Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 174, 175, 176  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Aivo998
HV vaatleja

liitunud: 26.12.2013




sõnum 18.03.2016 17:32:04 vasta tsitaadiga

Minagi proovinud mõnda mängu ainult selle pärast et vaadata kuidas graafika on kuigi mäng ise ei meeldi.
Minuga ka sama lugu, et ma tahan ka et ikka mängus oleks ilus graafika muidu tundub mäng veits igava võitu kui graafika jama.Muidugi küll on ka halva graafikaga mänge mängitud aga ... ja siis ainult selle pärast et mäng tõsiselt hea(natuke valetan ka poisile olen tõmmanud igasuguseid mänge täitsa lambi graafikaga tema ei pea graafikat oluliseks) ja siis olen ise ka neid kõiki proovinud ja veits mängitudki
Mina ise kasutan kõigis mängudes ultra graafikat ja min 60 fps sest niigi ausalt öeldes tahaks alati paremat graafikat ja maha ei raatsi kunagi midagi võtta ainult juhul kui 60 fpsi kätte ei saa


viimati muutis Aivo998 18.03.2016 19:58:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 18.03.2016 20:02:39 vasta tsitaadiga

Ma ikka absoluutselt olen mänginud eyecandy parast. Esimene tõeline eye(&ear)candy oli muidugi Unreal ja seda sai päris suures osas just selle keskkonna pärast mängitud. Ja kusjuures ma väga naudin just seda mida silmaga näed mängus, isegi kui gameplay kannatab selle all. Sellepärast sai ka nVidia prillid ostetud, kui need veel päris kallid olid (kroonides vähemalt) ja kui vana CRT ära suri, siis esimene Benq 120Hz monitor.

Kes piisavalt vana ei ole ja Unrealile eelnevaid mänge ei tea või mäleta, selle meelest ei pruugi see muidugi midagi erilist ollagi... icon_rolleyes.gif

Mäng peab ikka väga-väga hea olema millegi muu poolest, kui välimus enam ei loe.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 18.03.2016 22:13:43 vasta tsitaadiga

Jep, jep täna siis juuksed ka haiged.icon_wink.gif Tahtsin eile öledaja ja täna siis lyhidalt: Kui mängu pildikvaliteet ei ole mängijale vastuv6etav, siis ei ikka mängimisest ei tule midagi. Pildi kvaliteet on nr. 1, et yldse midagi mängida! Aga saate sellest aru hiljemalt siis, kui esimest korda VR pähe panette! Muidugi meid on erinevaid, aga kui näiteks pasianssi mängides pead silmi pingutama, et aru saada kas tegemist on rsiti v6i potiga siis jääb see mäng järgmisel korral mängimatta. Kui veel siia sitale pildile lisada p6llukivi meelde tuletav VR ja 6 meetrit paksu juhet millesse pidevalt koperdad/komistad, kätte rohmakad controllerid, siis peab entusaiasm yletama teatud normi reeglid. M6elge nüüd ennem kaks korda mida telite! Fak t= kuna Eestisisse tellimine on v6imatu, siis sellega on paljudele probleem lahendatud.icon_wink.gif Ei rohkem, ega vähem icon_cool.gif. beer_yum.gif

viimati muutis Avot 18.03.2016 22:39:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2016 22:38:34 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Pildi kvaliteet on nr. 1, et yldse midagi mängida! Aga saate sellest aru hiljemalt siis, kui esimest korda VR pähe panette! Muidugi meid on erinevaid...


Sa oled nagu suht ainuke, kes VR'i kogemuse juures järjepidevalt üritab siin pilti jube esikohale panna. Saate aru kui Vr pähe panete? Ammu panin, sajad teised inimesed ka panid ning ütlevad üsna ruttu, et pildi teravuse puudus ununeb ruttu.. elamuse pärast.
Miks sa üritad jätkuvalt kõva häälega tuututada, et "saate aru" - kui selgelt pähe pannud räägivad muud juttu? Ning siis natukene suunurgast tunnistad, et "muidugi meid on erinevaid.." - nagu pildi üle kurtjaid oleks suures karjas.
Ole kena, ära ürita esindada siin enamiku arvamust ja jätta muljet uutele lugejatele, et see on parasjagu suhtumine VR'i, sa ikka oled ise see väga erinev lammas karjas kes tegelikult midagi muud otsib, nagu korduvalt on juba välja toodud.

Esimest korda VR'i pähe paned siis saad aru, kuidas on võimalik aju ära trikkida ja end teise kohta transportida, see on see millest aru saate kui esimest korda VR'i pähe panete ja sellest räägime.
See on see, mis masse on haaranud ja masse huvitab, mitte fotorealism.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 18.03.2016 22:52:41 vasta tsitaadiga

Samas on VR kahtlemata asi, mis suurendab märgatavalt mängu sukeldumise (immersion) effekti ja selle nimel võin ka veidi ruudulist pilti vaadata, kui midagi väga kaugele ja väga täpselt sihtima ei pea.
Google Cardboardiga on mõnd asja natuke proovitud. Ja kuigi seal midagi eriti kvaliteetset vahtida pole, siis on ikka päris mõnus lihtsalt pead pöörates ringi vaadata. Selle nimel võib osades mängudes ka veidi ruudulise pildiga läbi ajada. Seda enam et 15 aastat tagasi olid suurema osa mängude pildid üsna ruudulised ja olen vähema kui HD-ga harjunud.
Päris sageli pildi kvaliteet != resolutsioon. Resolutsioon on vaid üks ja üldse mitte väga suur osa üldisest kvaliteedist. 3D puhul on resolutsioonist palju olulisem objektide detailsus mitte pikslites vaid tekslites ja vokslites (neid on nagunii vähem kui piksleid) ja nende objektide liikumise realistlikkus. Kokkuvõttes on oluline just see sukeldumise efekt.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 19.03.2016 00:56:23 vasta tsitaadiga

xmaster. Saa nüüd hea foorumi s6ber aru, et kysimus on vaid minu arvamusest ja sina ei pea selle pärast herneid ninna vedama! Teiseks kysimus on momendil massidest, ei VR faneista, kes on oodanud seda kui kuud taevast (nagu mina)! Loodan et saad aru, et siin on suur vahe!?
Mina julgen ennustada, et esimeste VR myygile tulevate versioonidage ei tule läbimurret massidesse! Vastupidi, tuleb suur "vastulaine" tavalistelt ostjatelt negatiivsusega, seda eriti Vive puhul! Kuna tobe reklaam myyb/6igustab ennast ainult selle hetkeni, kui oled ostu teinud ja seda ise proovida saanud! Peamine p6hjus on pildikvalitet, liiga k6rge PC j6udluse n6ulduls ja HIND! Elame näeme, kes seekord eksis jne....icon_wink.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2016 08:49:58 vasta tsitaadiga

http://www.gsmarena.com/sulon_has_a_wireless_vr_headset_concept_with_an_entire_amd_pc_inside-blog-17240.php

Huvitav kontsept ja juhtmevabadus on kindlasti hea. Muretsema paneb see, et pmst on sul terve arvuti peas ja väga võimast graafikat sinna toppida ei saa (R7 on ikka väga nõrk). Lisaks huvitav kuidas pea asendi trackimine käib kui eraldi tracking stationeid pole?
Aga no kindlasti on ka plusse - juhtmevabadus, parem graafika, kui Gear VR jms ja lisaks ei pea eraldi võimast arvutit omama. Võibolla tulevikus saab ka external GPU juhtmega taha ühendada (AMD koostöös Razeriga hakkas sellist asja tootma).
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 19.03.2016 10:27:39 vasta tsitaadiga

Tomorrow, head trackingust ei ole nad sõnagi rääkinud icon_wink.gif
või õigemini vihjamisi käib see pmst mobiili tasemel anduritega.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 19.03.2016 10:47:00 vasta tsitaadiga

https://www.reddit.com/r/oculus/comments/4b0t66/psa_if_you_expect_significant_improvement_of/
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Serio
HV kasutaja
Serio

liitunud: 05.12.2004




sõnum 19.03.2016 11:09:22 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
https://www.reddit.com/r/oculus/comments/4b0t66/psa_if_you_expect_significant_improvement_of/

Mu esialgne plaan on ka mitte väga tormama hakata. DK2 loodetavasti peab vastu kuni järgmiste VR prillideni. Jätaks esimese versiooni vahele.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 19.03.2016 11:38:45 vasta tsitaadiga

Serio kirjutas:
Avot kirjutas:
https://www.reddit.com/r/oculus/comments/4b0t66/psa_if_you_expect_significant_improvement_of/

Mu esialgne plaan on ka mitte väga tormama hakata. DK2 loodetavasti peab vastu kuni järgmiste VR prillideni. Jätaks esimese versiooni vahele.


Paniköörid loeks äkki kommentaare ka? Tegu on bullshitist nõretava mõttetusega, mis otseloomulikult sobib ju Avoti narratiivi sellest, kuidas Rift on ülimuslik.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2016 12:03:45 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
xmaster. Saa nüüd hea foorumi s6ber aru, et kysimus on vaid minu arvamusest ja sina ei pea selle pärast herneid ninna vedama! Teiseks kysimus on momendil massidest, ei VR faneista, kes on oodanud seda kui kuud taevast (nagu mina)! Loodan et saad aru, et siin on suur vahe!?
Mina julgen ennustada, et esimeste VR myygile tulevate versioonidage ei tule läbimurret massidesse! Vastupidi, tuleb suur "vastulaine" tavalistelt ostjatelt negatiivsusega, seda eriti Vive puhul! Kuna tobe reklaam myyb/6igustab ennast ainult selle hetkeni, kui oled ostu teinud ja seda ise proovida saanud! Peamine p6hjus on pildikvalitet, liiga k6rge PC j6udluse n6ulduls ja HIND! Elame näeme, kes seekord eksis jne....icon_wink.gif


Palun pane kirja ka oma detailne conspiracy theory, et miks tuhandetest kes käivad tradeshow'del ja/või vive/cv1 omanike juures asju proovimas, tulevad sealt välja vaimustunult elamusest ning leidub vaid mõni üksik (nagu sina ja see keda sa all linkisid) kes otsivad midagi muud ja selle najal leiavad, et tuhandete mulje ja kogemused ei loe, see mida sina asjast arvad, on lugemist väärt.
Miks?

Sa jätad praegu mulje nagu tüüp, kes ootas mingit mängu palju aastaid ja omas ettekujutust, et see on hoopis midagi muud ja siis kui mäng välja tuli, on selles täiega pettunud.
Kuid ei taha lahkuda ka selle mängu foorumist vaid üritab selle tuhandetele fännidele selgeks teha, et nad on lollid ja oleks pidanud midagi muud sellest ootama, mitte armastama seda, mis see on nüüd ja praegu.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Serio
HV kasutaja
Serio

liitunud: 05.12.2004




sõnum 19.03.2016 12:15:58 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Serio kirjutas:
Avot kirjutas:
https://www.reddit.com/r/oculus/comments/4b0t66/psa_if_you_expect_significant_improvement_of/

Mu esialgne plaan on ka mitte väga tormama hakata. DK2 loodetavasti peab vastu kuni järgmiste VR prillideni. Jätaks esimese versiooni vahele.


Paniköörid loeks äkki kommentaare ka? Tegu on bullshitist nõretava mõttetusega, mis otseloomulikult sobib ju Avoti narratiivi sellest, kuidas Rift on ülimuslik.

Paniköör?
Minuarust on seal öeldud, et rifti ei proovinud aga arvatavasti sama arvamus, kuna tehnoloogia sama. Tõsiseltvõetavaid arvamusi saab lugeda alles aprillis-mais
Ma lihtsalt natuke kahtlen kas need esimese versiooni VR seadmed on 2,5x(+) paremad kui DK2. Selline on hinnavahe vähemalt minujaoks
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2016 12:21:06 vasta tsitaadiga

Serio kirjutas:
Scart kirjutas:
Serio kirjutas:
Avot kirjutas:
https://www.reddit.com/r/oculus/comments/4b0t66/psa_if_you_expect_significant_improvement_of/

Mu esialgne plaan on ka mitte väga tormama hakata. DK2 loodetavasti peab vastu kuni järgmiste VR prillideni. Jätaks esimese versiooni vahele.


Paniköörid loeks äkki kommentaare ka? Tegu on bullshitist nõretava mõttetusega, mis otseloomulikult sobib ju Avoti narratiivi sellest, kuidas Rift on ülimuslik.

Paniköör?
Minuarust on seal öeldud, et rifti ei proovinud aga arvatavasti sama arvamus, kuna tehnoloogia sama. Tõsiseltvõetavaid arvamusi saab lugeda alles aprillis-mais
Ma lihtsalt natuke kahtlen kas need esimese versiooni VR seadmed on 2,5x(+) paremad kui DK2. Selline on hinnavahe vähemalt minujaoks


Miks tema https://www.youtube.com/watch?v=Oq5IyQOHFMw ei ole tõsiselt võetav, ja muud kes asjaga koos ammu elavad ja kasutavad?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Serio
HV kasutaja
Serio

liitunud: 05.12.2004




sõnum 19.03.2016 12:35:13 vasta tsitaadiga

xmaster kirjutas:
Serio kirjutas:
Scart kirjutas:
Serio kirjutas:
Avot kirjutas:
https://www.reddit.com/r/oculus/comments/4b0t66/psa_if_you_expect_significant_improvement_of/

Mu esialgne plaan on ka mitte väga tormama hakata. DK2 loodetavasti peab vastu kuni järgmiste VR prillideni. Jätaks esimese versiooni vahele.


Paniköörid loeks äkki kommentaare ka? Tegu on bullshitist nõretava mõttetusega, mis otseloomulikult sobib ju Avoti narratiivi sellest, kuidas Rift on ülimuslik.

Paniköör?
Minuarust on seal öeldud, et rifti ei proovinud aga arvatavasti sama arvamus, kuna tehnoloogia sama. Tõsiseltvõetavaid arvamusi saab lugeda alles aprillis-mais
Ma lihtsalt natuke kahtlen kas need esimese versiooni VR seadmed on 2,5x(+) paremad kui DK2. Selline on hinnavahe vähemalt minujaoks


Miks tema https://www.youtube.com/watch?v=Oq5IyQOHFMw ei ole tõsiselt võetav, ja muud kes asjaga koos ammu elavad ja kasutavad?


Tõsiseltvõetavus võibolla ei olnud õige sõna aga põhjapanevate järelduste tegemiseks on vaja palju erinevaid ülevaateid ja erinevate sedametega.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivo998
HV vaatleja

liitunud: 26.12.2013




sõnum 19.03.2016 12:46:17 vasta tsitaadiga

Mina ütlen ainult ühte kes siin kirjutavad et kõik on nii vaimustuses vr-ist(et mõni üksik ainult pole vaimustuses)
Loomulikult on inimesed vaimustuses kes esimest korda selle rifti pähe viskavad nad ei pane isegi seda pildi kvaliteeti tähele kuna kuna kogevad esimest korda vr elamust ja see on lihtsalt nii võimas esimesel korral kuna inimese silm pole siiamaani midagi sellist näinud.
Aga ise isiklikult olen seda vr elamust juba küllalt kogenud dk1 ja telefoni vr-ga, et nüüd ausalt öeldes tahaks sllele vr elamusele ilusat pilti ka lisaks icon_smile.gif.Ennast enam see vr kogemus ei üllata nii hullult, kuigi jah vr elamus on äge.Nüüd pigem vr koos hea pildiga oleks äge ja mis võiks üllatada ainult.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 19.03.2016 14:14:16 vasta tsitaadiga

xmaster kirjutas:
https://www.youtube.com/watch?v=lD4LF-9ou6E

Tested: Oculus Rift's Virtual Reality Consumer Launch Lineup


Vaatasin ka seda ja tekkis mõte, et tanki\lennuki kahuri\kuulipilduri taga võiks äge olla VR maailmas. Edasiarendusena tekkis küsimus: kas Titanfall ka võimalik. Tuleb välja, et on küll, kuigi pole Steam mängi isegi(Origin): Titanfall https://www.youtube.com/watch?v=EEkbAa7BfXw

Ei tea, kas juhtmete otsa ei hakka komistama ja vastu seina jooksma? Üks võimalus juhtmete otsa mitte komistada oleks vist raami peale juhe jooksma asetada? Siis asetseks juhe jalgadest alati kõrgemal...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2016 15:25:16 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
xmaster kirjutas:
https://www.youtube.com/watch?v=lD4LF-9ou6E

Tested: Oculus Rift's Virtual Reality Consumer Launch Lineup


Vaatasin ka seda ja tekkis mõte, et tanki\lennuki kahuri\kuulipilduri taga võiks äge olla VR maailmas. Edasiarendusena tekkis küsimus: kas Titanfall ka võimalik. Tuleb välja, et on küll, kuigi pole Steam mängi isegi(Origin): Titanfall https://www.youtube.com/watch?v=EEkbAa7BfXw

Ei tea, kas juhtmete otsa ei hakka komistama ja vastu seina jooksma? Üks võimalus juhtmete otsa mitte komistada oleks vist raami peale juhe jooksma asetada? Siis asetseks juhe jalgadest alati kõrgemal...


Alustame sellest, et nagu sa videost näha võid ka - selline 3rd party külge poogitud VR support mida ta kasutab, on okseralli ja soovitan mitte proovida icon_smile.gif Igasugune enda liigutamine analog puldiga on rõve. Teleportimine on ok.
Igasugu lennukid/turretid jne on okei, kõik mis kabiini sulle ümber teevad on normaalne ja viib okse tunde ära enamjaolt.
Juhtme osas ja üldse muljete osas vaata seda 30day vive videot mis just eespool ka linkisin, harjud ruttu sellega alateadlikult arvestama. Seinte osas on vivega paigas süsteem mis sul kaamera käima lükkab ja tekitab sulle maailma seinad kui liiga lähedale jooksed.

Aivo998 kirjutas:
Mina ütlen ainult ühte kes siin kirjutavad et kõik on nii vaimustuses vr-ist(et mõni üksik ainult pole vaimustuses)
Loomulikult on inimesed vaimustuses kes esimest korda selle rifti pähe viskavad nad ei pane isegi seda pildi kvaliteeti tähele kuna kuna kogevad esimest korda vr elamust ja see on lihtsalt nii võimas esimesel korral kuna inimese silm pole siiamaani midagi sellist näinud.
Aga ise isiklikult olen seda vr elamust juba küllalt kogenud dk1 ja telefoni vr-ga, et nüüd ausalt öeldes tahaks sllele vr elamusele ilusat pilti ka lisaks icon_smile.gif.Ennast enam see vr kogemus ei üllata nii hullult, kuigi jah vr elamus on äge.Nüüd pigem vr koos hea pildiga oleks äge ja mis võiks üllatada ainult.


Whoa mister Aivo, sa ei ole siis ju tegelikult VR'i üldse kogenudki nagu ma siit välja loen icon_smile.gif Ilma positional trackinguta oled sa vaadanud vaid fancy 360 kraadi 3d asju.. otsi/oota võimalust õiget asja proovida icon_smile.gif
See saab päris laiaulatuslikuks probleemiks, et paljud loovad omale nende telefoni "VR" asjadega ettekujutuse mis moodi tunne on.. see annab mekki küll õige asja suunas aga positional tracking on ikka väga key, et aju usuks, et sa oled seal sees.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 19.03.2016 17:35:35 vasta tsitaadiga

xmaster. Olen lugenud sinu tekstia nüüd piisavalt ja et sellele nüüd ausalt vastata peaksin liiga isiklikuks minema. Ylten vaid selle v6rra, kui sa ei saa aru mida sinule öelda tahetkase ja k6igele lisaks proovid rääkidal teemast, millest nähtavasti sinul puudub yldse igasugune arusaam, tekib kysimus: "Kas ei oleks targem suu kinni pidada"?
Tekib ka kysimus. Kas oled tellinud endale CV1, v6i Vve? Mida sellelt ootad? Kas kriitiline analyysimine on p6him6tteliselt sinu puhul täiesti välistatud?
Hea yltus on: "pikk jut, sitt jut" icon_wink.gif

PS: Saa aru, et kui räägime näiteks sellisest mängust nagu War Thunder, siis seda ei ole v6imalik mängida DK2_ga, kuna pildikvaliteedi pärast sina lihtsalt ei näe vastaseid piisavalt hästi ja 6igel ajal. Kergelt öeldes on sellisel juhul on kogu mängimine yks suur jama. VR H hetk läheb väikse mängimse järgi yle, ning lennukis virtuallse olemise tunde lisaks hakkad tahtma ka enamat! Sellisel juhul näed VR t6siseid puudujääke pildikvaliteedi suhtes, muidugi ainult siis kui sina päris "puusilm" ei ole! Räägin sellest enda kogemuse p6hjal ja see on minu arvamus, keegi ei suru sinule peale minu arvamust! Sina v6id mängida omi mänge kasv6i sukkpyksid peas, see ei tähenda, et ka teistele selline mängimine naudingut pakuks. Kui v6tame arvesse, et CV1 on umbes 10-12% parem pildikveliteedi suhtes kui DK2 (rääkikmatta mingi Vive esimene väljalaske puhul), siis tulemuseks saame v6rdusmärgi järel fakti: kahjuks paljud ootavad momendil VR maailmalt liiga ja tulemus on pettumine, seega VR massidesse minekut ei ole veel tulemas, tehnika ja selle hind ei ole veel kahjuks valmis! (minu arvamus)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 19.03.2016 19:03:02 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:

Hea yltus on: "pikk jut, sitt jut" icon_wink.gif


Hästi öeldud. Kui on keegi, kes on Eestis ja HVs ikka päris algusest saadik olnud VR-hands on, on see xmaster. Jube kahju, et su kadakasaksa ego seal Soomes sellest aru ei luba saada. Tee kõigile teene ja ole kuni oma Rifti kättesaamiseni kuss.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 19.03.2016 20:09:45 vasta tsitaadiga

Scart. Kahju, et oleme niiv6rd eri liinil ja kahju, et mingi Soome teema sind millegipärast riivab. Pane tähele hea HV s6ber, teed endale ise haiget. icon_wink.gif

xmasterit hindan natuke teise m66dupuu järgi, kui sinuga suhtlemist! Meil on temaga lihtsalt eri nägemus teatud asjadest. Me ei lasku sellele tasemele, kus kahjuks sina Scart oled. icon_wink.gif

PS: Scart kui mäletan 6ieti, siis sinu jutu järgi on sinul hetkel kasutusel DK2? Kirjuta mida arvad, mida tunned, näiteks War Thundert mängidesi? V6i mida yldse arvad DK2 pildikvaliteedist ja mis on k6ige tähtsam sinu puhul seda kasutades jne. Kui juba vaidleme, siis palun ikkagi konkreetsust!


viimati muutis Avot 19.03.2016 20:16:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 19.03.2016 20:09:50 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Scart. Kahju, et oleme niiv6rd eri liinil ja kahju, et mingi Soome teema sind millegipärast riivab. Pane tähele hea HV s6ber, teed endale ise haiget. icon_wink.gif

xmasterit hindan natuke teise m66dupuu järgi, kui sinuga suhtlemist! Meil on lihtsalt eri nägemus teatud asjadest. Me ei lasku sellele tasemele, kus kahjuks sina Scart oled. icon_wink.gif


Ma kahtlen, kas mul oleks mul võimalik su mölast vähem hoolida kui ma seda praegu teen. Foorumiteema lörtsimisest on küll kahju, though.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 19.03.2016 20:29:19 vasta tsitaadiga

Scart! Ja se oli k6ik, mida öelda suutsid/tahtsid? icon_eek.gif
L6peatn sinuga suhtlemise siia, kuna keegi ei viitsi ega taha seda jama pikemalt jälgida/lugeda. icon_wink.gif

PS: Kui Soomest juba juttu tegud, siis loe mida inimesed räägivad/arvavad/kaalutlevad! Vaevalt nemad on väga palju rumalamd kui sina Scart icon_wink.gif
http://murobbs.muropaketti.com/threads/oculus-rift-ja-miksei-muutkin-vr-kypaeraet.991509/page-143
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agen008
HV kasutaja
agen008

liitunud: 05.01.2005




sõnum 19.03.2016 20:41:15 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
xmasterit hindan natuke teise m66dupuu järgi

Ma hindan sind sellise mõõdupuu järgi:
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 19.03.2016 20:51:33 vasta tsitaadiga

agen008. Selge, kui see on yldsuse arvamus, siis t6mban ennast "tagavasakule".
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 174, 175, 176  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.