Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Dell Inspiron 15R 5520: ei saa kasutada AMD 7670m graafikakaarti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ts2go
HV vaatleja

liitunud: 26.04.2013




sõnum 26.04.2013 15:11:44 Dell Inspiron 15R 5520: ei saa kasutada AMD 7670m graafikakaarti vasta tsitaadiga

Ostsin nimelt pea nädal tagasi Dell Inspiron 15R 5520 (i3, Intel HD 4000 sisseehitatud ja eraldiseisev AMD HD 7670m, 4gb ram) ja ei suuda mingi nipiga kasutada AMD kaarti, olen tõmmanud erinevaid draivereid jms aga ikka ei midagi, Catalyst Control Center näitab ikka, et on ikka vaid Intel 4000. Selline asi on nagu Switchable Graphics kus saab valida kas Power Saver või High Performance, mängud jooksevad küll paremini, aga ikkagi nt Far Cry 3 või Borderlands 2-s on fps LOW settidega ~30 ja tänu läägile on võimatu mängida (peaks ju vabalt vähemalt mediumi peal mängitav olema) ja ma ei näe konkreetselt mitte kuskilt, et mul oleks kasutusel AMD 7670m, canyourunit.com-is näitab ka, et on ainult Inteli kaart. Oskab keegi nõu anda? Olen tõesti tundide viisi jamanud ja googlest abi otsinud, aga ei midagi.

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Denis Tirp
HV vaatleja

liitunud: 12.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.05.2013 14:19:52 vasta tsitaadiga

Kas Windows oli juba peal või installisid ise? Ise installides peab järgima draiverite puhul teatud järjekorda - http://www.dell.com/support/troubleshooting/us/en/04/KCS/KcsArticles/ArticleView?c=&l=en&s=bsd&docid=268873
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010




sõnum 13.05.2013 14:35:03 vasta tsitaadiga

Arvatavasti sul pandud, et graafikakaardid ei vahetu automaatselt. Tee üks klõps enda Catalyst Control Panelist (sinu pildil peaks see olema Graphics Properties). Siis saab aimu, kus kuida sul seal selle muutmine käib. Mõndadel võib see erineda.
Enda Delli Catalyst Control Panelis saan Power menüüs Switchable Graphics Method all seda muuta.

Ja pea muidugi meeles, et mängimisel hoia juhet arvutil taga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amilo
HV kasutaja
Amilo

liitunud: 05.05.2012




sõnum 14.05.2013 16:27:36 vasta tsitaadiga

Mul juhtus samamoodi, sain System Restore-iga asja korda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Dell Inspiron 15R 5520: ei saa kasutada AMD 7670m graafikakaarti
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.