Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  Endine töötaja kaaperdas väidetavalt City Motorsi Facebooki lehe märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 03.12.2012 11:40:31 Endine töötaja kaaperdas väidetavalt City Motorsi Facebooki lehe vasta tsitaadiga


City Motorsi Facebooki leheküljel avaldatud informatsiooni kohaselt kaaperdas endine City Motorsi töötaja nädal pärast töösuhte lõpetamist ettevõtte 22 000 fänniga Facebooki lehe, nõudes tagastamise eest 4000 eurot.

Loe edasi E24-st.
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olka
HV kasutaja
olka

liitunud: 25.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2012 11:48:53 vasta tsitaadiga

minu meelest on hea "tädi" enda kommentaar seal E24-s doh!
_________________
You, all gonna make me loose my mind, loose my mind
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 03.12.2012 12:24:40 vasta tsitaadiga

olka kirjutas:
minu meelest on hea "tädi" enda kommentaar seal E24-s doh!


tsitaat:
Monika Mäe :
MIna olen siis see kaaperdaja ise. Mis tegelikult juhtus, seda ajakirjanik ei vaevu isegi küsima mitte! Henrik Raave, tegevjuht, ahistas mind seksuaalseid noote saates esimesest päevast peale. Lootsin, et ta rahuneb. Öised SMSid olid juba viimaks tavalised, kuni ta jäi oma elukaaslasele Triinule vahele. Viimane käskis töösuhe lõpetada. Kuivõrd ma olin järgmiseks kuuks rääkinud City Motorsile välja ka suure müügitehingu, nõudsin muuhulgas moraalset kompensatsiooni. Esiti Henrik Raave nõustus, hiljem mõtles jälle ümber. Võtsin siis nende Facebooki konto enda halduse alla, enne kui asi normaalse lahendini jõuab. Soovolinikud on ju Eestis alles lapsekingades... Henrik Raave sulges selle peale it-mehega sisse häkkides minu erameilikonto, minu erakonto Facebookis, telefoni etc.
Vot kus on hoopis õppetund: naised, kui teid tööl ahistama hakatakse, tuleb pöörduda vastavasse sots ministeeriumi voliniku poole, mitte jääda ootama, et äkki ülemus rahuneb ja tõmbub tagasi!

icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif Ajakirjaniku töös täiesti pettunud - laimatava arvamust ja selgitusi isegi ei küsitud.


icon_question.gif


edit: ja nüüd juba kolmas versioon:
tsitaat:
«Mulle teatati katseajal töölepingu lõpetamisest. Kuivõrd ma olin City Motorsile järgnevateks kuudeks leppinud tutvuste kaudu kokku suuremad automüügitehingud, siis soovis juhataja Henrik Raave seda omal algatusel kompenseerida (4000 eurot). Loomulikult oli mul selle uudise üle hea meel. Soovisin seejärel ära kustutada oma administratsiooni Facebooki City Motorsi lehel, kuid kustutasin ekslikult ära hoopis teise administraatori. Peale seda algaski City Motorsi turunduskampaania, nagu ma oleks nende lehekülje üle võtnud ja raha nõudnud,» ütles Monika Mäe E24-le.

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2012 13:32:04 vasta tsitaadiga

Ja kui Google'isse toksida tädi nimi, siis selgub nii mõndagi Delfi ja Kroonika vahendusel.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2012 13:47:00 vasta tsitaadiga

Patuoinad on mõlemad pooled. Firma jättis Monikale ukse lahti ja tundub, et Monika ise valetab.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 03.12.2012 22:47:27 vasta tsitaadiga

Tundub, et selle kohta käib vanasõna, mis räägib pajast ja katlast.
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004




sõnum 04.12.2012 17:45:56 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Patuoinad on mõlemad pooled. Firma jättis Monikale ukse lahti ja tundub, et Monika ise valetab.

See kui sa unustad oma korteriukse lahti, ei tähenda seda, et sinna võib sisse vargile minna ning kui sa juba läksid ja keerad ukse seestpoolt lukku, ei tee see seda korterit sinu omaks. Mina firmat küll ei süüdistaks selles osas.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  Endine töötaja kaaperdas väidetavalt City Motorsi Facebooki lehe
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.