|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mart006
HV kasutaja

liitunud: 21.08.2004
|
26.01.2013 02:27:53
Clean room - on kellelgi teenust pakkuda ? |
|
|
| Vaja kõvakettal magnetpead ära vahetada. Kas keegi tegeleb sellega ?
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
26.01.2013 02:29:56
Re: Clean room - on kellelgi teenust pakkuda ? |
|
|
| mart006 kirjutas: |
| Vaja kõvakettal magnetpead ära vahetada. Kas keegi tegeleb sellega ? |
sooh.. ja kes sellise diagnoosi andis?
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mart006
HV kasutaja

liitunud: 21.08.2004
|
26.01.2013 02:41:28
|
|
|
| Minu uuriv kõrv ja info netist + ühest teisest foorumist. Mootor ei tee spin-upi. Proovisin PCB ära vahetada - sellest pole kasu. Kõvaketas oli sülearvutis, mis kukkus maha.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
26.01.2013 09:54:15
|
|
|
Keegi ei tee sul seda. Mis läinud, see läinud. Andmeid taastab kasutaja toivos.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
26.01.2013 09:57:03
|
|
|
Eks raha eest ikka tehakse kui soovi on ISeasi kas oled nõus sellist summat välja pakkuma.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mart006
HV kasutaja

liitunud: 21.08.2004
|
26.01.2013 12:09:44
|
|
|
Jah kalliks see läheb. Õnneks pole minu kõvaketas ega soov taastada
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
26.01.2013 12:14:31
|
|
|
| Väiksemat Clean Roomi saab ka ise ehitada. Mingi aasta-paar tagasi lausa otsiti taga 17-19 LCD-paneelide plastikuid, et siis neid kasutada Clean Roomide ehitamiseks, kõvaketaste remondi tarbeks.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
26.01.2013 22:52:35
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| ... otsiti taga 17-19 LCD-paneelide plastikuid, et siis neid kasutada Clean Roomide ehitamiseks,... |
miks just neid? lihtsalt org.klaasi pärast? või mingi eriline põhjus?
_________________ Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100 |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ThedEviL
HV Guru

liitunud: 13.03.2003
|
26.01.2013 22:54:05
|
|
|
Tule tartusse, võin sulle ligipääsu anda nii clean ruumile, glove boxile kui laminaar kapile.
Muidugi panen ennem 10€ vahele, et see operatsioon sul ei õnnestu.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
27.01.2013 12:09:48
|
|
|
ThedEviL, võid julgelt kasvõi miljardi pakkuda...
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ThedEviL
HV Guru

liitunud: 13.03.2003
|
27.01.2013 12:26:09
|
|
|
Märt., eino, 10€ on esialgu piisav summa, et igasugused "geeniused" katsetama ei tuleks.
Endal ka aeg päris puuotsas ei kasva.
Kui usub, et tööle saab, andku tuld. Kui ei saa, tahan 10€. Lihtne.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
27.01.2013 12:29:01
|
|
|
| kfl kirjutas: |
| tahanteada kirjutas: |
| ... otsiti taga 17-19 LCD-paneelide plastikuid, et siis neid kasutada Clean Roomide ehitamiseks,... |
miks just neid? lihtsalt org.klaasi pärast? või mingi eriline põhjus? |
Jah, sellesama LCD-sisese plastiku pärast, muu kraam ei huvitanud.
Tõenäoliselt lihtsalt-kergelt kokkuliimitav / kokkusulatatav materjal.
-------------------------
ThedEviL: Muide, rahva lemmik Youtube on täis õpetusi, kuidas ka kodusel teel saab HDD-de lugemispäid täiesti edukalt vahetada. Ning uskuda võib, et enamuses, kettaremonti pakkuvates odav-firmades neid päid ka samamoodi vahetakse.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ThedEviL
HV Guru

liitunud: 13.03.2003
|
27.01.2013 12:34:49
|
|
|
tahanteada, so?
Kamakaks ju. Eks kodanik ise teab, mis teeb.
Ja su LCD paneelide plastikute otsimise ja et muu ei huvitanud jutt on järjekordne tahanteada konjaki tarbimise levioaasi HDSPAA++++ möla.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mart006
HV kasutaja

liitunud: 21.08.2004
|
28.01.2013 00:44:12
|
|
|
Härrad, soovin ikkagi, et asjatundja selle ketta kallal tegutseks - teenust.
Samas videote järgi vaadates võin ma doonorkettalt kogu head assembly maha võtta ja sellele kettale peale panna?
viimati muutis mart006 28.01.2013 00:55:26, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mart006
HV kasutaja

liitunud: 21.08.2004
|
28.01.2013 00:57:42
|
|
|
| Juba räägitud.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
28.01.2013 15:02:49
|
|
|
| mart006 kirjutas: |
| Juba räägitud. |
Ja mis ta ütles? Tasub teada, et see, mis ta ütleb on teadmiseksvõtmiseks
(Ja aamen ütlemiseks)
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
28.01.2013 15:57:37
|
|
|
Üks pisike video kah, kus endatehtud Clean-roomis kõvaketast remonditakse.
Ja veel, kõik see, mis on selline "salapärane" , on tegelikult väga tihti juba aastaid või aastakümneid tuntud teemad.
Nüüd siis head vaatamist, kuid järgitegemine on siis igaühe enda vastutusel.
http://www.youtube.com/watch?v=HzY_aF0OGzk
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
28.01.2013 17:08:22
|
|
|
Ma olen näinud "Kiirabihaiglast" ka peakolba seest valge olluse vahelt remonti, kuid sellegipoolest olen ma kindel, et isegi möödapääsmatutel juhtudel (Nagu näiteks Sinu mõttemaailma tervendamine) ma seda ise ette ei võtaks, kuna õnnestumise tõenäosus on olematu
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
29.01.2013 15:04:03
|
|
|
Täiesti kasutud ja mittemidagiütlevad videod ..
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
29.01.2013 15:24:35
|
|
|
tahanteada, youtubes leidub ka videosi (loendist neid ei leia) kus on näha näiteks koera operatsioon.
Soovid ehk vaadata ja kodus järgi proovida?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
31.01.2013 00:11:59
|
|
|
see on vägagi kallis teenus. ise soperdads kaotad võimaluse midagigi tagasi saada ja hilisem kulu on kordi suurem. tasub koguma hakata. andmete varumise vajalikkus tehti ka kpuust ja punaseks.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ThedEviL
HV Guru

liitunud: 13.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
31.01.2013 12:32:31
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
tahanteada, youtubes leidub ka videosi (loendist neid ei leia) kus on näha näiteks koera operatsioon.
Soovid ehk vaadata ja kodus järgi proovida? |
Jutt oli Profifirmade poolt toodud näidetest. Ehk siis needsamad firmad, kelle käest tellitakse proff-teenust.
Ja ega keegi ei käsigi Sul seda järgi teha, samas suurem enamus väike-taastusfirmasid kasutab täpselt samasugust tehnoloogiat. Väikefirmad ei hakka kunagi ostma miljoneid dollareid maksvaid remont-roboteid, väikefirma töötajad teevad selle remonditöö täpselt samamoodi oma usinate näppude kaasabil.
-------------------------
Veel üks Profilink näiteks lisaks:
Müüakse abivahendeid, samuti on vaadatavad / allalaetavad õpetusvideod jms. Nii, et võib võtta julguse rindu ja ka link lahti teha, mitte suure kaarega mööda käia.
HddSurgery - Tools for data recovery professionals
http://www.hddsurgery.com/
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ThedEviL
HV Guru

liitunud: 13.03.2003
|
31.01.2013 12:47:45
|
|
|
| tsitaat: |
Jutt oli Profifirmade poolt toodud näidetest. Ehk siis needsamad firmad, kelle käest tellitakse proff-teenust.
|
Kordan
Kuna pimesoole eemaldused on tehtud profiasutuste poolt, võiks neid ka kodus harrastada?
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mart006
HV kasutaja

liitunud: 21.08.2004
|
09.02.2013 14:56:50
|
|
|
| Toon esmaspäev ketta ära ja vaatan, mis teha annab.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
10.02.2013 11:05:11
|
|
|
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
10.02.2013 12:46:45
|
|
|
Veel üks Clean-room iseehitajatele. Link on postitatud aastal 2001, nii, et tol ajal olid inimesed veel julged ja ei värisenud, vaid näidati üles enda ehitusosavust.
http://thenook.org/archives/3170.html
------------------------------------
Aga kes värisevad sellise primitiivse iseehitamise teema käes ja kellel Euro-rahapakid igas toanurgas vastu vahivad, siis neile juba tööstuslikult toodetud portatiivsed Clean-Roomid.
http://sentryair.com/specs/40in%20Positive%20Pressure%20Hood.htm
PS: Aga see on muidu huvitav küll, kuidas aastakümneid tagasi suudeti kõike ise ehitada ja iseehitamine ei viinud kedagi infarkti äärele...
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
18.02.2013 13:22:01
|
|
|
| Võin ka su ketta andmed taastada kui soovi
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kpihus
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2003
|
18.02.2013 16:00:35
|
|
|
| Ma ei saa sellest hüsteeriast aru. Las inimene teeb ja proovib, kuidas muidu oskused tulevad. Isegi taivos ja muud gurud on kuskilt alustanud ja esimesed kettad aiataha keeranud. Sedasi see haridus tulebki.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
18.02.2013 16:43:33
|
|
|
| kpihus kirjutas: |
| Ma ei saa sellest hüsteeriast aru. Las inimene teeb ja proovib, kuidas muidu oskused tulevad. Isegi taivos ja muud gurud on kuskilt alustanud ja esimesed kettad aiataha keeranud. Sedasi see haridus tulebki. |
küsimus on pigem selles, et oskusi võiks omandada andmetega, mis pole olulised. Teemakäsitlusest saan aru, et ega väga suva ikka pole.
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kpihus
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2003
|
19.02.2013 03:04:13
|
|
|
| kännuämmelg kirjutas: |
| kpihus kirjutas: |
| Ma ei saa sellest hüsteeriast aru. Las inimene teeb ja proovib, kuidas muidu oskused tulevad. Isegi taivos ja muud gurud on kuskilt alustanud ja esimesed kettad aiataha keeranud. Sedasi see haridus tulebki. |
küsimus on pigem selles, et oskusi võiks omandada andmetega, mis pole olulised. Teemakäsitlusest saan aru, et ega väga suva ikka pole. |
Haridus tulebki läbi pisarate
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
19.02.2013 07:21:40
|
|
|
| juhtiv tehnikafoorum võiks siiski pakkuda reaalseid soovitusi. Rehasid, millele astudes läbi pisarate targemaks saada on terve internet täis.
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
19.02.2013 08:41:30
|
|
|
kännuämmelg: Sinu jutu järgi võttes ei vasta Eesti mitte ühe Taastusfirma / Taastustegija tegevus nõuetele ja kõik peavad oma Taastusteenuse tellima kusagilt Läänes asuvate Proff-firmade käest.
PS: Maailmas on olemas kusagil kümmekond Proff-taastusfirmat ja mitte üks neist ei asu Eestis . Ja teine asi, kas oled ikka nii rikas, et teenust tellida, näitena esimesed pähetulevad nimed, Dolphin Data Lab-ist või siis Salvation Data-st.
Dolphin Data Lab
http://www.datarecoverytools4u.com/
Salvation Data
http://www.salvationdata.com/
---------------------------
Mis aga Youtube videodesse puutub, siis, kui hästi otsida oskad, leiad ka justnimelt Proff-firmade poolt ülesriputatud õpetusi. Või tahad nüüd väita, et need Proff-firmad ei tea jällegi asjast mitte kui midagi.
Dolphin Data Lab ütleb selle kohta nii, et "keegi ei keela kodus isetegemist, aga kui kodus teed, siis tee seda õigesti". Ja see mõttekild on Dolphin Data Lab-i poolt Youtubesse ülesriputatud õppevideos täiesti olemas.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|