Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  StartUp/ IT ettevõtluse foorum  »  Otsin kaaslasi uue (foto) veebi appi loomiseks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
tanel98
HV kasutaja
tanel98

liitunud: 04.03.2006




sõnum 16.12.2012 22:17:50 Otsin kaaslasi uue (foto) veebi appi loomiseks vasta tsitaadiga

Jõulud on küll ilus ja vaikne aeg, paljud eelistavad seda veeta eelkõige perega aga ka sõpradega. Juhul kui SINA ei viitsi uimerdada ja peale seaprae söömist ning aisakella kuulamist tahaksid luua midagi uut siis palun loe edasi. Kui sul on sõber või tuttav, kes pole huvitatud rahust ja vaikusest ning tahab sinuga pubisse minna, aga sulle see ei meeldi, siis saada see postitus talle ja äkki saad rahu.

Kirjutan kohe ära, et tegemist pole millegi väga revolutsioonilisega, aga mõte on mul püsinud peas juba pea aasta aega ja konkreetselt sellist lahendust pole veebiruumis silma hakanud. Aga pole ka otsinud. Asi peaks kogu fotode jagamise protsessi muutma veel lihtsamaks kui ülejäänud asjad seda suudavad.
Olen ja näen jätkuvalt palju küsimusi millist galerii mootorit valida ning alatasa on nendega probleeme, et jäävad fotograafidele keeruliseks.

Toode oleks suunatud kõikidele inimestele, kes tahavad fotosid või muud pildimaterjali ülikergelt internetti riputada.

Asja point on luua veebigaleriisid Dropbox-i või mõne analoogse süsteemiga. Lood aga kaustad ja alamkaustad annad neile nimed ja tirid pildid sisse.
Ning voila ongi galerii üleval. Jah tean, juba dropbox standartina lubab seda teha, kuid puudu jääb nii disain kui võimalus lisada tutvustust jms. See ei toimi veebilehena.
Ja, on olemas igasugused Krop-id, Cargod, Behanced rääkimata veel Wordpressist ja muudest CMS-idest, kuid sinna ükshaaval pilte uploadida on minuarust ka maru tüütu ja pahatihti esineb ikka probleeme.

Lisaks jääks inimestel ära igasugune jebimine nii serveriruumi rendi kui ftp programmiga.

Kui kirjeldus jäi segaseks, siis uuri sellist blogimootorit nagu on:
http://scriptogr.am/

Asja ärimudel peaks olema sarnane Edicyga. Ei taha maksta, saad www.sinuvalitudnimi.vahvappitulevanenimi.com aadressi ja standartdisaini. Ideaalne jagamaks oma harrastus pilte, lapse pilte või rivistada ülese kõik autod mida oled omanud.

Maksad natukene raha siis saad kogu kompoti tõsta omale domeenile + näituseks juba rohkem templeite mille hulgast oma lehekülje kujundus valida.
Annad palju pappi saad erilahendusena kujundatud galerii endale.


Keda ma otsin:

Front-End-i meister.
Eeldan, et sa oskad .psd failidest browseritele söödava asja valmis kirjutada. Oskad panna asju liikuma kas jQuery või mõne analoogiga. Suudad iseseisvalt mõelda kuidas midagi peaks töötama.

Back-End-i meister või kaks
Eeldan, et sa kirjutad vähemalt php-d. Tead kuidas töötavad serverid ja domeenid. Tunned dropboxi api-d või oled huvitatud selle selgeks tegemisest.

Turunduskunn
Üldiselt ma vihkan teid ja arvan, et olete muidusööjad aga kui sa suudad ennast maha müüa, siis oled küll nii proff, et selle toote mahamüümine käib sul samalibedalt nagu pensionärid kukuvad jääpeal.

Kõik teised vahvad sellid
Igaüks kes tunneb, et ta saab kuidagi viisi asja õnnestumisse panustada ning on huvitatud selle tegemisest!

Ma ei paku ei palka, tööautot ega ei kompenseeri sinu nutitelefoni. Ühine ja teeme selle asja valmis ning mine tea, kui raha hakkab tiksuma, siis ega sa ilma ei jää.

Loodan siis rohket osavõttu!

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rzmz
HV kasutaja
rzmz

liitunud: 29.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.12.2012 11:56:04 vasta tsitaadiga

http://www.photry.com/ ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel98
HV kasutaja
tanel98

liitunud: 04.03.2006




sõnum 17.12.2012 14:47:36 vasta tsitaadiga

Tean mis asi on Photry.

Minu asja idee ei ole luua mingisugust uut pilve süsteemi ükskõik kas fotodele või videotele vms.

Asja idee on pakkuda kasutajatele võimalust oma juba pilves olevad pildid jagada ilusa kujundusega ja mugavalt kasutatavas galeriis.
Pisikese tasu eest saad selle galerii oma domeenile ning võimalus on saada ka päris oma kujundusega portfolio kodulehekülg.

< ma ei ole Photry-t kasutanud aga esmapilgul küll paistab, et sellist võimalust nemad ei paku. Ei tea, et oleks ka mingisugune muu tarkvara, mis seda sellisel kujul pakuks. Ja isegi kui on, miks mitte teha asja paremini.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  StartUp/ IT ettevõtluse foorum  »  Otsin kaaslasi uue (foto) veebi appi loomiseks
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.