Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 131, 132, 133 ... 174, 175, 176  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.10.2017 23:53:47 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 210 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 08.11.2017 20:06:32 vasta tsitaadiga

No nii. Minu Rift on nüüd siis tagasiteel! Esmaspäeval 13.11.2017 peaksin kätte saama. Kogu operatsioon kestis siis kaks nädalat. Huvitav, kas parandasid ära, või panid uue Rifti teele. Igal juhul olen väga tänulik Oculuse meeskonnale ja eriti kiirele reageerimisele. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.11.2017 22:41:37 vasta tsitaadiga


Link

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.11.2017 22:57:25 vasta tsitaadiga

ei tea, kas see on viimasest suuremast windowsi updates vms, aga hiljuti on vri kasutades pidev trackimise probleem vms, pilti jõnksutab

maha pole ka seadet pillanud icon_rolleyes.gif icon_neutral.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 10.11.2017 17:30:47 vasta tsitaadiga

Täna sain Rifti kätte! Tuli ennem kui lubati ja kõigele lisaks, täiesti uus komplekt. Olen äärmiselt tänulik Oculuse meeskonnale! thumbs_up.gif

viimati muutis Avot 10.11.2017 19:13:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Online

sõnum 10.11.2017 17:54:08 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Täna sain Rifti kätte! Tuli ennem kui lubati ja kõigele lisaks, täiesti uus komplekt. Olen äärmiselt rahul Oculuse meeskonnale! thumbs_up.gif

Seda on hea teada thumbs_up.gif

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 12.11.2017 20:20:53 vasta tsitaadiga

Plaan miskine VR komplekt osta, mis on parim, mis hetkel saada on?
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dolph
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2003




sõnum 12.11.2017 21:21:10 vasta tsitaadiga

Kui mängimiseks, siis Rift. Võrreldav Vive'ga, aga odavam
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2017 21:51:49 vasta tsitaadiga

Vb peaks täna juba pimaxi suunas vaatama?
Linuse arvustus on tegelt suht lootustandev ja see suur pildikvaliteedivahe on ikka oluline...
Oleneb kui kiire on. Täna vaja, siis vist jah oculus on odavam, samas, kui vive osta, siis saab pimaxile upgrade'ida, sest paistab,et lighthouseid ja controllerid töötavad out of the box.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Online

sõnum 15.11.2017 20:06:55 vasta tsitaadiga

Miskine selline asi sattus täna postkasti Harry Potter Wizards Unite augmented reality mobile game icon_lol.gif Pokemon GO loojatega tegu.
Link: https://www.harrypotterwizardsunite.com/

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 15.11.2017 23:42:58 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Casekingist saab ka 449€ eest. 2 kontrollerit + 2 andurit
Link: https://www.caseking.de/en/oculus-rift-virtual-reality-headset-touch-motion-controller-gavr-033.html


Tellisin ära sealt, näis kui kiirelt Rift UPS-iga kohale siis jõuab.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.11.2017 01:52:56 vasta tsitaadiga

BTW. Kes ostma hakkab, siis saab ka VR-tubades proovimas käia, nt. HTC Vive siin: https://www.futuruum.ee/
_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 16.11.2017 19:15:15 vasta tsitaadiga

Eestlastel ka mäng arenduses: https://geenius.ee/uudis/tana-ilmub-eestis-tehtud-suur-virtuaalreaalsusmang-mis-ei-ajagi-sudant-pahaks/
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 16.11.2017 20:18:00 vasta tsitaadiga

Skyfront VR (Eesti) on minu puhul kindel ost! Steamis praegu 16,99
http://store.steampowered.com/app/640800/Skyfront_VR/?l=finnish
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
and12345
HV veteran
and12345

liitunud: 03.10.2013




sõnum 17.11.2017 21:41:41 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Equinox kirjutas:
Casekingist saab ka 449€ eest. 2 kontrollerit + 2 andurit
Link: https://www.caseking.de/en/oculus-rift-virtual-reality-headset-touch-motion-controller-gavr-033.html


Tellisin ära sealt, näis kui kiirelt Rift UPS-iga kohale siis jõuab.


Olles VR-ga tegelenud juba 4 aastat või kindlalt väita, et HTC Vive on hetkel parim VR lahendus. Parim selles mõttes, et parim roomscale lahendus, mis töötab perfektselt kui ei ole ei peegleid ega mingeid muud segajaid ruumis. Oculus on natuke odavam, aga siin ongi see tõde, et saad selle, mis maksad. Pildiliselt kvaliteet sisuliselt sama, kui välja arvata see, et näed nina toestuse vahelt/juures ka päris maailma, mis mind häiris koheselt, elamuse lõhkuja, aga väikese modega saad selle probleemi lahendada. Oculusega on veel see jama, et saada sama kvaliteedilist, ideaalselt töötavat roomscale elamust(paljude mängude puhul must be VR-s), siis pead lisaks ostma kolmanda kaamera juurde ja asetama need tuppa kolmnurga kujuliselt. Järgmine probleem Oculusega on see, et mängude valik suht väike, aga samas kvaliteetsemad. HTC Vive-ga saad sa aga mängida läbi patchi nii Oculuse mänge kui ka HTC Vive enda mänge, mis nüüdseks vist juba üle tuhande mängu. Meeletu valik, aga kvaliteetsete mängude ring ka palju suurem. HTC Vive jaoks olemas ka juhtmeta süsteem, mida veel Oculusele ei ole ja see on sweet, töötab suht ideaalslelt, andes võimaluse kasvõi 6 meetri kaugusel mängida kui mängus on vaja nii palju liikuda. Eks neid asju on veel ja samas ega ka HTC Vive ei ole veatu, aga paljud asjad kaaluvad HYC Vive puhul ikkagi üle.
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2017 09:42:35 vasta tsitaadiga

and12345 kirjutas:
wirx kirjutas:
Equinox kirjutas:
Casekingist saab ka 449€ eest. 2 kontrollerit + 2 andurit
Link: https://www.caseking.de/en/oculus-rift-virtual-reality-headset-touch-motion-controller-gavr-033.html


Tellisin ära sealt, näis kui kiirelt Rift UPS-iga kohale siis jõuab.


Olles VR-ga tegelenud juba 4 aastat või kindlalt väita, et HTC Vive on hetkel parim VR lahendus. Parim selles mõttes, et parim roomscale lahendus, mis töötab perfektselt kui ei ole ei peegleid ega mingeid muud segajaid ruumis. Oculus on natuke odavam, aga siin ongi see tõde, et saad selle, mis maksad. Pildiliselt kvaliteet sisuliselt sama, kui välja arvata see, et näed nina toestuse vahelt/juures ka päris maailma, mis mind häiris koheselt, elamuse lõhkuja, aga väikese modega saad selle probleemi lahendada. Oculusega on veel see jama, et saada sama kvaliteedilist, ideaalselt töötavat roomscale elamust(paljude mängude puhul must be VR-s), siis pead lisaks ostma kolmanda kaamera juurde ja asetama need tuppa kolmnurga kujuliselt. Järgmine probleem Oculusega on see, et mängude valik suht väike, aga samas kvaliteetsemad. HTC Vive-ga saad sa aga mängida läbi patchi nii Oculuse mänge kui ka HTC Vive enda mänge, mis nüüdseks vist juba üle tuhande mängu. Meeletu valik, aga kvaliteetsete mängude ring ka palju suurem. HTC Vive jaoks olemas ka juhtmeta süsteem, mida veel Oculusele ei ole ja see on sweet, töötab suht ideaalslelt, andes võimaluse kasvõi 6 meetri kaugusel mängida kui mängus on vaja nii palju liikuda. Eks neid asju on veel ja samas ega ka HTC Vive ei ole veatu, aga paljud asjad kaaluvad HYC Vive puhul ikkagi üle.


Hind loeb ja hind erineb liiga suuresti, et HTC'd võiks silma pilgutamata niimoodi soovitada. 200€ hinnavahe ei ole mingi niisama nohu, selle eest saad sa terve klass parema videokaardi mis teeb ka väga palju vahet.
Oculus on mugavam lisaks VIVEle ja seetõttu ka motiveerib omanikku seda rohkem kasutama, kuna vähem jändamist on, et kogemusse siseneda. (ergonoomilisus, klapid)
Roomscale on tore ja hea asi kuid enamus inimestel pole selleks palju ruumi ning selle tõttu ka enamus mängud-elamused on ehitatud selle arvestusega, et inimestel ei ole ruumi ringi joosta. Nii et Oculuse ostja ei kaota selles osas eriti midagi praegu.
Ja rääkida, et Oculusega on mängude valik suht väike - on lihtsalt kas nüüd rumalus või päris teadlik uute eksitamine. Oculusele on saadaval KÕIK mis HTC Vivele, steamVR täies ulatuses. Vive omanik on see kes peab trikitama, et Oculuse asjadele ligi pääseda, mitte vastupidi.
Proovime ikka subjektiivseks ja ausaks jääda ja olla üle oma ostu õigustamisest ja kaitsmisest ning hinnakem olukorda sellisena nagu ta on nüüd ja praegu.

PS. VIVE omanik selle launchist saati. Wireless.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maichal16
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2017 09:57:34 vasta tsitaadiga

Oleneb eelkõige kasutusest. Endal, nagu ka paljudel teistel, on Rift sisuliselt ainult sõidumängude/simude jaoks. Selliseks otstarbeks ei ole Vive-l mingeid märkimisväärseid eeliseid. Eraldi tuba roomscale jauramiseks ei ole ega paku taoline tegevus ka suuremat huvi.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 18.11.2017 11:17:07 vasta tsitaadiga

Tooksin välja Rifti plussid, mis minule tähtsad.
1.Odavam!
2.Pilt on parem kui Vivel.
3.Rift on märgatavalt ergonoomsem, seega mugavam kasutada.
4.Rift on kergem ja väiksem.
5.Touchit on minu kätte palju mugavamad.
6.Rifti kõrvaklappe võin vaid kiita ja naudin neist täiega.
7.Oculus Home on hästi tehtud ja meelsamini kasutan seda, kui Steami.

Roomscale jaoks olen liiga laisk ja sellevõrra mida roomscale mänge mänginud olen, ei näinud vajadust isegi kolmanda anduri järgi. Asi töötab minule piisavalt hästi isegi kahe anduriga. Andurid on ees, toa nurkades ja kahe meetri kõrgusel.


viimati muutis Avot 18.11.2017 14:23:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuccu
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 18.11.2017 13:07:14 vasta tsitaadiga

Mina vaikselt ootasin/lootsin odyssey peale aga euroopasse(veel) ei tule, osad kurdavad kooste kvaliteedi üle..

Ootan cyber monday ära ja siis vast oculuse tellima.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
and12345
HV veteran
and12345

liitunud: 03.10.2013




sõnum 18.11.2017 15:48:39 vasta tsitaadiga

xmaster kirjutas:
and12345 kirjutas:
wirx kirjutas:
Equinox kirjutas:
Casekingist saab ka 449€ eest. 2 kontrollerit + 2 andurit
Link: https://www.caseking.de/en/oculus-rift-virtual-reality-headset-touch-motion-controller-gavr-033.html


Tellisin ära sealt, näis kui kiirelt Rift UPS-iga kohale siis jõuab.


Olles VR-ga tegelenud juba 4 aastat või kindlalt väita, et HTC Vive on hetkel parim VR lahendus. Parim selles mõttes, et parim roomscale lahendus, mis töötab perfektselt kui ei ole ei peegleid ega mingeid muud segajaid ruumis. Oculus on natuke odavam, aga siin ongi see tõde, et saad selle, mis maksad. Pildiliselt kvaliteet sisuliselt sama, kui välja arvata see, et näed nina toestuse vahelt/juures ka päris maailma, mis mind häiris koheselt, elamuse lõhkuja, aga väikese modega saad selle probleemi lahendada. Oculusega on veel see jama, et saada sama kvaliteedilist, ideaalselt töötavat roomscale elamust(paljude mängude puhul must be VR-s), siis pead lisaks ostma kolmanda kaamera juurde ja asetama need tuppa kolmnurga kujuliselt. Järgmine probleem Oculusega on see, et mängude valik suht väike, aga samas kvaliteetsemad. HTC Vive-ga saad sa aga mängida läbi patchi nii Oculuse mänge kui ka HTC Vive enda mänge, mis nüüdseks vist juba üle tuhande mängu. Meeletu valik, aga kvaliteetsete mängude ring ka palju suurem. HTC Vive jaoks olemas ka juhtmeta süsteem, mida veel Oculusele ei ole ja see on sweet, töötab suht ideaalslelt, andes võimaluse kasvõi 6 meetri kaugusel mängida kui mängus on vaja nii palju liikuda. Eks neid asju on veel ja samas ega ka HTC Vive ei ole veatu, aga paljud asjad kaaluvad HYC Vive puhul ikkagi üle.


Hind loeb ja hind erineb liiga suuresti, et HTC'd võiks silma pilgutamata niimoodi soovitada. 200€ hinnavahe ei ole mingi niisama nohu, selle eest saad sa terve klass parema videokaardi mis teeb ka väga palju vahet.
Oculus on mugavam lisaks VIVEle ja seetõttu ka motiveerib omanikku seda rohkem kasutama, kuna vähem jändamist on, et kogemusse siseneda. (ergonoomilisus, klapid)
Roomscale on tore ja hea asi kuid enamus inimestel pole selleks palju ruumi ning selle tõttu ka enamus mängud-elamused on ehitatud selle arvestusega, et inimestel ei ole ruumi ringi joosta. Nii et Oculuse ostja ei kaota selles osas eriti midagi praegu.
Ja rääkida, et Oculusega on mängude valik suht väike - on lihtsalt kas nüüd rumalus või päris teadlik uute eksitamine. Oculusele on saadaval KÕIK mis HTC Vivele, steamVR täies ulatuses. Vive omanik on see kes peab trikitama, et Oculuse asjadele ligi pääseda, mitte vastupidi.
Proovime ikka subjektiivseks ja ausaks jääda ja olla üle oma ostu õigustamisest ja kaitsmisest ning hinnakem olukorda sellisena nagu ta on nüüd ja praegu.

PS. VIVE omanik selle launchist saati. Wireless.


Hind hinnaks ja seal on oma põhjus. Põhjus nimelt selles, et Oculus on jäänud kaotajaks ja nad teevad selleks kõik, et inimesed ostaksid nüüd Oculuse. See on puhas hinnasõda, et endale poolehoidu juurde tekitada, aga HTC on öelnud, et neil ei ole seda sellisel kujul vaja teha, sest ostjad teavad, mida nad saavad ja see siiski maksab. Siin on mõningad vihjed, miks on see nii https://medium.com/@onix_systems/what-vr-platforms-are-best-for-game-development-b5b65084a2c2 Nimelt arendajad on rohkem huvitatud HTC Vivest ja näevad selles lahenduses rohkem tulevikku, kui Riftis. Samuti ka mängijad näevad rohkem kasu HTC Vive kui Riftis. Siin väike ülevaade sellest, et selle aasta märtsi kuu seisuga oli juba HTC Vive müünud TOPELT rohkem kui Oculus https://haptic.al/latest-virtual-reality-headset-sales-so-far-9553e42f60b5. Seega Oculus on hädas ja teeb meeletuid hinnaalandusi, aga mis arvelt, kes seda teab. Olen ka ise siin uurinud ja küsinud inimeste käest KES ON MÕLEMAT PROOVINUD ja 10-st 7 on ikkagi HTC Vive pooldajad, sest see on natukene siiski parem, olgugi, et natuke raskem vb seadistada jne. Ma ei ütleks, et Oculus oluliselt mugavam kanda on. Natukene on tõesti kergem, aga mitte oluliselt, et selle pärast ma seda nüüd kanda tahaksin. HTC Vive-l on ka väga mugav pea ümbris koos kõrvaklappidega, minu arust mugavam kui Oculuse oma, olgugi, et selle peab eraldi ostma, aga mis siis, see on ikkagi väga hea ja mugavam. Pildid kvaliteet on praktiliselt sama. HTC Vive on mul korralik 2.0 Supersampling peal ja pilt on ilus ja terav, vaata, et parem kui Oculusel. Aga see out of the box probleem Oculuse puhul, et näeb läbi nina ka päris maailma, on minu jaoks ikka täielik feil. HTC vive on selle väga hästi lahendanud ja ei pea hakkama midagi modima selles osas. Miks ma tahaksin näha ka päris maailma kui ma just tahan olla seal virtuaalmaailmas täielikult, see lõhub ju elamuse? Roomscale kohapealt selline lugu, et ilma selleta on VR elamus siiski poolik. MIs on VR.mõte? Mõte on anda edasi võimalikult palju reaalsuse tunnetust läbi mängu ja seda saab teha siis kui sa saad ka natuke ringi astuda ja 360 kraadiliselt toimetada. Lihtsalt istuda ühe kohapealt on ikka väga poolik kogemus, mida ma sellise kalli vidina puhul küll ei soovitaks. Kes jaksab osta HTC Vive-i koos võimsa arvutiga, ilmselt ei saa olla väga vaena inimene ja ei ela ka tikutopsis. Sellise 2,5 x 2,5 meetrit liikumisala on olemas pea kõigil, et seda roomscale elamust nautida. Isegi mina, kes elasin päris väikeses korteris aasta tagasi, sain selle roomscale ära teha, lihtsalt natuke asjad eest lükata ja elamus alaku. Seda ma ei tea kuidas on Oculusega, aga väga mugav ja õhuke näo pehmendi on mul HTC-l peale pandud ning seetõttu ka vaateväli natuke suurem kui alguses. Mängude mängimise kohapealt on sul osaliselt õigus, aga siiski ei saa päris kõike mängida, sest Steam paneb omad väiksed piirangud ja ühilduvus on keerulisem kui on seda teistpidi, aga jah enamus mänge saab tõesti. Selline asjalik vastus ühe venna poolt - No, you can't always play Vive exclusives on Rift. HTC and Valve don't fund exclusives, but there has been at least one due to Google's rivalry with Facebook.
Google Earth VR blocked all Rift users at launch and later for many months.
Bethesda is now rumored to do the same with Fallout 4 VR when it releases, except it would be a permanent block with unbreakable Denuvo DRM. Bethesda doesn't like Oculus and got into a big lawsuit with them. Skyrim VR and Doom VR, if they ever come out, would be the same.
The safest way to avoid being locked out due to exclusives is the Vive: Oculus have made a public commitment to never ever block Revive with any of their exclusives again, and Revive works even better than SteamVR. Revive has options to adapt between the minor controller differences of the two headsets.
Ärme saa asjadest valesti aru - Oculus on hea prill ja ma olin enne HTC Vive ostmist selle suur fänn, aga nii kui ma sain proovida korralikult mõlemat, siis oli kohe pilt selge, sest minu jaoks tundus see HTC kuidagi palju parem igas mõttes, kuigi nii DK1 kui ka DK2 olid mul juba olemas ja ootasin väga Oculus CV1-e. Kui juba arendajad ja mängijad näevad HTC Vive parema prillina, siis pole ju enam küsimus, mis on parem, aga kes tahab raha säästa ja ka ikkagi hea kogemuse VR-s saada, siis palun ostke see Oculus ja nautike nii kuidas jaksate icon_wink.gif Ja ma loodan, et teil on vähemalt 1080 kaart, sest alla selle jäävad mõned mängud natuke hätta selle ilusa pildi töötlemisega, kuigi suurem osa saab ka tõesti mängida 1070 kaardiga ja lihtsamaid mänge isegi 1060 kaardiga. Ise kasutan 1080Ti kaarti, mis veel ka üle klokitud ja nii mõnegi mängu puhul oleks vaja veel võimsamat kaarti, et seda perfektselt, ilusa pildiga nautida.
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.11.2017 16:10:24 vasta tsitaadiga

and12345, liigendamata tekst
keegi ei viitsi seda lugeda

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 18.11.2017 16:47:02 vasta tsitaadiga

and12345. Tore kuulda, et enda Vivega rahul oled, aga päris lolliks ei maksa ka minna. icon_biggrin.gif Mina olen Riftiga rahul, tähendab nii rahul kuivõrd tänase lapsekingades VR-ga üldse rahul saab olla. Pean silmas puudulikku pildikvaliteeti, olenemata videokaardi võimsusest (2.0 sampling ei tee mingit imet, parandab vaid veidi teravust), ning seda nii Rifti,kui Vive puhul. Kõigile, kes kõhklevad kumba valida, soovitaksin kindlasti ennem proovida, et mitte ilmaasjata raha tuulde loopida. icon_wink.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2017 17:39:13 vasta tsitaadiga

Ma aitan sellest textimüürist olulise osa välja võtmisega teid.

and12345 kirjutas:
... aga kes tahab raha säästa ja ka ikkagi hea kogemuse VR-s saada, siis palun ostke see Oculus ja nautike nii kuidas jaksate icon_wink.gif


Ta mainis veel seda, et pange veel 150 euri alla headstrapi saamiseks VIVEle, siis on sama mugav nagu Oculus otse kastist, mille tohutu miinus temale on see, et mõne nina puhul pead võib-olla tüki svammi (0€) lisama täieliku isolatsiooni jaoks.
Või toas tule ära kustutama.
See venitaks hinnavahe juba 350€+ mis on juba hea videokaardi hinna klassis.

Ja siis pakkus välja kuulujutte eksklusiivide kohta, oma eelneva "Oculuse mänguvalik on väiksem" jutu õigustuseks. Päriselt neid aga ei ole.

Selline suhtumine pole kasulik VR kommuuni kasvatamiseks. Ja olla ignorantne asjade maksumuse osas kui endal on ehk hästi läinud, ei ole ka hea suhtumine.

Kõik ei ole entusiastid, et veits rattaga sõitmiseks kirves sportratas ja täisvarustus osta.
Oculus teeb 95% ära kõvasti odavamalt, võimaldades kampa tulla inimestel kes muidu poleks liitunudki.

Pildikvaliteedi juttu ignoreerige, see on subjektiivne möh erinevus. Avot tahab endale oma valikut ka rohkem õigustada lihtsalt.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.11.2017 17:43:35 vasta tsitaadiga

see oculuse nina kohal olev pilu häiris mind esimesel gameplay'l, kuid see muutus positiivseks hetkel, kui oli vaja keset võidusõitu vaja pult üles leida või siis joogipudel haarata
samas mängin ma pimedas toas

immersioni rikuks see ehk sel juhul, kui kogu ülejäänud vaateväli oleks tõesti ekraan, kuid antud juhul on suusamask nonstop peas

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 18.11.2017 18:00:08 vasta tsitaadiga

xmaster, thumbs_up.gif
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 131, 132, 133 ... 174, 175, 176  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.