Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 174, 175, 176  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2016 15:22:59 vasta tsitaadiga

HDMI on uus standard icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 333 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 278
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Online

sõnum 10.03.2016 16:09:49 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Probleem on probleem ja momendil loen probleemidest vaid HTC vivega seotud teemadel!


Tee endale teene ja loe õige natuke vähem. Ja mida on sul üldse viriseda VIVE teemadel? Sa ise oled ju die hard Rifti fänn, oota seda ja mõnule teadmises, et VIVE on nii halb, et seda pole lihtsalt võimalik kirjeldada icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
axec
HV vaatleja
axec

liitunud: 11.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2016 16:25:16 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Avot kirjutas:
Probleem on probleem ja momendil loen probleemidest vaid HTC vivega seotud teemadel!


Tee endale teene ja loe õige natuke vähem. Ja mida on sul üldse viriseda VIVE teemadel? Sa ise oled ju die hard Rifti fänn, oota seda ja mõnule teadmises, et VIVE on nii halb, et seda pole lihtsalt võimalik kirjeldada :roll:


Kõlab veits butthurt jutt sinu poolt, kuna Vive kui produkt jääb kvaliteedilt pisut Riftile alla.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 10.03.2016 17:22:31 vasta tsitaadiga

Scart. Tänud soovituse eest aga kaldun arvama, et lugemise vähendamine ei ole kuigi arendav, ega ei paranda ka Vive puudujääkke! Virisemise ja fännluse teema kuulub sinna Scarti ulmemaailma poolele ja ei peatu sellel teemal kauem. icon_rolleyes.gif

PS. Muide kas paned ise ka tähele, et kommenteerisid jälle teise kommentari? Mitte midagi teemat edasiviivat infot lisamata? Äki oleks sinul ka midagi uut ja huvitavat VR teemal öelda? Seda ootama jäädes ... icon_wink.gif

http://3dvrcentral.com/2016/03/10/sony-admits-oculus-will-offer-better-virtual-reality-playstation-vr/
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2016 17:30:37 vasta tsitaadiga

Just äsja kasutasin GearVR'i.
Reso on kõrgem kui Oculusel (4 milj pixlit vs ca 2.6), aga tundub, et kaugus silmast on lähemal ka.
Kui Oculuse pildkvaliteet on võrreldav, siis on mul hea meel (viivad ekraani veidi kaugemalt silmast nt)
Endiselt peab paika minu esmane esmane diagnoos, et 4k erkaan oleks fab, aga tõsiselt, Gear VR pilt on nii hea, et mul oleks sellega juba hea mängida.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Online

sõnum 10.03.2016 17:34:48 vasta tsitaadiga

axec kirjutas:

Kõlab veits butthurt jutt sinu poolt, kuna Vive kui produkt jääb kvaliteedilt pisut Riftile alla.


Tõesti? Ma ikka arvaks rohkem, et ametliku toeta mängu ning ilmselgelt veel mitme kuu kaugusel massidesse jõudmisest oleva toote puhul teha mingeid põhjapanevaid järeldusi on kohane ainult küprokikauboidele.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivo998
HV vaatleja

liitunud: 26.12.2013




sõnum 10.03.2016 18:19:06 vasta tsitaadiga

Aeron. Ma ei tea mis ime telefon sul on et sul 4 miljonit pixlit on minu samsungil on millegipärast 3686400 pixlit ühesõnaga alla 3,7 milli
Ei mõelnud sellega midagi halba lihtsalt täpsustasin


viimati muutis Aivo998 10.03.2016 18:57:36, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2016 18:19:06 vasta tsitaadiga

OT: kas me ei tahaks selle üksteise suhtes põlgava debiilselt infantiivse suhtlemise ära jätta? Milleks on vaja väljendid nagu ajuhiiglane või küprokikauboi või ilkumine vibe hinna üle?
Saatke PM-e üksteisele või saage google hangoutis alasti kokku või whatever, aga üsna ära tüütab mingi pidev alatoon pooltes postides. thumbs_down.gif

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aivo998
HV vaatleja

liitunud: 26.12.2013




sõnum 10.03.2016 18:26:14 vasta tsitaadiga

Minule ongi juba kohale jõudnud et siin foorumis käib selline suhtlus viis nagu lasteaias. (Et nii nagu suhtlevad siinsed küprokikauboid
tuleb ka ise suhelda icon_smile.gif )


viimati muutis Aivo998 10.03.2016 18:54:24, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2016 18:39:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Et nii nagu suhtlevad siinsed küprokikauboid tuleb ka ise suhelda icon_smile.gif

Vale ja väga rumal/lühinägelik suhtumine.
An eye for an eye makes all the world blind.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 10.03.2016 18:44:44 vasta tsitaadiga

Aeron. Olen sinuga n6us, proovin edaspidi jättä "kahesilma vahele" teatud provotseerivad kommentaarid, ning neile mitte vastata. thumbs_up.gif
Milline on umbes sinu meelest GearVR'i FOV?

PS! Minumeelest Aivo998 on proovinud neid rumalaid kommentaare välttida, aga tihti kuskil läheb ka see piir ja ylekeemine on täiesti m6istetav. Scartil on anne provotseerida, yhtegi asjalikku ja edasi viivat kommentaari/teemat kahjuks ei mäletta tema poolt (viimasel ajal)!


viimati muutis Avot 10.03.2016 18:58:00, muudetud 5 korda
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahasrahla
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2011




sõnum 10.03.2016 18:46:09 vasta tsitaadiga

Kas ma saan õigesti aru, et pilgujälgimine on eraldi süsteem?
See ju nii loomulik iseärasus sellistel seadmetel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivo998
HV vaatleja

liitunud: 26.12.2013




sõnum 10.03.2016 18:51:28 vasta tsitaadiga

Minule meeldiks ka suhelda inimese moodi aga see on võimatu tänu scarti sugustele küprokikauboidele
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Online

sõnum 10.03.2016 18:51:58 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
OT: kas me ei tahaks selle üksteise suhtes põlgava debiilselt infantiivse suhtlemise ära jätta? Milleks on vaja väljendid nagu ajuhiiglane või küprokikauboi või ilkumine vibe hinna üle?
Saatke PM-e üksteisele või saage google hangoutis alasti kokku või whatever, aga üsna ära tüütab mingi pidev alatoon pooltes postides. thumbs_down.gif


No fucking offense, aga kui enda sõnul küpses keskeas inimene ei saa aru pre-release software/hardware probleemidest, siis äkki ei peaks too inimene neil teemadel sõna võtma?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oggy
Kreisi kasutaja
oggy

liitunud: 05.05.2004




sõnum 10.03.2016 18:54:25 vasta tsitaadiga

Sahasrahla kirjutas:
Kas ma saan õigesti aru, et pilgujälgimine on eraldi süsteem?
See ju nii loomulik iseärasus sellistel seadmetel.


Minuteada on ainult FOVE hetkel eye-tracking süsteemiga - https://www.youtube.com/watch?v=LNtu5sbrzEA
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivo998
HV vaatleja

liitunud: 26.12.2013




sõnum 10.03.2016 18:59:42 vasta tsitaadiga

Jah hetkel peaks ainult fovel olema eyetracking minu teada ka
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2016 19:05:49 vasta tsitaadiga

Scart, see et inimesel ei ole mingis vallas kompetentsi ,ei tähenda, et sa pead ise nagu pooletoobine suhtlema. Kujuta ette õpetajat klassi ees nt.
Also, never argue with stupid people, they will bring you down to their level and then beat you with experience.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|

viimati muutis Aeron 10.03.2016 19:06:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 10.03.2016 19:19:06 vasta tsitaadiga

Scart. Proovin nüüd sinult kysida, ilma igasuguse tagam6tteta. Miks sa arvad, et probleemidest ei tohi siin rääkida (pre-release software/hardware probleemidest)? Samuti ka teistest HTC Vive puudujääkidest/probleemidest, mida on medias selgelt rohkem kui Oculuse CV1 puhul? Proovi nüüd kasv6i yks kord vastata nii, et ei lähed isiklikuks? Vasta palun ainult kysimusele ja ära alusta jälle teema arendamist negatiivses suunas. icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivo998
HV vaatleja

liitunud: 26.12.2013




sõnum 10.03.2016 19:45:19 vasta tsitaadiga

Loodame et üks päev saab scartist tubli poiss kes on mõistva suhtumisega ja ei otsi teiste nimeste postitustest ainult seda mille kallal saaks norida.Ja ei loobiks selliseid sõnu ja kommentaare mis ajavad teisi vihale.Me kõik usume sinusse Scart, et sa saad hakkama.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Online

sõnum 10.03.2016 19:48:33 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Miks sa arvad, et probleemidest ei tohi siin rääkida (pre-release software/hardware probleemidest)?


Kas keegi on öelnud, et ei tohi rääkida? Tohib. Aga ära palun esine sõnavõttudega, mis koosnevad sellest kuidas "sina midagi kusagil kuulsid ja ometi tonni eest peaks ju asjad töötama!". Mitte miski ei pea töötama, sest ei Rift ega VIVE pole veel väljas ja pole keegi maksnud ei kaheksat sotti ega tonni. Enamik softi on beetas at best. Kui rahval on käes release versioonid raudvarast ja tarkvarast ning siis on probleemid, vot siis on aeg suu lahti teha ja nõuda oma.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2016 19:48:53 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Avot kirjutas:
Siin neutraalne võrdlus CV1 vs Vive. Nagu juba ka varem maininud olen on CV1 pildikvaliteet parem.

https://www.reddit.com/r/oculus/comments/49ku1u/detailed_experience_a_lot_of_hours_with_both/
vive parem fov ja rifti high end audio superkõrvaklapid on pasad, nii nagu ma rääkisin.


Pika kirjutise kirjutaja kes räägib suurest kogemusest - on oma kogemused saanud showdel demosid proovides.. ei ole just suuremasi võrdlus ausalt öeldes, ning kallutus Rifti suunas paistab jube selgelt välja.. kõigepealt pikk jutt riftist ja siis "vive was fine too, dont worry!" vms icon_biggrin.gif
Või siis "kukkusin vivega peaaegu ümber, aga vive pole selles süüdi, demo oli lihtsalt disorienting" - well no shit, kööginoaga saab süüa teha ja näpud otsast lõigata ka, räägid reviewd tehes sellest, et näpud saab otsast ära lõigata? icon_biggrin.gif -- täiesti pointless infokild.. iga VR headsetiga teeb okset ja ümberkukkumist kui demo/exprience on valesti tehtud, seda ei saa headset kuidagi vältida.
Kogemused inimestelt kes omavad dev kitte omas kodus/tööl on need keda tasub kuulata ja lugeda.
vive ja rifti pildierinevus tuleb peamiselt optikast, mis on riftil kuuldavasti rohkem arendust saanud. Display osas ei tohiks erinevust olla.
Audio osas kurtmine - showroom flooril võrreldes.. well.. whatever, no comments.

Youtuberitele jääb vive meeldima rohkem nagunii, jama kui ta sellest ise aru ei ole saanud, väites omal olema 630k subi.. veel pikalt, sest youtubereid vaadatakse show pärast eelkõike, personality tõttu.
Vive võimaldab neil rohkem "lolluseid" teha ja annab põhjust end toolilt püsti ajada ja kaamera ees käänelda. See tõmbab päris kindlalt rohkem vaatajaid kui varjatud näoga tuimalt lauataga istuv vant kes natuke ringi vaatab, käed lukustatud hiirel-klaveril.

Rifti tellimuse viskasin mina ka kraavi, sest tehnoloogia valik on halvem. Küllap järgmise headseti ajaks on see ka neil muutunud. Kaameratega trackimine on lihtsalt nii kallis ja halb võrreldes alternatiividega, et jah. Kallis nii juppide kui ka data osas (usb connections and bw requirements vs NONE for vive)
Kui sellest on lampi raske aru saada miks ma nii ütlen siis selgituseks - rifti kasutaja positsiooni jälgib kaamera - kaameral on kindel resulutsioon - dk2 puhul 752×480 pixels. Nii et sina oled pmst oma headsetiga kaamera jaoks üks täppide kari (ir ledid). Nüüd arvestage, et sa ei täida enamuse ajast kaamera kogu vaatevälja, sa oled kaugemal. Mida kaugemal lähed seda vähem pixleid tal on su täppide eristamiseks.. can you see where this is heading?
Kaamera vaatab 90 kraadi all - meetrit kaks eemale ja sellel on su täppide eristamiseks miski 70x40 pixlit..
Sellepärast kahtlustatakse ka, et oculus venitab oma touch controlleritega, lahendades neid probleeme jne, mida palmer redditis ümber lükata püüab, öeldes "oodake ja näete, its fine".
Probleemi kaameratega lahendades pead sa ründama resolutsiooniga - kõvasti jõudsamad kaamerad - mis omakaorda laksab hinnale otsa ja data rate nõuetele (usb3) - mis sööb ka parajalt su protsessorit, tehes hullu pildianalüüsi positsioonide jälgimiseks - mida reso üles seda rohkem tööd.

Ja konkurendi tehnloogia on: loll laser seinapeal mis blinkib üle toa kindla vahega ja device registreerib "kellaaja" millal eri sensor device peal "valgust nägi" - teeb kerge lihtsa arvutuse ja teab mispidi ja kaugel ta oli, vsjo. no competition.

Kindlasti oculus lahendab oma touch asja ära, nii hästi halvasti kui võimalik, aga see jääb süsteemi retsilt rohkem taxivaks igatepidi.
Pealegi omada kallist VR headsetti ilma võimeta seal motion inputti teha veel pool aastat - pfff.. no way. Kõik need joonistamise ehitamise ja minigolfid ja tulistamised ja asjad - niisama ägedat VR speissi piisavalt läbi DK2 vahitud - nüüd võtaks midagi enamat icon_smile.gif

ahjaa ja elite osas ei maksa muretseda tõesti, seda on vivede peal demotud ja usutavad inimesed on seda proovindu ja töötab küll, kui on mingi bugi confis sees praegu siis jah, see fixitakse ära ja thats it. Nagu oleks vähe olnud uusi mänge kus AMD userid nutavad reas kuni asju parandatakse icon_wink.gif
Ja Avot, lihtsalt lõpeta scarti hõikumistest välja tegemine ja korras, ta ei ole ammu midagi kasulikku lisanud teemasse ja sul pole vaja end tema ees õigustada, lugejad näevad ise ka kes midagi lisas ja kelle content on trollimisega asendunud.
Hoidkem oma pahn vs pärl ratiot hoolsamini, tegu pole chatroomiga.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
axec
HV vaatleja
axec

liitunud: 11.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2016 20:12:47 vasta tsitaadiga

Nõus, et Rifti träkingusüsteem on kallim kui laser seinal, kuid ootaks ära reaalsed tulemused, et kaugele ja kui hästi see siiski töötab. Motion kontrolleritega on siuke nii ja naa asi minu arvates, palju on reaalselt vivel sellist contenti, mida PIKALT motion kontrolleriga mängida? Selles mõistes pole hullu, et Oculus oma touchiga venitab, loodetavasti aasta teises pooles juba korralik library. Kuid arvan, et paljud asjad on siiski puldiga /KB+Mouse/Rool/HOTAS mängitavad ja praegusel kujul motion kontroller veel lapsekingades, aga kindlasti saavad lahedad olema ka need käputäis asju, mis motion kontrollerile tehakse (Tellin kindlasti touchi juurde, kui riliisitakse). Ma kaldun veel arvama, et mingi eelis peab oculuse valitud träkingul ikka olema, sest muidu need targad pead, kes sinna kokku on ostetud poleks sellise lahenduse kasuks otsustanud (Väiksem lag, täpsem träking liikumises vms). Igal juhul ootame huviga. 28 Märts läheb lahti ja sealt edasi on tulevik.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 10.03.2016 20:17:15 vasta tsitaadiga

xmaster. Väga selge ja asjalik kommentaar thumbs_up.gif

axec +1 thumbs_up.gif

Scart. Kirjutasid:" Mitte miski ei pea töötama, sest ei Rift ega VIVE pole veel väljas ja pole keegi maksnud ei kaheksat sotti ega tonni."
Mis sa arvad, kui paljud on juba maksnud HTC Vive eest 989,52. Minu tutvusrinkonnast mitmed ja arvan et nemad ei ole ainukesed. Saan aru, et veel on vale l6plikke otsusi teha Vive suhtes. Kuid paljud seisavad ikkagi valiku ees kumba tellida, kas Vive v6i Oculus. Ei saa aru, miks sinu meelest ei v6i spekuleerida beta kogemusi arvesse v6ttes? Panin ju konkreetse lingi, kus testia räägib enda murest Vivega. Muide kaldun arvama, et inimesed kes maksavad 989,52 ootavad enda rahale ka vastavat toodet!? Loodan väga, et seda ka saavad.


viimati muutis Avot 10.03.2016 20:28:34, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 10.03.2016 20:18:53 vasta tsitaadiga

axec, kui see träkingu süsteem nõuab mingi 3 usb3 pistikut ja 5GHz 8core prose, siis pole absoluutselt vahet, kui kaugele ja kui hästi see rifti kaamerasüsteem "võtab" või ei "võta". s1tt on s1tt ja kogu moos.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Online

sõnum 10.03.2016 20:29:16 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Ei saa aru, miks sinu meelest ei v6i spekuleerida beta kogemusi arvesse v6ttes? Panin ju konkreetse lingi, kus testia räägib enda murest Vivega. Muide kaldun arvama, et inimesed kes maksavad 989,52 ootavad enda rahale ka vastavat toodet!? Loodan väga, et seda ka saavad.


Scart kirjutas:
Enamik softi on beetas at best. Kui rahval on käes release versioonid raudvarast ja tarkvarast ning siis on probleemid, vot siis on aeg suu lahti teha ja nõuda oma.


I rest my case. Kui ikka härra ei saa aru, siis teda aru saama panna ei ole võimalik.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 174, 175, 176  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.