Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 174, 175, 176  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 03.08.2013 14:03:16 vasta tsitaadiga

Keda peaks huvitama siis praegu teen livestreami, või noh kohe alustan, kus katsetan seda Oculust ja kõiksugu huvilised võivad tulla proovima! HV-lased ka! Lihtsalt helistage mulle icon_smile.gif
http://www.twitch.tv/HDTanelOfficial

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 631 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 493
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 03.08.2013 16:21:08 vasta tsitaadiga

https://www.leapmotion.com/

Sellele juurde ei saa lisada ?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 04.08.2013 02:16:05 vasta tsitaadiga

Täna oli päris produktiivne päev, mitmeid erineevaid inimesi testis seadet, fännid kõik. Sai veel lisaks ööseni Slendermani mängitud, mis töötas võibolla, et kõige viisakamalt isegi First Person vaadete seast.
Ülevaade tuleb peatselt youtube ning mõned videod ka veel. Pilte tänasest näeb feissarist icon_smile.gif
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.617643684936158.1073741837.188494501184414&type=3&uploaded=1


Slender Man-i küll mängida ei tasu Oculusega icon_lol.gif siuke.... mäng

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 631 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 493
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.08.2013 08:43:52 vasta tsitaadiga

Ma vaatan, et sa pole ühtegi demo teinud Hydraga - miks?
Sixsense Tuscany demo?
Portal 2 motion pack?
Zombies on the Holodeck?

... see viimane tundub mulle eriti cool.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008




sõnum 04.08.2013 11:54:18 vasta tsitaadiga

Järgmine kuu tellin ka siis ära icon_wink.gif
_________________
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.08.2013 12:02:29 vasta tsitaadiga

Ma ootan küll consumer versiooni.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 04.08.2013 12:13:45 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Ma ootan küll consumer versiooni.
Ma olen ka kannatlik, parem on ära oodata. Dev versioonil on mõtet, kui oled tõesti dev ja tahad consumer versiooni ilmumise ajaks ka oma produkti valmis saada.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 04.08.2013 18:19:13 vasta tsitaadiga

Aeron, eiteagi, varsti proovin ehk, ma proovisin Erkki pool seda Tuscany demo nendega ja kole kohmakas oli ikka.
Slender Man on kindlasti üks parimate seast, soovitan proovida, eriti üksinda ja öösel icon_biggrin.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 631 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 493
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.08.2013 19:42:33 vasta tsitaadiga

Portal, Half-life ja ZOH on kindlasti paremad kui Slenderman...
_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 05.08.2013 13:40:42 vasta tsitaadiga

Aeron, proovin ära veel!!
Igatahes sain iRacingu tööle ja... WOW... lihtsalt haige. Video hommiku üleval ilmselt. Uskumatu ikka kuhu tehnoloogiaga jõudnud oleme.. Project CARS üritan ka homme tööle saada. Homme tuleb veel üks simracer siia testima asja, kes võitnud päris korralikke auhinndu ka USA-s.. ka raja aega päris autoga Laguna Secal icon_smile.gif


edit: iRacing on ULMEEE icon_eek.gif kõige parema effekti ever andnud... hetkel veel tegin video tava autost seestvaatest ja see on NAGU REAALNE AUTOS ISTUMINE... ma olen sõnatu lihtsalt... video õhtu youtubes sellest ka.. Caddilac CTS-V´ga iRacingus on lihtsalt midagi... ajuvaba, peate kogema seda!

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 631 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 493
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 05.08.2013 15:19:47 vasta tsitaadiga

lopes39, see on suht gimmic mänguasi rohkem...
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2013 15:27:49 vasta tsitaadiga

HDTanel, ära enne consumer versiooni väljatulekut küll OR-st ülevaadet tee.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 05.08.2013 15:39:44 vasta tsitaadiga

gan3b, Miks ei või mõlemast teha? icon_wink.gif icon_smile.gif Tean vägahästi nüüd ära, mis on plussid ja mis miinused ning mida on oodata lõplikust versioonist!
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 631 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 493
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003




sõnum 05.08.2013 16:02:02 vasta tsitaadiga

HDTanel, sa juba tead millne lõplik versioon välja hakkab nägema ja mis parandused ta endaga kaasa toob?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2013 16:09:18 vasta tsitaadiga

Räägitakse siin 1080p per silm ja mingit utoopiat wireless seadmest.
Täna pole see veel lõplikult selge , aga juba puhtalt hinna tõttu, tundub see tiba utoopiline + energia tarve loomulikult.
Esmane hinnang lõppversiooni hinnale oli ca 600 € minu mälu järgi... täna on olemas 2 FHD oculust afaik - prototüübid.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2013 17:27:01 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:

Esmane hinnang lõppversiooni hinnale oli ca 600 € minu mälu järgi... täna on olemas 2 FHD oculust afaik - prototüübid.


Nüüdseks käivad jutud juba alla 300 euri tootest.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gotmilk
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2005




sõnum 05.08.2013 17:36:37 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Räägitakse siin 1080p per silm ja mingit utoopiat wireless seadmest.
Täna pole see veel lõplikult selge , aga juba puhtalt hinna tõttu, tundub see tiba utoopiline + energia tarve loomulikult.
Esmane hinnang lõppversiooni hinnale oli ca 600 € minu mälu järgi... täna on olemas 2 FHD oculust afaik - prototüübid.


Kus kohast sa neid fakte kuulnud/lugenud oled?

Wirelessi kindlasti esialgu ei tule ja nende target on hoida consumer versioon 300 taala/euro ringis. 1080p per silm on ka vist esmapilgul liiga palju. Juba tavalise HD kohta ütlesid, et see võiks olla esimese consumer versiooni jaoks piisav. Üks asi mida nad on senimaani kindlasti consumer versiooni lubanud (lisaks hd ekraanile) on positional tracking. Et pead edasi tagasi liigutades liigub ka kaamera kaasa. Praegu saab sama sama effekti järgi teha kui hydra endale teibiga pähe kleebid.

Muideks Aeron. Volo Oculus demo on nüüd väljas. Vajab ainult xboxi kontrollerit. Ja mingi teine wingsuiti demo on ka ringi liiklemas. http://www.youtube.com/watch?v=VM00-vVbhes
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 05.08.2013 17:48:10 vasta tsitaadiga

Noo mida ma loodan on, et see resolutsioon kõvasti paraneks ning mida rahvas rääkinud on, kes ka seda praegust versiooni enne testinud on siis öeldakse, et tõesti enam pole seda gridi peaaegu üldse näha, pixleid siis.
Enivei, siin on uus iRacingu video kus proovisin korralikku autot järgi... noo lihtsalt ULME.. ebareaalselt haige, heas mõttes, tõsiselt tunne nagu istud autos, vaatad klaasist välja jne... ma ei oska väga kirjeldada icon_lol.gif
2x parem veel kui nende vormelitega.

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 631 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 493
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2013 19:48:54 vasta tsitaadiga

Gotmilk, ega ma näpuga järge ei aja, lihtsalt kui lugemist on olnud, siis kuskilt artiklitest on meelde jäänud sellised numbrid.
Kui kellelgi on värskemat infot, siis on see väga teretulnud...
See info et mõeldakse ca 750 dollarise ning vb wireless seadme peale veel 2013 aasta sees on Palmeri enda suust...

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 05.08.2013 20:44:32 vasta tsitaadiga

Minujaoks on see vidin suht mõttetu .. umbes kuu aega oleks fun ja siis jääks riiulil tolmu koguma.
See värgendus sobib pigen arvuti saalidesse kus raha eest inimesi seda virtuaalset reaalsust kogema kutsuda mida iganes neile näidates või lasta mängida ja siis selle eest raha küsida.

Pealegi kui see värk tekitab tasakaalutus tundeid ja asju siis pikkemas perspektiivis võib see tervisele kahjulikuks muutuda.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2013 20:54:47 vasta tsitaadiga

nonii, esimene skeptik ja mahategija on lopes39'e näol olemas. sellise jutu peale ütleks, et samahästi tundusid arvutid inimkonnale uudiste lugemiseks mõttetud, sest arvati, et inimesed ei viitsi ekraani ees passida nii palju jms. janoh, sama loogika järgi võttes peaksid olema mänguriarvutid, korralikud kuvarid jne. ka mõttetud, sest inimesed jätaks nad riiulil tolmu koguma. samamoodi rool-tool-pedaalid-kang lahendused. etnoh, tegelikult on küsimus vajadustes ja selles, kas see meeldib. isiklikult tunnen, et sellise lahendusega tekib mängimises "järgmine tase", mis läheb peale küll ja tolmu koguma ei jää, kuna mänge tuleb ju järjest peale.

tervisekahju väidetavalt ei ole.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 06.08.2013 00:13:49 vasta tsitaadiga

Ma ei tee maha .. hea asi on kindlasti ja ka kindlasti leitakse sellele igasugu toredaid asju. ma lihtsalt olen seda sorti kel asjad kiirelt ära tüdinevad, seega minujaoks on see mõttetu. Ära proovida tahaks kindlasti kuid omada ei tahaks.
Mul on kunagi rool olnud ja üldiselt jäigi see tolmu koguma kuna polnud mänge mida sellega mängida.

Tervisekahju väidetavalt ei ole koha pealt ütleks niipalju, et toode on alles uus ja pole laias kasutuses ja ka pole seda niipalju testitud , et saaks väita et see kahju ei tee. Pealegi silmadele ta vaevalt nüüd kasulik oleks, kui ekraani vahtida mõne sendimeetri kauguselt tundide kaupa ja olenevalt kasutajast kasvõi päevi ja kuid ja isegi aastaid.

See vidin on kindlasti algus virtuaal maailmale mida ma oodanud kaua.
Pealegi see rollergoaster pani mind muigama ja tuletas ühe klassikalise filmi meelde icon_biggrin.gif Christopher Walken peaosas nooruspõlves filmi nimeks Brainstorm 1983 http://www.imdb.com/title/tt0085271/
Seal ei olnud muidugi mingeid prille kuid oli miski tükkeldatud kiivri moodi asi mis käis kuklasse ja siis oli nagu virtuaalne maailm ja esitati videoks veetorust alla laskmist ja ameerika mägesi oli ka vist (ei mäleta täpselt)

No üldiselt see on ka mõeldud rohkem nooremale põlvkonnale (mitte et ma nüüd igi vana oleks, aga lihtsalt mängud niiväga kui 10 aastat tagasi enam ei tõmba)
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.08.2013 00:20:01 vasta tsitaadiga

lopes39, mängude asi ei ole vanuses. icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gotmilk
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2005




sõnum 06.08.2013 09:33:49 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:

See info et mõeldakse ca 750 dollarise ning vb wireless seadme peale veel 2013 aasta sees on Palmeri enda suust...


Kas sul selle kohta mingit viidet alles on jäänud kusagil? Olen ise asjal silma päris korralikult peal hoidnud ja sellist väidet ei ole Palmerilt kuulnud. Vb. olen midagi maha maganud icon_smile.gif

lopes39 kirjutas:
Pealegi silmadele ta vaevalt nüüd kasulik oleks, kui ekraani vahtida mõne sendimeetri kauguselt


Tuleb meelde kui mu vanaema pidevalt ütles, et ma telekat liiga lähedealt ei vaataks. icon_smile.gif Õnneks tänapäeva ekraanid enam nii jubedalt ei kiirita. Silmade rikkumine/väsimine tuleneb sellest, et su silm peab olema pidevalt ühes kohas fokuseeritud, et näha 2d pinna peal ilmuvat pilti. Sellepärast ongi soovitatav arvuti taga iga tund natuke silmi puhata ja ekraanilt eemale vaadata.
Riftiga seda probleemi ei ole kuna pilt on 3D ja sellel on "sügavus". Kuna su silmal on võimalik fokusseerida objektidele mis asuvad kaugel siis ei riftiga ei teki sellist silmade väsimist nagu tavalise ekraaniga. Sellepärast ei ole näiteks rift-i mängudel soovitatav kasutada depth of field efekte kuna sellel ei ole vajadust.
Loomulikulut dev kitiga on hetkel see jama, et madal resolutsioon tuletab sulle pidevalt meelde, et vaatad ekraani ja see rikub illusiooni ära.

Need peavalud mis meil 3D kinodes on tuleb ka suurem osa sellest, et inimestel on erinev IPD (interpupillary distance) ja 3d prillid on default ipd järgi tehtud. Seega suurem osa inimestel on 3d vaatamine enam vähem ok aga umbes 20% ajab pea kiiresti valutama.
Riftiga on õnneks võimalik tarvkaraga oma IPD kindlaks teha ja siis demodel või mängudel õige number panna. Nii peaks 3d efekt kõige õigem olema ja pea ei tohiks valutama hakata. Kõik need custom draiverid Vireo, VorpX ja Tridef toetavad IPD muutmist.
Aga süda võib ikka pahaks minna kui mingeid hulle trikke teed. Samas suure tõenäosusega ajaks see meil ka päris elus südame pahaks nii et vahet ei ole.

See, et motioni liikumist ei tunne on ka probleem millele on selline ravim. http://en.wikipedia.org/wiki/Galvanic_vestibular_stimulation See tehnoloogia on juba eksisteerinud üle 10 aasta aga siiamaani pole keegi suutnud sellest midagi sellist teha mida müüa tohiks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.08.2013 09:58:35 vasta tsitaadiga

See äkki: Road2VR

Perhaps yet more exciting is Luckey’s tease about what could be the Oculus Rift 2.0. If you’ve been following along, you’ll know that the Oculus Rift is a DIY enthusiasts kit (some assembly required). Luckey says that in 2013, we could see a vastly improved device with “native integration with some (if not all) of the major game engines”. In his full words:
tsitaat:

I hate to succumb to hype, but in an attempt to keep people from being to upset about the delay: Imagine an HMD with a massive field of view and more pixels than 1080p per eye, wireless PC link, built in absolute head and hand/weapon/wand positioning, and native integration with some (if not all) of the major game engines, all for less than 754.32€. That can happen in 2013!

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 174, 175, 176  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.