Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  HP ja Lenovo kaaluvad Delli ostmist märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.03.2013 10:37:33 HP ja Lenovo kaaluvad Delli ostmist vasta tsitaadiga


Börsilt lahkuv Dell on tekitanud huvi Hewlett-Packardis ja Lenovos, sest firma nõukogu otsib suuremaid ülevõtmispakkumisi kui praegu välja käidud 24,4 miljardi dollariline pakkumine Silver Lake Managementi ja Michael Delli poolt, ütlevad asjaga seotud inimesed.

Loe edasi ituudistest.
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CommandsRef
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2013 13:13:11 vasta tsitaadiga

Sama halb uudis kui SUNi ostmine Oracle poolt.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2013 23:12:53 vasta tsitaadiga

Läheb siis nii halvasti või icon_question.gif

See on küll halb uudis.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2013 04:58:30 vasta tsitaadiga

Noh, eelmine aasta ju käisid jutud vajalikust 2 miljardi dollari suurustest kärbetest. Ei tea mis juhtus... aga arvestades nende üldist üüratut kvaliteedilangust siis pole nagu väga imestada ka (koliti ju paar aastat tagasi kogu tootmine aasiasse ära).
Aga mis siin ikka - üldiselt suutsid konkurendid neist juba pea, et igas vallas midagi asisemat pakkuda - Alienwaregi vist pole enam ammu mingi domineeriv jõud. Ehk elustatakse nüüd Delli märk mingil moel uuesti.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2013 21:14:14 vasta tsitaadiga

HP arvutid on juba palju palju hullemad icon_smile.gif Lenovo veel teeb enam-vähem head kaupa.
Delli Latitude läpakad on väga head thumbs_up.gif.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2013 21:17:45 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
HP arvutid on juba palju palju hullemad icon_smile.gif .

ega Sa vist ikka päris ei tea, millest räägid icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2013 22:23:36 vasta tsitaadiga

Loomulikult oleneb kvaliteet ikka hinnast ja konkreetsest mudelist. Kui inimene tahab 400€ eest nt. sülearvutit, mida igalpool kaasas vedada (nö saab pidevalt loksutamist), siis ei tasu vinguda kui asi hakkab lagunema.
_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 10.03.2013 22:54:34 vasta tsitaadiga

UrmoZ kirjutas:
Loomulikult oleneb kvaliteet ikka hinnast ja konkreetsest mudelist. Kui inimene tahab 400€ eest nt. sülearvutit, mida igalpool kaasas vedada (nö saab pidevalt loksutamist), siis ei tasu vinguda kui asi hakkab lagunema.

Kui omanik on ise hooletu ja käsitleb läpparit, kui orja, keda igal pool peksta võib, siis see omanik peksab surnuks ka 4000 euri maksva läppari. icon_cool.gif
Kes aga viisakalt oma läpparisse, kui sõpra ja töökaaslasesse suhtub icon_cool.gif , siis ei sure need läpparid midagi maha. Olen endale hankinud justnimelt, spetsiaalselt selliseid, kõva kriitikat saanud läppareid ja ei sure nad midagi maha.
Kirjutan Microlingi läpparilt, mille vanus nii 7 aastat ja tal pole siiani midagi maha põlenud. icon_cool.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 11.03.2013 00:16:19 vasta tsitaadiga

Isegi kui ost hp/lenovo poolt peaks toimuma, mis on minu arvates vähetõenäoline on seda veel vähem see, et Dell kui bränd selle tulemusel kaoks.
_________________
www.elektron.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2013 00:23:27 vasta tsitaadiga

Miks peaks Delli bränd kaduma?
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 11.03.2013 00:49:16 vasta tsitaadiga

eespool olevaid kommentaare lugedes tundus, et mõnele võis selline mulje jääda.
_________________
www.elektron.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2013 10:58:16 vasta tsitaadiga

Delli äriklassi arvutitel on päris häid omadusi, mille Lenovo võiks oma äriklassi ThinkPadidele lisada. Kindlasti tuleks kahe firma ühinemisest rohkem kasu kui kahju - know-how ja igasugused litsentsid läheksid ühisesse kasutusse.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2013 11:33:54 vasta tsitaadiga

Konkurentsi järsk vähenemine on minu arust suurem risk kui mõningane sünergia.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 11.03.2013 12:14:58 vasta tsitaadiga

Omaette küsimus, et kas nii kalli hinnaga müügisolevat Delli ikka keegi ka reaalselt ostma hakkab. icon_razz1.gif Igal pool on jutt ikkagi, et "võib-olla ostetakse", mitte midagi kindlat seega.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2013 16:37:59 vasta tsitaadiga

kännuämmelg kirjutas:
sirius4k kirjutas:
HP arvutid on juba palju palju hullemad icon_smile.gif .

ega Sa vist ikka päris ei tea, millest räägid icon_rolleyes.gif

Ikka tean, ega ma huupi ei lahmi icon_razz.gif
HP Pavilionid on kõige kehvema "kvaliteediga" üldse ja ka ProBookid ei ole teab mis kvaliteetsed arvutid. Kui neid kahte võrrelda, siis ProBook on mõistagi parem, kui kodukasutaja masin. Seda nõuab juba hind ja kõrgem klass, aga võrreldes Delli, või Lenovo äriklassi arvutitega on need tublisti kehvemad.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 11.03.2013 16:44:30 vasta tsitaadiga

need odavama otsa raiped lagunevad täpselt ühtemoodi, märgist olenemata. see on muidugi suur üldistus ja loodan järgmised kommijad liiga tilti ei lähe icon_lol.gif
_________________
www.elektron.ee


viimati muutis Taun0 11.03.2013 17:03:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2013 16:54:46 vasta tsitaadiga

Probook pole mingi äriklassi. HPl on selleks Elitebook näiteks. Probookid ja Elitebookid on käes nii erinevad, nagu öö ja päev, sama kindlasti ka kvaliteediga.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2013 00:26:42 vasta tsitaadiga

Internet räägib, et ka ProBook on äriklassi läpakas. EliteBooki pole kasutanud.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2013 00:35:23 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
kännuämmelg kirjutas:
sirius4k kirjutas:
HP arvutid on juba palju palju hullemad icon_smile.gif .

ega Sa vist ikka päris ei tea, millest räägid icon_rolleyes.gif

Ikka tean, ega ma huupi ei lahmi icon_razz.gif
HP Pavilionid on kõige kehvema "kvaliteediga" üldse ja ka ProBookid ei ole teab mis kvaliteetsed arvutid. Kui neid kahte võrrelda, siis ProBook on mõistagi parem, kui kodukasutaja masin. Seda nõuab juba hind ja kõrgem klass, aga võrreldes Delli, või Lenovo äriklassi arvutitega on need tublisti kehvemad.


Probleem oli nvidias, mitte HP-s. Pavilionid said nii kuulsaks lihtsalt sellepärast, et neid nii palju osteti. Odavläpparisse oli nvidia vussiläinud seeria pandud ja sealt ka need probleemid. Samad probleemid esinesid väga paljudel teistel odavläpparitel tol ajal.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 12.03.2013 00:49:37 vasta tsitaadiga

Vale disainiga jahutus oli see, miks korpused deformeerusid ja siis emaplaadid k6veraks väändusid, kuni ühendused puruks.
Piisavalt näinud "surnud tunnistatud" plaate, mis sirgestatuna töötasid OK ja ei mingit surnud Nvidiat.

Postitatud Sony Ericsson mobiililt
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2013 00:33:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

HP Pavilionid on kõige kehvema "kvaliteediga" üldse


Kunagi ammu jah. Praeguse aja "pavilioniks" on Dell Inspiron.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2013 00:44:55 vasta tsitaadiga

Ütleks, et Dell Inspironid (vähemalt need, mis ma näinud), on palju kehvemini tehtud kui pavilioni dv9k/6k/2k seeriad. Samas suremus/vigade hulk pole nii suur, arvatavasti kuna ei ole kasutusel to nvidia vigane seeria.
Samas võib oliver. vastu vaielda - ma ei tea garantiis käinud läpparite hulka.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 14.03.2013 09:03:06 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:
tsitaat:

HP Pavilionid on kõige kehvema "kvaliteediga" üldse


Kunagi ammu jah. Praeguse aja "pavilioniks" on Dell Inspiron.

Vaata, kui Sa oma auto hinge eest hoolt ei kanna, siis ühel heal päeval ta sul enam tööle ei lähe. icon_cool.gif
Täpselt sama asi on nende Delli Inspirionitega - nemad ei sure mitte omaenese tarkusest maha, vaid surevad hoopis hooletute omanike tõttu või siis seetõttu, et omanikud käsitlevad neid kui orje, kellele võib iga päev peksa anda. icon_biggrin.gif

Nii, et mitu korda aastas, "sureva Dell Inspirioni" omanik oma läpparit tolmust puhastas. icon_razz1.gif Vastus 0 korda, lisaks veel läppariga rallimine tekkide-patjade virnades, tolmustel põrandatel jne, jne.
---------------------------------
Ehitan endale tasapisi järgmist läpparit ja selleks on igatahes Dell Inspirion ja selles võib kindel olla, et temasse suhtutakse kui sõpra ja töökaaslasesse, mitte kui orja. beer_yum.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2013 09:36:34 vasta tsitaadiga

Jajah, siinsed inimesed teavad küll, et läpparit peab regulaarselt ja korralikult puhastama. Proovi seda selgeks teha ülejäänud inimestele.
Dell Inspiron ja HP Pavilion dv2k/6k/9k on sellised seeriad, mida ei ole üldsegi lihtne puhastada. Mõtlen just ligipääsetavust ventilaatorile.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 14.03.2013 09:47:55 vasta tsitaadiga

Meenus just viimane seik "kutu Dell Inspirioniga":
1. a 4 aastat vana
2. sees siis selle 4 aastaga kogunenud "tonn tolmu".

3. Ja siis oli omaniku üllatus väga suur, et Oi, kas tõepoolest vajavad läpparid pidevat hooldust ja tolmupuhastust? Mina ei teadnud sellest mitte kui midagi".

Ehk siis tüüpiline müügifirmade poolt tegemata töö - rääkida ostjale, et kui omale uhke, uue pilli ostad, siis tuleb seda ka aastas korra-paar hooldada ja tolmust puhastada. beer_yum.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miki-Hiir
HV veteran

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2013 12:26:44 vasta tsitaadiga

Paraku osad sülerid elavad ka ilma puhastamata pikka ja rõõmsat põlve, teised sülerid surevad kiirelt maha.
Võib ju öelda, et tuleb asja hoida ja kõik on omanikus kinni ... samas miskipärast tuleb aga osasid sülereid hoida nagu silmamuna, mõni töötab ka ilma poputamata icon_smile.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 19.03.2013 12:34:17 vasta tsitaadiga

Miki-Hiir kirjutas:
Paraku osad sülerid elavad ka ilma puhastamata pikka ja rõõmsat põlve, teised sülerid surevad kiirelt maha.
Võib ju öelda, et tuleb asja hoida ja kõik on omanikus kinni ... samas miskipärast tuleb aga osasid sülereid hoida nagu silmamuna, mõni töötab ka ilma poputamata icon_smile.gif

Probleem on ikkagi tihti selles, et tootja räägib aastas korra-kaks-kolm läppari hooldusest, kuid see info ei jõua mitte kuidagi, müüja suu läbi, ostu sooritava kliendini. ja nii ei teagi ostja, et ta peab aastas korra või mitmeid kordi töökoja vahet käima, et vajalik hooldus tehtud oleks.

PS: Aga miks Sa käid oma autoga aasta-paari tagant kohustuslikus ülevaatuses, keegi ju ei arva, et Sa kasutad autot kusagile võssa sõitmiseks, vaid, et sõidad ilusti tee peal. Aga ei, marss ülevaatusele. icon_smile.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miki-Hiir
HV veteran

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2013 12:57:24 vasta tsitaadiga

Sellest hoolimata mõne tootja mõned läpaka mudelid surevad ilma hoolduseta maha, mõned mudelid aga ei sure icon_smile.gif
Ei saa öelda, et Pavillioni kasutajad olid kõik hoolimatud ja kõigi teiste mudelite kasutajad käisid hoolduses, no ei käinud. Ometigi aga Pavillionid surid murdu.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 19.03.2013 13:11:13 vasta tsitaadiga

tahanteada, Arvan, et ühtegi jaemüüjat ei koti mingisuguse hoolduse promomine ja miks peakski. See ei ole nende eesmärk ja ilmselt ongi parem kui su raal sureb pigem varem kui hiljem. Hooldust peavad promoma hooldusemüüjad.
_________________
www.elektron.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nakaman
HV vaatleja
nakaman

liitunud: 12.11.2008




sõnum 21.03.2013 10:22:39 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Meenus just viimane seik "kutu Dell Inspirioniga":
1. a 4 aastat vana
...

Teinekord piisab ka BIOSi patarei vahetamisest. Endal selline kogemus. icon_wink.gif

Enda inspiron juba varsti 4 aastat ilusti teeninud. Enamus Latitude-d lagunevad rohkem. Ja 90% päevadest läppar kaasas kotiga.

http://www.ituudised.ee/article/2013/2/20/max-123-eesti-delli-borsilt-lahkumine-hea-uudis
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Franzuu
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2008




sõnum 21.03.2013 14:33:37 vasta tsitaadiga

Mul oli pavilion'i dv9k/8k/ei mäleta seeria gaming läpakas, ei olnud see odav, maksis kusagil 17000-19000 krooni. Korduvalt üritasin tolmust puhastada, aga alati jäi pooleli. Lõpuks õnnestus, aga ega see lihtne ei olnud, tuli lahti kruvida kümneid ja kümneid kruvisid, ja osadel kruvidel pidi kasutama ka mingit eriti väikest ristpeaga kruvikeerajat (mida mul ei olnudki) eemaldasin klaviatuuri, ekraani, touchpadi, ühendasin lahti kõik riba kaablid, eemaldasin emaplaadi ja alles siis pääses ligi ventilaatorile ja heatsinkile. Kokku panemine oli veel raskem. Muidugi tuleb läpakat tolmust puhastada, aga kui see on tavakasutajale ja ka parandajatele võimatuks ja väga tüütuks muudetud, siis pole mõtet seda mainidagi.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2013 14:54:43 vasta tsitaadiga

Franzuu kirjutas:
Mul oli pavilion'i dv9k/8k/ei mäleta seeria gaming läpakas, ei olnud see odav, maksis kusagil 17000-19000 krooni. Korduvalt üritasin tolmust puhastada, aga alati jäi pooleli. Lõpuks õnnestus, aga ega see lihtne ei olnud, tuli lahti kruvida kümneid ja kümneid kruvisid, ja osadel kruvidel pidi kasutama ka mingit eriti väikest ristpeaga kruvikeerajat (mida mul ei olnudki) eemaldasin klaviatuuri, ekraani, touchpadi, ühendasin lahti kõik riba kaablid, eemaldasin emaplaadi ja alles siis pääses ligi ventilaatorile ja heatsinkile. Kokku panemine oli veel raskem. Muidugi tuleb läpakat tolmust puhastada, aga kui see on tavakasutajale ja ka parandajatele võimatuks ja väga tüütuks muudetud, siis pole mõtet seda mainidagi.


Kes sellega tegelenud on, teeb selle töö väga kiiresti ära. Ise tegin pavilioni seeria peal algust ja praeguseks läheb töö väga kiirelt.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Franzuu
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2008




sõnum 21.03.2013 17:58:29 vasta tsitaadiga

Tolmu puhastus ei tohiks olla asi millega peaks kogenud spetsialisti juurde minema. See peaks olema midagi millega saab igaüks 10 minutiga hakkama.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 21.03.2013 18:10:29 vasta tsitaadiga

Franzuu kirjutas:
Tolmu puhastus ei tohiks olla asi millega peaks kogenud spetsialisti juurde minema. See peaks olema midagi millega saab igaüks 10 minutiga hakkama.

Kui läppari tolmupuhastuseks täiesti osadeks lammutama pead, vastasel juhul jahutusele ligi ei pääse, siis ei tee küll 10-e minutiga mitte kui midagi. 10 minti on sellised, kellel põhja alt ligi pääseb. icon_razz1.gif

Ja veel, esineb ka isendeid, kelledel on garantiikleepsud peal ja kui ise lahti lammutad, oled garantiist ka veel ilma.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2013 20:16:09 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Franzuu kirjutas:
Tolmu puhastus ei tohiks olla asi millega peaks kogenud spetsialisti juurde minema. See peaks olema midagi millega saab igaüks 10 minutiga hakkama.

Kui läppari tolmupuhastuseks täiesti osadeks lammutama pead, vastasel juhul jahutusele ligi ei pääse, siis ei tee küll 10-e minutiga mitte kui midagi. 10 minti on sellised, kellel põhja alt ligi pääseb. icon_razz1.gif

Ja veel, esineb ka isendeid, kelledel on garantiikleepsud peal ja kui ise lahti lammutad, oled garantiist ka veel ilma.


Aga ta ei väitnudki vastupidist ju.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  HP ja Lenovo kaaluvad Delli ostmist
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.