Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Spotify üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 18, 19, 20  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.04.2018 21:23:06 vasta tsitaadiga

Windows 10 feature. Kui tegid Shut Downi ja Spotify töötas taustal, siis tõmmatakse kõigele vaatamata uuesti käima Windowsisse sisselogides.
https://windowsreport.com/restore-apps-pc-reboot/
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2018 13:50:37 vasta tsitaadiga

Liituks kellegi perepaketiga PS.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.05.2018 10:06:30 vasta tsitaadiga

Täna öösel tuli e-mail, et mu Spotify kontol on e-maili aadress ära muudetud. Uueks aadressiks oli määratud mingi Pakistani või Türgi päritolu asjandus.
Vahetasin esimese asjana e-maili aadressi uue vastu ja seejärel muutsin ka parooli ära. Siis võtsin ühendust Spotify klienditeenindusega, kust minu üllatuseks vastati minutite jooksul. Konto löödi koheselt lukku, perepakett lõpetati ja pidin tõestama panga väljavõtete järgi, et olen konto eest igakuiselt maksnud. Kui see tehtud, paluti uus parool reseti kaudu määrata ja perepakett uuesti aktiveerida. Probleemi lahendamiseks kulus kokku vaid ca 2h thumbs_up.gif
Spotify klienditeeninduse sõnul mu kontol midagi muud polnud tehtud. Playlistid jms on samuti alles ja korras.
Ei oska öelda, kas tegemist on kokkusattumusega või on need asjad omavahel seotud, aga eile õhtul enne südaööd tühjendasin telefonis Spotify cache'i. E-maili muutmise teavitus laekus postkasti kella 2 paiku öösel icon_confused.gif
tsitaat:
Hello, Spotify here.
We wanted to let you know that the email address on your Spotify account has changed recently.
Your previous email address was: **********
It's now: kankileroyunda05@gmail.com

If you meant to do that, then no worries. It's business as usual for you.

If this wasn't you, email us at account-details-changed@spotify.com to let us know. We'll look into what's happened.
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.05.2018 11:35:07 vasta tsitaadiga

Telial jälle 50% soodukas Spotify osas tagasi toodud: https://www.telia.ee/era/mobiil/lisateenused/spotify
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2018 22:07:16 vasta tsitaadiga

Nii, avastasin, miks Spotify end vahepeal lambist pausile paneb. Surfasin kuulamise ajal Chrome'iga Postimees.ee lehel. Niipea, kui mõni audio ja/või videoga reklaambänner ette tuli kerides, jäi Spotify vait, kuigi reklaam mängima ei hakanud.
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 05.07.2018 10:04:31 vasta tsitaadiga

Kas see mitte Windowsi enda kala pole?
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.07.2018 10:06:04 vasta tsitaadiga

Unustasin mainida - Androidi telefonis icon_redface.gif
Arvutis pole kordagi veel lambist ise pausile pannud.
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2018 23:05:16 vasta tsitaadiga

Nii. Järjekordne anomaalia Spotify'ga. Seekord siis üritas keegi end mu Family paketti lisada, kuigi see on võimatu, sest mul on kõik kohad täis. Mis seal Spotify's toimub? Sealset foorumit lugedes pole ma ainus, kellel taolised juhtumid icon_confused.gif
Kirjutasin supporti, kust õnneks kiiresti vastati, et ma ei peaks muretsema - keegi end ei saa lisada, kui mu aadressi ei tea. Wtf? Minu teada ei tohiks mitte keegi peale, paketi omaniku kasutajaid lisada. Või eksin?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2018 10:29:17 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Nii. Järjekordne anomaalia Spotify'ga. Seekord siis üritas keegi end mu Family paketti lisada, kuigi see on võimatu, sest mul on kõik kohad täis. Mis seal Spotify's toimub? Sealset foorumit lugedes pole ma ainus, kellel taolised juhtumid icon_confused.gif
Kirjutasin supporti, kust õnneks kiiresti vastati, et ma ei peaks muretsema - keegi end ei saa lisada, kui mu aadressi ei tea. Wtf? Minu teada ei tohiks mitte keegi peale, paketi omaniku kasutajaid lisada. Või eksin?
Spoiler Spoiler Spoiler


Hea, et jagasid, tuleb üle vaadata omal.
Ma arvasin, et ikkagi omanik peab kutse saatma.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2018 11:39:54 vasta tsitaadiga

Seda arvasin ka mina. Oma konto all ma sellise sigirmigri nimega elukat igatahes ei näinud. Spotify'lt tuli kah selline ümmargune vastus, et kontrollige oma arvuteid viirusetõrjega ja muutke parooli jne thumbs_down.gif
Millal nad 2-tasandilise autentimise küll teevad? Siiani on nad kõikidele taolistele üleskutsetele foorumis vastanud eitavalt. Arusaamatu käitumine... icon_confused.gif
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 16.08.2018 12:24:06 vasta tsitaadiga

Betamax, äkki saadeti niisama nö. "scam" e-mail sulle alguses? Mingi eksitav 1:1 e-mail, kus kasutaja paha aimamata vajutab linki ja lisab kellegi oma perepaketti või kurat seda teab. Ma ise pole pere paketti omanud kunagi, siiani lasen kräkitud progega ringi kui vaja.
Lihtsalt pakun seda varianti, sest mul tuleb suht tihti erinevate portaalide kirju, mis tegelikult osutuvad lihtsalt tavaliseks scammiks, et kontot kätte saada või teha sellega mingit sahker-mahkerit.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2018 12:28:35 vasta tsitaadiga

Ma pole kaks aastat ühtki kasutajat lisanud ega sellega tegelenud. Ja mingil scami-phishingukirjal pole ma kohe kindlasti klikkinud, et kedagi lisada, sest neid pole lihtsalt tulnud. GMailile taolist kraami mul ei tule, kui mingid PayPali scamid, mis lähevad otse spämmi, välja arvata. Miskipärast spämmerid arvavad, et mul on PayPali konto.
Nende Spotify kirjade puhul olen läinud asju uurima äpi või brauseri kaudu, mitte e-mailis klikkides. Polegi seal klikkida miskit, kui otse oma kontole tahad minna.
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 01.12.2018 12:45:07 vasta tsitaadiga

Kuulge, keegi teab, kuidas genereerida lugude soovitusi, baseeruvalt playlistis olevatele lugudele?
Ning kindlasti see soovituste nimekiri EI TOHI SISALDADA juba playlistis olevaid lugusid?
See playlist radio sisaldab ning on vägagi häiriv... tahaks ainult uute lugude soovitusi, vastavalt playlistis olevatele.

Ja siis peaks saama eemaldada sealt soovituste alt mitte-sobivad lood ja need ei ilmu mitte kunagi tagasi konkreetselt selle playlisti soovituste alla.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2018 14:06:30 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/886024/nyt-facebook-jagas-kasutajate-andmeid-varem-arvatust-suuremas-ulatuses
tsitaat:
Netflix ja Spotify aga pääsesid ligi mitte ainult kasutajate nimedele ja kontaktidele, vaid ka lausa erasõnumitele.
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2019 20:42:11 vasta tsitaadiga

Spotify on lisaks välimuse uuendamisele ka uusi funktsioone lisanud.
Spoiler Spoiler Spoiler

Mobiiliversioonile on lisandunud autorežiim - kui ühendada auto Bluetoothi abil telefoniga, läheb Spotify ise vastavale režiimile.
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004




sõnum 19.01.2019 21:16:59 vasta tsitaadiga

Avastasin et on võimalik artiste ära blokkida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 20.01.2019 23:36:38 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Spotify on lisaks välimuse uuendamisele ka uusi funktsioone lisanud.
Spoiler Spoiler Spoiler

Mobiiliversioonile on lisandunud autorežiim - kui ühendada auto Bluetoothi abil telefoniga, läheb Spotify ise vastavale režiimile.
see autorezhiim toimib ka audio over bluetooth süsteemiga, või vaja mingit ägedamat varianti? aaokei see auto mode on ainult UI osa vist. siis pole vahet, roolis telefoni ei näpi.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 21.01.2019 13:00:28 vasta tsitaadiga

Ma olen tähele pannud, et Spotify tirib aeg-ajalt playlistis olevaid laule uuesti. Millest see tuleneb?
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.01.2019 13:17:07 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Ma olen tähele pannud, et Spotify tirib aeg-ajalt playlistis olevaid laule uuesti. Millest see tuleneb?


Kindel, et playlist pole uuenenud?
Tõmmatakse listi lisandunud laule?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.01.2019 13:18:26 vasta tsitaadiga

Cache vahepeal puhtaks lastud?
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 21.01.2019 13:29:15 vasta tsitaadiga

Mul sama jama, et tõmbab uuesti. Pidin täieliku re-installi tegema. Revo-ga maha ja uuesti peale - nüüd korras.

Üks asi häirib ulme palju. Kui spotify töötab ja panen arvutile shut down, siis järgmisel käivitamisel ei jätka Spotify samast kohast playlisti lauludega, vaid jätkab sealt, kui Spotify oli korralikult suletud.

Et näiteks panen mängima "LaulABC", panen Spotify "Close", uuesti käima, siis on aktiivne "LaulABC".

Aga kui näiteks kuulan "LaulMIDAIGANES", panen arvutile shut down, uuesti käima, siis on Spotify ees LaulABC, sest kui Spotify sulgus õigesti, oli "LaulABC".

Ehk siis shutdown ei pane Spotify ilusasti kinni.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.01.2019 13:52:01 vasta tsitaadiga

Sest siis paneb Windows jõuga Spotify kinni.
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online

sõnum 21.01.2019 14:01:42 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Sest siis paneb Windows jõuga Spotify kinni.
jõuga või mitte aga programmi kirjutajal on võimalus ka sellele reaktsioon kirjutada - just nagu programmi enda menüüst sulgemiselgi...
ainult voolukatkestus on selline liigkiire sulgumine, et ei jõua enam midagi teha
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 21.01.2019 14:02:54 vasta tsitaadiga

Täpselt - ja nüüd ei teagi, kas on siis küsimus Spotify või Windows.
Kui olen õigesti aru saanud, siis Win annab programmidele käsu "sulge" ning kui programm ei oska sellega midagi peale hakata, siis Win sulgeb need jõuga.

Aga täpselt sama teema ka support foorumis:
https://community.spotify.com/t5/Desktop-Windows/Spotify-not-continuing-last-playing-song-after-shutdown/td-p/4450700

Siin ka mingi lahendus, õhtul proovin ära vaatab kas töötab. Häiri on see igatahes.

https://community.spotify.com/t5/Desktop-Windows/Spotify-always-opens-at-the-same-song-and-same-place-in-song/td-p/4465571

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.01.2019 14:09:14 vasta tsitaadiga

Vahepeal, kui nädalas mitu Spotify uuendust tuli, siis pärast uuendamist oli totaalne nulliseis - nagu polekski midagi viimati kuulanud.
Aga selles osas saab Spotify'le ettepaneku teha. Iseasi, kas seda kuulda võetakse. 2FA autentimise lisamisele pole nad siiani reageerinud, kuigi nõudlust sellele on nende foorumit sirvides.
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Spotify üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 18, 19, 20  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.