Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Star Citizen märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 31.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2021 00:21:49 vasta tsitaadiga

Ma mäletan kui see mäng pidi 2015 reliisitama ...
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2021 18:24:26 vasta tsitaadiga

Asi on selles seal teahakse asju pidevalt ringi ja üksikud devid tevad mida teha selle cryenginega. Ma arvan seal on inimesed koos kes eriti ei tea mida mängu teha ,et sellest mäng saaks. oleks olnud ainult 1 mäng kuigi nad teevad kahte mängu korraga raskavad aega ja resurrsi pidevalt alphat mängijateni tuua ilma et saaks tegelikult mangu teha ja sellele keskenduda iga paari kuutagant paar featuuri saadaks valmis ehk sinna hulka laevake ja sinna need aastad kuluvad on ka juhtunud et tehakse ka mingi uus laev eventi müügiks. Neil on tööl 700 inimest ma ei usu et nad seal niisama istuvad. Eriti lubatakse aastalõpp HULL seeriat mängu see eeldab kogu füüsika ringi tegemsist sest laev muutub kaheks kui konteinerid on küljes mis tegelikult peab olema 1 laev ma kipun arvama kogu selle engine ringitegemine võteb rohkem resurrsi kui mingi laev teha whiteboxist valmis.

Hetkel on ikkagi sama performance mis oli kui ma omale 1070 kaardi ostin 4-5 aastat tagasi. Vahepel on arvutit uuendanud uusi videokaarte kuigi vanasti oli contenti palju vähem mis siis ,et arvuti on parem kuigi viie aastapärast ka seegi 20fps jälle nagu oli 1070 kaardiga.

Neid laevu tuleb oma 150tk mängu üle 100 on valmis. Ma ei usu ,et kõike neid üldse vaja on heal juhul paari nendest ainult kasutad. PVP teed kah üksikute nedega. Enamuse laevadest on jama pvp jaoks või lihtsalt mingi pewpew tegemiseks.
Enamuse laevadest ei tee mingit pewpew isegi mitte pve eriti just need pisikesed asjad ja neid on päris palju mängus.
Hello Citizen,

Get ready for our Alpha 3.14 Free Fly Event! Whether you're an experienced pilot scouting for your next ship or a new player looking to try Star Citizen for the first time, mark your calendars for our Free Fly coming next week on August 18!

Homme on free fly.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 17.08.2021 21:44:26 vasta tsitaadiga

Star Citizen Alpha 3.14 Guide
Link

_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 04.12.2005




sõnum 18.08.2021 21:22:26 vasta tsitaadiga

krt ei leia kusagilt seda free fly linki.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015




sõnum 19.08.2021 06:29:43 vasta tsitaadiga

https://robertsspaceindustries.us5.list-manage.com/track/click?u=32d8ef31243db6075c45571bd&id=3bfc429c25&e=5643681680
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 04.04.2002




sõnum 27.08.2021 18:30:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Hello Citizen,


The Civilian Defense Force (CDF) is requesting your help immediately. The outlaw group, XenoThreat, has been intercepting and destroying our supply convoys.
We need your help in retrieving the scattered cargo, delivering it to the INS Jericho space station, and providing combat support against the XenoThreat forces.

To any and all volunteers who wish to combat this invasion, access your mobiGlass and accept the mission from Rowena Dulli, coordinator of the CDF.

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 04.12.2005




sõnum 28.08.2021 10:58:09 vasta tsitaadiga

küsimus neile, kes on ostnud mingi starter packi vms... kas ajal, mil EI OLE free fly periood, on perf parem või sama?
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.08.2021 14:46:09 vasta tsitaadiga

Natuke läheb paremaks kuid mitte palju tegemist on cpu enginega uued videokaardid performivad natuke paremini kuna overhead on väiksem iseasi kuidas see mäng vulkaniga toimetama hakkab tulevikus.
Gen 12 vähendab küll overheadi kuid siis pumbatakse mängu jälle detaile ja istud oma 30fps otsas jälle. Amazoni new world mmo on selge näide kui palju rahvast koos selle enginega. 144jast fps saab 70 fps mis pole eriti mängitav. CR tahab et mitusada mängijat sõdiks omavahel mis selle enginega on utoopia. Hetke rauaga küll. Ilmselt 10ne aastapärast on natuke parem seis.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 28.08.2021 16:23:56 vasta tsitaadiga

Tähendab, nad arvasid, et prosed saavad palju kiiremaks aastate pärast, kuid Intel ja Amd vedasid alt. Praeguse arenguga ei ole ka 10 aastapärast asjalikke prosesid. Need lisa tuumad ja mälu t6usud on titesammud. Kui prosed juba praegu 10ghz välja veaksid ei oleks neid probleeme.
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.08.2021 19:51:01 vasta tsitaadiga

Ilmselt jah igaüks saab vaadata mängu telemetriat kus 9900k on reccomended kuid asub peaaegu piiri peal iseasi kas server meshing või gen 12 annab palju juurde seda näeb vist järgmine aasta. Seal on näha mis fps saadakse. CR ilmselt lootis ,et MHZ läheb arenguga kaasa kuid nüüd nad leiutavad igasuguseid server meshinguid ja asju kuidas paremat fps kätte saada. Hetke kompott kukub 50ne mängijaga kokku. Nad pole aastaid suutnud rohkem mängijad lubada ühte serverisse. Kui see server meshing lubab rohkem mängijaid siis nad on juba midagi suutnud iseasi nad peavad igasse süsteemi lisama vähemalt 1000 quantat ehk npc. Minul eriti usku pole kui nad suudavad rohkem kui 60fps anda mängijale hetkel 50mängijat kisub fps alla sinna 30-50ne kanti mida vähem mängijaid seda parem fps.

Kuski omaette nurgas istud siis võid oma 60+fps kah hetkel kätte saada kuid on kohti mis muutuvad slideshowks. Ma ei usu ise et lisacored midagi hullult annavad juurde mitte hetkel ja ma ka ei usu ,et seal optimeerimisega vaeva pole nähtud mis puututab cput. Hetkel loodetakse gen12 peal natukenegi overheadi maha saada kui palju see olema saab on ilmselt varsti näha. Ku nad gen 12 saavad valmis siis on kogu asi juba ümber tehtud ja leagcy kood välja visatud. Hetkel palju koodi oli veel DX9 peal ja win xp ajastust. Kogu see vulkani peale minek on kahes etappis ennem tehakse DX12 ja siis minnakse vulkani peale kuna kahte korraga ei saa vulkan on selleks et linuxi versioon teha. Windowsis hakkab kah ainult vulkan olema.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HZo
HV kasutaja
HZo

liitunud: 29.06.2009




sõnum 21.09.2021 19:57:31 vasta tsitaadiga

Praegu on käimas tasuta lennunädal, seega saavad kõik ära proovida, kellel huvi on.
https://robertsspaceindustries.com/promotions/ShipShowdown-2021-Free-Fly
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sektor1
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2003




sõnum 26.09.2021 14:35:20 vasta tsitaadiga

Issand... mu 2070 seal "baasis" nõksas keskmiste sätetega nii, et ma pidin seda pilti jooksutama pisikeses aknas.
Tõsiselt kohutav... icon_confused.gif

Lennuk ja shooter vedasid OKlt välja.

Ma lugesin sellest mängumootori vahetusest ja saan võibolla isegi aru... Aga selle mängu kohapeal loodan, et nad tõesti enne 4 - 5 aastat seda mängu ei lantseeri.
Praegu ei paneks mind seal mängus küll mingi asi arvutit uuendama. Kõik oli selline "keskmine".

Enne proovimist ujusin pigem haibi lainel.

_________________
AMD VS INTEL
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HZo
HV kasutaja
HZo

liitunud: 29.06.2009




sõnum 28.09.2021 23:52:45 vasta tsitaadiga

Endal sama lugu.
Hea, et tasuta proovida sai.
11700k ja 3080ti-ga ei ole kahjuks midagi teha.
Medium / Ultra peal sain baasis ärgates 14 fps-i.
Võibolla Vulkani peal oleks kunagi parem, aga seda näitab aeg.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 05.11.2021 20:02:23 vasta tsitaadiga

HZo kirjutas:
Endal sama lugu.
Hea, et tasuta proovida sai.
11700k ja 3080ti-ga ei ole kahjuks midagi teha.
Medium / Ultra peal sain baasis ärgates 14 fps-i.
Võibolla Vulkani peal oleks kunagi parem, aga seda näitab aeg.


nutune ja see optimization.
üldiselt ikka annab "korralikud" 40fps + kosmoses v planeedil saada.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 05.11.2021 21:15:13 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Tähendab, nad arvasid, et prosed saavad palju kiiremaks aastate pärast, kuid Intel ja Amd vedasid alt. Praeguse arenguga ei ole ka 10 aastapärast asjalikke prosesid. Need lisa tuumad ja mälu t6usud on titesammud. Kui prosed juba praegu 10ghz välja veaksid ei oleks neid probleeme.


Ma olen veel sellest ajast, kus Star Citizen pidi ideaalselt jooksma i7 2600K, 16GB RAM ja GTX 680 2GB peal icon_biggrin.gif

Muide vahe i7 2600K ja nt Ryzen 9 5950X vahel on ikka üle 8x multithreadis, ja ligi 2x single threadis. Kui progetakse mängu, kus ekraanil on ülisuures koguses tegelasi, kosmoselaev vms, siis korraliku optimeerimisega peaks see koormus jagunema eri tuumade vahel ilma probleemideta.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 21.11.2021 10:27:00 vasta tsitaadiga

Praegu on siis nn free fly week ehk neil kellel mängu ei ole, saavad kuni 1 detsembrini seda tasuta mängida!
Tuleb ainult konto teha ja mäng alla laadida. Kellel huvi, siis täpsem info: https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/18429-IAE2951#/schedule/about-the-expo

Soovitav on siis homespawn panna Microtechi New Babbage, kus toimub mängusisene event, kust saab mitmeid laevu tasuta proovimiseks.
Siin on üks hea guide ka uuele inimesele, esimeste tundide learning curve on suur, et pigem vaadata:
https://youtu.be/bNgkQCIEPG4

Kes täitsa uus ja signib, võib ka mu reference koodi kasutada: sellega saab siis alguses mängusisest lisaklotsi, millega varustust jm nodi osta ning kui täismängu ostad, saad endale üle väikese cargolaeva ($40 väärtus) tasuta lisaks.
ref kood: STAR-MSML-Q5K6
See kampaania kehtib 1. detsembrini.

Hetkel on mängupaketid ka väikese soodukaga, ehk mängule ligipääs on 44€ tavapärase 49€ asemel.

Ma nüüd olen mõned päevad pelanud, jah satub mingeid jamasid ja buge ka, aga 2 aastase kogemusega võrreldes on kõva edasiminek. Päris nauditav kogemus. Hetkel lasen 5900x ja 6800 xt peal - FPS on other than very busy places solid 50-80 kohati, mis on ulme icon_smile.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 23.11.2021 00:18:40 vasta tsitaadiga

It Is 2021, Star Citizen Has Raised $400,000,000, And Is Still Not Out

https://kotaku.com/it-is-2021-star-citizen-has-raised-400-000-000-and-i-1848099917

Juubel tulemas icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 04.04.2002




sõnum 23.11.2021 10:23:07 vasta tsitaadiga

4-5 aasta pärast tuleb välja icon_lol.gif
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Celos
Kreisi kasutaja
Celos

liitunud: 23.08.2005




sõnum 23.11.2021 11:05:47 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
4-5 aasta pärast tuleb välja icon_lol.gif


Optimist.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 04.04.2002




sõnum 23.11.2021 11:21:53 vasta tsitaadiga

Celos kirjutas:

Optimist.

Kipun olema jah icon_lol.gif Aga noh, eks ma ootan edasi, mis muud..

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015




sõnum 24.11.2021 22:49:18 vasta tsitaadiga

Proovisin ka korra jälle, seeekord proovisin 3080gpu peal ja ikka ei jookse graafika icon_biggrin.gif Täna korra tööle pannes oli näiteks 30fps 1440p reso ja sätteid muutes ei juhtunud mitte kui midagi...alt f4 ja äkki järgmine aasta soosib icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CRS
HV kasutaja
CRS

liitunud: 03.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.12.2021 18:01:41 vasta tsitaadiga

Tere pole HV-s varem vaadanud kas SC teema ka on. Täna uudistasin ringi ja leidsin selle teema. Ise olen SC backer aastast 2015 ja praegu viimaseid postitusi lugedes vaatan et rahval kõige rohkem probleeme madala FPS-iga. Siinkohal annaks mõned nipid kuidas paremaks saada.

1. Installi SSD / M.2 draivi peale võimalusel
2. Kui sul on Nvidia kaart - Ava Nvidia control panel ja vali "Manage 3D Settings" vasakult menüüst. Seejärel avaneb paremal aken kus "Global Settings" tab, mille alt leia "Shader cache size" ja muuda see 10GB peale"
3. Ingame muuda "Quality" Very High peale - sest nii kasutab millegipärast mootor rohkem GPU-d kui CPU-d (mis teeb framerate aeglaseks) - jõudlust annab juurde.
4. Ingame lülita "V-sync" välja (aitab mõnedel) Kui sul G-sync või Freesync monitor ja kaart katseta eri seadetega. Minul on Nvidial pandud Borderless windowed reziimi. G-sync on lülitatud sisse nii et nii windowed kui fullscreen töötaks ja monitori Hz sagedus on max peale pandud. Nvidia control panelist on "Vertical sync" seatud "Fast" reziimi - See kompott kokku silub nähtava FPS-i ehk kaadrisageduse kuidagi nii ära et mulle tundub nagu mäng jookseks 80-100 FPS kuigi näiteks tol hetktel on vaid 40-60 FPS
5. Ingame muuda "Planet Volumetric Clouds" - Medium -i peale.
6. Ingame muuda "Field of View" 100 peale - ei anna perf juurde aga minu arvates kitsama vaateväljaga on mäng väga imelik, osad HUD elemendid jäävad vaateväljas välja jne.
7. Ingame muuda "Sharpening" 100 ehk max peale.
8. Ingame muuda "Chromatic Aberration" 0 peale ehk miinimum.
9. Ingame lülita "Film Grain" välja ehk vali "No"

Mina olen SC jooksutanud läbi aastate küll igasuguste confidega mis kõik pole meeleski aga mälu järgi vana i7 920 2.4 GHz + 1080ti peal 4K Monitoriga 4K resol @64Hz vedas ka suht normilt välja tollal polnud mäng nii optimeeritud ka kui täna.
Täna, praegu on mul conf i9-10850K CPU + RTX 3090, enne seda RTX 3080 ja 3070 ja monitor 2560x1440 @240Hz
Selle configa on nii et GPU kasutus on ca 50% ainult seega mul jookseb koguaeg paraleelselt taustal ka Nicehash miner mis kaevandab mõlema kaardiga ja mäng jookseb täiesti sujuvalt icon_biggrin.gif

Kui keegi otsustab omale mängu osta kasutage minu referentskoodi : STAR-F7MW-NNXF
Saate 5000 UEC mänguraha kontole + minu käest tänuks veel 100 000 aUEC (praegu kasutatav in-game alpha raha) - Saada mulle HV-s PS ülekandeks.

Kui keegi tahab sõbrakasse lisada siis minu ingame nimi on : midaiganes

Panen ühe pildi ka et poleks ainult Text Wall icon_smile.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
It's like Christianity! Have you heard the good word of... ME? Let me save you from what I'll do to you if you don't let me save you!


viimati muutis CRS 29.12.2021 21:36:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 04.04.2002




sõnum 29.12.2021 20:00:49 vasta tsitaadiga

Proovisin ära need sätted. Tundub, üsna sama tulemus võrreldes sellega mis ennem oli. Selline 30-40fps, 3440x1440. GTX1080Ti uitab seal 80-95% vahel ringi.Võibolla ongi selle kaardi lagi seal.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 04.12.2005




sõnum 21.05.2022 22:32:02 vasta tsitaadiga

kes tahab taaskord proovida, et kas vahepeal asi arenenud, siis free-fly on käimas
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Luur
HV vaatleja
Luur

liitunud: 12.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2022 15:57:46 vasta tsitaadiga

Jälle aeg käes kus tehakse promo pakkumisi Star Citizenile. Hetkel minu meelest parim diil kui soov uutel liituda/ toetada (omal vastutusel ikkagi icon_biggrin.gif ) + Free Fly event ka

https://robertsspaceindustries.com/pledge/Packages/Cutter-IAE-Starter-Pack-Warbond

Saab mängu ja laeva (nn eksklusiivse Lifetime Insurance tokeniga) baas kombo, ja kui huvi siis pärast saab sellel paketil laeva Upgarde teha parema vastu (lisades muidugi laeva väärtuse vahe) ehk siis populaarsel Avenger Titani saamiseks ca 10 euri otsa ja säilib LTI ka. (jääb ära tulevikus lisa laevade soetamine, et LTI-d saada)



Link
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Star Citizen mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.