Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 65, 66, 67
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 14.02.2024 15:30:05 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
SirAskAlot, See on kuld ikka. Kõigepealt nimetad mind lamemaalaseks aga siis ei saa aru (või taha aru saada) milline Nvidia fanboy sa ise oled.
Kui sinul on õigus mind lamemaalaseks nimetada, siis minul on õigus sind Nvidia fanboyks nimetada.

Kui tõesti kummi venitada, siis äärmisel juhul saab väita, et launchist saadik 500+ päeva tagasi on toiminud väike 10% hinnalangus mis on $140 parimal juhul.
Fakt on see, et Nvidia lubas justkui 4080S oleks nüüd $200 odavam kui 4080 mis on EOL. Hetke hindade puhul pole see materialiseeriunud Euroopas tänu sellele, et 4080 hind on ajaga langenud sinna kust 4080S algab. Ainult paberil on MSRP odavam.

Ja kuna jõudlus praktiliselt ei tõusnud sellel mudelil, siis 4080S on sama kehv diil kui 4080 oli 500+ päeva tagasi.
Kui 4080S hind langeb sama 10% järgneva 500 päeva jooksul, siis parimal juhul saab selle 2025 aasta suvel uuena kätte 990€ eest.


Ma ei rääkinud Nvidiast ja hindadest. Ma kirjutasin , et sa tõlgendad sõna hinnalangus valesti ja mu märkus põhines ainult sinu kirjutatud teksti põhjal.
Lahterdada mind sellepärast Nvidia fanboyks on ebakorrektne. Oleksid pidanud mõnda muud sõna kasutama.
Kogemuste põhjal on sul isegi kõige lihsamatest väljenditest arusaamisega raskusi. Seega eeldan ma , et sa ei saa sõnade lamemaalane ja fanboy tähendusestest ka aru.
Järgminekord, kui ma kirikusse lähen, süütan ma ühe küünla ka sinu jaoks ja palun, et jumal annaks sulle natukenegi mõistust.
Aamen.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2024 15:55:14 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
SirAskAlot, See on kuld ikka. Kõigepealt nimetad mind lamemaalaseks aga siis ei saa aru (või taha aru saada) milline Nvidia fanboy sa ise oled.
Kui sinul on õigus mind lamemaalaseks nimetada, siis minul on õigus sind Nvidia fanboyks nimetada.

Kui tõesti kummi venitada, siis äärmisel juhul saab väita, et launchist saadik 500+ päeva tagasi on toiminud väike 10% hinnalangus mis on $140 parimal juhul.
Fakt on see, et Nvidia lubas justkui 4080S oleks nüüd $200 odavam kui 4080 mis on EOL. Hetke hindade puhul pole see materialiseeriunud Euroopas tänu sellele, et 4080 hind on ajaga langenud sinna kust 4080S algab. Ainult paberil on MSRP odavam.

Ja kuna jõudlus praktiliselt ei tõusnud sellel mudelil, siis 4080S on sama kehv diil kui 4080 oli 500+ päeva tagasi.
Kui 4080S hind langeb sama 10% järgneva 500 päeva jooksul, siis parimal juhul saab selle 2025 aasta suvel uuena kätte 990€ eest.


Ma ei rääkinud Nvidiast ja hindadest. Ma kirjutasin , et sa tõlgendad sõna hinnalangus valesti ja mu märkus põhines ainult sinu kirjutatud teksti põhjal.
Lahterdada mind sellepärast Nvidia fanboyks on ebakorrektne. Oleksid pidanud mõnda muud sõna kasutama.
Kogemuste põhjal on sul isegi kõige lihsamatest väljenditest arusaamisega raskusi. Seega eeldan ma , et sa ei saa sõnade lamemaalane ja fanboy tähendusestest ka aru.
Järgminekord, kui ma kirikusse lähen, süütan ma ühe küünla ka sinu jaoks ja palun, et jumal annaks sulle natukenegi mõistust.
Aamen.

See kuidas sa suhtud minu väidetesse on siin teisejärguline.
See ei invalideeri minu pointi, et lõpptarbija ei võida 4080S ostmisega rahaliselt midagi, kuna tavalise 4080 hind on juba enam kui pool aastat tagasi langenud samasse suurusjärku.

Mul pole selles osas enam midagi lisada. Eks siis tuleb jääda ootama järgmist seeriat ja hoida hinge kinni, et kui kallid ja nuditud need kaardid seekord olema saavad või mis featuurid muudetakse uue seeria ekslusiivideks mida isegi 40 seeria kasutajad ei saa.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Optimist
Kreisi kasutaja
Optimist

liitunud: 18.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2024 14:51:21 vasta tsitaadiga

https://www.techpowerup.com/320287/nvidia-geforce-rtx-40-super-series-gpus-now-priced-below-msrp-in-germany
Once NVIDIA launched a new GPU generation, it became a custom for these cards to be retailed over their MSRP long before prices were adjusted and settled. However, with the latest SUPER refresh, this seems to be one of the fastest price adjustments. This could be caused by either an improvement in the supply chain or leveled supply and demand, making it so that these cards are finally trading below their launch-level MSRPs.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2024 18:41:08 vasta tsitaadiga

4080 sai juba eelmine aasta mitu korda alla MSRP kätte, seega vähemalt selles osas pole 4080S mitte midagi paremuse poole muutnud.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 13.03.2024 19:41:04 vasta tsitaadiga

Jah, 4080 on saksas juba päris pikka aega olnud kriips alla 1100-, seega ma ei näe siin mingit muutust.
_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 65, 66, 67
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.