Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 164, 165, 166 ... 174, 175, 176  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
circles
HV kasutaja
circles

liitunud: 20.12.2003




sõnum 19.01.2021 19:28:03 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:

Tine asi on see, et fookuse probleem on minul ka. Ühe silmaga on pilt ok, aga kahe silmaga ei olem fookus ideaalne. See ilmselt on tänase läätsetehnoloogia kõrvalnäht, ei usu, et mul kuidagi erilised silmad on, aga see muudab minu jaoks väga häirivaks igasuguse väga täpse sihtimise ja seega pmt väldin neid mänge. Alyx oli veel piiri peal, sest kuidagi ok on ühe silmaga sihtida ühe käe relvaga....


https://medium.com/vrinflux-dot-com/vergence-accommodation-conflict-is-a-bitch-here-s-how-to-design-around-it-87dab1a7d9ba

Muidu küsimus seoses Alyxiga, kas seal on paratamatu, et kaugemal asuvad tekstuurid ongi udused, sest et HMD ekraanil pole lihtsalt piisavalt piksleid?
Endal kogemus hetkel Quest2'ga üle wifi.

Mäng kasutab dünaamlist skaleerumist, aga ma ei usu, et praeguste kirvehindadega parema videokaardi ostmisel väga suurt efekti sellele oleks.

_________________
Võtke õuna!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 19.01.2021 20:03:28 vasta tsitaadiga

Mis hinnaga see HP Reverb G2 liigub üldse meie mandril ?
Vaatan, et markit müüb 620+km.
Kust kaugelt HV rahvas neid erinevaid aparaate tellib üldse ?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2021 20:12:16 vasta tsitaadiga

circles kirjutas:
Aeron kirjutas:

Tine asi on see, et fookuse probleem on minul ka. Ühe silmaga on pilt ok, aga kahe silmaga ei olem fookus ideaalne. See ilmselt on tänase läätsetehnoloogia kõrvalnäht, ei usu, et mul kuidagi erilised silmad on, aga see muudab minu jaoks väga häirivaks igasuguse väga täpse sihtimise ja seega pmt väldin neid mänge. Alyx oli veel piiri peal, sest kuidagi ok on ühe silmaga sihtida ühe käe relvaga....


https://medium.com/vrinflux-dot-com/vergence-accommodation-conflict-is-a-bitch-here-s-how-to-design-around-it-87dab1a7d9ba

Muidu küsimus seoses Alyxiga, kas seal on paratamatu, et kaugemal asuvad tekstuurid ongi udused, sest et HMD ekraanil pole lihtsalt piisavalt piksleid?
Endal kogemus hetkel Quest2'ga üle wifi.

Mäng kasutab dünaamlist skaleerumist, aga ma ei usu, et praeguste kirvehindadega parema videokaardi ostmisel väga suurt efekti sellele oleks.


See on rohkem seotud su mängu sätetega. Arvuti ei vea välja 2x high resolution high fps pilti kui ta peab sul kauguse textuure ka high quality renderdama.
Aga kui sul on korralik NASA arvuti siis võid uurida sätteid ja kas või kuidas kaugemate textuuride joonistamise kvaliteeti tõsta.
Pole ka välistatud, et asi mootoris kinni sest VR'is näed sa halba tekstuuri kergemini kui arvutiekraanil, kus sa ei märkaks, et kaugemal asi nadim.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
circles
HV kasutaja
circles

liitunud: 20.12.2003




sõnum 19.01.2021 20:17:20 vasta tsitaadiga

Diesel kirjutas:
Mis hinnaga see HP Reverb G2 liigub üldse meie mandril ?
Vaatan, et markit müüb 620+km.
Kust kaugelt HV rahvas neid erinevaid aparaate tellib üldse ?


Detsembri alguses oli võimalik HP Prantsusmaa lehelt tellida hinnaga 575, sisaldas KM'i, ainult et sel juhul pidid ise otsima reshipperi endale.
Quest 2 ostsin Prantsuse amazonist (muidu ostaks Saksa, aga neil mingi suurem kana seal Facebookiga kitkuda ja ei ole müügil)

_________________
Võtke õuna!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 19.01.2021 22:48:07 vasta tsitaadiga

circles, Mis hinnaga quest 2 oli ? Vaatan, et neid on kahte sorti..64 ja 256gb..
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
circles
HV kasutaja
circles

liitunud: 20.12.2003




sõnum 19.01.2021 23:20:27 vasta tsitaadiga

Diesel kirjutas:
circles, Mis hinnaga quest 2 oli ? Vaatan, et neid on kahte sorti..64 ja 256gb..

64GB on 350€, soovitan ka Elite strap'i (tol hetkel oli see 50€ veel), mis teeb tunduvalt mugavamaks kandmise, tegelikult oleks sellele veel umbes 150g counterweighti vaja, nii et kui Elite battery strap liiga kallis ei tundu, soovitan ka seda, võib ka ise muidugi akupanga juurde lisada vms raskuse, ka järelturul leidub lahendusi.

64GB mulle endale tundub selles mõttes piisav hetkel, et ma ei kujuta ette, millega ma sellest rohkem ära täidaks, arvestades Oculuse poes mängude hindu ja replayabilityt.

_________________
Võtke õuna!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2021 00:12:17 vasta tsitaadiga

Mul on 64 GB versioon ning so far ei näe probleemi.
Mängud on valdavalt päris pisikesed ning quest mängud sa (mina vähemalt) mängin läbi actually ja siis kustutan ära. Mõned erandid on, aga ruumi mõttes pole vahet.
Eriti veel on ruum ebaoluline PC streaming mõttes.

...ja pc striimingut sa tahad teha ,sest siis on sortiment palju suurem + hinnad paremad kui oculuses reeglina. Erandiks on Questile ainult suunatud mängud, mida on vb tiba parem jooksutada Questi enda pealt, sest siis saad igal ajal mängida, ka siis kui pc pole ligi. Vb tuleb mänge, mis on questi ja pc peal samal ajal ja nt PC pealt renderdades on kenam... sellele peab mõtlema siis..

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
circles
HV kasutaja
circles

liitunud: 20.12.2003




sõnum 20.01.2021 00:45:14 vasta tsitaadiga

Nõus kõige sellega, ma isiklikult olen hetkel ostnud Questile ainult Beat Saberi ja Superhot'i, millest esimest ma ei taha striimida, sest seal latency on tõesti oluline ning lisaks kumbki on minu arvates ideaalsed nö demomängud, mida inimestel proovida lasta, kui kellelegi külla minna näiteks.. ja no ka muidu meeldivad timekillerid, mida ise mängida kuskil mujal.
_________________
Võtke õuna!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 22.01.2021 13:44:26 vasta tsitaadiga

Ma tellisin eile Questi Itaaliast miski 290+km euri eest..64gb
Esialgne plaan on teda ikkagi pc taga jooksutada.


E: Kas seda elite headstrapi ka kusagilt leida võib ?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Online

sõnum 23.01.2021 12:59:12 vasta tsitaadiga

Oculus hakkab developerite verifitseerimist nõudma..ohjah yawn.gif

tsitaat:

Dear Oculus Developer:

As we communicated in October 2020, we will start requiring all developers to verify their developer accounts by February 1, 2021 as part of our ongoing effort to provide a secure platform for our users and developers. Developer verification applies to all individual developer accounts, new and existing. If you have not yet verified your developer account, please follow the steps below before February 1, 2021 to avoid disruption to your account. If your account is not verified by February 1, 2021, you will lose access to your Developer Dashboard, which means you cannot update or access information about your apps. To access your Developer Dashboard after the deadline, you will need to verify by following the steps below.

To verify your developer account:
1. Go to https://dashboard.oculus.com/verify/
a. If prompted, login with your Oculus Developer account
2. Verify your account with one of the two following options:
a. Confirm your mobile number via SMS two-factor verification
b. Add a payment method to your account

Developer verification is part of our continuing efforts to improve and secure our platform. In addition to locking the Developer Dashboard for unverified accounts as described above, we may take further actions in the future as mentioned in our policy.

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.01.2021 13:10:01 vasta tsitaadiga

Diesel kirjutas:
Mis hinnaga see HP Reverb G2 liigub üldse meie mandril ?
Vaatan, et markit müüb 620+km.
Kust kaugelt HV rahvas neid erinevaid aparaate tellib üldse ?
lisatud https://www.hinnavaatlus.ee/1986434/hp-reverb-g2/
_________________
Kommentaarid: 352 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 27.01.2021 21:17:58 vasta tsitaadiga

Naljakas tähelepanek mänguga Half-Life Alyx. Arvitis on nüüd RTX3070 ja i7 6700K. Mäng installitud uuesti, aga millegi pärast video settingud paneb LOWi peale? Millest see võib tuleneda? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.01.2021 21:20:27 vasta tsitaadiga

3080 peal paneb ka mingid poolpidused seaded, ei maksa neile vist suurt tähelepanu pöörata.
Kasutad indexit @ 144 ? Äkki sellejärgi muudab seadeid, et saaks constant 144fps vms ?
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 27.01.2021 21:31:29 vasta tsitaadiga

pots4t4j4. Kasutan Oculus Quest 2 ja 75Hz!

PC:
ASUS Z170 PRO GAMING
Skylake i7-6700K, LGA1151, 4GHz, 8MB, Tray + Noctua NH-U14S
ASUS TUF RTX 3070 O8G GAMING
Kingston 16GB(2x8GB) HyperX Fury DDR4 2666 MHz, CL15
PNY CS900 2,5" SSD-muisti 480 GB
2TB HDD
EVGA 650W Supernova G2, 100% modulr, 80 Plus Gold.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 29.01.2021 21:36:19 vasta tsitaadiga

Kuidas Quest 2 + Oculus Link Cable PCga tänapäeval töötab? Omal ajal jäi Quest 1 ostmata kuna ülevaadete põhjal oli tarkvara sellele kaablile väga toores ja näiteks HL Alyxi kogemus paras ameerika mägi. Kas tänaseks on tarkvara stabiilne Quest 2 arvuti taga kasutamseks? Tahaks just sellist eraldi seisva võimekusega kuid samas hästi PC taga töötavat seadet, tea kas oleme nii kaugele jõudnud?
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2021 21:41:24 vasta tsitaadiga

Minu kogemused väga head ei ole.
Olen kasutanud ilma kaablita seetõttu.
Samas oli ka üsna vana emaplaat, nüüd just sain uue, seal on kaablid olnud parema ühelduvusega aga väga aeglased.
Nüüd pean ostama lihtsalt ühe kindlalt hea kaabli, et testida.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Online

sõnum 29.01.2021 22:23:09 vasta tsitaadiga

Mina kasutan kaabliga (kaabel tundub on ka korralik). Pole ka probleeme olnud seni. Aga jah, mul värske uus emaplaat ja kaabel istub USB 3.2 pesas. Ja noh ma ainult paari 3-4 mängu (simud) mängin VR-ga, et neid igasugu hüppa-karga jne mängude kohta ei oska kommenteerida.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 30.01.2021 16:27:40 vasta tsitaadiga

Mina kasutan Quest 2-te originaal Oculus kaabliga. Kõik töötab hästi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Online

sõnum 07.02.2021 19:39:02 vasta tsitaadiga

Quest sai siis uue versiooni V25. PC kaabli kasutajatel lastakse nüüd ka USB2 kaabli puhul valida 80/90Hz-i.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 17.02.2021 20:21:09 vasta tsitaadiga

Minul oli probleeme uue versiooniga 25, Quest 2 Link kaabliga. Heli oli teatud hetkedel katkendlik(ragises) ja samas oli tunda nügimist pildis. Seda siis Link kaablit kasutades pc-ga mängides. Asendasin KÕIK uuesti aga ei abi. Lõpuks selgus, et OculusDebugToolis oli peale jäänud Encode Bitrate (Mbps) 500. Oletus on 150(Mbps). Tundub, et piisav ja sujuv on minu pc puhul 300(Mbps). Kellel on kogemusi OculusDebugTool seadete muutmisega? Huvitav oleks kuulda eri kogemusi, eri seaedete muutmisest. thumbs_up.gif

Selgus, et Versioon 25 audio on katki. Loodame et Oculus parandab vea. Seniks peab 300(Mbps) leppima.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 17.03.2021 21:13:42 vasta tsitaadiga

nonii, oli tarvis windows üle lasta ja sellega seoses ei õnnestunud enam fake fb kontoga sisse logida, kuna konto ei ole vastavuses mingite community blaablaablaa. fake sms teenused ei toimi, kuna "keegi on juba seda numbrit kasutand hiljuti teise konto blaablaablaa". uut fake kontot ei õnnestund teha, kuna peale andmete sisestamist ei olevat konto kooskõlas feisspuugi community blaablaablaa. ühe hotmaili kontoga õnnestus teha mingi konto a'la mart tamm, aga ega sedagi tea, kaua see kestab. uut google kontot ei õnnestund teha, kuna sama telefoni sms bullshit nagu facebookiga.

soovitan soojalt oculusest väga pika kaarega mööda käia.

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 19.03.2021 15:34:09 vasta tsitaadiga

NATAS999. Miks sa selle fake kontoga jamad? Kui Facebook on sinule probleemiks ja proovid fake kontodest lahendust leida, soovitan tõesti ka Oculusest loobuda. Kui on põhimõtted, siis olgu põhimõtted ja ole valmis nende eest ka väljas seisma icon_wink.gif!

Seega soovitan kõigile kellele Facebook on vastu karva, vältida ka Oculust. On vaid aja küsimus, millal stop vastu tuleb, kui proovitakse face kontodega FB/Oculuse reegleid rikkuda. Hea elav esimärk on NATAS999! icon_sad.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 19.03.2021 15:43:40 vasta tsitaadiga

võibolla on siin ka natuke "täiskasvanulikum" seletus. Küsimus pole ainult mängudes aga näiteks chat vms teenuses, lisaks igasugu täiskasvanu asjad. Et hoida igasugu pervareid ja petiseid eemal.
ma ütleks nii, oculus store on saatanast, sellega ma olen nõus, seda toetada pole mõtet. Aga mingit petukontosid kah ei ole ilus teha.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2021 16:24:39 vasta tsitaadiga

Facebook puhul oled sina kui data subject kelle pealt raha teenitakse, enda identiteedi sidumine VR setiga tundub ikka eriti absurd. Kui sul sellest ükskõik on ja aktsepteeritav siis by all means, muul juhul võiks seda oculus rämpsu vältida.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 19.03.2021 17:53:39 vasta tsitaadiga

Avot, väga äge on osta seade, mida lubatakse mitte kunagi mingi sotsiaalvõrgustiku juraga siduda ja siis kui oled õndsas teadmises asja juba aastaid kasutand, sunnitakse sind oma vr seade fb kontoga, mida ostes teadsid, et ei juhtu mitte kunagi. mina ei ole mitte mingeid tingimusi ega lepinguid rikkunud, seda on teinud facebook/oculus, muutes seadme päeva pealt ilma mitte mingi põhjuseta täiesti kasutuks.

kas sinu meelest on selline asi okei, et kui sa ostad näiteks pesumasina ja ükspäev see lakkab töötamast, kuna tootja lisas pesumasina kasutustingimustesse paari aasta pärast peale ostu ja kasutamist, et sa pead kord kuus ostma masinahoolduse, mis maksab näiteks 5000€ ühe korra eest ja siis tuleb hooldusmees 3ks päevaks sinu juurde seda masinat hooldama, kusjuures selle aja jooksul kordagi sinu kodust lahkumata. ja nii iga kuu 1 kord kuus.

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 164, 165, 166 ... 174, 175, 176  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.