Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Asus K53U freeze märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
traksid
HV kasutaja
traksid

liitunud: 20.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.04.2013 15:38:01 Asus K53U freeze vasta tsitaadiga

Ahoi !

Probleemiks nimelt olemasolev läpakas, mis freezib mänge joostes. Seda teeb ta ka näiteks Facebooki lehte avades aga see selleks. Mängud pole võimsad, sest läpakas ise pole ka just mingi mänguritele mõeldud. Jooksutan siin mõistlike mänge nagu Red Alert 2, LOL jne (sellised vähenõudlikud).

Probleemiks siis see, et kipub mängides kinni jooksma mingiks 5 sekundiks ja seda iga kord. Saab umbes 15 minutit mängida normaalselt ja sealt edasi hakkab selline pidev freez tekkima. Otsisin netis lahendusi, aga tulutult.

Mõtlesin siin esimese asjana, et no jahutus nagu tal on, pole just väga kiidetav, et siis võibolla see on põhjuseks aga siin üle 64°C tempid ei lähe.

Ehk on mõnel ka taoline probleem ilmnenud, kas siis samal mudelil või mõnel teisel ja miskit ette võtnud selleks ja asja lahendanud.

Oleks hea, kui mõni jagaks näpunäiteid... (Lahti ei kaku, kuna veel garantii, kuigi tsirka 4 kuud, mistõttu oleks mõttetu viia garantiiparandusse hetkese probleemiga)

Näitajad: CPU- AMD E-350 (2 CPU's)~ 1.6GHz, 4G RAM DDR3, GPU- AMD Radeon HD 6310
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fortran
HV kasutaja
Fortran

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.04.2013 14:43:34 vasta tsitaadiga

Garantii poole pöördumiseks on viimane aeg olukorras, kui ilmneb mingi riistvaraline probleem. Esimeses järgus kontrolliksin kõvaketast nt Seagate SeaTools'i abil http://www.seagate.com/support/downloads/seatools/ ja mälu Memtest86+ abil http://www.memtest.org/#downiso

Kui eelnevad on korras, siis langeb kahtlus ikkagi kas jahutuse peale või on viga opsüsteemis. Viimase osas saab väga kergesti teha parandusintalli või teha lihtsalt Upgrade-installeeringu. Aga kas kokkujooksmine toimub nii "külma" kui "kuuma" masina olukorras? Kui pigem viimases olukorras, peaks ikkagi vajadusel puhastama ning kindlasti termopasta välja vahetama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Asus K53U freeze
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.