Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  7" tahvelarvuti disassembly märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ndrk
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2010




sõnum 23.12.2012 13:23:22 7" tahvelarvuti disassembly vasta tsitaadiga

Olen veidi hädas ühe projektiga.
Otsin auto oem gps asemele tahvlit kuid olen valikutega natuke raskustes. Põhinõudmised on, et oleks bluetooth ja gps. Mõned ala 200.- nagu on aga siin tuleb mängu üks järgmine muutuja.
Nimelt on vaja tahvel lahti võtta, et see oem gps auku ära mahuks. Iseenesest ei ole see probleem kuid probleemiks on digitizeri suurus. näiteks nexusel on see terve tahvli suurune, kuid paljudel odavamatel on see 7" suurune ja nö tahvlit kattev klaas täidab lihtsalt kaitsefunktsiooni.
Mi küsimus on selles, et kuidas välisel vaatlusel ära tunda kas tahvlit katrev klaas on ühtlasi ka digitizer või on digitizer eraldi seal all?
Hetkel olen specil baseerudes välja valinud ARNOVA 7c G3 ja Acer iconia tab 110.
Olen väga avatud soovitustele ja aruteludele. Sooviks tahvli veel sel aastal ära osta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2012 13:34:01 vasta tsitaadiga

ndrk, Veits üle 200€, kuid soovitaks nexus 7.

Samas Nexus 7 Capacitive ekraan on hea, see ei pruugi väga hea olla talvel külma ilmaga autos, kuna kinnastega seda kasutada ei saa.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ndrk
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2010




sõnum 23.12.2012 13:45:45 vasta tsitaadiga

Nexus 7 ei sobi kuna tema digitizer on üle terve tahvli (ehk et mingi 8+ tolli). Ma üle 7 tolli minna ei saa ja tahvel tuleb installiks jupitada ja ühenduspordid juhtmetega trükiplaadilt eemale tuua.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2012 13:47:38 vasta tsitaadiga

ndrk, Kardan, et pead väiksema ekraaniga tahvleid vaatama, kuna enamasti tahvlitel ongi suur rant ümber ekraani, hiinakatel tavaliselt on rant ühelt poolt suurem kui teiselt poolt, ehk ekraan pole täitsa keskel.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ndrk
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2010




sõnum 23.12.2012 14:03:24 vasta tsitaadiga

Ma ostsin lapsele "hiinaka" MyTab 7 sügisel ja karule kõhtu piiludes tuvastasin et üle-tahvli klaas(tegelikult plastik) on sessel ainult kaitsefunktsiooni täitmas. Nii ekraan kui digitizer on 7 tollised.
Nüüd soovikski nõuandeid, kuidas poes tahvlit lahti lammutamata suudaks ära tuvastada kas digitizer on üle terve tahvli või on see lihtsalt kaitseklaas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2012 14:04:48 vasta tsitaadiga

ndrk, No kui selline nö. topeltklaas on, siis on tegemist väga odavaotsa resistive ekraaniga, millel tunned, et kiled puutuvad ekraani puudutamisel kokku.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ndrk
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2010




sõnum 23.12.2012 14:46:44 vasta tsitaadiga

5 point capacitive...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  7" tahvelarvuti disassembly
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.