esile käia |
mis selle viimase tingimuse point on? Mõni ei osale, sest sul on liiga tugev squad? |
eip, ma lihtsalt panen praegu squadi lauale, kuid 3 nädalat ootab, millal kamp kokku saada, selle aja peale võib mul klubis suuri muutusi olla juba
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
05.11.2014 19:13:38
|
|
|
| libe kirjutas: |
| Amphor kirjutas: |
| libe kirjutas: |
pole vaja mingit auhinda
ja kui sobiv kamp koos, siis võiks alles kasutatavad squadid esile käia |
mis selle viimase tingimuse point on? Mõni ei osale, sest sul on liiga tugev squad? |
eip, ma lihtsalt panen praegu squadi lauale, kuid 3 nädalat ootab, millal kamp kokku saada, selle aja peale võib mul klubis suuri muutusi olla juba
 |
Ega ma ei mõelnud jah, et selle squadi peaks üldse avalikustama. Mängi kellega tahad
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
05.11.2014 19:22:25
|
|
|
| Amphor kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| Amphor kirjutas: |
| libe kirjutas: |
pole vaja mingit auhinda
ja kui sobiv kamp koos, siis võiks alles kasutatavad squadid esile käia |
mis selle viimase tingimuse point on? Mõni ei osale, sest sul on liiga tugev squad? |
eip, ma lihtsalt panen praegu squadi lauale, kuid 3 nädalat ootab, millal kamp kokku saada, selle aja peale võib mul klubis suuri muutusi olla juba
 |
Ega ma ei mõelnud jah, et selle squadi peaks üldse avalikustama. Mängi kellega tahad |
viimane turniir, mis siin HV's oli, siis sai squadid koos vahetusmeestega lukku pandud
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thanq
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2013
|
05.11.2014 19:28:11
|
|
|
| osaleksin ka. pole küll meeletult raha matnud meeskonna alla, aga ehk 81 team ratinguga suudan mingit vastupanu pakkuda...
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
05.11.2014 19:36:13
|
|
|
| libe kirjutas: |
| Amphor kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| Amphor kirjutas: |
| libe kirjutas: |
pole vaja mingit auhinda
ja kui sobiv kamp koos, siis võiks alles kasutatavad squadid esile käia |
mis selle viimase tingimuse point on? Mõni ei osale, sest sul on liiga tugev squad? |
eip, ma lihtsalt panen praegu squadi lauale, kuid 3 nädalat ootab, millal kamp kokku saada, selle aja peale võib mul klubis suuri muutusi olla juba
 |
Ega ma ei mõelnud jah, et selle squadi peaks üldse avalikustama. Mängi kellega tahad |
viimane turniir, mis siin HV's oli, siis sai squadid koos vahetusmeestega lukku pandud |
Selge.
Ei oska selles osas seisukohta võtta, kuid mul pole ka midagi selle vastu, et panna liiga lõpuni squadid lukku
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
05.11.2014 19:49:17
|
|
|
vajadus oleks eelkõige seetõttu, et squadi muutmisega on esimestel kohtujatel tõenäoline eelis
et kõikidel osalejatel oleks võrdne võimalus, siis peaksid squadid lukus olema
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel1984
HV vaatleja
liitunud: 05.01.2012
|
05.11.2014 23:29:33
|
|
|
oleksin ka käpp kui midagi toimuma hakkab
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
viikar
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2010
|
06.11.2014 00:35:07
|
|
|
Tundub hea vaheldus tava futile olevat, viskasin ka ennast kirja.
Squadi asja võiks ka selgeks teha.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OnuUno89
HV kasutaja
liitunud: 13.12.2008
|
07.11.2014 13:33:37
|
|
|
| Märk maha, panin ka ennast kirja.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
08.11.2014 15:05:39
|
|
|
Nii. Kaua me ikka jokutame!? Pühapäeva õhtul alustame siis nn. "esimese hooajaga".
Kuna squadide lukkupanemine on siiski hea mõte, siis peale tiimide lukkupanemist paneme siis oma meeskonnad (vahetused jne ka) uuele lehele "meeskonand" kirja. Kas siis lingina või minupärast võib ka ise kirjutada.
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
08.11.2014 20:30:18
|
|
|
ahjaa, kuidagi võiks olla reguleeritud ka rage quit'imine
et kui vastane ikka poole pealt quitib, siis on 0:3 või 3:0 vastavalt kas kodu või võõrsil mäng ning ma arvan, et kofu ja võõrsilmängud võiksid olla eraldi, kuna erinevad staadionid ja teised harjumused
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
08.11.2014 20:34:47
|
|
|
noh, võiks tõesti olla eraldi, saaks eohkem mänge. Samas, erinevad staadionid onm küll jah, aga IRL meeskondadel on kodu- ja võõrsilmängude erinevus siiski palju suurem
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel1984
HV vaatleja
liitunud: 05.01.2012
|
09.11.2014 16:17:45
|
|
|
| mis siis saab kui omavahel ära ei connecti?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
09.11.2014 22:14:09
|
|
|
Ausalt öeldes ega ma selles osas aidata ei oska, omal kogemused puuduvad. Ehk keegi oskab rohkem sõna sekka öelda, aga esmalt tuli mulle pähe selline lahendus nagu Tunngle - https://www.tunngle.net/en/. samas ei oska öelda, kas ka see aitaks
edit: Nii. Panin regamise lukku. Kõik kasutajad peavad nüüd oma kasutatavad meeskonnad kirja panema vastavale lehele Google Docsis esmaspäeval, 10.11, kella 21:00ks
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salajane33
HV vaatleja
liitunud: 02.12.2008
|
10.11.2014 00:33:27
|
|
|
| Jäin küll paar tundi hiljaks, aga küsin üle, et kas võimalik veel liituda?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
10.11.2014 01:01:13
|
|
|
okei, kui tahad, siis tule, kell on veel pühapäev, oli siis kui postitasid
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rgz
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2004
|
10.11.2014 14:15:56
|
|
|
Tundub, et rong on selleks korraks läinud aga igaks juhuks avaldan ka soovi liituda
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
10.11.2014 22:17:11
|
|
|
Nii, nüüd on liigale avalöök antud, tiime kokku on siis 9 seekord, aega kõigi mängude lõpetamiseks 3 nädalat, aeg kukub 2. detsembril kell 00:00
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel1984
HV vaatleja
liitunud: 05.01.2012
|
10.11.2014 22:48:59
|
|
|
kõik ei ole oma meeskondi praeguseks veel kirja pannud.....kas neile tuleb disklaf või antakse lisa aega?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
10.11.2014 23:52:25
|
|
|
Need nimed kustutasin ära jah. Nii palju reegleid painutada pole ka ilus. Järgmise korrani!
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thanq
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2013
|
15.11.2014 13:21:13
|
|
|
| pean kurbusega teatama, et mu kontroller lakkas töötamast... uut ei raatsi osta ka ca 40 eur eest ja noh klaviatuuriga mängisin viimati 8a tagasi umbes. ma ei tea, kas siis panna teistele loobumisvõidud? või tühistada seni peetud mängud
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
15.11.2014 15:54:00
|
|
|
tühistamine mõistlikum
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel1984
HV vaatleja
liitunud: 05.01.2012
|
17.11.2014 01:22:17
|
|
|
| see tshilliboy ei näita aktiivsust üles......siiamaani pole ühtegi mängu teinud.....korraldaja otsustada, kas äkki mõistlikum ta liigast eemaldada?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
17.11.2014 08:22:30
|
|
|
| tanel1984 kirjutas: |
| see tshilliboy ei näita aktiivsust üles......siiamaani pole ühtegi mängu teinud.....korraldaja otsustada, kas äkki mõistlikum ta liigast eemaldada? |
3 nädalat oli kogu ürituseks
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel1984
HV vaatleja
liitunud: 05.01.2012
|
17.11.2014 10:00:51
|
|
|
| libe kirjutas: |
| tanel1984 kirjutas: |
| see tshilliboy ei näita aktiivsust üles......siiamaani pole ühtegi mängu teinud.....korraldaja otsustada, kas äkki mõistlikum ta liigast eemaldada? |
3 nädalat oli kogu ürituseks |
ma saan aru.......siiski temaga ühendust võttes ei vasta ka midagi, et ei saa või siis teine kord......eks teine nädal näitab.....kui ta jätab viimasele hetkele kõik mängud, siis ei pruugi teistel aega olla ning tekib ebamugav olukord mõlemale poolele.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tshiller
HV vaatleja
liitunud: 05.08.2004
|
17.11.2014 11:41:57
|
|
|
Sorry, proovin alanud nädalal aktiivsem olla. Aga argipäevadel enne 22.00 eriti aega pole.
_________________ Xbox LIVE gamertag: Tshiller
PSN: Tshiller000 |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel1984
HV vaatleja
liitunud: 05.01.2012
|
17.11.2014 13:48:38
|
|
|
| Tshiller kirjutas: |
| Sorry, proovin alanud nädalal aktiivsem olla. Aga argipäevadel enne 22.00 eriti aega pole. |
Tore kuulda
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
25.11.2014 20:11:52
|
|
|
tegin veidike närvipausi fifast
sel nädalal võin tegemata pelad ära teha
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel1984
HV vaatleja
liitunud: 05.01.2012
|
26.11.2014 13:49:48
|
|
|
ma saan kuni neljapäevani osaleda, siis olen lähetuses.....ehk siis andke teada, kellel vaja mäng teha
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
01.12.2014 00:43:28
|
|
|
Tuletan meelde, et 2. detsembril lõpetame ja hakkame tibusid lugema. Tshilleriga ilmselt enam lootust pole, aga tabelist on puudu veel mõned teisedki mängud
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OnuUno89
HV kasutaja
liitunud: 13.12.2008
|
03.12.2014 20:28:14
|
|
|
2. detsember möödas. Palju õnne võitja(te)le.
Kas on plaan uus turniir korraldada?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel1984
HV vaatleja
liitunud: 05.01.2012
|
03.12.2014 20:59:49
|
|
|
ise tulen lähetusest alles 12.12.2014, siis kui midagi plaanis on, oleksin ka huvitatud
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
03.12.2014 21:20:16
|
|
|
Eks esimene "hooaeg" oligi prooviks, et selgitada kitsaskohti.
Mõned reglid tuleb üle vaadta, näiteks vaadates, kuidas liiga viimastel nädalatel ära suri. Kui võitjad on huvitatud oma rahast, siis palun ühendust võtta.
Siin mõned ideed laiale ringile
osalustasu, näiteks 11 000 coini, 10 000 auhinnarahaks (Jah, ma nõnda ahne)
Ajalimiidi lühendamine 2 nädala peale / 25% mängudest peetud esimese nädala lõpuks, 50% teise jne.
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OnuUno89
HV kasutaja
liitunud: 13.12.2008
|
04.12.2014 00:02:25
|
|
|
Ise olen tagasi välismaalt samuti 12.12.
11k tundub mõistlik. Siis on ehk inimestel suurem motivatsioon mängud ära mängida.
Amphor äkki teed uue Gdocs faili ja annad inimestele võimaluse vaikselt nimi kirja panna?
Pakun välja järgmine reede avalöök anda ja jõulu eel turniir ära lõpetada, eeldan, et enamustel jõuludel muud plaanis kui fifat taguda.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
viikar
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2010
|
04.12.2014 00:28:07
|
|
|
| Mismoodi see raha jagamine välja näeb?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
04.12.2014 01:46:21
|
|
|
Paned mingi odava mängija müüki võidusumma eest
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|