Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Wreckfest märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 06.01.2018 13:38:09 vasta tsitaadiga

Ei ma nagu küsisingi et kas on pointi. Peab vist kõrvale ära võtma kui nii kindel oled.

Edit: flatout kunagi meeldia täiega. Vaatqsin veidi su vllogi ja homme ehk ostan ära. Saab littida.

Edit: kuskil discounti pole juhuslikult?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran
KrikU

liitunud: 14.12.2001




sõnum 06.01.2018 20:42:07 vasta tsitaadiga

Mina arvan, et on pointi ja ei saa salata, et ma püüan ka propagandat teha selle mängu kasuks icon_biggrin.gif Ma arvan, et see on sama lahedalt vähe erilisem mäng nagu see sama sommide My Summer Car mis saanud postiivseid hinnanguid.
Tasub ehk passida peale ja oodata tõesti mingi sooduka sale ära. Paraku viimati winter sale oli kõigest -10% niiet ei midagi erilist. Samas kas on kahju Põdra 100 puhul neile see raha anda? Ei ole mingi monstrum EA tüüpi tegijad kellele ma ise lähiajal sentigi anda ei kavatse kuna BF4-ga account hackiti ära..

Asja häda on selles, et mäng ei saa suuremat kommerts tähelepanu üldse hetkel. Ühtegi uue versiooni review'd netist ei leia. Youtube samas tuleb korralikult uusi videosi peale pidevalt.

Kui meeldib kaoses möllata ja asju mitte tõsiselt võtta - peaks sobima küll icon_cool.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2018 21:07:16 vasta tsitaadiga

Videot vaadates tuli vana destruction derby meelde. Millegi pärast Wreckfest meenutab seda rohkem kui Flatoute.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 07.01.2018 00:46:31 vasta tsitaadiga

KrikU kirjutas:
Mina arvan, et on pointi ja ei saa salata, et ma püüan ka propagandat teha selle mängu kasuks icon_biggrin.gif Ma arvan, et see on sama lahedalt vähe erilisem mäng nagu see sama sommide My Summer Car mis saanud postiivseid hinnanguid.
Tasub ehk passida peale ja oodata tõesti mingi sooduka sale ära. Paraku viimati winter sale oli kõigest -10% niiet ei midagi erilist. Samas kas on kahju Põdra 100 puhul neile see raha anda? Ei ole mingi monstrum EA tüüpi tegijad kellele ma ise lähiajal sentigi anda ei kavatse kuna BF4-ga account hackiti ära..

Asja häda on selles, et mäng ei saa suuremat kommerts tähelepanu üldse hetkel. Ühtegi uue versiooni review'd netist ei leia. Youtube samas tuleb korralikult uusi videosi peale pidevalt.

Kui meeldib kaoses möllata ja asju mitte tõsiselt võtta - peaks sobima küll icon_cool.gif


Raatsin küll maksta neile. Pigem üksinda alati ammendab ära mingi hetk. Kas nt koos ühte servusse minna ja discordis möliseda on seal lihtne? Või visatakse kuskile suvalisse servusse?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran
KrikU

liitunud: 14.12.2001




sõnum 08.01.2018 20:16:35 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:

Raatsin küll maksta neile. Pigem üksinda alati ammendab ära mingi hetk. Kas nt koos ühte servusse minna ja discordis möliseda on seal lihtne? Või visatakse kuskile suvalisse servusse?


Ammendamise level on isiklik nagunii icon_razz1.gif Ühte servusse ikka, seal mingit kontot pole vaid Steami kasutajanimi läheb käiku ja friends tab on olemas.
Klassikaline server browser ja hostitud serverid kus auto rotation mapid või admin sees ja toimetab nagu vaja. Samuti LAN võimalus.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 08.01.2018 22:15:37 vasta tsitaadiga

Isiklikult Flatoutid meeldisid rohkem, aga eks see mäng endiselt/alles alpha ka. Paar korda olen Kriku haibi peale ülepika aja mängu tööle lükanud, aga peale paari sõitu hakkab igav. Pole tagaveoliste fänn ka eriti.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran
KrikU

liitunud: 14.12.2001




sõnum 03.02.2018 12:14:43 vasta tsitaadiga

Järgmine uuendus mängule väljas thumbs_up.gif

http://www.wreckfestgame.com/january-update/

Arx07, mängin ka paar rada korraga tavaliselt, aga seda samas iga päev ja vahest mitu korda icon_wink.gif
Kõige sagedamini mängin õhtuti serveris mille nimi "fullauto.cloud Racing 12Cores 64GB 1Gbs"
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006




sõnum 04.02.2018 15:25:39 vasta tsitaadiga

Arendus läheb väga hästi. Eile sai MP tehtud, vahepeal oli server 24/24 inimest täis, äärmiselt lõbus !!
Parem kui Flatout juba thumbs_up.gif thumbs_up.gif icon_eek.gif
Muidugi mängu eest küsitav hind on üle mõistuse, hea et sai early access ära ostetud kunagi.

Teema pealkirja võiks ka ära muuta nüüd, kuna mängu ametlik nimi saab olema Wreckfest. icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 04.02.2018 19:46:56 vasta tsitaadiga

Hmm, peale viimast update läksin MP proovima ja ühtegi servusse ligi ei pääse - kõik servud jooksevad vana versiooniga ainult?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006




sõnum 04.02.2018 20:06:13 vasta tsitaadiga

Arx07, Eile hostisin uue versiooniga serverit ning ligi said kõik kellel uus versioon.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 04.02.2018 21:14:12 vasta tsitaadiga

Lõpuks hakkas ligi laskma servudele lambist, aga igas servus iga autoga nüüd selline kala:


Lihtsalt ei lase ready panna, reaalselt mingeid parte puudu nagu ei ole(või mis moodi neid üldse saakski puudu olla).

EDIT: Okei lõpuks kõik jupid autodel üle käies sai asja tööle, aga neljanda sõidu ajal program stopped working icon_lol.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran
KrikU

liitunud: 14.12.2001




sõnum 09.02.2018 21:24:17 vasta tsitaadiga

Selline info ka veel - mäng on aina popimaks läinud, mastaabid on väikesed, aga seegi tulemus on hea thumbs_up.gif

http://steamcharts.com/app/228380#3m

09.02.2018
Taaskord suur january Hotfix 2 patch väljas, crashimise bugid tunduvad korras peale January uuendusi. Suur pea 1GB suurune uuendus oli seekord thumbs_up.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 11.02.2018 20:09:54 vasta tsitaadiga

Kriku, õllese peagq ostsin ära ja kuradi fun. Mihkel Jakcsoff steamis. Genereeri mingi discord voice jaoks ja teeme.

EDIT: lisan - et no üüberfun on. Peaasi et radu jms peale viskab et igav ei hakkaks.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran
KrikU

liitunud: 14.12.2001




sõnum 04.05.2018 21:13:25 vasta tsitaadiga

April 2018 update väljas icon_cool.gif
Viimasel ajal serverite settingute osas igavaks veidi jäänud, aga püüan mängida ikka kui õlut saab võetud icon_lol.gif
EDIT 04.05
Päris mitu hotfixi ja praegu sain suurepärase mänguelamuse allolevas mänguserveris täis majaga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 03.06.2018 22:33:01 vasta tsitaadiga

sellel kuul tuleb early accessist välja. thumbs_up.gif
ainult 4,5 aastat läks aega. beer_yum.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006




sõnum 04.06.2018 22:06:33 vasta tsitaadiga

DeTHiCa., Vähemalt asi areneb, ning pole mingi mõttetu seisma jäänud sitt.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 04.06.2018 22:42:08 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
DeTHiCa., Vähemalt asi areneb, ning pole mingi mõttetu seisma jäänud sitt.


Pean ette võtma ja vaatama, mis niiväga siis juurde tehtud on. Viimati proovisin oli mingi käputäis radasi ja autosi ja paar romuralli ringi ka.. suht Borefest oli

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrikU
HV veteran
KrikU

liitunud: 14.12.2001




sõnum 02.07.2018 16:55:56 vasta tsitaadiga

Hind läks veel kallimaks mängu eest. Päris korralik raha küsitakse. Samas mina pole pettunud - kvaliteet asi. Tuleb leida õige server kus ping hea ning lagi pole, 24 player serverid kus super hea mängida on täiesti olemas nagu iga õhtu näitab thumbs_up.gif

EDIT: 02.07

https://www.computerbase.de/2018-06/wreckfest-benchmark-test/ esimesed värsked CPU/GPU benchmarkid ka väljas lugemiseks.
http://www.pcgameshardware.de/Wreckfest-Next-Car-Game-Spiel-54915/Specials/Benchmark-Test-Review-1259053/ veel üks graafika poole analüüs - suur hulk videomälu on abiks selles mängus!

HDTanel millal siis ülevaade-vlog tuleb? icon_biggrin.gif Sinu feim tooks siia mängu veel hulga rahvast juurde, eriti nooremaid.
Ise endiselt igapäevane mängija ning kui tüdineb ära, väike paus ja siis jälle kas single career või mõni hea server icon_idea.gif

https://www.gamespot.com/reviews/wreckfest-review-crashing-the-party/1900-6416935/
Näiteks Gamespotilt 9/10 mis on väga tase thumbs_up.gif icon_idea.gif hevi.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 04.07.2018 14:01:07 vasta tsitaadiga

Mäng jookseb hästi, puldi tugi kohati kahtlase väärtusega - keset sõitu vahel hakkab toorelt värisema ja tagasiside üldse kahtlane veits. Samuti menüüs jääb vahel magama ja peab hiirega takka aitama. Aga alphas oli see veel hullem.
Hetkel vaikselt toksin careeri, katsub läbi teha. Saab piisavalt masinaid maxini upgraditud, et siis online proovida(2x online tegin siis oli toorelt läägine, võimalik et servu viga, kuigi ping oli OK).
Single playeris AI veits käib ka ajudele, neid üldiselt sportlik osapool ehk võidusõitmine ei kipu väga huvitama - kui on võimalik sulle ennastsalgav mats panna kasvõi 50m enne finishit siis ei kõhkle nad korrakski. Väga sellist mõnusat sportlikku võidusõidu tunnet see offlines grindimine ei tekita, aga rammimise osa on viisakas.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran
KrikU

liitunud: 14.12.2001




sõnum 06.07.2018 20:12:01 vasta tsitaadiga

Vägev, täna taas suurem update väljas icon_cool.gif Lisaks üks uus rada icon_eek.gif icon_biggrin.gif

Ise olen ikkagi 95% online mängija ning level 50 on ka nädalapäevadega kätte saadud. Lag serverites on sage, kuid tuleb leida õige server kus pole seda probleemi. Viimati üks saksa server sobis mulle hästi. Mõnikord on ka näha kuidas individuaalsel mängijal kipub mäng lagima.
Mõnes serveris on ringide arv liiga suur ja läheb igavaks kätte. Kõige parem on tava rajal 3-5 ringi ning ovaalid ja 8 kujulised rajad 7-10 ringi. Hetkel eelistan C klassi piiranguga servereid, kõige tasavägisem sõit ning olen head tuning settingud leidnud Rammeri jaoks icon_wink.gif
Kahjuks harva saab tiimisõite teha mis mulle meeldivad. Eriti äge, et on ka 3 ja 4 tiimiga sõidud olemas.
Dev'id lähevad ka üsna pea puhkusele, siis tuleb kuu-rohkem ilmselt rahulikum aeg.

Olen paari eestlast ka kohanud viimaks MP-s, igatahes minu nimega Steami kasutaja võite lisada kui mängite Wreckfesti icon_idea.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 10.07.2018 11:07:27 vasta tsitaadiga

Tundub, et onlines CRi ja EXPi jagatakse jah täitsa viisakalt, polegi suurt ajaliselt vahet kas karjääri või online teha. Sain siis karjääri läbi tegemisega level 45 kätte ja igas klassis 2 maxini upgraditud autot. Kahel päeval nüüd online'i natuke teinud ja enam läägi probleeme pole olnud. Vahepealsed ooteajad kipuvad kohati häirima, iga sõidu vahel vähemalt 2 minti tühja kammimist. Aga kui servu korralik ja rahvas normaalne siis pole probleemi see minut või kaks oodata. Võiks ka championship stiilis serverid olla, natuke pikemaks ja huvitavamaks konkurentsiks kui lihtsalt 1 sõit.(Ehk siis näiteks iga täistund hakkaks uus "hooaeg")
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 16.07.2018 10:19:41 vasta tsitaadiga

Kurat tundub üle pika aja üks autosõidumäng, mis mulle meeldib.
Jookseb hästi ? nõuab palju ?
Hetkel 2200g istub arvutis icon_lol.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 16.07.2018 11:33:45 vasta tsitaadiga

Ertai, nõuab okeilt(gtx 970 vist oli soovituslik), aga alati saab detaile alla võtta kui vaja, muidu stabiilne ja fps droppe pole. Early access ajal oli mul arvutis gtx 770 ja jooksis küll. Hetkel 1440p peal on gtx 1080'ga maxed out detailid ja jookseb peamiselt 100+ fps.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 16.07.2018 14:15:53 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Ertai, nõuab okeilt(gtx 970 vist oli soovituslik), aga alati saab detaile alla võtta kui vaja, muidu stabiilne ja fps droppe pole. Early access ajal oli mul arvutis gtx 770 ja jooksis küll. Hetkel 1440p peal on gtx 1080'ga maxed out detailid ja jookseb peamiselt 100+ fps.


jalad poe poole siis..
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran
KrikU

liitunud: 14.12.2001




sõnum 16.11.2018 19:23:39 vasta tsitaadiga

Muidu veel üks põhjalikum riistvara benchmark Wreckfesti mänguga on välja tulnud netti

16.11

Ikka igapäevaselt saab online multiplayeris romutatud thumbs_up.gif
Ainult vahest igatsen romuplatse (eelkõige deathmatch mode) ja tiimisõite, aga vahest leiab ka neid teistes serverites.

Seoses Turing kaardiseeria välja tulekuga tuli ühes kohas ka värskem Wreckfesti benchmark netti. Head uudised on ka - tasub uuendada Nvidia drivereid kuna ilma suurema kärata on see mäng saanud veidi optimeerimist ja jookseb nüüd paremini! icon_idea.gif
https://www.techspot.com/article/1702-geforce-rtx-2080-mega-benchmark/page4.html lehe allosas tulemused! Videoversioon - https://youtu.be/jyRnPgZO09k?t=1271
Jäin samuti nende poolt testis kasutatud GeForce 399.24 driverite peale. Igatahes min fps näitas kasvu teatud kriitilistes kohtades peale driverite uuendust - väga positiivne! icon_cool.gif 400-s seeria on tõenäoliselt rohkem Turing kaartide edendamiseks + uuemate mängude jaoks.

SALE -33% Steamis kuni 19.11 ehk terve selle käima läinud nädalavahetusel !
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Wreckfest mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.