Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Tartu Mobifon märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Senpai
HV vaatleja

liitunud: 25.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2018 10:16:37 Tartu Mobifon vasta tsitaadiga

Panen siia kirja oma eilse kogemuse Mobifon firmaga.

Ema oli eile käinud Tartu Mobifonis uuele telefonile klaasi peale panemas ning juba sealt sai selle tagasi koos lahtiste nurkadega, teenindaja olevat öelnud, et nii peabki olema. Klaas oli nii väike, et isegi ekraan oli ca 3mm katmata, muidugi ei antud talle tšekki ka. Ma ei kannata selliseid inimesi, kes lihtsalt kasutavad vanainimeste teadmatust ära ja ilmselgelt läksin telefoniga tagasi.

Rääkisin rahulikult probleemi ära, noorhärra siis võttis üleoleva oleku “Kas sa ikka tead üldse, kuidas ekraanid töötavad? NEED ON KUMERAD. Teisiti ei saagi. See on originaalklaas su Samsungi telefonile”… Jäin hetkeks mõtlema, emal on Xiaomi Redmi Note 4, aga okei. Uurisin siis, et kui ta teadis, et kumerale ei saa klaasi panna ilma, et see kohe lahti tuleks, siis miks ta sellest klienti ei teavitanud? Selle peale läks ta tõsiselt marru, krabas vihaga selle klaasi telefoni pealt ja sõna otseses mõttes viskas 12€ mulle letile.

Okei, vigu ikka juhtub (telefoni margi vaatamine on ju “suur vaev” ikkagi), aga selline märatsemine on naeruväärne. Oled minu peale vihane, sest ise tegid halba tööd?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2018 10:53:46 vasta tsitaadiga

ei, ei pea olema.

Isegi samsung S8'le saab klaasi ette ilma et nurgad õhku jääks icon_rolleyes.gif
Aga eks müüja üritas tootja praaki kliendi kraesse suruda. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emty
HV Guru
emty

liitunud: 16.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2018 13:04:02 vasta tsitaadiga

s9+ sai isegi kodus diivani peal klaasi alla nii, et midagi kuskilt lahti ei j22nud...kiledega on teine teema kuna paljud neist t6epoolest hakkavad ise lahti kooruma...
_________________
ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage
Kommentaarid: 459 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 381
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 11.09.2018 13:23:01 vasta tsitaadiga

Mulle tundub, et Mobifon pakub odavaid lamedaid Aliexpressi kaitseklaase. Mul on hetkel iPhone X millel samuti kumer ekraan ning klaas on ka peal, muidugi spetsiaalselt kumerale ekraanile mōeldud ( https://pood.telia.ee/productInfo/84/ekraanikaitseklaas-key-apple-iphone-x-ile-(kumerate-servadega)/K40236410 )

Teenindaja oli kas teadmatu vōi ajas kärbseid pähe, kumeratele ekraanidele on vōimalik edukalt paigaldada klaase, peab lihtsalt ōige klaas olema icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Tartu Mobifon
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.