Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Piraatlus kolib pilvetehnoloogiatesse märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.12.2012 00:46:15 Piraatlus kolib pilvetehnoloogiatesse vasta tsitaadiga


Business Software Alliance (BSA) uuring näitab, et ligi pool tasulist pilvetehnoloogiat kasutavatest ettevõtetest jagab asutusesiseselt kasutajakontosid, kirjutab BSA esindaja.

Loe edasi Äripäevast.
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.12.2012 01:39:07 vasta tsitaadiga

Vabandust, mina ei saanud sellest artiklist üldse midagi aru. Kuidas on see seotud piraatlusega?
tsitaat:
Kuigi enamik pilvetehnoloogia pakkujaid annavad teenuse tõrke puhul ettevõttele rahalise garantii tekitatud kahju korvamiseks, võib pilvetehnoloogia kasutajalepingu rikkumine piraatluse kaudu võtta ettevõttelt ära õiguse sellist nõuet esitada. Seega pole ettevõttel mõtet endale häda kaela tõmmata.

Kuidas toimuks piraatluse kaudu ettevõttelt nõude esitamise õiguse äravõtmine?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003




sõnum 17.12.2012 09:44:58 vasta tsitaadiga

Kohmakas lauseehitus. Kuna piraatlus on kasutajalepingu rikkumine siis sellega kaob ära nõude esitamise õigus.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 17.12.2012 10:08:02 vasta tsitaadiga

Meenutab üht kunagist aastatetagust "nutulaulu", kus samamoodi taheti, et kõikidel oleks olemas isiklik, rahaline konto. Mitte nii, et on üks rahaline konto ja seda siis kasutavad mitmed või ka kümned kasutajad.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003




sõnum 17.12.2012 10:18:17 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Meenutab üht kunagist aastatetagust "nutulaulu", kus samamoodi taheti, et kõikidel oleks olemas isiklik, rahaline konto. Mitte nii, et on üks rahaline konto ja seda siis kasutavad mitmed või ka kümned kasutajad.


Aga miks see "nutulaul" on? Teenuse pakkuja ise valib kuidas ta tahab oma teenust müüa.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 17.12.2012 11:05:07 vasta tsitaadiga

Vermon kirjutas:
tahanteada kirjutas:
Meenutab üht kunagist aastatetagust "nutulaulu", kus samamoodi taheti, et kõikidel oleks olemas isiklik, rahaline konto. Mitte nii, et on üks rahaline konto ja seda siis kasutavad mitmed või ka kümned kasutajad.


Aga miks see "nutulaul" on? Teenuse pakkuja ise valib kuidas ta tahab oma teenust müüa.

Aga sellepärast ongi "nutulaul", et Pilve-teenusemüüja tahab, et - näiteks - suurfirma ostab a 100 tasulist Pilvekontot, mitte ei osta firmale ühte tasulist Pilvekontot ja mis seejärel firmasiseselt 100 kasutaja kasutusse läheb.

Igatahes seda teema, tiba halvasti kirjutatud, sisu kipub küll samale viitama, et firmad ostavad üks-kaks kontot, mitte kümneid ega sadu kontosid, nagu Pilvemüüja oma rahakoti peal arvestanud on.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003




sõnum 17.12.2012 11:25:14 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Vermon kirjutas:
tahanteada kirjutas:
Meenutab üht kunagist aastatetagust "nutulaulu", kus samamoodi taheti, et kõikidel oleks olemas isiklik, rahaline konto. Mitte nii, et on üks rahaline konto ja seda siis kasutavad mitmed või ka kümned kasutajad.


Aga miks see "nutulaul" on? Teenuse pakkuja ise valib kuidas ta tahab oma teenust müüa.

Aga sellepärast ongi "nutulaul", et Pilve-teenusemüüja tahab, et - näiteks - suurfirma ostab a 100 tasulist Pilvekontot, mitte ei osta firmale ühte tasulist Pilvekontot ja mis seejärel firmasiseselt 100 kasutaja kasutusse läheb.

Igatahes seda teema, tiba halvasti kirjutatud, sisu kipub küll samale viitama, et firmad ostavad üks-kaks kontot, mitte kümneid ega sadu kontosid, nagu Pilvemüüja oma rahakoti peal arvestanud on.


Kui teenusemüüja seda tahab siis ju nii peabki tegema. Teenuse kasutamine ei ole kohustuslik icon_cool.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001



Online

sõnum 17.12.2012 12:31:25 vasta tsitaadiga

Väga jabur teema, aga eks taust peitub selles, et kasvõi uus office 360 on kalli kuumaksuga...see on seeditav vaid ristkasutuses.
Nutetakse kasvõi seetõttu, et reaalselt kasutatavate seadmete arv kasvab, aga rohkem ju maksta ei taha keegi.
Kord kuus tahvlil lepingut muutes ei tasu see vidin ära - pigem siis võtad ikka vanamoodsa läpaka kontorisse ja tassid selle kohtumisele kaasa.
Või kasutad USB pulka juba kellegi teise kontoris.

Kõik tahavad ikka rohkem raha saada, aga kliendile ei mõtle keegi icon_biggrin.gif

HV's ka neid softimüügis tegutsejaid ju omajagu ja sealt ikka tulnud erilisi "pärleid", et kuidas mitte piraat olla thumbs_up.gif

Isegi kunagi mingi müüja tahtis endast jätta BSA kuvandit... et kas te ikka teate seda ja seda... vähemalt ülemus suutis vastata, et temal Linux. Siis oli mokk maas...
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online

sõnum 17.12.2012 13:34:42 vasta tsitaadiga

Põhimure antud uudise puhul on see, et nutab BSA, mitte need firmad, kes teenust pakuvad.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 17.12.2012 14:22:01 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Põhimure antud uudise puhul on see, et nutab BSA, mitte need firmad, kes teenust pakuvad.
Kuna BSA ise seda teenust ei paku, siis on arvata, et neil üks nutjafirma siiski on, kes teenust püsti pannes korralikult ise pilvedes hõljus.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003




sõnum 17.12.2012 14:29:41 vasta tsitaadiga

Eks neid firmasi leidub kes BSA'le maksavad selle eest, et nad nutaks.
Kas mulle ainult tundub või oletegi kõik piraatide poolt antud teemas? See on ju täpselt selline olukord (B2B) kus piraatlus ei ole mitte kuidagi õigustatud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online

sõnum 17.12.2012 14:51:24 vasta tsitaadiga

Vermon, oleme selle poolt, et BSA-laadsed asutused ära kaoks.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 17.12.2012 15:10:39 vasta tsitaadiga

Vermon kirjutas:
Eks neid firmasi leidub kes BSA'le maksavad selle eest, et nad nutaks.
Kas mulle ainult tundub või oletegi kõik piraatide poolt antud teemas? See on ju täpselt selline olukord (B2B) kus piraatlus ei ole mitte kuidagi õigustatud.
vale ärimudeli kriitika pole veel piraatluse poolt olemine
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003




sõnum 17.12.2012 15:16:43 vasta tsitaadiga

Olen selle poolt, et BSA sugused asutused tegeleks ainult ettevõtete vahelise piraatlusega ja mitte eraisikutega icon_cool.gif

Mnator kirjutas:
Vermon kirjutas:
Eks neid firmasi leidub kes BSA'le maksavad selle eest, et nad nutaks.
Kas mulle ainult tundub või oletegi kõik piraatide poolt antud teemas? See on ju täpselt selline olukord (B2B) kus piraatlus ei ole mitte kuidagi õigustatud.
vale ärimudeli kriitika pole veel piraatluse poolt olemine


Varastamine != kriitika. Keegi ei käse kasutada pilveteenust, mille eest sa maksta ei suuda. Kasuta mõnda sellist, mille ärimudel sulle taskukohane on.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.12.2012 15:36:24 vasta tsitaadiga

mul selline tunne, et selle väite reaalsus on umbes sama tõsiseltvõetav kui öelda tervele maailmale "keegi ei käse teil sõita nende bensiini joovate autodega, hakake kõik jala käima kui kütus liiga kallis on" icon_lol.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003




sõnum 17.12.2012 15:43:59 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
mul selline tunne, et selle väite reaalsus on umbes sama tõsiseltvõetav kui öelda tervele maailmale "keegi ei käse teil sõita nende bensiini joovate autodega, hakake kõik jala käima kui kütus liiga kallis on" icon_lol.gif


Ära too eraisikuid mängu, jutt käib ikkagi ettevõtetest. Minu posti otsast on parem näide, et: "Paneme kõigile ametiautodele sinist kütust sisse, sest tavaline on kallis" icon_biggrin.gif (Siin ärme hakkame arutama kütusehindade ja aktsiisi kujunemise üle icon_razz.gif )
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 17.12.2012 16:04:54 vasta tsitaadiga

Vermon kirjutas:
Olen selle poolt, et BSA sugused asutused tegeleks ainult ettevõtete vahelise piraatlusega ja mitte eraisikutega icon_cool.gif

Mnator kirjutas:
Vermon kirjutas:
Eks neid firmasi leidub kes BSA'le maksavad selle eest, et nad nutaks.
Kas mulle ainult tundub või oletegi kõik piraatide poolt antud teemas? See on ju täpselt selline olukord (B2B) kus piraatlus ei ole mitte kuidagi õigustatud.
vale ärimudeli kriitika pole veel piraatluse poolt olemine


Varastamine != kriitika. Keegi ei käse kasutada pilveteenust, mille eest sa maksta ei suuda. Kasuta mõnda sellist, mille ärimudel sulle taskukohane on.
Ole nüüd roosa ja rahulik. Ei kasutagi ja ei näe isegi põhjust lähiaegadel igatseda midagi mittetaskukohast.

Ja miks sa üldse niipalju eraisikutest räägid - artiklis nutetakse ju, et FIRMAD jagavad kasutajatunnuseid liiga lahkelt kõigile firma töötajatele....
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003




sõnum 17.12.2012 16:12:16 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
Vermon kirjutas:
Olen selle poolt, et BSA sugused asutused tegeleks ainult ettevõtete vahelise piraatlusega ja mitte eraisikutega icon_cool.gif

Mnator kirjutas:
Vermon kirjutas:
Eks neid firmasi leidub kes BSA'le maksavad selle eest, et nad nutaks.
Kas mulle ainult tundub või oletegi kõik piraatide poolt antud teemas? See on ju täpselt selline olukord (B2B) kus piraatlus ei ole mitte kuidagi õigustatud.
vale ärimudeli kriitika pole veel piraatluse poolt olemine


Varastamine != kriitika. Keegi ei käse kasutada pilveteenust, mille eest sa maksta ei suuda. Kasuta mõnda sellist, mille ärimudel sulle taskukohane on.
Ole nüüd roosa ja rahulik. Ei kasutagi ja ei näe isegi põhjust lähiaegadel igatseda midagi mittetaskukohast.

Ja miks sa üldse niipalju eraisikutest räägid - artiklis nutetakse ju, et FIRMAD jagavad kasutajatunnuseid liiga lahkelt kõigile firma töötajatele....


Ma vingun just seetõttu, et kuna artiklis on ära mainitud sõna piraatlus ja BSA siis inimestel tekib kohe seos, et BSA on kurjategija ja piraatidel on õigus. Ma pooldan seda vaadet, et kõik mis toimub eraisiku kodus nelja seina vahel sinna pole BSA tüüpi ettevõtetel asja, seega siin teemas ma üritangi just vältida eraisikute teemat, kuid kuna jutt käib ettevõtetest siis minu silmis jääb õigus BSA'le.
Kustkohast sa seda välja lugesid, et ma antud kontekstid eraisikutest räägin?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 17.12.2012 16:18:50 vasta tsitaadiga

Vermon kirjutas:
Mnator kirjutas:
Vermon kirjutas:
Olen selle poolt, et BSA sugused asutused tegeleks ainult ettevõtete vahelise piraatlusega ja mitte eraisikutega icon_cool.gif

Mnator kirjutas:
Vermon kirjutas:
Eks neid firmasi leidub kes BSA'le maksavad selle eest, et nad nutaks.
Kas mulle ainult tundub või oletegi kõik piraatide poolt antud teemas? See on ju täpselt selline olukord (B2B) kus piraatlus ei ole mitte kuidagi õigustatud.
vale ärimudeli kriitika pole veel piraatluse poolt olemine


Varastamine != kriitika. Keegi ei käse kasutada pilveteenust, mille eest sa maksta ei suuda. Kasuta mõnda sellist, mille ärimudel sulle taskukohane on.
Ole nüüd roosa ja rahulik. Ei kasutagi ja ei näe isegi põhjust lähiaegadel igatseda midagi mittetaskukohast.

Ja miks sa üldse niipalju eraisikutest räägid - artiklis nutetakse ju, et FIRMAD jagavad kasutajatunnuseid liiga lahkelt kõigile firma töötajatele....


Ma vingun just seetõttu, et kuna artiklis on ära mainitud sõna piraatlus ja BSA siis inimestel tekib kohe seos, et BSA on kurjategija ja piraatidel on õigus. Ma pooldan seda vaadet, et kõik mis toimub eraisiku kodus nelja seina vahel sinna pole BSA tüüpi ettevõtetel asja, seega siin teemas ma üritangi just vältida eraisikute teemat, kuid kuna jutt käib ettevõtetest siis minu silmis jääb õigus BSA'le.
Kustkohast sa seda välja lugesid, et ma antud kontekstid eraisikutest räägin?
Isegi sellesse teksti pidid eraisikud sisse suruma ja sama ka eespool.... icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003




sõnum 17.12.2012 16:21:21 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
Vermon kirjutas:
Mnator kirjutas:
Vermon kirjutas:
Olen selle poolt, et BSA sugused asutused tegeleks ainult ettevõtete vahelise piraatlusega ja mitte eraisikutega icon_cool.gif

Mnator kirjutas:
Vermon kirjutas:
Eks neid firmasi leidub kes BSA'le maksavad selle eest, et nad nutaks.
Kas mulle ainult tundub või oletegi kõik piraatide poolt antud teemas? See on ju täpselt selline olukord (B2B) kus piraatlus ei ole mitte kuidagi õigustatud.
vale ärimudeli kriitika pole veel piraatluse poolt olemine


Varastamine != kriitika. Keegi ei käse kasutada pilveteenust, mille eest sa maksta ei suuda. Kasuta mõnda sellist, mille ärimudel sulle taskukohane on.
Ole nüüd roosa ja rahulik. Ei kasutagi ja ei näe isegi põhjust lähiaegadel igatseda midagi mittetaskukohast.

Ja miks sa üldse niipalju eraisikutest räägid - artiklis nutetakse ju, et FIRMAD jagavad kasutajatunnuseid liiga lahkelt kõigile firma töötajatele....


Ma vingun just seetõttu, et kuna artiklis on ära mainitud sõna piraatlus ja BSA siis inimestel tekib kohe seos, et BSA on kurjategija ja piraatidel on õigus. Ma pooldan seda vaadet, et kõik mis toimub eraisiku kodus nelja seina vahel sinna pole BSA tüüpi ettevõtetel asja, seega siin teemas ma üritangi just vältida eraisikute teemat, kuid kuna jutt käib ettevõtetest siis minu silmis jääb õigus BSA'le.
Kustkohast sa seda välja lugesid, et ma antud kontekstid eraisikutest räägin?
Isegi sellesse teksti pidid eraisikud sisse suruma ja sama ka eespool.... icon_lol.gif


Sellepärast, et sa küsisid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 17.12.2012 16:26:19 vasta tsitaadiga

Mina küsisin ainult, et miks sa õigest teemast kõrvale kaldud. Muid küsimusi mul pole olnud, ajad põhjalikult sassi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003




sõnum 17.12.2012 16:52:55 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
Mina küsisin ainult, et miks sa õigest teemast kõrvale kaldud. Muid küsimusi mul pole olnud, ajad põhjalikult sassi.


Ma olen suht kaaperdanud jah selle teema oma kommentaaridega, vabandust. Aga siiski ei näe, et ma oleks kuidagi teemast kõrvale kaldunud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 17.12.2012 17:30:46 vasta tsitaadiga

Vermon kirjutas:
Mnator kirjutas:
Mina küsisin ainult, et miks sa õigest teemast kõrvale kaldud. Muid küsimusi mul pole olnud, ajad põhjalikult sassi.


Ma olen suht kaaperdanud jah selle teema oma kommentaaridega, vabandust. Aga siiski ei näe, et ma oleks kuidagi teemast kõrvale kaldunud.
icon_rolleyes.gif Ise vatrad inimestest, mitte firmadest nagu teema ette näeb.
Ah, üritagu keegi teine sind mõistusele tuua, pole minu rida.........
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 18.12.2012 20:44:28 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Vermon, oleme selle poolt, et BSA-laadsed asutused ära kaoks.


+1 thumbs_up.gif

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VanD
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 22.12.2012




sõnum 28.12.2012 13:55:29 vasta tsitaadiga

Kuidas peatada piraatluse levikut? Lihtne.

Kasutage paremaid litsentse:
"Tasuta jagamiseks ja levitamiseks, mis tahel moel."

Kuidas filmi tegija filmi eest raha saab?

Kui tahab teenida, siis käigu oma filmiprojektoriga või filmifailiga kinodes ise ringi.
Paremad hinnad, mõistlik lahendus. icon_evil.gif

Et siis operaator 1 ja operaator 2 nüüd kinno 1 ja kinno 2 filmi käitama. Esimene aasta teenitakse. Teisel aastal müüakse komisjonitasuga kolmandatele kinokettidele odavamalt maha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Piraatlus kolib pilvetehnoloogiatesse
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.