Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Sülearvuti pastaga probleem märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
AndrusO
HV vaatleja

liitunud: 03.01.2013




sõnum 09.04.2013 11:44:52 Sülearvuti pastaga probleem vasta tsitaadiga

Tere probleem on selline, et vahetasin sülearvutil pasta ära eelmine oli ära kuivand ja nüüd on temperatuur veel hullem kui ennem oli. Internetis tuiates youtubes, facebookis jne hoiab seal 76C peal ennem oli lagi 67C kas olen saanud kehva pasta sinna vahele või milles veel võib probleem olla? Ja ventikas on ka selline pool pidune, et undab ja loks on sees.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009




sõnum 09.04.2013 12:06:07 vasta tsitaadiga

esmalt kontrolli kas pastat sai piisavalt

kas vendi avadest tulev õhk on kuum?

_________________
joodan ja mõõdan
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 09.04.2013 12:10:12 vasta tsitaadiga

Vbla vaja venti puksid ära õlitada ning kui läheb paremaks seibi kiirelt uus vent. Kindlasti lase suruõhuga õhutusavad puhtaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009




sõnum 09.04.2013 12:14:20 vasta tsitaadiga

Härra kirjutas:
Vbla vaja venti puksid ära õlitada ning kui läheb paremaks seibi kiirelt uus vent. Kindlasti lase suruõhuga õhutusavad puhtaks.


suruõhuga lase avad puhtaks siis, kui venti parasjagu küljes pole.

Suruõhuga selle vendi ära rikkuda võibki (hakkab veel rohkem undama, või lööb hoopis tasakaalust välja -tagajärg kõrin või isegi labade jupid)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AndrusO
HV vaatleja

liitunud: 03.01.2013




sõnum 09.04.2013 12:15:26 vasta tsitaadiga

Kõige naljakam on see, et mingit õhku otseselt tagalt välja ei puhugi ainult soe õhk tuleb Aida 64 näitab et 1900RPM on vendi kiirus ja temperatuur ühtlaselt 77 alla ei lange. Panin tähele seda, et jahutusel kus see vase kiht seal on kriimud peal kas see ei või midagi muuta ja pastat on piisavalt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 09.04.2013 12:39:46 vasta tsitaadiga

Pastadel on, muide, täiesti, tuntavad vahed sees küll ja need vahed võivad olla ka vabalt mingi a 5-10 kraadi.

Nii, et mis pasta välja valisid? Tavakasutajatel on üks tavapärastest muidu lemmikutest MX-2.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AndrusO
HV vaatleja

liitunud: 03.01.2013




sõnum 09.04.2013 12:51:35 vasta tsitaadiga

Mingi nexus mu371 vist sõber tõi jäle suur tuup on ka odava hinna eest ma ise olen ostnud 5x väiksema tuubi 2 euro eest

Aga sain vist probleemile jälile Arvuti näitab, et ventikas teeb mingi 2k põõret aga vaevaliselt liigub nii tihe on.. Kas ventikale ei anna midagi teha või tuleb uus otsida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 09.04.2013 12:56:05 vasta tsitaadiga

AndrusO kirjutas:
Mingi nexus mu371 vist sõber tõi jäle suur tuup on ka odava hinna eest ma ise olen ostnud 5x väiksema tuubi 2 euro eest

Aga sain vist probleemile jälile Arvuti näitab, et ventikas teeb mingi 2k põõret aga vaevaliselt liigub nii tihe on.. Kas ventikale ei anna midagi teha või tuleb uus otsida?

Kas ventilaatori ja ventilatsiooni ka tolmust puhtaks tegid?
Väga tihti on nii, et kui ventikas ringi ei käi, on ventika tiiviku vahele kogunenud suurem tolmuvilt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AndrusO
HV vaatleja

liitunud: 03.01.2013




sõnum 09.04.2013 12:59:09 vasta tsitaadiga

Üritasin jah aga ventikal on jube loks sees ja hästi tihedaks läinud ei julge suruõhuga ka kallale minna
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006




sõnum 09.04.2013 19:52:30 vasta tsitaadiga

Nagu ma aru sain siis enne oli temp 67 ja peale pasta vahetust siis 76 siis pole küll siin vendiga midagi tegemist pigem pasta kehv või puudulik kogus.
Parim pasta mida olen proovinus on ikka Phobya HeGrease Extreme 3.5g tuubis võrreldes MX-4,AS-5 ja MX-2 ga.See on küll kallim kuid asi on tunduvalt
parem kui teised ja oma hinda väärt thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif .Saab seda ebay-st.Hind on küll tõusnud peale seda kui ise sain aga sellegipoolest soovitan.
Siin üks müüija http://www.ebay.com/itm/Phobya-HeGrease-Extreme-High-Performance-Thermal-Compound-Paste-3-5g-/140906880111?pt=US_Computer_Case_Accessories_Tool_Kits&hash=item20ceb45c6f 13€ tuleb ja tolli ka ei pea maksma thumbs_up.gif Tiba kannatust ja mure möödub nägu märg unenägu icon_razz.gif
Ise olen seda õiget pastat otsides raisanud kümneid eure ja muud kaasa arvatud....

_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Minimx38
Kreisi kasutaja
Minimx38

liitunud: 08.09.2010




sõnum 09.04.2013 20:19:18 vasta tsitaadiga

hmm, kindel et sa ei vahetanud termopatja termopasta vastu välja ?
Muide ise koguaeg nocuta mingit pastat kasutand ja töötab ilusti, peaks ebayst seda phobya oma ostma ja testima, mis tempide vahe oleks.
Ventikatel käib tavaliselt korpuse kaan 3kruviga küljest ära, tihti on ventika ümber tolmust tekkind nö "vilt"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006




sõnum 09.04.2013 20:58:38 vasta tsitaadiga

Minimx38 kirjutas:
hmm, kindel et sa ei vahetanud termopatja termopasta vastu välja ?
Muide ise koguaeg nocuta mingit pastat kasutand ja töötab ilusti, peaks ebayst seda phobya oma ostma ja testima, mis tempide vahe oleks.
Ventikatel käib tavaliselt korpuse kaan 3kruviga küljest ära, tihti on ventika ümber tolmust tekkind nö "vilt"

Proovi seda pastat ja räägi muljeid aga ise olen olen tehase pastast kuni MX-4-ni proovinud ja ei taha siiani muud kui seda kuna peale seda loobusin läpaka sundjahutuse alusest.
Kuigi siin foorumis on vastukaja sellele aga see tuleb sellest,et inimesed pole seda proovinud ja on väga skeptilised selle suhtes.Nii,et kui sulle ei sobi see siis ostan selle sinult icon_razz.gif

_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2013 21:13:11 vasta tsitaadiga

Vent ühendamata või tolmuvilt ees.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.04.2013 00:51:04 vasta tsitaadiga

Võimalus veel ka et, jahutus ei saanud korralikult kontakti prosega või kehvemal juhul sai "heatpipe" viga. Termopasta kvaliteedi pärast küll ei maksa muretseda. Ma julgeks küll väita, et väga heade ja kallite pastade eelised tulevad välja ikkagi "ekstreemsemates" olukordades. Kõige kehvemate suurim miinus ka mitte sooja juhtimine, vaid kipuvad kuivama/kipsistuma kiiresti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008




sõnum 10.04.2013 17:20:00 vasta tsitaadiga

Hea näide, kui kehv see arvutitootjate pasta on: http://www.youtube.com/watch?v=hsEmaWYtq1Y
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Sülearvuti pastaga probleem
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.