Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Tere tulemast reklaamivaba internetti! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Outenter
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 25.12.2023 11:07:58 vasta tsitaadiga

See teema tundub olema jõudnud ummikseisu, kus üks äpardunud "ärimees", kes võtdleb ennast lausa Steve Jobsiga, süüdistab oma ebaedus reklaamiblokeerijaid ja seda ikka tulihingeliselt, ise mõistmata, et tema enda poolt pakutav toode on lihtsalt väga madala väärtusega ülejäänud maailma jaoks. Kahju lausa sellest piinatud geeniusest kelle väärtust maailm keeldub mõistmast.
Natuke nukker on ka lugeda seda kui inimene ei tea mis on lühendi AI taga ja mis on keelemudeli ja otsingumootori kombo. Ei ole meil veel kahjuks/õnneks AId vaid on kõigest pooletoobine otsingumootor mille genereeritud sisu on pahatihti lihtsalt sulaselge jama, eriti teemadel mis on natuke keerulisemad kui "Kuidas saada lambipirn suust kätte?"

Kui siit teemast terad kokku korjata siis ikka jõuab selgusele, et on täitsa võimalik väga vähese reklaamiga internet.
Trikk on selles, et sisuloojad peavad tegelema kvaliteetse sisu loomisega, mitte mineig suvalisi landing pagesid treima ja neid mingi poe peale linkima kus vaatab vastu suvaline [poop emoticon]

Weebileht mis on üleujutatud reklaamidest on 100% garanteeritult väga madala kvaliteediga - on keegi näinud mõnda tootjat või kvaliteetse teenuse pakkujat kelle kodulehel on üldse reklaame?
Reklaamid on selline vahendajate teema pigem - parematel on vähem reklaame kuna muidu ei mahuks sisu ära ja kehvematel on reklaami vahel natuke ka sisu.

Väga paljud projektid püsivad elus hoopis tänu kasutajate annetustele. Inimesed panustavad oma aega, täiendavad ennast, süvenevad teemasse ja voilaaaa - ülejäänud maailm hindab nende panust. Need inimesed ongi tegelilt tõelised sisuloojad - nad on omale teema põhjalikult selgeks teinud ja nende juttu ja arvamusi on mõtet lugeda. Ülejäänud naljavennad lihtsalt kopeerivad teiste loodud asju, ise pahatihti aru saamata mis on tegelikult antud teemas oluline ja siis on pahased, et nende saastalehte ei taheta eriti külastada ja nende räpsreklaame klikkida ehki nad ise ei ole tegelikult mitte midagi väärtuslikku loonud ja nad polegi sentigi raha ära teeninud.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 25.12.2023 11:41:19 vasta tsitaadiga

Kui nii võtta, siis teeb edukat "reklaamiäri" Adguard Software Ltd.
On ärifirma ja pakub VPN-i, DNS-i ja privaatsust, reklaami- ja nuhkvara tõrjet.

Kui lülitasin "kasuta optimaalseid filtreid" ka sisse, siis kadus youtubes ära, see hoiatus ja sai/saab reklaamivabalt videosi edasi vaadata.

Ka reklaami blokeerimine on äri ning ebaseaduslikuks ei saa seda ikka teha.

_________________
We Call Them Poor
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
videvlane
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2012




sõnum 25.12.2023 11:55:36 vasta tsitaadiga

raul141 kirjutas:
videvlane, see , et optimist olla ja reaalselt tulevikus ka need süsteemid on"sõbralikud, näitabki meie nõrkust. Midagi nihu läheb ei saa kunagi välistada. Miks peaks tehnoloogia meid vajame, kui me oleme prügi, reostame maad ja hoopis pidurdame hoopis nende arengut? Isegi meie ju poliitiliselt reguleerime inimmassi, miks ei saa siis seda huumust reguleerida natuke kiirem mõtlev "teadvus"?

Muidugi. Aga selliseid stsenaariume ei taha ma lugeda meelelahutuse eesmärgil tarbitavast ilukirjandusest. Oma pessimismi/realismiannuse saan igapäevastest uudistest kätte.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 25.12.2023 20:28:49 vasta tsitaadiga

Outenter, Sa oled asjadest täiesti valesti aru saanud. Mina ei ole mitte kuskilt otsast "äpardunud" ning minu mitmed online projektid kasvavad sissetulekus pidevalt. Lihtsalt, kuivõrd mõned neist kaasavad ka reklaame, on teema reklaamide blokkimisest minu jaoks oluline. Sul on õigus, ükski toote müüja või teenuse pakkuja reklaami oma lehele ei pane. Selle tegemiseks peaks see tegija olema ju ogar: teha pingutusi huviliste kohalesaamiseks ja nad siis umbes eurose kliki eest konkurendi juurde saata. Need on lihtsalt erinevad ärimudelid, kus üks avaldab reklaami ja teine ostab tema juurde pinda ja tegeleb juba saadud kliendiga otse. Reklaami avaldaja aga pakub reeglina oluliselt kvaliteetsemat sisu. Või nagu seda on siin ju korduvalt küsitud - milleks tema saidile reklaamiblokkeriga muidu tungida? Kui see on nii kehva materjal, peaks reklaamiblokker töötama ju hoopis teisel põhimõttel: mitte eemaldama saidilt reklaame, vaid nende tuvastades saatma kasutaja tuldud teed tagasi. Milleks seal aega raisata?

Steve Jobsi tõin lihtsalt üheks näiteks, kui see näide ei meeldi, võta Elon Musk. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2023 11:19:48 vasta tsitaadiga

link :: Amazon Prime Video will start showing ads on January 29th

Amazon Prime Video läheb ka seda teed, et kes tahab reklaamivabadust, see maksab kolm dollarit kuus lisaks.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 27.12.2023 12:32:12 vasta tsitaadiga

perenoel kirjutas:
Outenter, Sa oled asjadest täiesti valesti aru saanud. Mina ei ole mitte kuskilt otsast "äpardunud" ning minu mitmed online projektid kasvavad sissetulekus pidevalt. Lihtsalt, kuivõrd mõned neist kaasavad ka reklaame, on teema reklaamide blokkimisest minu jaoks oluline. Sul on õigus, ükski toote müüja või teenuse pakkuja reklaami oma lehele ei pane. Selle tegemiseks peaks see tegija olema ju ogar: teha pingutusi huviliste kohalesaamiseks ja nad siis umbes eurose kliki eest konkurendi juurde saata. Need on lihtsalt erinevad ärimudelid, kus üks avaldab reklaami ja teine ostab tema juurde pinda ja tegeleb juba saadud kliendiga otse. Reklaami avaldaja aga pakub reeglina oluliselt kvaliteetsemat sisu. Või nagu seda on siin ju korduvalt küsitud - milleks tema saidile reklaamiblokkeriga muidu tungida? Kui see on nii kehva materjal, peaks reklaamiblokker töötama ju hoopis teisel põhimõttel: mitte eemaldama saidilt reklaame, vaid nende tuvastades saatma kasutaja tuldud teed tagasi. Milleks seal aega raisata?

Steve Jobsi tõin lihtsalt üheks näiteks, kui see näide ei meeldi, võta Elon Musk. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Ega mitte ainult reklaamid, ka on veebilehtedel terve hunnik träkkereid, analüütikat .jne
Mina jääksin vabatahtliku asja peale, see kes tahab reklaami - vaadaku, see kes ei taha, ärgu vaadaku või ostku reklaamivaba konto.
Kedagi kohtu kutsega tülitada nagu sina seda tahtsid - see ei ole enam demokraatia.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2023 15:09:53 vasta tsitaadiga

Natuke OT, aga huvitav mis need Androidi äppides reklaamijatel mõttes on kui lubada suunatud reklaamid ja näed sama reklaami lühikese aja jooksul ikka päris mitu korda. Loodavad, et kui esimesel kümnel korral ei klikkinud, siis üheteistkümndendal korral klikin ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 27.12.2023 16:10:57 vasta tsitaadiga

napoleon, Täpselt nii ongi. Tegin kiire otsingu ja see on nüüd esimene artikkel, mille tulemuseks sain: How Many Times Do Customers Have To See an Ad?
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Tere tulemast reklaamivaba internetti! mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.