Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 ... 174, 175, 176  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 25.06.2016 11:33:29 vasta tsitaadiga

Head uudised Oculuselt.
http://www.polygon.com/virtual-reality/2016/6/24/12025568/oculus-will-no-longer-use-software-to-block-rift-games-from-playing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Online

sõnum 25.06.2016 12:14:53 vasta tsitaadiga

agen008 kirjutas:
torumees0 kirjutas:
kas neid vr prille eestis ka kuskil osta saab?

Ainult GearVR hetkel. Võibolla saab ka OSVR HDK2, mis varsti välja tuleb, Eestisse tellida, aga pole kindel.

HDK-d ma vaatan saab Razeri poes täitsa korvi valida (seal saab lausa shipping riikide hulgas Eesti olemas). HDK2-te ilmselt saab ka tellida kui müüki tuleb juulis. Ise mõtlen, et ootan kui välja tuleb, siis uurib esimesi reviewsid ja võrdlusi teiste headsetidega, et kuidas on vahe. Aga jah HTC Vive saab kenasti Saksast Eestisse tellida, lao ainult raha välja, enamus kohal poodides olemas.

Avot kirjutas:
Head uudised Oculuselt.
http://www.polygon.com/virtual-reality/2016/6/24/12025568/oculus-will-no-longer-use-software-to-block-rift-games-from-playing thumbs_up.gif

Väga mõistlik otsus Oculuselt, sest nagu näha kui heaga ei saa siis kolmandad osapooled võtavad jõuga asjad lahti icon_smile.gif

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 25.06.2016 12:49:19 vasta tsitaadiga

Milleks neid enam usaldada? Asutaja lubas, et justnimelt sellist olukorda ei teki - pandi ikka DRM peale. Kui rahvas liiga palju halba pressi tootis, võeti (korraks) samm tagasi. Ilmselgelt ei ole mõtet nende lubaduste alusel riistvara suhtes otsust langetada.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 25.06.2016 21:57:49 vasta tsitaadiga

sooty. Võime ju spekuleerida Oculuse usalduse/poliitika üle aga fakt on see, et kui tahad parimat VR kvaliteeti, siis selleks on Oculus. Ei aita siin nutt, ega naer. icon_wink.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agen008
HV kasutaja
agen008

liitunud: 05.01.2005




sõnum 25.06.2016 22:36:18 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Aga jah HTC Vive saab kenasti Saksast Eestisse tellida, lao ainult raha välja, enamus kohal poodides olemas.


Ehk lisaksid paar näidet nendest poodidest?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.06.2016 00:43:14 vasta tsitaadiga

agen008 kirjutas:
Equinox kirjutas:
Aga jah HTC Vive saab kenasti Saksast Eestisse tellida, lao ainult raha välja, enamus kohal poodides olemas.


Ehk lisaksid paar näidet nendest poodidest?

link
Saatmine on 17€
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agen008
HV kasutaja
agen008

liitunud: 05.01.2005




sõnum 26.06.2016 00:48:30 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
agen008 kirjutas:
Equinox kirjutas:
Aga jah HTC Vive saab kenasti Saksast Eestisse tellida, lao ainult raha välja, enamus kohal poodides olemas.


Ehk lisaksid paar näidet nendest poodidest?

link
Saatmine on 17€


Nja, nüüd peab siiski ootama kuni GTX 1070 saab normaalsema hinna.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 26.06.2016 17:06:54 vasta tsitaadiga

http://store.steampowered.com/search/?vrsupport=101%2C102

VR mängudel ka Steam´s Suvine Soodusmüük.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Online

sõnum 28.06.2016 14:09:32 vasta tsitaadiga

Avastasin eile, et Tartu Lõunakeskuse Telia salongis oli Samsung S7 ja Gear VR väljas proovimiseks. Üks vend oli selle endale pähe ajanud ja pööritas pead ringiratast icon_smile.gif Et kellel huvi minge proovima.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 29.06.2016 09:00:31 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Avastasin eile, et Tartu Lõunakeskuse Telia salongis oli Samsung S7 ja Gear VR väljas proovimiseks. Üks vend oli selle endale pähe ajanud ja pööritas pead ringiratast icon_smile.gif Et kellel huvi minge proovima.


Päris paljudes operaatorite lettides on neid. Tallinnas Kristiines Elisas kindlasti, roccas nägin ka Telias, rohkem praegu ei meenu aga pakun et ka Euronicsites võiks olla...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.06.2016 12:55:00 vasta tsitaadiga

link
wiereless seadmed tulevad.
nigel reso veel aga...

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.06.2016 17:04:29 vasta tsitaadiga

Pigem üritatakse praegused seadmed mahutada backpacki mitte teha liigseid kompromisse wireless versioonidega.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Online

sõnum 29.06.2016 19:43:43 vasta tsitaadiga

Ei tea kaugele need prantslased jõudnud on kes siin paar kuud tagasi wireless Vive-i demosid?
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 02.07.2016 00:40:18 vasta tsitaadiga

Tänaseks olen siis viis päeva Oculus Rifti CV1-te kasutanud/testinud jne. Mida siis öelda, kui aus olla siis ei oska veelgi seisukohta võtta. On ja ei ole ka! Kahjuks negatiivseid pooli on rohkem kui positiivseid. Vähemalt minu vaatevinklist. Rift on ikkagi sellel tasemel, et enda liigagi kõrgest nõudlusest hoolimata jätan Rifti alles. Panen siis kirja enda pealiskautse nägemuse plussidest ja miinustest, viie päevase kogemuse põhjal.

Plussid: Hea VR elamus mängudes. Väga hea helikvaliteet Rifti enda klappidega ja ei tule mõttessegi pähe panna kalleimaid klappe. Äärmiselt lihtne kasutusele võtmine ja üldse Rifti kasutamine on tehtud äärmiselt lihtsaks. Oculus Home töötab hästi ja on selge, ning arusaadav. FOV on minule piisav. Sellega aga kahjuks ka lõppevad momendil minu positiivsed pooled Rifti suhtes.

Miinused: Pildikvaliteet on lihtsalt jube, nimelt just ja just selle piiri peal, et üldse mängida kõlbaks! SDE on selgelt näha aga õnneks mitte nii häiriv kui DK2 puhul. Vaadatav ja mängitav pilt on ainult lähedal olevate objektide puhul. Kõik mis vähegi kaugemal on ebaselge ja muutub täielikuks jamaks. Filmide vaatamise võib kohe ära unustada jne. Rift on üks paras kobakas ja pikemas jooksus jääb tolmu koguma riiulile. Minu meelest massidesse CV1 ei lähe mitte mingil juhul! Kui just suur hinnalangus ning Touchide ja uute mängude tulek imet ei tee. Isegi porri vaatamine on "kiiksuga". On küll VR elamus aga pildikvaliteet rikub seda julmalt ja halastamatult. Lyhidalt minu meelest on kogu VR tänaseks üle kiidetud, ning liiga kallis sellise taseme kohta, mida ta momendil pakkuda suudab.

Kuna aga paremat Headsetti saada ei ole siis jätkan Riftiga, ning Touchide ja uute mängude tulekut oodates. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Online

sõnum 02.07.2016 01:01:11 vasta tsitaadiga

Hea teada. Sinu kriitiline ütlus "et piiri peal, et üldse kõlbaks mängida", tundub isegi kuidagi endale julgustavalt icon_smile.gif Kuna endal ainult GearVR-i pildiga kogemus siis võib arvata, et Rifti pildikvaliteet üsna sama on? GearVRil muidugi reso 1280x1440 ja üle 500dpi. Kui nii on, siis vähemalt minu jaoks kõlbaks Rift/Vive üsna mõlemad. Gear VRi pildiga mina üsna rahul ma ütleks. Sõltub palju mängust kah, mõnes ei ole pea üldse SDE-d märgata, teistes rohkem, samas kui on hea immersion siis kuidagi unustad selle SDE ära. Samas enda põhi kasutus oleks auto simudes ning nagu ka võrgust loetud kogemusi siis võib probleemiks saada jah see, et kaugel asuvaid objekte selgelt ei näe. Mõnel rohkem probleeme sellega, teisel vähem, sõltub ka niiöelda raja profiilist - kas pikad sirged, kurvid üksteisele lähestikku jne. Et võib täitsa probleemiks osutuda küll kui kiirelt sõita vaja, mõtlen võistelda näiteks onlines jne. Selles suhtes endal kartused ka on ja pole saanud proovida ka seni ei Rifti ega Vivega. Pole vist võimalust kah, peab ikka minema seda teed, et ostad ära ja eks siis näha ole. Riftide hinnad üle 1000€, Vive omad vähemalt 800€ juurest.

Nõus olen sellega, et esimese järjena sõltub palju mängudest, mis asja veelgi rohkem massidesse viiks. Gear VR-i Oculuse pood on ikka seni üsna tühi ja suurt sealt midagi valida pole (vähemalt mulle midagi meeldivat). Seadmete odavam hind ei ole muidugi kunagi halb asi icon_smile.gif Eks selline see VR pioneeri eluke on, esimene põlvkond maksab kinni ja näeb palju valu, tulevased põlved naudivad icon_biggrin.gif Egas polegi muud kui nüüd oodata ja peale passida mida kätte saada õnnestub (saadavuse osas ja ka odavalt). Vaadates Rifti hindu kuskilt ja mida üldse valida siis nagu polegi midagi valida, Vive-i liigub rohkem ja hinnad kipuvad ka odavamad olema, odavamad kui Riftil.

Paar päeva tagasi proovisin siis selle RiftCat-i VRridge-i (demo, piiratud 10 minutit korraga) ka ära koos Reviveiga, et Oculuse Store-i mänge ja Steam VR-i mänge mängida Samsung Gear VR-iga. Sai proovitud Lucky's Tale (mis tuleb Oculuse Store-ist tasuta), Steamis proovisin Elite Dangerous-i, Project Carsi ja Asseto Corsat VR mode-is. Aga jah selline üsna ikka keskpärasne see tulemus streamimise kaudu mängimine. Latentsuse, artifaktide ja trackingu tsentrist välja minemise probleemid sees, nagu siin teistelgi konkureerivatel variantidel (Trinus, IntuVR). Otse ikka headsetile mõeldud mängu need päris ei asenda. Aga osad mängivad ja saavad hakkama.

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 02.07.2016 01:13:05 vasta tsitaadiga

Mul mõni päev nüüd Oculus Rift Retail käes olnud tänu ühele HV kasutajale ning noo.. ikka üsna prototüüp imo. Jah fun korra kasutada aga sellist raha maksta praegu on tobe. Korralikke VR mänge pole, display on pixleid täis (võibolla inimene, kes pime on ei näe neid) ja ei näe siin lähiajal ka midagi väga põnevat välja tulemas..
Aasta kahe pärast on kindlasti parem seis ja siis juba ilmselt äkki ka display kus pixlid läinud eest.. senikaua on ta fun vaid ürituste korraldajatele ja inimestele, kes tahavad lihtsalt korraks VR kogemust saada.

Samas eks testin veel põhjalikumalt VorpX-ga, et kuda siis näiteks mängu nagu GTA V mängida on.. Project CARS ka veel proovimata, mäletan, et DK2-ga oli täiesti võimatu rallikaid mängida kuna pidurdusmaa polnud nähtav tänu pixlitele.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 02.07.2016 10:51:47 vasta tsitaadiga

Minu jaoks nt GearVR oli ikka megaelamus. Siiani on. Lihtsalt mänge taaks aga sinna selliseid ägedaid ei tule. Aint mobiiliomad. Keegi võiks lahti häkkida et saaks arvutiga ühendada kuidagi
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Online

sõnum 02.07.2016 11:52:10 vasta tsitaadiga

Avot ja HDTanel kas te supersamplimist ka proovinud olete? Palju see muudab asja?
RustyZ arvutiga vist saab ainult läbi streamimise mängida ma kardan icon_sad.gif

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 02.07.2016 16:25:22 vasta tsitaadiga

Equinox, Ega sampling pixleid ära võta. Nagu sessuhtes Rift on norm üheks lõbusaks elamuseks aga ekraan võiks ikka pixlivaba olla kuna muidu raske näha kauguses olevaid objekte. Lisaks proovisin täna Dread Hallsi mida Angry Joe soovitas ja ise sain hämmastava effekti Gear VR-iga (ei saanud pelada kuna pulti polnud) siis Oculusega oli ülinorm tõesti ja VÄGA hirmus icon_biggrin.gif aga peale 5minutit läks süda totaalselt pahaks.. masendav.. ja seda asja ei fixita ka vist kuidagi ära FPS mängude juures.. mingi teema, et aju ei saa aru, mis toimub, käsi jalgu pole.. eks näis mida tulevik toob.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.07.2016 21:45:06 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Pidasin just mänge silmas - on kuskilt kõrvu jäänud, et valik on momendil üsna kasin.


Oota, ei ole veel piisavalt kraami. Asjalikud tiitlid alles ahjus suuresti, üksikud pärlid ei õigusta suurt väljaminekut kui pole teada fänn kes laob kümneid kümneid tunde teatud pärlile nagunii.

Avot kirjutas:
sooty. Võime ju spekuleerida Oculuse usalduse/poliitika üle aga fakt on see, et kui tahad parimat VR kvaliteeti, siis selleks on Oculus. Ei aita siin nutt, ega naer. icon_wink.gif


Avot kirjutab lolluseid edasi nagu ikka ma näen, pole palju muutunud. Proovi ausam olla, VR'i kvaliteet on content, mitte kui cool näeb seade välja või kas ta on mugavam. Oculuse käest saad parima ergonoomika praegu jah, kuni PSVR välja tuleb, siis on asi rohkem vaieldav vist. Oculus ei anna päris kindlasti parimat VR kvaliteeti sest sel puudub jätkuvalt võime VR'i kogeda täis tasemel - proper VR inputiga.

Laseme mehel endal öelda meenutuseks uuesti:

Link


Kui sul puudub proper kontroller kogemus ja mängude nagu Vanishing realms, SPT, Pool nations vr, tilt brush jne mängimine siis please, just dont.
I mean it, dont.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 03.07.2016 08:50:20 vasta tsitaadiga

xmaster. Mina ei oska sinule rohkem öelda kui, tunnen kaasa. icon_wink.gif Sina ei saa kohe mitte aru, et paljudele pildikvaliteet ja mugavus on A ja B. Oculsel on touchid tulemas ja natukene eri kaliibriga kui Vive controllerid. Huvitav millega sa siis Oculust maha tegema hakkad? kopp.gif

viimati muutis Avot 03.07.2016 16:46:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 03.07.2016 15:00:37 vasta tsitaadiga

Minu eilne Rifti õnnetus siis.. kõige jubedam, et läppar, mis viga sai oli laenutatud.. muidugi Rift ka. kopp.gif aga noh tegijatel juhtub nagu öeldakse.. keegi imo polnud niiviisi proovinud, vähemalt Dread Hallsi mitte ja lõpp kokkuvõttes oli asi ülimalt hea.. see, et reaalelus ka liikusid tegi asja palju huvitavamaks.. kas siis hoverboardil või lihtsalt ise kõndisid kaasa nii kiirelt kui mängus liikusid.

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2016 19:22:26 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
xmaster. Mina ei oska sinule rohkem öelda kui, tunnen kaasa. icon_wink.gif Sina ei saa kohe mitte aru, et paljudele pildikvaliteet ja mugavus on A ja B. Oculsel on touchid tulemas ja natukene eri kaliibriga kui Vive controllerid. Huvitav millega sa siis Oculust maha tegema hakkad? kopp.gif


Asi pole mahategemises vaid sinu ülepüüdlikus fannboylikus asjade esitamises.
Sa tuled siia umbes stiilis:
Avot: "Ostsin jalgratta trenažööri, ei noh händs daun best ever jalgratta kogemus mis olla saab, nii mugavat istet ja käetugesid pole varem näinud. Ja kuidas need vändad veel käivad, mm.. Parim asi mis saadaval, et jalgrattaga ringisõitmist kogeda!"
mina: "ee wait, mul on siin üks vähem mugav jalgratas aga see actually sõidab ringi ka ja saan eri paigus käia, lenksu keerata ja päris sõidu feelingu ja.."
Avot: "loll oled ja tahad lihtsalt minu trenažööri maha teha!! See on parim jalgratta kogemus ever! Kuulake kõik mind, see on parim! A ning nad kunagi poole aasta pärast teevad sellest päris jalgratta ka ja kuidas sa siis minu trenažööri maha teed ah?!?!"
mina: "huh.. ainus asi mis ma maha teen on see kuidas sina esitad trenažööri jalgrattana ja üritad väita et sellega saab sama head sõidukogemust nautida praegu, nüüd.. toas pukiotsas.. nagu päriselt rattaga väljas sõites.."
Avot: "no aga mõni tahabki äkki lihtsalt toas ja pukiotsas sõita mitte väljas, väljas on raske äkki ja peab riideid vahetama ja plapla"
mina: "well yeah, sure thing, muidugi on neid kes tahavadki vaid pukiotsas toas trennida, aga ära siis karju seda tehes, et see on parim jalgrattaga sõidu kogemus eks? ps, mu ratas käib toas pukiotsa ka.."
Avot: "(järgmine lollus vastuseks, lugege järgmistest postitustest suure tõenäosusega)"

Umbes selline ring siin käib. Ootasin, et oled mees ja suudad erinevust mõista aga ootasin vist liiga palju.
Aga võib-olla Sa pole jätkuvalt roomscale ja proper controllers vr kogemust saanud ning sellepärast lihtsalt ei mõista kui tohutu on erinevus..
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 03.07.2016 20:19:04 vasta tsitaadiga

xmaster.
Lõpeta palun selle punase nägemine ja võta rahulikult. Minul on Rift, mis on minule kõige parem lahendus ja sinul on Vive millega rahul oled, milles on probleem? Kahju kui üks minu sõnum Rifti üleolekust (minu isiklik nägemus) saab sinu nii "liimist lahti". Äki lõpetaks selle Rift vs Vive teema? Saa nüüd aru, mind ei huvita Vive, mina ei tule Vivet Rifti lisaks ostma, kuna isegi Rifti pildikvaliteet on nõrk minu jaoks. Ega kurram ma siis veel rohmakamat ja nõrgema pildigia headsetti ostma ei hakka ja seda veel juhul, kui minule ei meeldi mööda tuba ringi "põrgata"!?
Naudi enda Vivet ja anna juba asjal olla.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2016 21:40:00 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
xmaster.
Lõpeta palun selle punase nägemine ja võta rahulikult. Minul on Rift, mis on minule kõige parem lahendus ja sinul on Vive millega rahul oled, milles on probleem? Kahju kui üks minu sõnum Rifti üleolekust (minu isiklik nägemus) saab sinu nii "liimist lahti". Äki lõpetaks selle Rift vs Vive teema? Saa nüüd aru, mind ei huvita Vive, mina ei tule Vivet Rifti lisaks ostma, kuna isegi Rifti pildikvaliteet on nõrk minu jaoks. Ega kurram ma siis veel rohmakamat ja nõrgema pildigia headsetti ostma ei hakka ja seda veel juhul, kui minule ei meeldi mööda tuba ringi "põrgata"!?
Naudi enda Vivet ja anna juba asjal olla.


See teema lõpeb siis kui sina lolluste välja ütlemise lõpetad. Mina olen kasutaja ning mind ei huvita mis firma teeb ja mis nad kunagi tegid, mina hoolin funktsionaalsusest ja võimalustest mida mulle pakutakse - see võiks kõiki huvitada.
Kuni sina ei hüüa inimestele, et "see trenažöör on parim võimalus jalgratta sõitu nautida!" siis mina ei tule ka sulle taas meenutama, et ringisõitvad jalgrattad on ka thing.
Jälgi hoolikamalt mida sa väidad. Samas peab ka meenutama, et sa oled varasemalt nii palju ja püüdlikult pugenud selle "ma ei tahagi roomscale ega liigutamist" jutu taha. Seega palun arvesta, et sa oled enda väidetega end ise ära piiranud kui mitteadekvaatne sõnavõtja kogu VR kogemuse kohta arvestatavat tagasisidet andma. Sa oled VR'iga hetkel täpselt seamaal kus mina ja kõik teised olid 2a tagasi DK2'te saades - natuke parema resolutsiooniga ja more mature contentiga.
Aga vahepeal on palju juhtunud ja inimesed tõusid üles ning kogevad ja avastavad VR maailmu vähe suuremal skaalal nüüd.

Mina võtan ligi seadet mida ma endale lubada saan ja mis mulle parasjagu kõige enam pakkuda suudab VR maailma kogemiseks. Mind ei huvita mis firma seda toodab. StarVR oma foveated rendering ja eyetrackinguga on näiteks järgmine thing äkki. Samas kontrollerite puudus ja mingi oma öhmöh praegu veel announcemata trackinguga.. - eks näis.
Selleks ajaks kui sinu "mugav trenažöör" rattad alla saab ronin mina võib-olla juba "lennukisse".
Seetõttu palun jälgi hoolikamalt, et su hüüatused ei oleks kogu tänapäevaste, mitte 2a vanuste VR'i võimaluste juures arvustada püüdvad.

PS. Täiesti rahulik, sellel teemal "sisu" võid ka postitustest välja jätta.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 ... 174, 175, 176  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.